7 Yıl Boyunca Neler Olacak- Uranüs Boğa da- Su Karakuş

25 Şubat-3 Mart Haftası Astrolojisi

25 Şubat-3 Mart Haftası AstrolojisiHaftanın Astroloji Özeti

Genel olarak olumlu ancak gökyüzünde T Kare olacağı için yine de dikkat edilmesi gereken bir haftadayız. Sürpriz aşklar gibi sürpriz ayrılıklarda şaşırtacak.

SU KARAKUŞ

Uzman astrolog

Instagram: sukarakus

Youtube:  Su Karakuş

PAZARTESİ: Ay-Pluton-Merkür olumlu açısı ve Oğlak ve Balık burcunda yol alan güçlü gezegenler,  akılcı, güçlü, sağduyulu ve kararlı hissetmemize yardım edecek. Programa uyabilir, görünenin ardındakini kolayca sezebiliriz, romantizmi stratejik argümanlarla süsleyebiliriz.

SALI: Ay düğümleri-Uranüs arasındaki T Kare Venüs’ün Güney ay düğümüne kavuşmasıyla tetikleniyor. Aslında tüm haftayı kapsayacak bir zorluk açısı bu. Eski sevgilinin ya da eski sevdiklerimizin yeniden karşımıza çıkışı veya onlarla ilgili alacağımı haberler sarsıcı olacak. İhanetlerin gün yüzüne çıkabileceği ve aynı zamanda ekonomik kriz, doğal afet, doğal olmayan afet gibi kimi üzücü deneyimler yaşanabilir. Alışverişler açısından uygun bir hafta değil.

ÇARŞAMBA: Gökyüzündeki zorluklara inat Güneş-Mars olumlu açısı kararlı davranma ve mali konularda burnu iyi koku alma avantajı sunuyor. Balık burcundaki Merkür ise Venüs’e destek vererek olumsuzlukla karşısında tevekküllü davranabilme yeteneğini yükseltecek. Geçmişi geçmişte bırakmaya ve yola devam etmeye karar verebiliriz.

PERŞEMBE: Şubat’ın son günü. Negatif düşünmek veya aşırı iyimser tutumlar her koşulda kaybettirecektir. Bugün esnek olmak, değişime ayak uydurmak, sıklıkla fikir ve yön değiştirmek olası ve kazandıran tutum. Uranüs-Ay bağlantısı sürprizlerin sevindireceğini, bunun yanısıra şok eden olayların yaşanacağını bildiriyor.

CUMA: Mart’ın ilk günü. Venüs Kova burcuna yerleşiyor. “Sevgi kelimesinin anlamı aşktan daha üstün ve aşk kimyasal hastalıklı bir duygudur” düşüncesine sıkı bir geçiş yapılacak. Gelecek vaat eden kişilere ilgi yerini akıllı, çok zeki, samimi ve doğal kişilere ilgiye bırakacak. Evrendeki tüm canlılarla ilgili, bilgili kişiler çekici gelirken bu kişilerin estetikten uzak duruşları, özgüvenleri bağlayıcı olacak. Özgürlük ihtiyaçlarını zirve boyutta yaşayan Kovalar içinse anlaşılmayı beklemek hala hayal ama bu dönemde birçok hayranlarının etraflarını sarması hiç de şaşırtıcı değil. Küçük bir tüyo: sevdiğiniz kova ise, ona nerdesin gibi kişisel sorular ve 2 saat görüşebiliriz gibi zaman belirten cümleler kurmayın. Vazgeçme eğilimi olan Kovanın kaçması için adeta bomba patlatmış olursunuz.

CUMARTESİ: Güneş-Mars uyumu sürerken, Venüs-Uranüs sert açısı da başladı. Ani ve şok eden ayrılıklar, şiddet, tahammülsüzlük, durumu ve konumu değiştirme eğilimi artacak. Kararlı adımlarla akıl dışı ilişkilere son verilebilir ancak şiddet sonuç olarak kişinin kendisine geri dönebilir.

PAZAR: Gizlenen gerçeklerin tesadüfen ortaya çıkacağı bir gün. Mutlu bir haftasonu için plan yaparken kendinizi uzun zamandır sorguladığınız bir konuyu çözmüş olarak bulabilirsiniz. Bu çözüm sevindirici ve kurtarıcı da olacaktır. Gerçeğe ulaşmak soru işaretleriyle yaşamaktan daha iyidir.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/