29 Ocak-4 Şubat Burç Yorumları

Temmuz/Ağustos 2020 Burç Yorumları

Mutluluk Geri Dönüyor Haftası ( 13.08-19.08)TEMMUZ-AĞUSTOS BURÇ YORUMLARİ

Uzman astrolog Su Karakuş

İnstagram/ youtube: su karakuş

KOÇ: Temmuzun ilk yarisinda kariyerinizde işlevini kaybeden şeyler hayatinizdan çikacak. Ayin ikinci yarisinda baskilar ve sorumluluklar, evle ilgili yenilikler yapmanizi sağlarken, daha net düşünebileceksiniz. Ağustosun ilk yarisinda arkadaşlariniz zorlayici olabilir ve şaşirtici şekilde üstünüze gelebilir. Egosantrik kavgalarda yaşayabilirsiniz. Ağustosun ikinci yarisinda mali kazançlariniz düşme eğiliminde olsa da, yarticiliğiniz yükselecek, aşkta kazanakcasiniz.

BOĞA: Seyahatler, medya çalişmalari ve akademik planlariniz Temmuzun ilk yarisinda değişikliğe uğrayacak. İkinci yarida ise sizin dişinizde gelişen sorunlar nedeniyle yakin çevrenizi değiştirmek zorunda kalacaksiniz. Ağustosun ilk yarisinda kariyerinizle ilgili gelişmeler can sikacak. İkinci yarida ise  aile ve yuva alanindaki güzel gelişmeler mutluluk verecek.

İKİZLER: Ay tutulmasi temmuz başinda heyecan veriyor. Başkalarinin kaynaklarindan yararlanacak, miras, sigorta gibi bir alacaği elde edeceksiniz. Ayin ikinci yarisindaysa mali güçlükler ve engeller yeni kaynaklar yaratmaya teşvik edecek. Ağustos ilk yarisi uzun yolculuklar tehlike, uzak yerlerden gelen +haberler şok içerecek. Ayin ikinci yarisindaysa yeni bir çevrede yepyeni bir ekiple çikiş yapacaksiniz.

YENGEÇ: Sürpriz bir evlilik veya ortaklik karari Temmuz başinda sevindirebilir. Temmuzun ikinci yarisinda yakinlarinizin baskisina dayanmak güçleşebilir. Değişmeniz gerekecek. Ağustos da kredi geri ödemeleri, borçlar düşündürecek. Ağustosun ikinci yarisinda üstünde çaliştiğiniz bir geliri elde edeceksiniz. Hem kariyerinizde yükseliş ve hemde bereket yaşayacaksiniz.

ASLAN: İş alaninizda Temmuz başinda gerçekleşen Ay tutulmasi yeni olasiliklar ve firsatlar getirecek. Geçmişin dertlerinden kurtulacaksiniz. Ayin ikinci yarisinda gizli düşmanlarinizla yapacağiniz bir rövanş sağliğiniza zarar verebilir dikkatli olun. Ağustosun ilk yarisinda yakinlarinizla aranizda firtinalar esebilir, egonuz zedelenebilir. Ayin ikinci yarisindaysa görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenileyeceğiz özel ve güzel dönem başlayacak.

BAŞAK: Aşk ve çocuklarinizla ilgili konularda sürpriz gelişmeler Temmuzun ilk yarisinin konusu. Temmuzun ikinci yarisindaysa arkadaşliklar ve projeler yolunda gitmeyen temalar olacak. Ağustosda sağliğinizi ve iş yaşaminizi kontrol altina alamadiğinizi fark edecek, yakinlarinizin sağliği hakkinda endişe duyacaksiniz. Ağustosun ikinci yarisindaysa ruhunuzu dinlendirecek yenilikler, ekstra gelirler konforunuzu arttiracak.

TERAZİ: Ay tutulmasi evle ilgili yeniliklerin tamamlanmasi, Temmuzun ilk yarisinda mümkün. Mali kaynaklar bulmak mutlu edecek. Kariyerle ilgili yenilikler Temmuzun ikinci yarisinda mecbur kalarak yapacağiniz şeylerin ödülü olacak. Ağustos başinda, aşk yaşaminiz mucizelerle dolacak. Karanliğin içinde aydinliği yaşayacaksiniz. Ağustos ikinci yarisindaysa iyi dostlar edineceksiniz ki onlardan biri, evlilik/ ortaklikiçin ideal eşinizle sizi buluşturacak.

AKREP: Yakin çevrenizle ilgili büyük tamamlanma Temmuzun ilk yarisinda Ay tutulmasi sayesinde olacak. Uzaklara yolculuk yapmak, yeni dünyalari keşfetmekse zorunlu olarak Temmuzun ikinci yarisinin temasi. Ağustosun ilk yarisinda yuvanizda beklenmedik şok haberler alacak yakinlariniz için endişeleneceksiniz. Ağustosun ikinci yarisinda kariyerinizle ilgili gelişmeler çok sevindirecek ve iş alaninda hedefe ulaşacaksiniz.

YAY: Mali beklentileriniz Temmuzun ilk yarisinda gerçekleşebilir. İkinci yarida ise giderlerinizi kontrol altinda tutmaniz gerekecek. Aşiri temkinli bir tutum sergilemeye başlayabilirsiniz. Ağustosun ilk arisinda yakin çevrenize karşi olup bitenlere duyarsiz kalamayacaksiniz. İş ve sağliğiniz bu zorlu süreçten olumsuz etkilenebilir. Ayin sonuna doğru aşk çok uzaklardan çikip gelecek.

OĞLAK: Görünüşünüzü ve tarzinizi Temmuz başindan itibaren değiştirmeye başliyorsunuz. Kurallariniz bir yaşam ortakliğini sonlandirmeye Temmuzun ikinci yarisinda zorlayacak. Ağustosun ilk yarisinda mali konularda büyük bir kayip yaşanabilir. Şok olmak yerine garantici davranmalisiniz. Ayin ikinci yarisinda kredi veya sigorta alacaklarinizi alabileceksiniz.

KOVA: Ailenizin desteği ile kişisel gelişimde önemli bir aşamayi Temmuzun ilk yarisinda kaydedeceksiniz. İş yaşaminizla ilgili zorluklarsa Temmuz sonunda can sikici olmaya başlayacak. Ağustosun ilk yarisinda aile bireyleri nedeniyle büyük bir değişim yaşayacaksiniz. Ağustos ikinci yarisindan kurtarici çözüm gelecek. Yakin çevrenizden biri sayesinde evlilik veya ortaklik ilişkisine çekileceksiniz.

BALIK: Arkadaşlarinizdan kimisi şok etkisi yaratarak hayatinizda olduğu sayfayi kapatacak. Temmuzun ilk yarisindaki bu olay kardeşleriniz ve yakin çevrenizdekilerle yakinlaşmanizi sağlayacak. Temmuzun ikinci yarisindaysa aşk yaşaminizi sorgulamaniz gerekecek. Yeni bir başlangiç yapmakla, aradaşlarinizin bahsettiği bir güvensizliği yaşamak arasinda kalacaksiniz. Ağustos ilk yarida kardeşlerinizden birinin sağliği üzebilir. Ağustos ikinci yaridaysa, iş ve finans alaniniz canlanacak.