Supermoon, mavi ay, kırmızı ay, pembe ay nede dolunay veya tutulmalar tek başına doğal afete neden olmaz. TKare ve Saturn, Pluton, Uranus, Neptün gibi yıkıcı olabilen gezegenlerin kare, TKare veya

Merkür Retrosu Nihayet Sona eriyor. 7 Kasım’a Dikkat !

Supermoon, mavi ay, kırmızı ay, pembe ay nede dolunay veya tutulmalar tek başına doğal afete neden olmaz. TKare ve Saturn, Pluton, Uranus, Neptün gibi yıkıcı olabilen gezegenlerin kare, TKare veya büyük haç günü sert açıları doğal afetlere neden olur.

Uranüs hava olayları, fırtına, hortum, uçak kazaları, yanardağ patlamaları

Neptün su olayları, sel, sis, gaz patlamaları, zehirlenmeler..

Satürn toprak olayları, toprak kayması, deprem vs

İzmir depremi sırasında Ay, MerkürRx, Satürn-Pluton T Karesi vardı. Gün içinde ayrıca detaylı yazacağım bu konuyu.

Bu haftadan itibaren gökyüzü açılmaya başlıyor. 3 Kasım da Merkür retrosu sona eriyor fakat 3 Kasım en tehlikeli gün. Önemli işlerinizi, alışverişlerinizi 4 Kasımda yapmalısınız. İlişkileri irdelemek, yenilenmek, adalet işlerinizi gündeme getirmek için 3-11 Kasım uygun. Bu süreçte deprem gününe benzer bir gün yaşanacak 7 Kasım da. Ay yengeç burcunun 20-29 derecesi arasında yolculuk yapacak. Ay-Merkür-Saturn/Pluton arasında yine T Kare oluşacak. Bu vatana, ailemize, yaşam alanımıza yapılacak genel bir tehdit, saldırı, kışkırtma, deprem veya doğal afet olabileceği gibi ekonomik anlamda endişe verici bir güne de işaret edebilir. Zira Mars-Venüs karşıtlığı, Güneş-Uranüs karşıtlığı aynı günün zorlu açıları.

Bu hafta hataların telafisi, geleceği olabildiğince güven altına almak, güvenlikle ilgili açıkların tamamlanması, kariyer planları için gereken eksiklerin tamamlanması, her türlü güçlüğe sağduyuyla hazırlanmak, üstü kapatılan problemleri hızla çözmeye başlamak için zemin uygun. Eğer iyi yönetirseniz ve şifacı yanınızı kullanırsanız Kasımın ilk haftası gündem zorluk değil, zorluğu yenmenin mutluluğuna dönüşecek. Merkür retrosu bittikten sonraki 15 gün de kısmen dikkat istiyor.

Mutlu haftalar

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos