25-31 Mart Astrolojisi

25-31 Mart Astrolojisi

Mutluluk Geri Dönüyor Haftası ( 13.08-19.08)25 Mart Haftası Astrolojisi

Instagram canlı yayında buluşmak için takip: www.instagram/sukarakus

Youtube videolarında geniş yorumları izlemek için abone ol: su karakuş

Dolunayın etkisi sürüyor. Hala geçmişten gelen istekleri gerçekleştirmek için zaman var. Venüs Balık burcuna geçiş yaparak romantik, iyicil ve şefkatli bir aşkı aramamızı sağlayacak. Dikkatli yönetilirse yararlılığı yüksek bir hafta.

Su Karakuş

Her hakkı saklıdır.

PAZARTESİ: Merkür-Neptün kavuşumu geçmişten gelen bağlantılarla düşlerin gerçekleşmesine teşvik ediyor. Mutlu ve keyifli hissetmek, kendimizden memnun olmak çok mümkün. Duygusal ilişkiler bir miktar tahammül ve özen istiyor. Venüs’ü mutlu etmek içinse evrensel değerler, iyilikler gündemde olmalı. Aşkını ancak böyle korursun.

SALI: Venüs özgürlüğe etmek ve aidiyet duygusuna dönmek istiyor. Hatta aşka şefkat eklemek, yardım ettiği birine aşık olmak, ajitasyonla erosun okunu buluşturmak istiyor ve Balık burcuna geçiş yapıyor. Balıklar için özel bir dönem böylece başlıyor. İyiliklere daha açık olunacağı muhakkak. Fedakarlığın sınırı iyi çizilmeli.

ÇARŞAMBA: Ay-Jüpiter yakınlaşması çok değerli. Şans bizimle ancak eğer durağanlık yaşıyorsan bil ki bu da hayrına. Ay ilerledikçe sürprizlerle dolu bir gün yaşanacak. İyi haberler almak için iyi tohumlar ekip ekmediğini hatırla. Hala geç değil bir iyilik yap etrafında sana muhtaç olana.

PERŞEMBE: Sürprizli anlar bitti. Şimdi engellerle ve köklü değişikliklerle mücadele etme ve güçlü durma vakti. Önce hazırlan sonra gelen her olumsuzluğa “bana ne kazandırdı” diye bak. O pencere yeni ufuklar açacak. Mantıkla duygunun eşitlendiği bu gün iyiliğin yaşam biçimi olmasını sağla..

CUMA: Haftanın en zor günü bugün olabilir. Ay, Plüton ve Satürn arasında engellenmiş, baskı altında hissedebilir. Duygular zorlanabilir. Asıl gücünü kazanacak, şerbetleneceksin. Mutlu bir Cuma olması için ajandanı biraz boş bırak. Sorunları çözmek için acele etme ve bu Dünyadaki hayat amacını ara. Korunmak için her zaman bir iyilik yap.

CUMARTESİ: Sorunlardan özgürleşmek isterken, öfkeye yenik düşülebilir. Büyük tuzak bizi bekliyor. Sakın akıntıya kapılma. Tepkisiz kalmamak bir çözümse, kazanmak için pazarlığı akıllıca yap. Hafta sonu mutluluğu hem söz vermemekte hem sabırlı olmakta gizli. Düzeni devam ettirmek şimdilik kurtarıcı olabilir. Evrene bir bak, deryada bir damlasın. İyi kalbin bari bir işe yarasın. İyilik yap bıkmadan.

PAZAR: Hem özgürlüğün tadını çıkarıp, hem bilgiye doyabilirsin. Kararsız ve ikircikli de olabilirsin. Dedikodu yerine, gerçek bilgiye ulaşma çabası, araştırma ve okumak, bencillik yerine kucaklaşmak mutlu kılabilir. Hazır mutlu olmuşken ve sert yeniay yaklaşırken, kendine bir iyilik yap: iyiliği yaygınlaştır.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/