eylül burç yorumları

Mart Ayı Burç Yorumları -Güzellikler Yaşanacak

Gördüğün, duyduğun, hissettiğin her şey yanıltıcı. Okuduğunu tekrar oku, arızalanın kendiliğinden düzelme ihtimali var bekle, yanlış anlamalar sıklaşacak hemen önyargıya kapılma, tartışmalar başlarsa kişilerden biri elinde olmadan yanılıyordur anlayışlı ol.MART BURÇ YORUMLARI

4 Mart Mars İkizler burcunda

13 Mart 23 derece balık burcunda yeniay

15 Mart Merkür Balık burcunda

20 Mart Güneş koç burcunda

21 Mart Venüs koç burcunda

21 Mart Jüpiter-Neptün altmışlık

28 Mart 8 derece terazi dolunay

 

KOÇ:

KENDİNİZİ DAHA İYİ İFADE EDECEKSİNİZ.

Yöneticiniz Mars, 4 Mart dan itibaren İkizler burcuna geçerek, bilgiye ulaşmak ve bilgiyi özümsemekle ilgilenecek. Kendini daha iyi ifade etmek ve aynı anda birkaç işle ilgilenmek ana hedefleriniz olacak.

RUHUNUZ YENİLENİYOR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Şahane bir kombinasyon yaratan gezegenler koşulsuz sevgiyle tanışmanızı sağlayacak. Sezgilerinizi kullanmak için bir basamak daha yükseğe çıkacak, başkalarının duygu ve düşüncelerini doğru tahmin etmeye başlayacaksınız. Bu bir çeşit ruhunuzu yenileme, kişisel gelişim ve merhametinizi yükseltme dönemi.

İÇE DÖNECEK, DAHA ÇOK OKUYACAKSINIZ.

15 Mart da Merkür balık burcuna transit geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte içe dönecek daha çok okumak ve öğrenmek, daha az konuşmak isteyeceksiniz. Kendi ruhsal gelişiminiz kadar başkalarının gizli eğilimleri de ilginizi çekecek.

ESTETİK DOKUNUŞLAR YAPTIRABİLİRSİNİZ.

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Görünüşünüzde estetik değişiklikler yapmak, kişisel bakımınızı önemsemek, canlanmak ve yeni projeler oluşturmak üzere bu evreden yararlanabilirsiniz.

EVLİLİĞE SICAK BAKABİLİRSİNİZ.

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Dolunayda eşinizle, yakınlarınızla ve danışmanlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Evlilik kararı alırsanız uzun vadeli olacaktır. Bir iş ortaklığına sıcak bakabilirsiniz. Yakınlarınızla yeniden aynı ortamda yaşamaya karar verebilirsiniz. Her koşulda sonuçları sevindirecek bir dolunay yaşayacaksınız. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

BOĞA:

MALİ KONULARDA SEZGİLERİNİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.

4 Mart dan itibaren mali konularda zekanıza, algılarınıza ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Doğru yerde bilgiyi arayacak ve bulacaksınız. Gelirlerinizi arttırmak konusunda başarılı olsanız da aşırı merhamet kaybetmenize neden olabilir. Dozunda duyarlılık iyidir.

GERÇEK SEVGİYİ HATIRLAYACAKSINIZ

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Arkadaşlık alanında doğan bu yeniay, yeni dostlar ve ekip arkadaşları kazanmanızı sağlıyor. Gerçekten seveceğiniz insanları tanımayalı uzun zaman olduysa, Venüs ve Neptün birlikteliği sevgiyi, merhameti yeniden duyumsayacağınız, benimseyeceğiniz kişilere ulaşmanıza katkıda bulunacak.

SOSYALLEŞME ZAMANI

15 Martdan itibaren balık burcuna geçen Merkür, daha çok sosyalleşecek, arkadaşlarınızla aranızda bilgi alışverişini önemseyeceksiniz. Ekip çalışmalarında eğitimler önem kazanacak. Bir yandan da dileklerinizi gerçekleştirmenin pratik ve akılcı yollarını araştıracaksınız.

YENİ TOHUMLAR EKİYORSUNUZ

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Yöneticiniz Venüs dinlenmenizi ve bu sayede yenilenmenizi sağlayacak. İçe dönmek ve hayata yeni tohumlar ekmek üzere biraz keyif yapmanız gerekiyor.

SAĞLIK SORUNLARINI AŞIYORSUNUZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Dolunay iş ve sağlık alanınızda gerçekleşen. Süregelen sağlık sorunlarınızı aşabilirsiniz ve tamamen sağlığınıza kavuşabilirsiniz. İşle ilgili beklentileriniz gerçekleşebilir ve uzun sürecek bir iş ilişkiniz başlayabilir. Çabalarınız sınırsız ve ödülünüz bol olacak. Diyete başlamak, spor yapmak için de uygun bir dönem. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

İKİZLER:

ATALET HALİ SONA ERİYOR

Mars 4 Marttan itibaren burcunuza geçiyor ve 2 yıl sonra nihayet enerjik bir dönem başlıyor. Son derece enerjik, aktif ve hedef odaklı olacaksınız. Ataletten kurtulmak iyi gelecek.

İŞİNİZE BAĞLILIĞINIZ ARTIYOR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Kariyer alanınızda oluşan bu naif ve sevecen kombinasyon, işinizi, yöneticilerinizi daha büyük bir içsel kuvvetle sevmenizi, hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak. Geçmişte kurduğunuz düşler, bu evrede gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz terfiyi alabilir veya ödüllendirilebilirsiniz.

KARİYERİNİZ İÇİN SEZGİLERİNİZİ KULLANIN

Merkür nihayet 15 Mart da balık burcuna yerleşiyor. Kariyerinizle ilgili düşüncelerinize farklı araştırmalar, kitap yazmak, toplu sunumlar yapmak gibi ekstra gelişmeler ekleyebileceksiniz.

YENİ HEDEFLERE YOLCULUK VAR

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Sosyalleşmek, ekiple birlikte yenilikler planlamak, yeni hedefler oluşturmak için mükemmel bir evre. Artık bahar geldi ve dışarı açılmanız gerekiyor.

BEBEK SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Dolunay aşk alanınızı pozitif anlamda etkileyecek. Yalnızsanız aradığınızı bulabilir, uzun sürecek bir ilişkiye evet diyebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa şanslı, sabırlı ve özgüveni yüksek bir bebekle yuvanızda mutluluğu arttırabilirsiniz. Bir takım projelere çağrılabilirsiniz. Başarılı olacağınız bu projelerinde uzun sürmesi muhtemel. Evren artık yüzünüzü güldürecek. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

YENGEÇ:

SUÇLULUK DUYGUSUNDAN KURTULUN

Sezgilerin değişken dünyasını keşfe hazırsanız duyguları sınıflandırmaya 4 Marttan itibaren başlayabilirsiniz. Suçluluk duygusu, rüyalar ve gizem yeni ilgi alanlarınız olabilir. Aynı zamanda doğru bilgiye ulaşacağınız alanlar olacak.

AKSİYON BAŞLIYOR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Bu yeniay dostunuz olan bir burçta gerçekleştiği için en fazla yararlanacak burçlardan birisiniz. Eğitim hayatına yeniden dönebilir, yurt dışı seyahatlerinizi gerçekleştirebilir ya da ticarete atılabilirsiniz. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeyi gerçeğe dönüştürmek mutlu edecek.

DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZ DEĞİŞEBİLİR.

15 Martdan itibaren Merkürün burç değiştirmesiyle uzun yolculukların, gezmenin, görmenin öğrenmeye katkısını hatırlatacak. Daha çok merak edecek ve Dünya görüşünüzü değiştirecek bilgiler edineceksiniz.

KARİYER HAYALLERİNİZİ CANLANDIRIN

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Kariyer yaşamınızı canlandıracak yeniliklerle ve güzel duygularla donanacaksınız. Planlarınızı gerçekleştirme olanağı bulacak ve çabanızla alkışları alacaksınız.

DEKORASYONA YÖNELİN

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Evinizle ilgili beklentileriniz varsa, dekorasyon yenilemek, eksikleri gidermek, tamirlerin yapılması, eşya alınması, evinizin satılması veya taşınmak gibi ihtiyaçlarınız söz konusuysa, bu dolunay tüm gereksinimlerinizi karşılayabilir. Üstelik yeniliği sevecek ve uzun süre kullanacaksınız. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

ASLAN:

HEDEFE KİLİTLENECEKSİNİZ

Arkadaşlıklar ve ekip çalışmaları alanı 4 Martdan itibaren hareketleniyor. Hedefe kilitlenmeyenleri dilinizle dövmeye hazır hissedebilir veya tam tersine herkesi manipüle edip motive olmalarını sağlayabilirsiniz.

İKRAMİYE KAZANABİLİRSİNİZ.

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Başkalarının kaynaklarından yararlanmanızı sağlayacak bu yeniayın birkaç hediyesi olabilir. Kredi almak, ekstra gelir kazanmak, piyangoda para kazanmak, telif veya ikramiye kazanmak ihtimallerden. Her ne olursa olsun hem kazanacak hem iyileşeceksiniz. Yeniay düşlerinize dokunacak.

EKSTRA GELİRLER ARTIYOR

15 Mart dan itibaren ekstra gelirlerinizi nasıl arttıracağınız konusunda pratik eğitimlere ulaşmanızı Merkür sağlayacak. Bu süreçte gelirlerinizi arttıracak veya borçlanmanıza neden olacak çeşitli anlaşmalara imza da atabilirsiniz.

YENİ YOLLAR YENİ DENEYİMLER ZAMANI

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Yeni yollara çıkmak, yeni deneyimler kazanmak ve Dünya görüşünüzü yenilemek bu dönemde çok mümkün. Yurt dışı seyahatler yeniden heyecan duymanızı sağlayacak.

REKLAM VE TANITIM BAŞLATABİLİRSİNİZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Yakın çevrenizi yenilemek, sunum yapmak, kitap yazmak, kitabınızı tanıtmak, yeni bir sosyal medya hesabı açmak, reklam ve tanıtım kampanyası yapmak gibi adımlar dolunayla birlikte kolayca atılacak. Uzun süreli sonuçlar almak üzere harekete geçeceksiniz. Bu oldukça yararlı bir dolunay. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

BAŞAK:

ÖĞRENDİKÇE GELİŞECEKSİNİZ.

Kariyeriniz öğrenmenin hiç bitmediği bir alan. Öğrendikçe geliştiğinizi biliyorsunuz. Bu nedenle 4 Martdan itibaren gelecek 2 ayınızı gelişmeye ayıracaksınız. Doğru bilgiye ulaşmanız her zamankinden daha kolay olacak.

EVLENMEK VEYA İŞ ORTAKLIĞI KURMAK HAYALİNİZ Mİ?

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Evlenmek veya bir iş ortaklığı kurmak gibi hayalleriniz varsa, yeniay teklif almanız veya imza atmanızı evet demenizi sağlayabilir. Bu düşlediğiniz bir şeyin sevgiyle yoğrularak gerçekleşme dönemi. O nedenle ne dilediğinize dikkat etmelisiniz. Yeni bir iş ortaklığı yükünüzü hafifletecek.

KARİYERİNİZ İÇİN ARAŞTIRMA YAPMAYA NE DERSİNİZ?

15 Martdan itibaren yöneticiniz Merkür başak burcuna geçerek değişken bir düşün süreci başlatacak. Evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşiyor Merkür. Bu imza atmak için güzel ama kararsızlıkların yükseldiği bir dönem olacak. Sezgilerinizi kullanarak karar verebilirseniz bir iş ortaklığına veya evlilik teklifine evet diyebilirsiniz.

EKSTRA GELİRLERİNİZ ARTIYOR

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Ekstra gelirlerinizi arttırmaya dönük hedefler oluşturmak, enerjinizin yükselmesi, çeşitli hediyeler almanız bu dönemin sevinçleri. Daha çok kazanacak, karlı alışverişler ve yatırımlar yapacaksınız.

MALİ ALANDA TEMİZLİK YAPACAKSINIZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Mali konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Yeni bir gelir elde etmeye başlayabilirsiniz ve bu gelir uzun sürecek bir getiriye sahip de olabilir. Veya benimsediğiniz insanlara birisi eklenebilir ve bu kişi hayatınızda çok uzun süre kalabilir. Özgüveninizi arttıracak özel bir evreyaşayacaksınız. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

TERAZİ:

ÖĞRENMEK VE GELİŞMEK İÇİN MÜKEMMEL DÖNEM

Eğitiminiz devam ediyorsa ya da Dünya görüşünüzü geliştirmek istiyorsanız uzun zamandır hissetmediğiniz kadar hırslı ve gayretli hissedebilirsiniz. Yorulmadan öğrenecek, öğrendiklerinizi seveceksiniz. Zira 4 Martdan itibaren Mars ikizler burcuna yerleşecek.

YENİ İŞ, YENİ ELEMANLAR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. İş ve sağlığınızla ilgili yenilikleri gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi hatırlamalı ve seveceğiniz yeniliklerin altını çizmelisiniz. Yeni bir işe başlayabilir, çok seveceğiniz bir ortamda çalışabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gibi bir işe sahip olabilirsiniz. Ya da hayaliniz daha sağlıklı olmaksa yaşam sevincini duyumsayacağınız ve kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir pozisyon yakalayabilirsiniz.

BİLGİYE DOYACAKSINIZ

15 Martdan itibaren balık burcuna yani iş alanınıza yerleşen Merkür iş anlaşmaları ve tanıtım dönemini başlatacak. Ofis araçlarınızı yenilemek veya iletişim araçları satın almak için ideal bir dönem. Bu dönemde müşteri sayınızı arttırmak için farklılıklar yaratabilirsiniz.

BARIŞMA VE KUCAKLAŞMA ZAMANI

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. İlişkilerinizi iyileştirmek, barışmak, kavuşmak, kucaklamak, hayatı yeniden sevmek bu dönemin size hediyeleri olacak.

ARINMA VE TEMİZLENME DÖNEMİ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Burcunuzda oluşan her dolunay çok önemli Görünüşünüz, sosyal statünüz, kendinizi ifade edişiniz ve dünyayı algılama biçiminiz tamamen değişir. Bu güzel ve olumlu bir dolunay. Eski defterleri kapatmak ve yenilenmek, arınmak için ideal. Elbette hedefe ulaşacak, uzun sürecek kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz. Bu dönemde aldığınız kararlar pişmanlık değil mutluluk vurgulayacak. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

 

AKREP:

HARCAMALAR YERİNE BİRİKİM

4 Marttan itibaren harcama eğiliminiz artıyor. Mars’ın başkalarının kaynaklarından yararlanma ve krediler alanına geçişiyle ekstra gelir kazanma eğiliminizde artıyor. Çabalarınız kazanmaktan yana olmalı.

AŞK ALANINIZ YENİLENİYOR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Bu yeniaydan ekstra yarar görecek burçlardan birisiniz. Aşk alanınızda doğan bu yeniay yalnızlar için düşlediğiniz gibi birini karşınıza çıkaracak. Bir partneriniz varsa ya da kalbiniz doluysa sevmenin ve sevilmenin tadına doyacaksınız. Koşulsuz sevgi hissedebileceğiniz bu dönemde adeta seratonin depolayacaksınız.

AŞK YAŞAMINIZ HEYECANLA DOLUYOR

Merkür 15 Martda balık burcuna geçerek, aşk yaşamınızda zekanın ve bilginin önemine dikkat çekecek. Değişken, heyecan veren, merak duygunuzu harekete geçiren kişilere eğiliminiz artarken, süregelen ilişkiniz varsa daha çok iletişim içinde olacaksınız.

İŞ YAŞAMINIZ CANLANIYOR

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. İş alanınızı canlandıracak, açılışlar yapacak, güzelleştirecek ve dekorasyonu beğenilecek şekilde düzenleyeceksiniz.

KARAMSARLIKLARA VEDA EDİYORSUNUZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Kişisel gelişim için oldukça yararlı bu dolunay, suçluluk duyguları, karamsarlık, korkular ve endişelerle vedalaşmanızı sağlayabilir. Rüya sembollerinizi öğrenebilirsiniz. Hayata bakışınız değişebilir. Yakınlarınızdan birinin sağlık sorunları sona erebilir.  Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

YAY:

İLİŞKİLERİN DİNAMİĞİNİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ.

Yakınlarla ilişkiler alanınızı 4 Martdan itibaren Mars ziyaret edecek. İlişkiler alanında daha araştırmacı ve neden-sonuç ilişkisini daha doğru kurduğunuz bir dönem başlıyor.

EVDE DEKORASYON ZAMANI

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Evinizle ilgili düşleriniz, hayalleriniz varsa yeniay size ihtiyacınız olan sihirli değneği sağlayacak. Ev almak, evde dekorasyon yapmak ve yenilenmek her koşulda yaşadığınız mekanı daha çok sevmenizi sağlayacak. Yuva kurmak da ihtimallerden, annenizle ilişkinizi yenilemek de ihtimallerden. Yeniay herkese olduğu gibi size de koşulsuz sevmeyi hatırlatacak.

İMZA ATMAK İÇİN HARİKA DÖNEM

15 Martdan itibaren Merkür ev, aile, yuva alanınıza yerleşiyor. Evinizle ilgili elektronik eşyaların yenilenmesi, eşyaların yerlerinin değiştirilmesi, pratik çözümler bulunması bu dönemde çok kolay olacak. Ev alımı, satımı, anlaşma imzalamak da olasılıklardan.

AŞK ALANINDA ÇİÇEKLER AÇACAK

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Aşk alanınızda oluşan bu transitler yeni bir aşka yelken açmanızı veya süregelen ilişkinizi canlandırmanızı sağlayabilir. Romantizmi macerayla buluşturacaksınız.

SOSYALLEŞMEYE BAŞLIYORSUNUZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Ekip arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirecek, uzun süreli projeler için yeni ekipler oluşturacak, daha çok sosyalleşecek daha az yalnız kalacaksınız. Dostlarınızla ilişkilerinizi yeniden teraziye koyup, yeniden şekillendireceksiniz. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

OĞLAK:

İŞ ALANINDA DAHA HIRSLI OLACAKSINIZ.

İş alanınıza 4 Mart’da giriş yapan Mars daha hırslı ve çabalarınızın sonucunu alacağınız bir dönem yaşamanıza yardım edecek. İşle ilgili bilgi eksiğinizi tamamlayacaksınız.

KİTAP YAZMAK VE İLİŞKİLERİ YENİLEMEK ZAMANI

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Yakın çevrenizi değiştirmek, daha düşsel bir ortamda yaşamak ve belki de bir kitap yazmaya başlamak gibi olasılıklar hem sevindirecek hem de başarı kazanacaksınız. Kardeşlerle ve komşularla ilişkileri yenilemek de çok mümkün. Seveceğiniz, mutluluk alışverişi yapacağınız mükemmel bir ortam yaratabileceksiniz.

İLETİŞİM ARAÇLARINIZI YENİLEYECEKSİNİZ

15 Mart itibariyle yakın çevrenizle iletişiminizi artıracak. Bunun yanısıra yeni iletişim araçlarıyla tanışacak ve belki de tanınmak için kendi reklamınızı yapmanın kolay bir yolunu bulacaksınız. Algılarınız açılıyor.

EVDE YENİLİKLE BAHARI KARŞILAYIN

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Evinizi, aile içi ilişkileri yenilemek, canlandırmak, dekorasyonda değişiklikler yapmak ve baharı evinize taşımak her koşulda iyi gelecek.

KARİYER YAŞAMINIZI TOPARLAYACAKSINIZ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Kariyer alanınızda oluşacak dolunay bir takım işlevini kaybeden argümanların hayatınızdan çıkması gerektiğini hatırlatacak. Yenilikler uzun vadeli, kalıcı ve sevindirici olacak. Bir yöneticinizin ayrılmasıyla terfi etmeniz de, uzun süredir beklediğiniz bir işe kabul edilmeniz de çok olası. Süreç zorlasa da sonuçlar mutluluk vaad ediyor. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

KOVA:

AŞK İÇİN HEYECAN DUYMAYA BAŞLIYORSUNUZ.

Mars 2 yıl sonra aşk alanınıza 4 Mart da giriş yapıyor. Bu bir yandan iyi haber. Aşkın

bilinmeyen yönlerini keşfedeceksiniz. Bir yandan da her an birbirinizi iğnelemek gibi bir hataya düşebilirsiniz.

AY ORTASINDA GELİRLERİNİZ ARTIYOR

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Yeniay mali gelirlerinizin artmasını sağlayacak. Hem de tam düşlediğiniz şekilde. İşinize sevgi katacak ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Gelirleriniz artarken özgüveninizde tırmanışa geçecek. Daha da önemlisi kendinizi daha çok sevmeye başlayacaksınız. Bu süreçte benimsediğiniz insanlara yenileri eklenebilir.

MALİ KONULAR HIZ KAZANIYOR

15 Mart da Balık burcuna yerleşen Merkür, mali konularda hızlı bilgiler edinmenizi ve daha pratik davranmanızı sağlayacak. İkircikli düşüncelere rağmen risk alabileceksiniz. Yeni bilgilere ulaşmak üzere meraklı ve araştırmacı hissedeceksiniz.

YOLCULUKLAR HEYECAN VERECEK

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Yakın çevreye açılacak, kısa seyahatlere başlayacak ve dış dünyayla yeniden medyatik bir bağ kurmaktan mutlu olacaksınız. Tanıtım ve reklam çalışmalarınız başlayabilir.

YURT DIŞI VEYA TİCARET YA DA EĞİTİM AY SONUNUN YENİLİKLERİ

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Dostunuz bir burçta gerçekleşen bir dolunay her zaman kolayca değerlendirilir. Bu kez bir yolculuğun sonu gelebilir. Bu kez eve dönebilirsiniz. Ya da bir eğitimi tamamlayıp sertifika alabilirsiniz. Yurt dışı seyahatler için vize alabilirsiniz. Ya da uçak biletinizi alabilirsiniz. Her koşulda uzun bir sürece hazır olmalısınız. Ufukda mutluluk görünüyor. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

 

 

BALIK:

EVDE RAHAT YAŞAM ALANI YARATACAKSINIZ.

Evle ilgili eksiklerinizin başında bilgi ve ilgi geliyorsa iyi bir haberim var. Mars ev ve yuva  alanınıza yerleşerek ikizler burcuna özgü araştırmacı bir ruh kazanmanızı sağlayacak. Daha rahat bir yaşam alanı yaratacaksınız.

AY ORTASINDA GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ YENİLEYECEKSİNİZ.

13 Mart da balık burcunda doğan yeniay, gerçekleştiği günün 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili olacak. Yeniay sırasında Ay, Güneş, Venüs ve Neptün kavuşumda. Burcunuzda doğan her yeniay görünüşünüzde yapacağınız önemli bir değişikliği anlatır. Hayat görüşünüz değişir. İnsanların sizi algılaması ve sizin dünyayı algılama biçiminiz değişir. Fiziksel değişikliklerin yanısıra, sosyal statünüz de değişiklikler olur. Şimdi uzun zamandır hayal ettiğiniz şeyleri hatırlayın ve nelerin değişmesini dilerdiniz düşünün. Çünkü o dilekler gerçekleşecek.

ELEKTRONİK EŞYALARI YENİLEYİN.

15 Mart da Merkür burcunuza  transit geçiş yapıyor. Bu çabuk ve zeki yöneticiniz algılarınızı açarken, merak duygunuzu ikiye katlayacak. Daha araştırmacı, daha çok öğrenme arzusunda hissedeceksiniz. Yanısıra çağrışımlarınız artacağı için düşünsel değişimler yorabilir.

MALİ GELİRLER VE ÖZGÜVENİNİZ YÜKSELİŞTE

20 Martda Güneş, 21 Mart da Venüs koç burcuna yerleşerek baharın gelişini müjdeleyecekler. İçiniz yeniden heyecanla ve umutla dolacak. Bu daha çok kazanmak ve avantajı ele geçirmek açısından mükemmel bir dönem. Mali konularda canlılık ve yenilik yaratmak keyfinizi yerine getirecek. Özgüveniniz yükselecek.

EKSTRA GELİRLER DE HESAP HANENİZE EKLENİYOR.

28 Mart’da terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Dolunay ekstra gelirlerinizi şöyle bir gözden geçirmenizi ve yeni başvurularınızın sonuçlarını almanızı sağlayacak. Yeni kazançlar elde ederken, uzun zamandır devam eden kredileri geri ödeyip tamamlayabilir veya kredi borçlanabilirsiniz. Korkmayın bir risk yok ve siz uzun vadede rahatlıkla ödemelerinizi yapabileceksiniz. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün önce etkili olmaya başlarlar. 5 Gün sonraya dek etkileri devam eder. 10 günlük süreçte başta ilişkiler olmak üzere, adalet duygunuzu ve objektif görüşünüzü gözden geçireceksiniz. Dolunay da Ay, Mars, Satürn arasında bir üçgen açı oluşuyor. Bu da yapılan gözden geçirmenin kalıcı ve değerli sonuçlarına işaret ediyor. Her neye başlarsanız veya her neyi tamamlarsanız olumlu sonuçlarla, ödüllerle karşılaşacaksınız.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR