18-24 Mart Haftası Burç Yorumları

18-24 Mart Haftası Burç Yorumları

Merkür geri hareketine devam ediyor ve Neptün’le buluşuyor. Bu düşlerin yeniden hatırlanması ve gerçekleşmesi için bir fırsat sunacak. Diğer yandan hataları da arttıracak.

Hafta boyunca etkili olan Dolunay Terazi burcunun 0 derecesinden gülümseyecek. Evlilik, ortaklık, danışmanlar ve yakınlarla ilgili düşünceleri, duyguları gözden geçirmek, kendimizi değiştirmek, yenilenmek için mükemmel bir fırsat.  Değerlendirilmeli.

Tüm hafta boyunca ekeceklerimiz gelecek haftalarda biçeceklerimizi, tüm hafta boyunca yapılan iyilikler gelecek haftalarda sert açılardan korunmamızı sağlayacak. Mutlu bir hafta olsun.

Su Karakuş

Instagram/ yo18-24 Mart Haftası Burç Yorumlarıutube/ facebook: Su Karakuş

PAZARTESİ: Mars-Plüton arasındaki uyum yeryüzüne güç verirken, sende mahrum kalma. Mali konuları, güvenliğini gözden geçir ve eksiklerini tamamla.  Mutlu olmak için gücüne inanman gerek. Jüpiter şansını destekliyor.  Mutlu insan olabilmek için her gün bir iyilik gerek.

SALI: Mars-Plüton ve Ay düğümleri uyumlu. Gökyüzünde bir güç birliği oluştu. Kararlı ve dirençli olabilir, disiplini koruyabiliriz. Mutluluk hedefe odaklanmakta ve birde iyilik yapmakta. Bir küçük çocuğu sevindir. Öfkeli birine gülümse mesela.

ÇARŞAMBA: Ay-Merkür karşıtlığı Merkür retrogradenin etkisini yükseltiyor. Arızaların ve yanlış anlamaların yoğun olduğu bir gündeyiz. Teknoloji sorun yaratabilir. Sakin kal ve geçmesini bekle. Satürn transiti horoskopunun hangi alanını etkiliyorsa oraya sarıl. Düzeni devam ettir ve bir iyilik yap. İyilik mutluluk hissetmek demektir.

PERŞEMBE: Güneş Koç burcuna 01.00 de yerleşti. Ve Jüpiter bir kez daha sert açı içinde. Hızlı, hareketli, hırslı tavırlar canlandıracak ancak dikkatsizlik ve büyük beklentiler üzebilir. Dengeyi bozmamak için hızı iyi ayarlamalı ve içindeki çocuğa izin vermelisin. O çocuğa bir sarıl. Onu çok sevdiğini söyle. Bugün kendine bir iyilik yap ve tüm hatalarını affet.

CUMA: Dolunay Terazi burcunda oluştu. Başak burcunun son 5 gününde doğanları, Terazilerin ilk 5 gününde doğanları veya Terazi burcunun ilk derecelerinde yükselen burcu veya bir gezegeni bulunanları direk etkiliyor. Aşka ve evliliğe, belki bir iş ortaklığına hazırsın. Hemen harekete geç tabii geçmişten gelen güvendiğin biriysen. Ve o birine bir iyilik yapmakla başla. İyiliği fikir vermekle karıştırma ama!

CUMARTESİ: Retrograde Merkür-Neptünl’e kucaklaşıyor. Suya düşen cep telefonu veya geçmişte unutulan bir düşün gerçekleşmesi. Hangisini istersin? Peki iyi olan seçenek için ne tür bir iyilik yaptın? Bedeli ne şekilde ödedin? İstediklerimizin gerçekleşmesi bizim ödeyeceğimiz bedele bağlı. Bugün iyilik yapmak gelecekte senin korunmanı sağlayacak.

PAZAR: Disiplin ve katlanmaya gerek duyulan çalışmalar için, düşleri gerçekleştirecek motivasyonu bulmak, sezgileri üst seviyede kullanmak için harika bir gün. Hem çalışmaya hem dinlenmeye ve eğlenmeye zaman bulunabilir. İyilik yapacağın doğru kişiyi bulmak da çok mümkün. Gözlerden düşünceleri okuyacaksın.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/