Aykırı Bir Yerden Bak, Şansı Değerlendir

Aykırı bir yerden bakmak lazım bazen. Hatta karşıt bir noktadan. Fakat en saçma yerden değil tabii. Dünya düz değil yuvarlak. Uzaydan gelen fotoğraflarla, canlı videolarla zaten kanıtlandı.

Ay İkizler burcundan geçiş yapıyor. Aykırı yerden bakmanın, karşıya geçip savunmanın, sen onun yanına geçersen bu kez tekrar karşına geçip savunmanın, iki uçdan bakıp ikisine de ikna etmenin burcu. Gün ilerledikçe Kuzey ay düğümüyle bağlantı kuracak. Duygusal sevinçlere hazırsak, merakımız giderilebilir.

Öte yandan ikizler burcunun yöneticisi Merkür yılın son retro yolculuğunu tamamlıyor. Bugün durağan pozisyonda. En tehditkar gün. Yanlış anlamalar, engeller, elektronik sorunlar, mali hatalar zirve yapıyor. Yarın başka pencereden bakmaya, içe dönmeye, endişe üretmeye hazır olacağız ama bugün bir durup düşünme zamanı.

Merkür 1 hafta boyunca Terazi burcunda ilerlerken İzmir depremi anındaki konumuna yeniden dönecek. Ay da bu kez başka bir açıdan benzeri bir tetiklenme yaratacak. Bunun anlamı yeni bir deprem olasılığı değil ama yeni ve büyük bir sorun olasılığı. 7 Kasım zor tarih. Aynı gün MarsRx-Venüs karşıtlığı da duygusal ve mali yorgunlukları, kararsızlıkları, ayrılık arzusunu getirecek. Bir yandan hataları düzeltip, eksikleri giderirken, diğer yandan atladığımız detayların yarattığı sorunları çözmeye çalışacağız. Yeniay tüm ihtişamıyla yaklaşırken, yeni gelirler kazanmaya, şansı iyi değerlendirmeye odaklanmalıyız.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos