ŞUBAT 2024 BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

DÜŞÜNCELERİNİZ KÖKTEN DEĞİŞİYOR.
5 Şubat da büyük bir düşünsel değişim yaşayacaksınız. Ekip arkadaşlarınız, çalışma prensipleri, dostluklar ve dilekleri gerçekleştirme hakkında tüm bildiklerinizi değiştirecek, ezberleri bozacak bilgeliğe ulaşacaksınız. Merkür Kova burcunda Plüton’la kucaklaşacak. 23 Şubata dek sosyalleşeceksiniz.

YENİ DOSTLAR EDİNİN.
Yeniay 5-15 Şubat arasında etkili olacak. Yeni dostlar yaşamınıza eklenebilir. Ekip arkadaşlarınız da yenilenebilir. Ancak mali konularda ani kayıplar yaşanacak harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Yine de her zaman olduğu gibi dörtayak üstüne düşeceksiniz. Genel olarak son dakikada problemler çözülecek.

ARKADAŞLIKLARA DİKKAT!
13 Şubat da Mars ve Plüton ekip arkadaşlıkları, kalabalıklar ve dilekler alanınızda kavuşuyor. Bu tehlikeli kavuşum arkadaşlarınızın beklenmedik tepkisine neden olabilir. Sağduyulu davranmalı, büyük savaşlara girmemelisiniz. Etkisi ay boyunca görülecek.

SOSYALLEŞİN.
16 Şubat dan itibaren Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve daha çok sosyalleşmenizi sağlayacak. Bu süreçte dostlarınızla ilişkinize sevecenlik, ortak hedefler hakim olurken, bir arkadaşınızla yakınlaşma ihtimaliniz artıyor.

FARKINDALIĞINIZ YÜKSELİYOR.
Güneş’in Balık burcuna geçişiyle 18 Şubattan itibaren sezgileriniz canlanmaya başlayacak. Geçmişi daha fazla düşünecek, yaşlı yakınlarınızla ilişkilerinizi yeniden hareketlendireceksiniz. Spritüel farkındalığınız yükselecek.

SAĞLIKSIZ HER ŞEYİ BIRAKIN.
İş ve sağlık alanını mercek altına alacağınız dönem 19-29 Şubat aralığı. 24 Şubat dolunayı işinizle ilgili işlevini kaybeden her şeyi çöpe atmanız, sağlığınızı bozan şeyleri bırakmanız anlamına geliyor. Mali konularda şansınızı yükselten etkiler alacaksınız. İşinizde sadelik size daha fazla gelir kazandırabilir.

 

BOĞA:

YöNETİCİLERİNİZLE İLETİŞİMİNİZ GÜÇLENİYOR.
Kariyer yaşamınıza bakış açınız 5 Şubattan itibaren değişiyor. Yöneticilerinizle iletişiminizin güçleneceği özel bir dönem yaşayacaksınız. 23 Şubata dek sözleşmelerinizi imzalayabilirsiniz. Şubat başında iletişim biçiminiz köklü şekilde değişecek. Bir gerçeği fark edeceksiniz. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

SUPER BİR TEKLİF ALACAKSINIZ.
Yeniay kariyer alanınızda süper ve orijinal bir teklifle doğacak. 10 Şubatta gerçekleşen yeniay 5-15 Şubat arasında etkili. Başkalarını şok edecek tepkiler vereceksiniz veya sözünüzden döneceğiniz olaylar gerçekleşecek. Sezgilerinize güvenin ve risk alın ancak ileri gitmeyin.

DUYGUSAL PATLAMALARA DİKKAT!
Mars ve Plüton sert bir kucaklaşma yaşayacak. 13 Şubat da zirve yapacak bu kavuşumun etkisi bütün ay boyunca sürecek. Kariyer alanında dikkatli olmalısınız. Büyük tartışmalardan, ani gelişen duygusal patlamalardan kaçının. Yöneticilerinizin sert tavırlarıyla baş etmeniz zor olabilir.

KARİYERİNİZ DEĞİŞEBİLİR.
Yöneticiniz Venüs 16 Şubat da kariyer alanınıza yerleşecek ve yöneticilerinizle ilişkinize başka bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Seveceğiniz işi yapma kararı almanız bu döneme denk gelebilir.

İLİŞKİLERİNİZ CANLANIYOR.
18 Şubattan itibaren dostluklar ve ekip arkadaşlarınızla ilişkileriniz öne çıkıyor. İlişkilerinizi tekrar canlandıracak, sosyalleşeceksiniz. 18 Şubat da Güneş, 23 Şubat da Merkür Balık burcuna yerleşiyor.

İYİMSER VE ŞANSLISINIZ.
24 Şubatta gerçekleşen Dolunay, 19-29 Şubat arasında aşk yaşamınızı gözden geçirmenize neden olacak. Yalnızsanız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, hataları telafi etmek üzere harekete geçebilirsiniz. İyimser ve şanslı hissedeceksiniz. Projelerinizi elden geçirin. Bebek bekliyorsanız sağlıkla kucağınıza alabilirsiniz.

 

İKİZLER:

BİR YAŞ DAHA OLGUNLAŞACAKSINIZ.
Yöneticiniz Merkür, 5 Şubat da dostunuz Kova burcuna yerleşiyor. 23 Şubata dek orada kalacak. Seyahatlerinizin rotasını, eğitim hayatınızı ve Dünya görüşünüzü Şubatın başına değiştirecek. Merkür’ün bu konumundan doyasıya yararlanacaksınız. Bir yaş daha olgunlaşacaksınız.

YURT DIŞI TİCARET YAPABİLİRSİNİZ.
10 Şubatta dostunuz Kova burcunda doğan yeniay, yeni yolculuklar, yurt dışı ticaret ve Dünya görüşünüzün yenilenmesi gibi olasılıklarla hayatınızı aydınlatacak. Travmatik olaylar yaşanabilir, dikkatli olun. Dostlar, ekip arkadaşları en şanslı olduğunuz ve şansınızın dönmesine yardım edecek kişiler.

KALABALIK ALANLARDAN UZAK DURUN.
13 Şubat da dostunuz Kova burcunda Mars ve Plüton kavuşacak. Etkisi ay boyunca sürecek. Uzun yolculuklarda, eğitim alanlarında, kalabalık ortamlarda dikkatli olun. Kazaya kurban gitmeyin. Olabildiğince sakin yerlerde dolaşın.

SEYAHATLERİNİZİN ROTASINI SEVECEKSİNİZ.
Seyahatleriniz seveceğiniz rotalarda devam edecek. Eğitim hayatınız sürüyorsa 16 Şubat’dan itibaren kolay ve severek öğrenme yöntemi bulacaksınız. Dünyaya daha güzel duygularla bakacaksınız.

KARİYER YAŞAMINIZ HAREKETLENİYOR.
Kariyer yaşamınız 18 Şubattan sonra hareketleniyor. Önce Merkür, ardından 23 Şubatta Güneş Balık burcuna yerleşiyor. Yöneticilerinizle daha yakın ilişki kuracak, sözleşmelere imza atacaksınız.

EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
24 Şubat dolunayında aradığınız evi bulabilir, kontrat imzalayabilirsiniz. Mülklerin satışı da olası. Aile ilişkilerinizi gözden geçirip sezgilerinize uyacak, yeni ve anlayışlı bir tavır benimseyeceksiniz. İçgüdülerinize güvenin. Dolunay 19-29 Şubat arasında etkili olacak.

 

YENGEÇ:

EKSTRA GELİRLER KAZANACAKSINIZ.
Başkalarının kaynaklarından yararlanmak, sigorta anlaşmaları, telif sözleşmeleri yapmak istiyorsanız 5-23 Şubat arasında Merkür’ün konumundan yararlanabilirsiniz. Yeni veya ek gelirler elde etmek için önemli bir düşünce değişikliği yapacaksınız. Gelirlerin tadını çıkarın.

NAFAKA ALABİLİRSİNİZ.
Miras, nafaka, alacaklar-verecekler gibi sorunlarınızın çözümü 10 Şubat yeniayıyla geliyor. 5-15 Şubat arasında sürpriz gelişmeler yaşanacak ve alacaklarınızı elde edebileceksiniz. Bu gelişme kariyer yaşamınız için de yeni bir başlangıç yaratmanıza yardım edecek. Gelişmeleri iyi değerlendirin.

RİSKLİ YATIRIMLARDAN UZAK DURUN.
13 Şubat da riskli yatırımlardan, piyango benzeri oyunlardan uzak durun. Mali kayıpların zannettiğinizden daha büyük olması kaçınılmaz. Mars-Plüton kavuşumu o gün zirve yapsa da, ay boyunca etkisini hissettirecek. Zorunlu olmadıkça ameliyatlardan kaçının.

BORÇLARA VEDA..
16 Şubat dan itibaren başkalarının kaynaklarından daha rahat yararlanacak, yatırımlarınızdan kazanacaksınız. Alacaklarınızı toplamak, borçları ödemek ve borçla yaşamamak gibi kararlarınızı uygulayacaksınız. Ameliyatlarınız başarılı geçecek.

PASAPORT VE VİZE İŞLERİNİZ.
18 Şubattan itibaren pasaport, vize gibi istekleriniz karşılık bulabilir. Merkür 18 Şubat da, Güneş 23 Şubat da Balık burcuna giriyor. Uzaklardaki kişilerle ilişkileriniz yeniden canlanacak ve eğitim sıralarına yeniden dönmek isteyeceksiniz.

ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.
24 Şubat da çevre değişikliği yapmayı ya da çevrenizle ilişkilerinizi değiştirmeyi düşündürecek bir dolunay gerçekleşecek. 19-29 Şubat arasında etkili olan dolunay yakınlarınız hakkında bir gerçeği keşfetmenizi de sağlayacak. İyi dostlarınızı kardeş gibi görmeye başlayabilirsiniz.

 

ASLAN:

TARTIŞMALARA DİKKAT!
Merkür 5-23 Şubat arasında evlilik ve ortaklık alanınızdan sert bir geçiş yapacak. Şubat’ın ilk haftasında ilişkilerinizi zedeleyecek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla, müşaviriniz veya danışmanlarınızla olan iletişim biçiminizi köklü şekilde değiştirmeniz gerekiyor. Bu değişimi özellikle Şubat’ın ilk haftasında yaşayacaksınız. Kontrollü olun, güç gösterilerine prim vermeyin ve sakinlikle karşılayın.

EVLİLİK KARARI ALABİLİRSİNİZ.
10 Şubat yeniayı evlenmeniz, evlilik teklifi almanız ya da evlilik yaşamınızı yeniden canlandırmanız için bir fırsat sunacak. İşiniz nedeniyle ihmal edilen ilişkileri toparlamak isteyeceksiniz. Ve gelecekte birlikte seyahatler edeceğiniz ya da yurt dışına yerleşmeye birlikte karar vereceğiniz o kişiye rastlayacaksınız. 5-15 Şubat arasını değerlendirin.

KİŞİSEL ALGILAMAYIN.
Evlilik ve ortaklık alanında tahammülün bittiği, saldırı altında hissedeceğiniz bir dönem Şubat boyunca yaşanacak. Ancak buna neden olan Mars-Plüton kavuşumu 13 Şubat’da zirve yapacak. İlişkilerde dikkatli olmalı ve hiçbir şeyi kişisel algılamamalısınız.

EVLİLİĞE BAKIŞINIZ DEĞİŞİYOR.
16 Şubat dan itibaren Venüs, evliliğe ve ortaklıklara bakış açınızı değiştirecek. Daha sevecen olma yolundasınız ve duygularınızı kendinize saklamanın doğru olmadığına ikna olacaksınız. İlişkileriniz iyileşiyor.

YATIRIMLARINIZ ARTIYOR.
18 Şubatta Merkür, 23 Şubat da Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Başkalarının kaynaklarından ve referansından yararlanacaksınız. Yatırımlarınızı çoğaltacak formülü bulacaksınız.

MALİ KONULAR GELİŞİYOR.
Mali konularda güzel gelişmeler yaşatacak dolunay 24 Şubatta doğacak. Etkisi 19-29 Şubat arasında, ilk maaşınızı alabilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Gelirlerin yanı sıra kariyer yaşamınızda da şanslı hissedeceksiniz. Yükselişiniz ve maaş artışınızda ihtimallerden.

 

BAŞAK:

ORJİNAL FİKİRLERE YER AÇIN.
Yöneticiniz Merkür 5-23 Şubat arasında iş ve sağlık alanınızda yol alacak. Bir çok orijinal fikre açılacak ve iş yapma biçiminizde önemli ve köklü bir değişim yapacaksınız. Başka bir pencereden bakmayı öğreneceksiniz. Yeni elemanların işe alımı veya yeme içme alışkanlığınızı kökten değiştirmek de bu evreye denk gelecek.

YENİ BİR İŞE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.
İş yaşamınızda yenilik yapma fırsatı 10 Şubat yeniayıyla karşınıza çıkacak. Orijinal fikirlere açılacaksınız. Elamanlarınızla daha özgür bir çalışma formuna karar verebilirsiniz. Buna neden seyahatleriniz ya da aldığınız bir eğitim de olabilir. Bakış açınız tamamen değişecek. Öte yandan bu değişim gelecekte ekstra gelirler kazanmanızı da sağlayacak.

SAĞLIĞINIZA DİKKAT!
Mars-Plüton kavuşumu iş ve sağlık alanında 13 Şubat da gerçekleşecek ancak tüm ayı etkileyecek. İşinizle ilgili linçlerle ya da mümkün olmayan öfke kontrolüyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kazalara dikkat etmelisiniz. Arkanızı dönüp kulaklarınızı tıkamalısınız. Ay biterken her şey düzelmiş olacak.

İŞ ORTAMINIZ ŞIKLAŞIYOR.
16 Şubat’dan itibaren sevecen kişilerle çalışma fırsatı bulacaksınız. İş alanınızın dekorasyonunu değiştirebilir, zevklerinizin farklılaşmasıyla daha orijinal bir ortam yaratabilirsiniz.

KÜSKÜNLÜKLER ŞEFKATE DÖNÜŞÜYOR.
18 Şubattan itibaren Merkür, 23 Şubattan itibaren Güneş Balık burcuna yerleşerek yakınlarınızla ilişkilerinizi hareketlendirecek. Uzaklıklar yakına dönüşecek ve içinizdeki küskünlükler şefkate.

GÖRÜNÜŞÜNÜZ YENİLENİYOR.
24 Şubatta burcunuzda doğan Dolunay, görünüşünüzle ilgili bir karar almanızı ve değişmenizi sağlayabilir. Uzun zamanadır düşündüğünüz bir yeniliği hayata geçirebilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkmak veya eğitim almak bakış açınızı değiştirecek. Giyim ve makyaj zevkiniz gelişebilir.

 

TERAZİ:

EĞLENCE ANLAYIŞINIZ GELİŞİYOR.
Merkür 5-23 Şubat arasında dostunuz Kova burcunda yolculuk yapacak ve bu serüvenden yararlanacaksınız. Aşka bakış açınız, ilişkilerde iletişiminiz, çocuklarınızla ilişkiniz tamamen değişecek. Eğlence yaşamınız, yaratıcı yönünüz orijinal ve bambaşka bir forma bürünecek. Büyük değişim size daha özgür bir yaşam sağlayacak.

BEKLENMEDİK ÖDEMELER ORTAYA ÇIKACAK.
Aşk yaşamınızda bir gelecek yaratabilirsiniz. İstediğiniz gibi bir ilişki yaşayabilir ya da ciddi bir adayı değerlendirebilirsiniz. Bir miktar beklenmedik ödeme yapmanız da gerekecek bu nedenle harcamalarınızda hesaplı olmalısınız. İlişkinizi yakınlarınız destekleyecek.

HUZURUNUZU KORUYUN.
Aşk ve çocuklar, projeler ve eğlence yaşamınız. Hepsini birden etkileyecek olan Mars-Plüton kavuşumu 13 Şubat da zirve yapacak ancak ay boyunca bu etkiyi hissedeceksiniz. Çocuklarla ve partnerinizle tartışmalar çoğalabilir. Huzurunuz bozulabilir. Sağduyulu ve sakin kalmakta fayda var.

TUTKULU BİR AŞKA YELKEN AÇABİLİRSİNİZ.
Yöneticiniz Venüs 16 Şubattan itibaren aşk alanınıza yerleşecek. Eğlence anlayışınız, ilişki kurma biçiminiz, sevgi algınız tamamen değişiyor. Güçlü ve etkileyici biriyle tanışabilir, tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz.

İŞ ALANINIZ CANLANIYOR.
İş yaşamınızı etkileyecek sözleşmeleri 18 Şubattan itibaren imzalayabilirsiniz. Merkür iş alanınıza yerleşecek. 23 Şubatta aynı alana geçen Güneş iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizin canlanmasını sağlayacak.

RUHSAL GELİŞİM TEKNİKLERİYLE GERLİRİNİZ ARTACAK.
24 Şubatta gerçekleşen dolunay, kişisel gelişim basamaklarını koşarak ve mutlulukla çıkmanızı sağlayabilir. Mali konularda şansınız arttıkça inançlarınız da artacak. Ruhsal gelişim tekniklerinin işlevsel olduğunu kendinize kanıtlayacaksınız. Dolunay 19-29 Şubat boyunca etkili.

 

AKREP:

SORUNLARLA YÜZLEŞİN.
5 Şubat civarında aile içi ilişkilerinizi köklü şekilde değiştirecek büyük ve dönüştürücü bir sorunla yüzleşebilirsiniz. Bu yüzleşmeden değişim çıkmazsa aynı sorunlar tekrarlanabilir. Bakış açınız değişmeli ve başkasını iyileştirecek bir iletişim benimsemelisiniz. Evle ilgili sözleşmelerinizi yenileyebilirsiniz.

YAKINLARINIZIN TEPKİSİNİ DİKKATE ALIN.
10 Şubat yeniayı evde veya aile ilişkilerinde bir yeniliğe zorlayacak. Bundan kaçmamalısınız. Özellikle yakınlarınızın tepkilerini dikkate almalısınız. Sağlığınız ve iş yaşamınız 5-15 Şubat arasında alacağınız kararlarla şekillenecek.

DUYGUSAL PATLAMALARA DİKKAT!
Yöneticiniz Plüton ve Mars 13 Şubat da Kova burcunda kucaklaşacak. Bu sert etkileri olan kavuşum aile içinde duygusal veya fiziksel patlamalara sebep olabilir. Hem ev kazalarına hem ilişkilere dikkat edin. Kışkırtıcı olmayın. Ay boyunca bu sert etki ev ve aile yaşamınızı etkileyecek.

AİLE İÇİNDE BARIŞ VAR.
16 Şubat da Venüs ev ve yuva alanınızı şenlendirecek. Duygularınızda köklü bir değişim yaratacak. Aile bireyleriyle ilişkinizi tazelemek, kırgınlıkları bitirmek için bir fırsat sunacak.

EĞLENME VE AŞK DÖNEMİ.
18 Şubat da Merkür, 23 Şubat da Güneş aşk alanınıza geçecek. Bu geçişle bir ilişkiye ihtiyacınız artabilir veya ilişkinizin monotonlaştığınız fark edip canlandırmak isteyebilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız.

HAYAT ARKADAŞINIZI BULABİLİRSİNİZ.
Dostlarınızla ilişkinizi mercek altına almanız gerekiyor ve tam olarak bunu 19-29 Şubat arasında yapacaksınız. Başak dolunayı titiz bir eleştiri süzgecini önünüze koyacak. Dostlardan biri sınavı geçebilir ve gelecekte iş ya da yaşam ortağınız olabilir. Dolunay 24 Şubatta doğacak.

 

YAY:

ÇEVRENİZ DEĞİŞİYOR.
Yakın çevrenizi değiştirmek konusunu gündeminize alın. Gelecek 20 yıl boyunca bu konu hep sıcak kalacak. Öte yandan ilk belirtiyi 5-23 Şubat arasında yaşayacaksınız. Şubat başında fikirleriniz değişecek ve hayatınızı da değiştirecek sözleşmelere imza atacaksınız.

ÖĞRENECEKLERİNİZ VAR.
Yakın çevrenizi 5-15 Şubat arasında değiştirebilirsiniz. 10 Şubat yeniayı, yolculukların veya komşuların size öğretecekleri olduğunu ve yeni maceralara atılırsanız öğrenmeye devam edebileceğinizi bildiriyor. İş yaşamınızda beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir. Çevre değişikliği ihtiyacınız olan bir kişiyi yaşamınıza almanızı sağlayacak tek yol.

POLEMİĞE GİRMEYİN.
Mars-Plüton kavuşumu her burca olduğu gibi size de zorluk yaratabilir. Öfkelenmeden köklü değişiklik yapmak isterseniz fırsatlarınız olacak. 13 Şubatda zirve yapan kavuşum bütün ay boyunca etkili. Yakın çevrenizle aranıza duvar örün ve sorgulatan polemiklere sakın girmeyin. Susmak kazandıracak.

SEVECENLİK BAŞ TACINIZ OLUYOR.
Yakın çevrenizle ilişkileriniz önemli bir şekilde değişecek. Daha yakın ve daha anlayışlı olmaya başlayacaksınız. Komşular ve kardeşlerle ilişkilerinizde mesafe ve saygı öne çıkıyor. 16 Şubattan itibaren sevecenlik baş tacınız oluyor.

EVLE İLGİLİ SÖZLEŞMELER YAPABİLİRSİNİZ.
Evinizi düzenlemek, kiralama veya satış yapmak ya da aile ilişkilerinizi canlandırmak isterseniz 18 Şubattan itibaren mümkün olacak. Merkür ve 23 Şubatta Güneş Balık burcunda yol alacak.

YENİ BİR KARİYER PLANI YAPABİLİRSİNİZ.
Kariyer yaşamınızla ilgili bir karar vermelisiniz. Muhtemelen yeni bir işe başlayacaksınız ve bunun gerçek bir şans olup olmadığını düşüneceksiniz. Bu gerçek bir fırsat ve değerlendirmelisiniz. Çalışmak daha sağlıklı olmanıza, neşe kazanmanıza neden olacak.

 

OĞLAK:

SÖZLEŞMELERİNİZİ İMZALAYIN.
Mali konularda büyük değişime hazırsanız 5-23 Şubat arasında sözleşmelerinizi imzalayabilirsiniz. Parayla, gelecekle, garantilerle ilişkinizi değiştirmek sizi özgürleştirecek. Bambaşka bir bakış açısı kazanacaksınız. Şubat başındaki bu değişim hayatınızı, özgüveninizi ve benimsediğiniz kişilerle ilişkinizi de değiştirecek.

YENİ GELİRLER KAZANABİLİRSİNİZ.
Yeni gelirler kazanmak ve özgüveninizi yenilemek için 10 Şubat yeniayı büyük destek verecek. 5-15 Şubat arasında yeniliklere evet demelisiniz. Çocuklarınızın yaşayacağı sürpriz olaylarla da aynı dönemde ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Yeni geliriniz gelecekte mülk sahibi olmanızı sağlayacak.

HARCAMALARDA DİKKATLİ OLUN.
Finansal konularda bütün ay dikkatli olmalısınız. Ancak özellikle 13 Şubat da hayatınızı köklü şekilde değiştirecek, özgüveninizi sarsacak olaylar yaşanabilir, etkisi 1 ay sürebilir. Sakin ve korunaklı davranın En kötü olasılıkları hesaplayın. Kendi güvenliğiniz her şeyden daha önemli.

BEREKETİNİZ ARTIYOR.
16 Şubatta finansal açıdan verimli bir dönem başlıyor. Yatırımlarınız değer kazanabilir ama önce neye yatırım yaptığınız konusunda emin olun. Gelirlerinizin bereketi artacak.

SÖZLEŞMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.
Yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmek ve sözleşmeleri en doğru şekilde yapmak için 18 Şubattan sonrası uygun olacak. Komşularınız ve kardeşlerinizle yeniden daha sık görüşmeye ya da haberleşmeye başlayacaksınız.

SEYAHATE ÇIKIN, EĞİTİMLERE BAŞLAYIN.
Uzun yolculuklar, eğitim hayatı ya da hayat görüşünüzü tartışabileceğiniz kişilerden biriyle yakınlaşabilirsiniz. 24 Şubat dolunayı bir aşkın kapısını açacak. Yeni bir projede yer almanız da mümkün. 19-29 Şubat arasında güven duymaya hazır olun. Artık sevmeli ve güvenmelisiniz.

 

KOVA:

DÜŞÜNCELERİNİZ YENİLENECEK
5-23 Şubat arasında Merkür burcunuzu ziyaret edecek ve ilk gün Plüton’la burada kucaklaşacak. Köklü düşünce değişimleri yaşayacaksınız. Kendinize, fiziksel görünüşünüze ve ifadenize bakış açınız tamamen değişebilir. Kurallardan sıyrılmak, kariyer odaklı davranmak yerine özgü olmak tercihleriniz olacak. Gerçek özgürlükle karşılaşacaksınız.

KİŞİSEL TARZINIZ DEĞİŞİYOR.
10 Şubat da burcunuzda gerçekleşen yeniay, görünüşünüzü ve kişisel tarzınızı değiştirmenizi sağlayacak. Yakın çevrenizde ani bir değişiklik gerçekleşecek ve bu sizin bambaşka biri olmanızı sağlayacak. Gelecekte bu yeni çevre sizin garantiniz olacak. Öte yandan aile bireyleri yeniliklere destek vermeyebilir. Bu işte yalnız ilerlemelisiniz.

AMAN DİKKAT!
13 Şubat da burcunuzda kucaklaşacak olan Mars ve Plüton görünüşünüzü, hayatınızı kökten değiştirecek bir olaya neden olacak. Kazalar, kavgalar, saldırılar, yaralanmalı patlamalar elbette en kötü olasılıklar. Kendinizi güvende hissedeceğiniz önlemler alın. Ay boyunca etkisi sürecek dikkatli olun.

ESTETİK DEĞİŞİKLİKLER YAPACAKSINIZ.
16 Şubattan itibaren Venüs’de burcunuza yerleşiyor. Bu kez zevkleriniz, beğenileriniz köklü değişikliğe uğrayacak. Başkalarına hayli çekici görüneceksiniz. Estetik yeniliklere sıcak bakacaksınız.

GELİRLERİNİZ ÇOĞALIYOR.
18 Şubatta Merkür, 23 Şubat da Güneş para alanınıza yerleşiyor. Daha çok kazanmak ve gelirlerinizi çoğaltacak anlaşmalar yapmak mümkün olacak. Benimsediğiniz insanlarla ilişkilerinizi yeniden sıcak tutacaksınız.

ÖDEMELERİNİZİ TAMAMLAYACAKSINIZ.
Ödemelerinizi 19-29 Şubat aralığında tamamlayabilir veya ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Mülk edinmek istiyorsanız bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Şans sizden yana. 24 Şubat dolunayı yatırımlarınızın değer kazanmasını sağlayacak. Kira gelirleriniz de artabilir.

BALIK:

GEÇMİŞİ SON KEZ DÜŞÜNÜN
5-23 Şubat arasında Merkür iç dünyanıza odaklanmanızı, geçmişi düşünmenizi ve travmatik, negatif düşüncelerden kurtulmanızı sağlayacak. Bakış açınızın değişmesi 23 Şubattan itibaren dış dünyayla ilişkinizi de değiştirecek. Ruhsal gelişim teknikleriyle Şubat başından itibaren çalışmayı deneyin.

RUHSAL GELİŞİM TEKNİKLERİNE YÖNELİN.
Kişisel gelişiminizi destekleyecek bir tekniği 10 Şubat yeniayıyla öğrenmeniz gerekiyor. Meditasyon, şifalar veya yoga gibi çalışmalarla ruhunuzu desteklemelisiniz. 5-15 Şubat arasında mutlaka bu yeni teknikle tanışın. Mali gelirlerinizi arttıracaksınız. Yakın çevrenizdeki değişimi gözlemleyin.

ÖZGÜR HİSSETMEYEBİLİRSİNİZ.
Hapishaneler veya özgürlüğünüzü elinizden alacak uzun hastalık süreçleri 13 Şubattan itibaren gündeminizde olabilir. Travma yaşatacak çeşitli olaylara maruz kalabilirsiniz. Etkisi 1 ay boyunca sürecek olaylar genel olarak ruh sağlığınızı ve yakınlarınızla ilişkinizi etkileyecek. Bunları güçlenme egzersizleri olarak görmeye çalışın.

RUHUNUZU SANATLA DİNLENDİRİN.
16 Şubattan itibaren, iç dünyanızda bir aydınlanma başlayacak. Ruhunuzu dinlendirecek sanatsal zevklere yönelecek, geçmişinizle barışacaksınız. Negatif bakış açısından sıyrılmak üzere bu fırsatı değerlendirin.

DIŞ DÜNYAYA DÖNÜYORSUNUZ.
Ruhsal alandan çıkıp çevrenize ilgiyle bakmanız 18 Şubattan itibaren olası. Merkür 18 Şubatta burcunuza yerleşecek ve 23 Şubatta da Güneş. Bu geçişle daha enerjik ve dışa dönük hissedeceksiniz.

EVLENEBİLİRSİNİZ.
24 Şubat Dolunayı evlilik ve ortaklık alanınızda doğuyor. Evlenebilir veya ilişkinizi gözden geçirip daha yakın ve daha sıcak bir duyguya geçebilirsiniz. Yakın çevreniz bu konuda çok destek verecek. İş ortağı arayışınız varsa yine yakın çevrenizden bir kişi talip olabilir. İlişkilerinizi gözden geçirmek için olumlu bir dönemdesiniz. Bu dönem 19-29 Şubat arasında sürecek.

SU KARAKUS ASTROLOG

HER HAKKI SAKLIDIR