eylül burç yorumları

EYLÜL BURÇ YORUMLARI

KOÇ: Eylül ayının ilk haftasında iş ve sağlık alanında etkili olan yeniay, 7 Eylül ( -/+5 gün) yeni bir iş bulmak, iş kurmak, işe başlamak, aradığınız elemanı bulmak, yeni iş arkadaşlarının işe alınması, yeni bir ofise taşınmak, ofis eşyalarının yenilenmesi gibi fırsatlarla geliyor. Bir önceki yeniayı değerlendirenler için sürprizler geleceğe yatırım niteliğinde olacak. Zekanızı fırsatlara odaklayacak ve gerekli sabrı göstereceksiniz. Bunların yanısıra bu alan sağlıkla bağlantılı olduğu için yeni bir sağlık taraması ya da diyet daha canlı hissetmenizi de sağlayacak.

10 Eylülden itibaren başkalarının kaynaklarından ve referanslarından yararlanmak çok kolay olacak. Venüs tutkulu akrep burcuna yerleşerek, sevimli ve iyi bir hediyeyi hak ettiğinizi hissettiren enerjiler yaymanızı sağlayacak. Böylece başkalarının hediye vermek isteyeceği ve mutlaka mali konularda desteklediği birine dönüşeceksiniz.

15 Eylülden itibaren yöneticiniz Mars, evlilik ve ortaklık alanına yerleşerek, mücadele alanınızı değiştirecek. Yakınlarla ilişkilerinizde kurtarıcı olmaya kendinizi adayacak ve mücadeleci tavrınızla başkalarının gerginliğini yatıştırmayı başaracaksınız. Mars bu transit boyunca Satürn ve Jüpiter’le olumlu açılar kuracağı için enerjinizi dengelemeyi başaracaksınız.

21 Eylül’de dolunay balık burcunda tatlı bir dolunay meydana geliyor. Dolunay kişisel gelişiminizde eksik olan bir parçayı tamamlayacak. Ve bu tamamlanışın hem dostluklarınızda, hem kariyerinizde köklü şekilde yararını göreceksiniz. Şans eski dostlarınızdan ve grup arkadaşlarınızdan geliyor. Güçlü yöneticilerin de katkısıyla başarılı bir çıkış yapacaksınız. Ancak her koşulda yakınlarınızın kimi konularda tepkisini çekebilirsiniz dikkatli olun.

27 Eylülde Merkür, yakınlar alanında Retro konuma geçecek. Gölge dönemse 15 gün önce başlayacak. Bu da demektir ki hem yanlış anlamalar, hem öfke krizleri yakınlarınızla aranızdaki sıcak ilişkiye gölge düşürebilir. İlişkiler alanı ekstra emek ve dikkat istiyor.

BOĞA: Aşk alanınız Eylül’ün ilk haftasında etkili olan yeniayla, hareketleniyor. Yalnızsanız sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz. Ya da beklenmedik bir bebek müjdesiyle sevinebilirsiniz. Yılın bu dönemlerinde aşk yaşamınız hareketlenir ve yeni fırsatlar karşınıza çıkar. Bir ilişkiniz varsa aşkta yenilik yapmak, heyecanı arttırmak zorunda hissedersiniz. Tam bir yenilenme dönemidir. Burcunuzda yolculuk yapan Uranüs bu yeniaya olumlu bir bağlantı kuracak. Başkalarını sürprizlerinizle sevindireceksiniz.

Eşinizle, yakınlarınızla veya iş ortaklarınızla hatta danışmanlarınızla ilişkileriniz 10 Eylülden itibaren değişecek. Venüs akrep burcuna yerleşecek. Daha sevecen, daha nazik ve tutkulu bir süreç başlayacak. Bu transit ilişkilerin iyileşmesi ve duyguların derinini biraz daha keşfetmek anlamını taşır. Tadını çıkarın.

İş ve sağlık alanınız 15 Eylül’den itibaren, daha coşkulu ve enerjik bir form alacak. Mars’ın terazi burcunu ziyaretiyle, enerjinizi kısmen iş yaşamınıza kısmen de daha sağlıklı olmaya ayıracaksınız. Kararlı ve iradeli davranmakta zorlanmayacağınız için diyet veya spor yapmaya başlamak bu dönemde mümkün görünüyor.

21 Eylülde gerçekleşecek dolunay 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili. Bu nedenle 10 gün boyunca arkadaşlıklarınızı gözden geçirecek ve birlikte çalıştığınız ekibin verimli olup olmadığını irdeleyeceksiniz. Yöneticileriniz ve otoriteleriniz yanınızda yer alırken sundukları teklifler ve fırsatlarla yolunuzu açacaklar. Uzaklardaki güçlü insanlarsa her türlü desteği vererek köklü değişiklikler yapmanıza yardım edecek. Bu süreçte tek sorununuz aşırı harcama yapma arzunuz olabilir.

27 Eylülde Merkür aşırı harcama yapma eğiliminize pişmanlık eklemeye başlayacak zira terazi burcunda Retro konuma geçecek. Gölge dönemi 15 gün önce başlayacağı için harcama dürtünüzü frenlemelisiniz. Böylece büyük pişmanlıklardan ve endişeli bekleyiş dönemlerinden kurtulmuş olursunuz.

İKİZLER: Evde yenilik yapmak, eşya yenilemek veya ev almak için yılın en yararlı yeniaylarından biri 7 Eylül de gerçekleşecek. 2-12 Eylül arasında etkili olacak. Yeniay süresince aile ilişkilerini iyileştirme şansı bulacak, uzun zamandır görmediğiniz aile bireylerine kavuşacaksınız. Bununla birlikte yuva kurmak da ihtimallerinizden. İç dünyanız büyük bir gelişime açılırken yaşlı yakınlarınızın sürprizleri sevindirecek. Öğreneceğiniz ruhsal gelişim tekniklerinin de ilişkilerinize katkısı beklediğinizden daha büyük olacak.

İş alanınızı dekore etmek, ortamı güzelleştirmek veya beğenilerinizi iş ortamınıza yansıtmak için yılın en iyi dönemi 10 Eylülde başlayacak. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinize sevecenlik hakim olurken, müşterilerinizle de tatlı bir iletişim geliştireceksiniz. Bu herkesin birbirinden memnun olduğu ve duyguların derinliğini anladığı bir evre.

Aşk alanınızda enerjinizi yükseltecek gelişme 15 Eylülde başlayacak. Mars terazi burcuna yerleşecek. Nazik terazi ve agresif Mars’ın enerjisi birbiriyle uyumlu olduğunda ortaya nezaketi elden bırakmayan bir mücadeleci çıkar. İşte çekiciliğinizi arttıracak 2 anahtar da budur. 15 Eylül-30 Ekim arasında ekstra aşık, güçlü, enerjik ve çekici görüneceksiniz.

21 Eylülde  kariyer alanınızı sarıp sarmalayan şefkatli dolunay, uzaklardan gelen bir şansın tekrar tekrar kapınızı çalmasıyla kendini gösterecek. Red edemeyeceğiniz çekicilikte mali teklifler söz konusu olabilir. Ekstra gelir kazanma şansı cazip gelebilir. Ruhunuza iyi gelecek ve hayatınızı kökten değiştirecek bir fırsatın kapınızı çaldığını hissedebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey çocuklarınızı mutsuz etme ihtimali olmalı. Yaratıcılığınız u dönemde başkalarının mutsuzluğuyla zedelenebilir.

27 Eylül de Merkür, aşk ve çocuklar alanınızda geri gitmeye başlayacak. Gölge dönemleride dahil olmak üzere uzun süre dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar en sevdiğiniz kişilerle aranıza buzdağı gibi engel koyabilir. İyi giden aşk yaşamınız sadece önyargılar nedeniyle bozulabilir. İletişimde kolayca hata yapılacağını unutmamalı ayrılık kararı almakta aceleci olmamalısınız.

YENGEÇ: Yakın çevreniz değişmeye, yenilenmeye başlayacak. Çünkü 7 Eylül’de bol sürprizli ve geleceğinizi aydınlatacak bir yeniay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızın bir sürprizi hayatınızı değiştirebilir ve ifadeniz, iletişim biçiminiz tamamen değişebilir. Bu yeniliği seveceksiniz. İç dünyanızda büyük açılımlar yaratacak olan yeniay, geleceğinizi de yeniden yaratmanızı sağlayacak. İletişim araçlarınızı yenilemek, otomobil almak, ehliyet almak gibi olasılıkların yanısıra bir sunumu başarıyla gerçekleştirmek de mümkün.

Aşk alanınıza 10 Eylül de yerleşen Venüs, yalnızsanız yeni bir aşka hazır hissetmenizi sağlayacak. Hormonlarınız ve duygusal derinliğiniz bu dönemde yükselişe geçiyor. Sevmek ve sevilme isteğiniz artacak, projelerde başarı grafiğiniz zirveye doğru tırmanacak. Çocuklarınızla ilişkileriniz açısından da pozitif bir dönemde olacaksınız.

15 Eylülde Mars ev ve yuva alanınıza konuk oluyor. Her ne kadar Satürn ve Jüpiter’in desteğini alsa da zemin kaygan. Öncelikle ev kazalarına dikkat etmelisiniz. Yanıcı, patlayıcı şeyler 2 ay boyunca kontrolünüz altında olmalı. Öte yandan evle ilgili mücadele etmeniz gereken konular sizi bekleyecek. Mücadele etmelisiniz.

21 Eylülde dostunuz balık burcunda şanslı bir dolunay doğuyor. Uzak yolculukları tamamlayıp eve dönmek ya da tercihinize göre vize alıp yurt dışına yerleşmek gibi seçenekler ve uzun zamandır uğraşını verdiğiniz eylemlerin sonuçlarını alacağınız bir dolunay olacak. Her ne yapacaksanız size ekstra gelir de kazandıracak. İster medyada çabalamaya başlayın, iste kendinizi tanıtmak için çeşitli yollar seçin. Güçlü yakınlarınızın yardımıyla kalkınacaksınız. Ancak ailenizi karşınıza almayın.

27 Eylül de Merkür de aile, yuva alanında Retro konumda olacak. Bu da demektir ki aile bireyleri arasında yanlış anlamaya dayalı ani kırgınlıklar gelişebilir. Sözler ve yazılanlar, imzalar ve zannetmeler önem kazanıyor. Çok dikkatli olmalısınız.

ASLAN: Mali konularda yılın verimli dönemlerinden biri başlıyor. 7 Eylülde gerçekleşecek yeniay yeni gelir kaynakları bulmanıza yardım edecek. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek yeterli olurken, 2-12 Eylül arasında yöneticilerinizin sürprizi ile mutlanacaksınız. Öte yandan geleceğe iz bırakacak yaratıcı eylemlerinizin ürünlerini de toplayacaksınız. Çabalarınız sonuçsuz kalmayacak. Sosyal çevrenizin, partnerinizin ve ortaklarınızın desteği de ilerlemeniz açısından büyük bir şans olacak. Özgüveniniz olağan durumlarda zaten yüksek ve bu yeniay, kendinize güveni sağlam temeller üzerine inşaa etmenizi sağlayacak.

Evde yenilikler ve dekoratif değişiklikler, ev almak, aile içi ilişkilere sevgiyle yeniden forma vermek üzere 10 Eylülden itibaren dürtü hissedeceksiniz. Bu dönemde aile bireylerinin duygularını her zamankinden daha derin hissedeceksiniz. Borçlanmalar, krediler ya da mirası kullanmak açısından bu mükemmel dönemi değerlendirmelisiniz.

Yakın çevrenizle ilişkileriniz 15 Eylülden itibaren değişmeye başlayabilir. Susmak ya da hakkınızı savunmak, hatalı olmak ya da hatanızı görmek her ne olup bitiyorsa doğrudan yana olmalısınız. Adalet anahtar kelimeniz olmalı ve karşınıza gelen sorunlarda payınız olup olmadığını irdelemelisiniz. İletişimde nezaketi düstur edinmek için iyi bir dönem.

21 Ağustos da balık burcunda gerçekleşecek dolunay, borçların ödenmesi ya da kredi başvurularınızın kabul edilmesi gibi mali konulara dokunacak. O güne dek ne için aba gösterdiyseniz sonucunu alacaksınız. Üstelik ailenizde şanslı gelişmelerden yararlanacak. İş yaşamınızda size destek veren güçlü insanlar etrafınızda olacak. Ancak yakın çevrenizin tepkili davranışları karşısında sakin olmalısınız.

27 Eylül de Merkür yakın çevrenizle ilişkilerinizi gerginleştirmek üzere Retro konuma geçiyor. Bir yandan yanlış anlamalar tartışmaya dönüşürken diğer yandan eski çevrenize yeniden kavuşmak mutlu hissettirecek.

BAŞAK: Eylül ayının ilk haftasında görünüşünüzden kişisel stilinize kadar birçok değişiklik yapacaksınız. 7 Eylülde burcunuzun 14.derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Estetik kaygılarınızdan evliliğe, müşkülpesentliğinizden detaycılığınıza sizi rahatsız eden ne varsa yenilenme ve gelişme yolunda. Sürprizler, aniden yolunuza çıkan fırsatlar, değerlendirilmeyi bekleyen kaynaklar hem şaşırtacak hem çok sevindirecek. Bununla birlikte, mali konular, iş yaşamınız ve kariyer alanınızı kapsayan üçgende nefis gelişmelere tanık olacaksınız. İlerlemenizin önünde artık hiçbir engel yok. Çok çalışın ve fırsatları değerlendirin.

Yakın çevrenizle ilişkileriniz 10 Eylülden itibaren değişiyor. Sevecenlikle her sorunu çözecek, destek alacaksınız. Sunumlarda, eğitimlerde hafızanızla ve güzel konuşma/yazma yeteneğinizle puan kazanacaksınız. Bununla birlikte yakın çevrenizde seveceğiniz yerlere seyahat etmek ya da gezip gördüğünüz yerleri içtenlikle sevmeniz de çok olası.

Mars 15 Eylülden itibaren para kazanma ve harcama alanınıza enerji yansıtacak. Şırı kazanma hırsınız, sevecen tutumunuzla harmanlanacak, aşırı harcama eğiliminiz için öncelikler güzellik ve estetik kaygılar olacak. Kazanırken evet ama harcarken arzularınızı bir miktar frenlemelisiniz. Aşırılık yorabilir.

21 Eylül de evlilik ve ortaklık alanınızda şanslı bir dolunay gerçekleşiyor. Evlilik kararı alabilir ya da ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. İş ortaklığı da kurabilirsiniz. Her koşulda alacağınız kararlardan iş yaşamınız ve sağlığınız pozitif yönde etkilenecek. Güçlü bir partner, çocuklarınız varsa desteği mutluluğunuzu katlayacak. Mali konularda aşırı harcama yapmamaya dikkat etmeniz kaydıyla dolunaydan yararlanacaksınız.

Merkür retrosu 27 Eylülde mali kazançlarınızı ve özgüveninizi etkileyecek bir alanda gerçekleşiyor. Parasal konularda yanlış karar verebilir ve özgüveninizden gereksiz şekilde vazgeçebilirsiniz. Bu tuzağa düşmemeli deneyimlerinizi hatırlamalısınız.

TERAZİ: Eylül güzel getirileriyle başlayacak ve 2-12 Eylül arasında, kişisel gelişim alanınızı etkileyecek, farkındalık geliştirmenizi sağlayacak, dolayısıyla değişmenizi, rahatlamanızı sağlayacak bir yeniayın etkisinde olacaksınız.  Yeniay 7 Eylülde gerçekleşiyor. Geniş kapsama alanından yararlanmak için acele etmeden inançlarınızı, bilinçaltı kodlarınızı değiştirmeye, meditasyon çalışmalarına katılmaya veya yoga öğrenmeye hevesli hissedeceksiniz. Bu değişimin ödülleriyse, aşk, seyahatler, yaratıcı projeler ve geleceğin olumlu dizaynı olacak.

Mali konularda avantajlı dönemini 10 Eylülde başlıyor. Yaklaşık 1 aylık süreç boyunca pazarlıklarda avantajı yakalayacak, özgüven tazeleyecek ve benimsediğiniz kişilerle sevgi dolu zamanlar geçireceksiniz. Yeni müşteriler kazanmak ya da maaşınızı bereketli şekilde kullanmayı öğrenmek de bu dönemin getirileri olacak.

Mars nihayet 2 yıl sonra 15 Eylülde burcunuzu ziyaret ediyor. Uzun zamandır hissettiğiniz atalet duygusu yerini enerjiye ve atağa geçme dürtüsüne bırakacak. Daha cesur davranacak, enerjinizle hayranlık kazanacaksınız. Mücadeleci görünüşünüzle kitlelere liderlik yapabileceksiniz.

27 Eylülde Merkür burcunuzda Retro konuma geçecek. Önceki 15 günden itibaren hayatınızın her alanında dikkatli olmalısınız. İletişim araçlarınız arızalanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. İlişkileriniz zedelenebilir. Ne yanlış yargı kurbanı olun ne de başkalarını anlamadan yargılayın. Süreç 18 Ekim de sona erecek. Ancak sonraki 15 gün de sorunlar azalarak devam edecek. Eski dostlarla karşılaşmak, kaybedilen eşyaların bulunması da bu döneme denk gelecek.

AKREP: Yeni arkadaşlar yaşamınıza katılabilir ve hiç beklemediğiniz şekilde geleceği birlikte inşaa edebilirsiniz. 2-12 Eylül arasında etkili olacak yeniay, 7 Eylülde arkadaşlık, ekipler, sosyal çevreniz ve dileklerinizi simgeleyen alanda doğuyor. Yeniaylar her zaman yenilik getirir. Bu kez yeni dostluklar ve yepyeni bir ekiple yolunuzda ilerlerken, sürprizlere doyacaksınız. Evlilik teklifi almak/yapmak veya iş ortaklığına karar vermek gibi seçeneklerle geleceğinizi etkileyecek kararlara imza atacaksınız.

10 Eylülden itibaren Venüs burcunuza yerleşiyor. Burada 7 Ekime dek kalacak. Bu süreçte görünüşünüzle ilgili estetik gelişmeler/yenilikler yapabilir, kişisel stilinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Erosun oku sizi görenlerin kalbine sağlanacağı için bir hayli etkileyici görüneceksiniz. Çekiciliğiniz artacak ve doğal olarak hayran sayınız da yükselişe geçecek. Bu dönem yalnızsanız yeni bir aşka başlamak için de çok uygun.

Uzun zamandır yorgun olmalısınız. 15 Eylülde Mars 12. Evinize yerleştiğinde dinlenmek, içe dönmek, özeleştiri yapmak gibi eğilimleriniz artacak. Kendinizi suçlamaya kalkışmadan, objektif tutumunuzu kaybetmeden, geçmişin yanıltan izlerini silmeye çalışmalısınız ve uykunuzu almalısınız. Rüyalarınız renklenecek.

21 Eylül de balık burcunun son derecelerinde oluşan dolunay aradığınız aşkı bulmak ya da beklediğiniz bebek müjdesini almak gibi sevindirici sonuçlar sağlayacak. Hayatınızın güzel dönemlerinden birini yaşayacaksınız. Aile bireylerinizin onayı, desteği hatta ederi yüksek hediyeleri ve yakın çevrenizden güçlü dostların hayatınızı değiştirecek katkılarıyla sevincinizi doya doya yaşayacaksınız.

27 Eylül ve sonrasında geçmişi yanlış anımsamanıza ve yaşlı yakınlarınızla aranızın açılmasına neden olabilecek bazı polemikler yaşayabilirsiniz. Merkür retrosu sizin için değerli bu alanları etkileyecek ve arabozuculuk yapacak. Kendinizi suçlama eğiliminizin önüne geçmek zor olabilir. Yinede adil ve objektif kalmak amacınız olmalı.

YAY: Kariyeriniz açısından önemli bir aya başlıyorsunuz. 2-12 Eylül aralığında etkili olan yeniay, 7 Eylülde başak burcunda doğacak. Her yeniayda bir yenilik yapmalı, hayatımızın ilerlemesine, yaşamımızın daha kaliteli bir yöne girmesine izin vermeliyiz. Yeniay kariyer alanınızı etkiliyor. Yükselmeyi hedeflemeli, sürpriz tekliflere evet demelisiniz. Beklenmedik olasılıklar karşınıza çıkacak. Özellikle iş alanından, iş arkadaşlarınızdan gelen teklifler iştah açıcı olabilir. Geçmişten bu yana düşünülen, unutulan planlar yeniden gündeme de gelebilir. Sosyal çevrenizin teşvikleriyle şahane bir gelecek kurmaya adım atabilirsiniz. Çabalarınız ödüllendirilecektir.

Güzellik içden başlıyor. Ruhunuzu iyileştirmek, yaralarınızı sarmak ve yeniden iyimser olabilmek için Venüs’ün akrep burcuna geçmesi iyileştirici bir etki yaratacak. 10 Eylülde başlayacak süreç 7 Ekime, yani Venüs’ün burcunuza geçişine dek devam edecek. Ruhsal iyileşmeler için ruhun derinliğini ziyaret etmek, kendinizle yüzleşmek gerekiyor ve bunu başaracaksınız.

Arkadaşlık ve ekip çalışmalarınızı simgeleyen alanınız 15 Eylülden itibaren hareketleniyor. Sosyalleşmekten yorulmayacak, eğlenceli ortamların aranan ismi olacaksınız. Diğer bir açıdan dileklerinize konsantre olmayı öğrenecek, yeni teknikleri seveceksiniz. Bu dönemde evrensel değerler için mücadele etmek isteyebilirsiniz.

Balık burcunda gerçekleşen dolunay:16-26 Eylül arasında etkili ve 21 Eylül de zirve yapacak. Evle ilgili tadilatları tamamlayacak, aradığınız evi bulacak veya evinizi satıp nihayet paranızı değerlendireceksiniz. Yakın çevrenizin güzel desteğini alırken parasal gücünüzü katlayacaksınız. Arkadaşlarınıza dikkat edin, sohbetler bir anda tartışmaya ya da kızgınlıklara dönüşebilir.

27 Eylül de Merkür gerilemesi arkadaşlık ve ekip çalışmaları alanında meydana gelecek. 15 gün öncesinden başlayan bu etkiyle dostlukların bozulması, yanlış anlamalar, yanlış düşünerek tepki göstermeler için zemin hazır olacak. Sonradan pişmanlık duyumsayacağınız ayrılıklar yaşamamak için sözlere dikkat etmeli ve sakin kalmalısınız.

OĞLAK: Yeniay ayın ilk haftasında etkili ve bu yeniay dostunuz başak burcunun 14.derecesinde oluşacağı için kesinlikle yararlanacaksınız. Özünde yararlı ve sürprizlerle dolu olan bu yeniay, uzak yolculukları veya yurt dışına taşınma planlarınızı destekliyor. Fakat sadece bu kadar değil, planlarınızı gerçekleştirirken ruh eşinize, doğru aşka ya da çok iyi bir projeye de rastlayacaksınız. Mali konularda getirisi olan bu yeniay, iyi bir gelecek için ailenizin, kariyerin ve özgüvenin önemini hatırlatacak. Her 3 alandan da destek alacaksınız.

Sosyalleşmeye ihtiyaç duyacağınız ve dostluklarda yakınlığı arttıracağınız süreç 10 Eylül’de başlıyor. Daha sık buluşma zamanları yaratacak, eğlenceli ortamlara kanalize olacak ve ekip çalışmalarının aranan ismi haline geleceksiniz. Bu özel dönem 7 Ekimde sona ermeden önce, dileklerinizin gerçekleşmesi ayrıca sevindirecek.

15 Eylül de Mars kariyer alanınıza yerleşerek uzun zamandır ihtiyacınız olan enerjiyi aktaracak, harekete geçmenizi sağlayacak. Yönetimde yer almak, bir yarışı kazanmak, başarılı olmak isteyebilirsiniz. Hepsi mümkün. Bu kez yorulmaz bir enerjiyle daha yükseğe tırmanacak, hedefe ulaşacaksınız. 30 Ekime dek zamanınız var.

21 Eylül de yakın çevrenizi değiştirmenizi sağlayacak bir dolunay gerçekleşiyor. Aşırı arıza çıkaran aracınızı satıp yenisini alabilir, iletişim araçlarınızı yenileyebilirsiniz. İletişim dilinizi de bu evrede gözden geçirmek ve değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu değişiklikler mali açıdan kazanımlar sağlayacak. Gücünüzü herkese kanıtlayacaksınız ve etkileyiciliğiniz artacak. Ancak otoritelerle ve yöneticilerle aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir.

27 Eylülde Retro konuma geçen ( gerilemeye başlayan) Merkür, otoritelerle aranızda yanlış anlamaya dayalı gerilimler oluşturabilir. Evrak, mail kayıpları sorumluluklarınızı yerine getirmediğinizi düşündürebilir. Sakin ve dikkatli açıklamalar yapmalısınız.

KOVA: Ekstra gelirlere veya krediye ihtiyacınız varsa sürpriz bir gelişmeyle istediğinizi elde edeceksiniz. Miras, ikramiye gibi alacakların tesadüfen hesap hanenize yerleşmesi de şaşırtacak. Bir çok yeni gelişme bir çok koldan paranın size akmasını sağlayabilir. Bu tür olasılıklar yok diyorsanız bekleyin ve sürprizleri görün. Bunun yanı sıra düşündüklerinizi gerçekleştirme, taşınma, tanınma, aşık olmak gibi güzellikler de yaşayacaksınız. Hem mali alanda hem duygusal konularda aya şanslı başlıyorsunuz. Burcunuzda Retro konumda olan Satürn’ün muhteşem açıları uzun zamandır endişeli olan yüzünüzü güldürecek.

Ailenizle birlikte çıkılan seyahatler, dinlendirecek ve enerji toplamanızı sağlayacak. Gergin ruh halinizin nedeni dinlenemeyen bedeniniz miydi? Bunu net bir şekilde anlayacaksınız. Böylece 7 Eylülden itibaren akrep burcuna yerleşen Venüs’ün tadını çıkaracak, kariyer yaşamınızda başarılı bir dönem geçireceksiniz. Otoritelerin desteği sizinle.

15 Eylülden itibaren seyahatlerde dikkatli olmalı, yurt dışı ticaret yapıyorsanız olumsuzluklara, kazalara hazırlanmalısınız. Önlem almaya ayın ilk haftasından itibaren başlayabilirsiniz. Dikkatle yönetilen ticari yaşam içinse sürekliliği olan kazanımlar, şansın yaver gitmesi gibi avantajlar söz konusu. Yeni iş bağlantıları kurabileceksiniz.

21 Eylülde balık burcunda gerçekleşecek dolunay nefis etkiler yaratacak. Mali konularda ihtiyacınız olan olanaklar karşınıza çıkacak. Başkalarına şans meleği olarak görünecek, şans dağıtacaksınız. Sezgileriniz her zamankinden daha güçlü ve anlamlı olacak. Elinizi attığınız her şey çiçeğe dönüşecek. Mutluluğunuz, şansınız, bereketiniz yükselişte olurken uzak yollardaki dostlarınıza,  eğitim alanlarına ve yolculuklara dikkat edin. Beklenmedik olaylar yaşanabilir.

Öte yandan 27 Eylülde Merkür Retro konuma geçiyor. Seyahatlerde evrak kayıpları yaşayabilir, zor durumda kalabilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa algılarınız düşebilir. Medya tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Bir çok zorlukla uğraşırken, adalet duygunuz sarsılabilir. Kararlarınızı tek başınıza alın ve çok temkinli olun.

BALIK: Yeniay evlilik ve ortaklık alanınızda 7 Eylül’de doğuyor. Ancak yakın çevrenizden birinin sürpriz teklifiyle, çok hızlı karar vererek bambaşka bir sosyal statü kazanabilir, başkalarını şaşırtabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin yaşamındaki yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Öte yandan ailenizin, iç dünyanızın, sezgilerinizin aydınlandığı bu dönemde ev almak, gibi geleceğe yatırım niteliğinde bir gelişmeye de imza atabilirsiniz. Geleceğinizi yeniden düzenliyorsunuz bu nedenle mutlu olmalı, fırsatları kaçırmamalısınız.

10 Eylülden itibaren eğitim ve seyahat yaşamınızda sevgi dolu karşılaşmalar yaşayabilir, medyada başarı elde edebilir, sevilen ve aranan bir isim olabilirsiniz. Çabalarınızın ödüle dönüşeceği bu dönemde yalnızsanız yolculuklarda ruh eşinizle karşılaşma ihtimaliniz var. Çevrenize sevecen bir ilgiyle yaklaşacaksınız.

15 Eylülde terazi burcuna yerleşen Mars, başkalarının kaynaklarından yararlanmak üzere talepkar ve atak görünmenizi sağlayacak. Bu görünüm istediğinizi almakla sonuçlanan bir destekçi. Ancak aşırı harcamak, kredileri abartmak gibi ihtimallere karşı tetikte olmalısınız. Kazanmak için harcamaktan kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. 

21 Eylülde burcunuzda gerçekleşen dolunay 2021’in size en büyük hediyelerinden biri. Kendinizi baştan aşağı yeniden yaratacaksınız. Sezgileriniz değişirken, karamsarlığın yerine iyimserliği koymayı başaracaksınız. Güçlü arkadaşlarınız ellerinden geleni yapacaklar. Her koşulda can kurtaran simidi gibi yanınızda yer alacaklar. Ancak parasal kayıplara, ani harcamalara dikkat etmelisiniz.

Ayrıca 27 Eylülden itibaren harcamalarınızda pişmanlık yaşayabilirsiniz. Ekstra gelirlerinizden de nedensiz vazgeçebilirsiniz. Merkür retrosu herşekilde parayla ilişkinizi bozma eğiliminde olacak. Kurban rolüne kolayca gitmeyin ve sağduyulu bir şekilde durumu düzeltin.