25-31 Mart Astrolojisi

Haftanın Burç Yorumları – Venüs Kova burcunda

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

Haftanın Burç Yorumları - Venüs Kova burcundaVENÜS KOVA BURCUNDA AMA SERT BİR AÇIYLA GELİŞİ DÜŞÜNDÜRÜCÜ. NASIL ÖNLEM ALIRSINIZ? NE YAPMALI, NE YAPMAMALISINIZ?

Uzman astrolog Su Karakuş

Her hakkı saklıdır. İzinsiz alınamaz başka yerde yayınlanamaz.

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

KOÇ: Hafta boyunca özellikle mali konularda kararlı ve birikime dönük davranmak mümkün. Ruhsal gelişiminiz dışında hiçbir şey sizi özgüvenli ve mali açıdan güçlü davranmaktan alıkoyamaz. Hafta boyunca değişken tutumunuzu kontrol altına almalısınız. Hafta sonu yaklaşırken başlayan bir etkiyle sıkı dostlarınızı düşman olarak görme ve yılları ayırma eğiliminde olacaksınız. Bir dostunuzla yakınlaşmak ve aşka başlamanız da mümkün.

BOĞA: Mars burcunuzda ilerliyor. Agresif değil mücadeleci ve kararlı davranmanızı sağlayacak özellikle arkadaşlarınızla aranızdaki sorunların çözümünde veya yardımlaşmakta. Güçlü hissedeceğiniz bir haftadasınız. İç dünyanızdaki değişkenlikler yöneticilerinizi rahatsız edebilir ve sizi en seveni kısıtlandığınızı düşünerek hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu bir hata olacak. Biraz sabırla herşey düzelebilir.

İKİZLER: Ruhunuzun derinliklerindeki maddi ihtiyaçlarınızı da kavramaya başladınız. Kariyerinizi planlarken istediğiniz herşeyi elde edebileceğinizi gördünüz. Bu hafta daha kararlı olacak daha aktif davranacaksınız. Değişken ve tepkileri öngörülemez arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Birlikte medya çalışmaları veya seyahat planlamamalısınız büyük sorunlar yaşanabilir. Gelecek hafta planları uygulamak daha kolay olabilir.

YENGEÇ: İyi dostların hırsınızı ortaya çıkartmasıyla  medya ve ticaret, akademik kariyer ve basın yayın alanlarında başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Kariyer alanında değişken davranan yöneticilerle ilişkiler ve alacak verecek hesapları karışabilir. Bu can sıkıcı sorunu çözmek için acele etmeyin. Her türlü tepki sizi de yaralayacak bir finale neden olacak. Bir sonraki hafta çözümü bulmak sandığınızdan daha kolay olacak.

ASLAN: Gelirlerinizi kontrol edin zira size iyi gelecek bir miktarı elde edeceksiniz. Miras, alacaklar, kredilerin bitişi veya yeni bir iş teklifi ile ekstra gelir kazanmanız çok mümkün. Uzun yolculuklarda ve medyayla ilişkilerde ya da akademik konularda çok dikkatli olun. Partnerinizle aranıza bir duvar öreceksiniz bu duvarı abartmayın. Gelecek hafta romantik günler yeniden başlayacak.

BAŞAK: Yurt dışından gelen bilgiler, belki de yakınlarınızla ilgili haberler oldukça sevindirici. Onlar için çabaladığınız konularda başarıya ulaşmanız mümkün. Bu hafta kararlı ve sağduyulu davranabileceksiniz. Ani ve yüksek ödemelere karşı dikkatli olun. Şok eden cezalar veya işinize sekte vuracak ödemeler can sıkıcı olabilir. Sorun veya yanlışlık bu hafta boyunca giderilemeyebilir de. Gelecek hafta güneşli bir evre yaşayacak sorunları çözeceksiniz.

TERAZİ: İş yaşamınızda güneşli bir hafta geçireceksiniz. Çabalarınız ödüllendirilecek ve hak ettiğiniz ödül maddi gelir olarak hesap hanenize aktarılacak. Daha çok çalışıp daha çok kazanabilirsiniz. Evlilik ve aşk yaşamınızda karmaşık bir haftadasınız. Aniden ayrılık kararı alabilir veya tam tersine herkesi şaşırtarak evlenmeye karar verebilirsiniz. Bu ani kararlar gelecek hafta pişmanlık da yaratabilir. Sakin ve sağduyulu kalmalısınız.

AKREP: Aşk ve evlilik yaşamınız için harika bir haftadasınız. Agresif değil kararlı ve istekli görüneceksiniz.  Ev ve aileniz için yapılan harcamalar, sevgi gösterileri ters tepebilir. İş alanınızdaki sorunları eve taşımak da sonucu sevimsiz tartışmalara görüş ayrılıklarına, yıkımlara neden olabilir. Bu hafta çözüme değil rahatlamaya odaklanın. Gelecek hafta doğru çözümü bulacaksınız.

YAY: İş yaşamınızda hırslı, hevesli ve işleri çözerken sakin tutumunuz hafta boyunca kazandıracak. Öte yandan bu durum ailenizle ilişkilerinize yansıyacak ve sorunlarınızı konuşarak çözeceksiniz. Jüpiterinde katkılarıyla iyimserliğiniz ve mutluluğunuz sürecek. Yakın çevrenizle partneriniz veya çocuklarınız arasında bir sürtüşme olursa yangına körükle gitmeyin. Zira bu yangını söndürmek yıllar alabilir. Onun yerine sakinleştirdiğiniz bir ortam ve gelecek hafta bulunan çözümler avantaj sağlayacak.

OĞLAK: Yakın çevreniz ve partnerinizle ilişkilerinizin üstüne Güneş’in doğduğu bir haftadasınız. Çevresel sorunların çözümü aşk yaşamınızda daha çekici görünmenizi ve güven vermenizi sağlayacak. Mali konularda düşünce bildirmek, alış veriş yapmak yeni iş başvuruları gibi yenilikçi kararları almak isteyeceksiniz ancak ailenizin desteklememesi can sıkıcı da olacak. Bu haftayı sakinlikle geçirin ve son kararınızı gelecek hafta verin. Bekledikçe demlenen düşünceler destek bulmanızı sağlayacak.

KOVA: Mali konularda sorunların çözümüne dönük davranmaya başlıyorsunuz. Aileniz için yapabileceğinizin en iyisini bulacak ve sakinlikle bu konforu sağlayacaksınız. Venüs haftasonundan itibaren burcunuza yerleşiyor ve çekiciliğiniz artıyor. Ancak yakın çevrenizde kıskanç bakışlar rahatsız edici olacak ve tepki alacaksınız. Tepkilere cevap vermek yerine bir sonraki hafta onlardaki değişimi gözlemlemek daha keyifli olabilir. Aşk için acele etmeyin. Bu haftayı pas geçin.

BALIK: Yakın çevrenizi koruyup kollamak, babacan bir tavırla sorunları çözmek üzere harekete geçtiğiniz bir haftadasınız. Kararlılığınız şaşırtabilir.  Sezgilerinizin güçleneceği ve iyi niyetinizin artacağı bir haftadasınız. Öte yandan bu iyi niyet para kayıplarına da neden olabilir. Bu hafta harcamalarınızı planlayın ve gelecek haftadan itibaren harekete geçin. Aksi halde pişmanlıklar yaşanabilir. Kazanmak içinde acele etmeyin. 6 Mart sonrası daha verimli bir dönem başlayacak.