20-26 Mayıs Haftası: Kötülük Kaybedecek

20-26 Mayıs Haftasında Gökyüzü

İyilik ve şefkatin mutluluk, bereket ve aşka dönüşeceği kadersel bir haftadayız. Kötülük, negatif düşünceler, sinsice planlar kaybettirecek.

PAZARTESİ: Jüpiter günün planeti ama ne yazık ki hem Neptün’le sert açısı var, hemde P.F’le kavgası. Bu sırada Retro olduğu için etkinlik oranı düşük. Haftaya başlarken şansa güvenmemek, hiçbir şeyin düşlediğimiz gibi olmaması olasılığını gözardı etmemek gerek. Gerçekçi ve köklü değişime hazır adımlar kazandırabilir. Tabii erdemli olmak da!

SALI: Gökyüzündeki kavuşumlar güçbirliği yapacağımıza işaret ediyor. Güneş-Merkür zekanın egoyu destekleyeceğini, Uranüs-Venüs ani aşkları ve kazanımları, Ay, Jüpiter duyguları abartmanın bazen yararlı olacağını anlatıyor. Yalnız hissetmeyeceğiz. İyi ve erdemli olmak mutluluğun sırrıdır.

ÇARŞAMBA: Güneş ve Merkür İkizler burcunda kavuştu bu kez. Artık öncelik para değil, bilgiye ulaşmak, içsel çelişkileri dinginleştirmek ve kişiliği geliştirmek. Doğru bilgi ve iyi iletişim araçları edinmek gelişimin ilk adımı. İkinci adımda erdemli ve iyilik sever olmak.

PERŞEMBE: Ay oğlak burcunda Satürn’le kavuştu. Plüton’la Satürn’ün arasına sıkıştı. İki sert planetin bu duygusal ve naif Ay’a yapacağı işbirliği bile baskı şeklinde olacaktır. Duyguları bastırmak, ifade edememek, özellikle kariyer ve otoriteler söz konusu olduğunda içe dönmek mümkün. Karamsarlık yerine gerçekçi ve pozitif düşünmeli. Ve mutluluk için mutlaka iyilik yapmalı.

CUMA: Ay özgür ve güçlü hissettiği Kova burcundan geçiş yaparken, Güneş’e, Merkür’e gülümseyerek hem kendinden memnun, hem özgür bir ruh hali sergileyecek. Evrensel değerler ve erdem öne çıkacağı için iyilik yapmak ve mutlu hissetmek çok kolay.

CUMARTESİ: Sırlar kolaylıkla ortaya çıkmayacak ancak mücadele gücü yüksek ve yardım alabileceğimiz bir gündeyiz. Satürn-Neptün altmışlık açısı arka planda düşlediklerimizin ve güven duygumuzu tatmin edişimizin ödülünü getirebilir. İyilik ve şefkat bugünkü anahtar kelimeler olmalı.

PAZAR: Mutlu bir pazarın sırrı Venüs’e yani finansal avantajlara, konfora ve aşka dikkat etmekte. Yaklaşan güzellikler mutlu ve kadersel bağları ( kuzey ay düğümü) saklıyor. İyilik ve şefkat diyorum, doğru kişiyi, bereketi, konforu getirecek. Kötülüğün kaybettireceği bir hafta.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.