Yeniay Etkilemeye Başlıyor. (27.05/02.06)

27 MAYIS- 2 HAZİRAN HAFTASINDA GÖKYÜZÜ

Instagram: su karakuş

youtube: sukarakuş

Genel olarak pozitif bir hafta bizi bekliyor.

Aşkta en şanslı olanlar, Balık, Başak, Boğa, Yengeç ve Oğlaklar

Mali konularda şanslı olanlar, Boğalar, Koçlar ve Yengeçler.

3 Haziranda yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay İkizler burcunda doğuyor ve hafta ortasından itibaren etkisini hissettirecek. İletişim alanında beklentileri gerçekleştirecek.

PAZARTESİ: Ay ve Mars arasındaki mutlu açı, hırslı, hedefe odaklı ve işbitirici bir gün geçireceğimizi müjdeliyor. Enerjisini boşa harcama eğiliminde olanlar, kavgacı ve agresif davranabilir. Haftanın huzurlu ve bereketli geçmesi için güne büyük bir iyilikle başlamak mutluluk ve bereket getirecektir.

SALI: Gezegenler arasında destekleyici ve geliştirici bir açı var. Neptün öne çıkıyor. Neptün’ün merhamet, şefkat, anlayış, bilgelik, ermişlik gibi simgeleri olduğunu hatırlamalıyız. Neptün’le uyumlu çalışanların kazanacağı bir evre olacak.

ÇARŞAMBA: Neptün ve Ay düğümleri arasındaki nefis bağlantı nihayet zirve noktasına ulaştı. Düşleri gerçekleştirmek ve kaderinizi yeni baştan çizmek için harika bir gün olabilir. Tabii merhamet ve şefkatle harmanlanan, bencillikten uzak düşler için ümit büyük.

PERŞEMBE: Ay sert bir konumda yol alıyor. Bugün sportif aktiviteler, hedef odaklı çalışmalar için şahane. Ancak öfke kontrolü zor olabilir ve eğer kontrol edilemezse gelecek günler boyunca uğraşılacak sorunlar dizisi başlayabilir. Günün mottosu: bir konuda kahraman olmak için elinden geleni yap!

CUMA: Gökyüzündeki sertlik yavaş yavaş yumuşak ve sürprizlerle dolu bir havaya dönüşecek. Ancak biraz beklemek, durup düşünmek ve gelişmelere göre aksiyon almak da gerekecek. Bekleyiş sırasında zamanı harcama. Beklerken yarım kalan veya aklında takılı kalan işin 1 satırını da olsa tamamla. Ve iyiliklerin böylesi zor anlarda sana geri döndüğünü hatırla.

CUMARTESİ: Yılı yarıladık. Yılbaşınıza kutladığımız an dün gibi. Zamanın akışını ve hatırladığın en değerli şeylerin yaptığın iyilikler olduğunu unutma. Eski ilişkilere bir şans vermek veya yeni bir ilişkiye başlamak, kaderinde bağın olan birini tanımak için bugün harika. Yapılan iyiliklerin geri dönüşü seni koruyacaktır unutma.

PAZAR: Mutlu bir Pazar için aşka kucak aç. Ay-Venüs kavuşumu aile olmanın, ilişkide uyumun, huzurun ve romantizmin değerini hatırlatıyor. Sevineceğin pek çok şey olabilir. Mali konularda çözümler üretilebilir. Yaşam yeniden anlamlı gelebilir. Ne iyilik yapmak için, ne de keyfi almak için hiçbir fırsatı kaçırmayacaksın.

SU KARAKUŞ

Uzman astrolog

her hakkı saklıdır.