Ağustos Burç Yorumları

AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

YENİAY AŞKLA GELİYOR.

Yeniay ayın ilk haftasını yoğun bir şekilde etkileyecek. 3 Ağustos dan itibaren aşk, çocuklar, eğlence yaşamı, sahne sanatları, hobiler, şans oyunları öncelikli ve yenilenmek istediğiniz alanlar olacak. Bu dönemde koşullar sizi adeta yeniliğe zorlayacak. Talihsizlik olarak göreceğiniz olaylar başınıza gelecek veya konfor alanından çıkmak istemeyecek ama çaresizce yeniliği kabulleneceksiniz. Oysa yenilik daha konforlu bir hayat getirecek. Yeni bir aşka yelken açmak, yeni bir projeye evet demek, yeni hobiler edinmek, eğlence anlayışınızı değiştirmek ihtimalleriniz. Öte yandan bu ihtimaller mali konular, özgüven gibi değişecek alanlardan kaynaklanacak. Özgür bırakmanız gerekenler ise ekibiniz, arkadaşlarınız ve hatta kalbi dilekleriniz. Öte yandan yöneticiniz Mars da iş alanınızla ve sağlığınızla bağlantılı bir takım sorunları karşınıza çıkaracak. Yolculuklar yorgunluk yaratabilir, yorgunluklar hastalıklara veya kazalara neden olabilir. İyi dinlendiğinizden, kendinize gereksiz yüklenmediğinizden emin olmalısınız.

12 Ağustos da Merkür Başak burcuna geçerek, iş anlaşmalarınız, sözleşmeleriniz, sağlıklı yaşam koşullarınız gibi bekleyen detayları elden geçirmenize yardım edecek. Düşüncelerinizi daha rahat ifade etmenizi de sağlayacak.

Mali konularda yaptığınız değişikliklerden umarım memnunsunuzdur. Birikim yapmaya başladıysanız ne ala zira Uranüs 20 Ağustosdan Ocak 2022 ortalarına dek gerileyecek. Retro konumdaki Uranüs destek sağlamayacak. Bu dönemde sadece yeni kaynaklar için araştırma yapmalı, okumalı, bilgi edinmelisiniz.

22 Ağustos da dolunay Kova burcunun 29.derecesinde aradığınızı bulmanıza yardım ederken şans ve bereket planeti Jüpiter’le kucaklaşarak olayları biraz abartacak. Arkadaşlarınızın desteğini alarak mutlu sona ulaşacaksınız.

23 Ağustos da Güneş de başak burcuna geçerek yeniden iş alanınızı aydınlatacak ve daha canlı daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacak.

30 Ağustos da terazi burcuna transit geçiş yapan Merkür, odağınız evlilik ve iş ortaklıkları, yakınlarla ilişkiler gibi konulara çevirerek daha nazik, daha adil ve objektif bir iletişim benimsemenizi sağlayacak.

BOĞA:

EVDE YENİLİK YAPMALISINIZ.

Evde yenilik yapmak, taşınmak, mülk edinmek, ev almak gibi ihtimaller çok istediğiniz için veya artık daha özgür olmanız gerektiği için ya da dışlandığınız için gerçekleşiyor. Bir şekilde yenilenmeniz gerekiyor ve koşullar bu yeniliğe teşvik edecek. İtirazınız olacaktır ve bu itiraz kariyer alanından gelecek. Yani işim nedeniyle, işe yakın diye, babam öyle istiyor gibi mazeretlerle yeniliğe kendinizi zorlayabilirsiniz. Her ne yapacaksanız başta zor gelecek ancak daha kolay bir yaşama geçtiğinizi kısa sürede fark edeceksiniz. Alışmak zor olmayacak. Aile olmak, yuva kurmak seçenekleriniz arasında, eşya yenilemek de bir seçenek. Yenilik ne olursa olsun, kişisel stilinize ve görünüşünüze de yansıyacak. Üstelik bu evre de geçmiş deneyimlerinizi unutmamanız, tecrübelerinizden en doğru şekilde yararlanmanız gerekiyor ki aşk yaşamınız gelişmelerden olumsuz etkilenmesin. Çocuklarınızla ilişkileriniz keza yanlış mali kararların kurbanı olmasın. Projelerde para konuşurken dikkatli olun. Eski hatalarınızı tekrarlamamalısınız.

12 Ağustos da Merkür aşk alanınıza yerleşiyor. Partnerinizle yapacağınız sohbetleri seveceksiniz. Düşüncelerinizde aşk, çocuklar ve eğlence yaşamınız özel bir yer tutacak. Daha yaratıcı olduğunuzu gözlemleyeceksiniz.

Burcunuzda yol alan Uranüs 20 Ağustos itibariyle retro konuma geçiyor yani geri gidiyor. Bu gerileme Ocak 2022 ortalarında sona erecek. O zamana dek yaptığınız değişiklikleri, yenilikleri gözden geçireceksiniz. Özellikle dış görünüşünüz, dünyaya kendinizi ifade etme biçiminiz, sosyal konumunuz revize edilecek. Bu süreçte konfor alanınızda kalıp rahat edeceksiniz.

22 Ağustos dan Kova burcunda oluşan dolunay, kariyer yaşamınızda geçen ay başlayan kararları pekiştirecek ve mutlu sonu gerçekleştirecek. Terfi alabilir ya da seveceğiniz bir iş teklifine evet diyebilirsiniz.

23 Ağustosda Güneş de aşk alanınıza yani başak burcuna yerleşerek düğmeye basacak. Sevmenin ve sevilmenin doyumsuz hazzını hissedeceksiniz.

30 Ağustos da,Merkür Terazi burcuna geçerek duygusal dünyanızda doyum sağlayıp yönünüzü iş yaşamına ve sağlığınıza çevirmenizi isteyecek. İş anlaşmaları veya sağlıkla ilgili sözleşme yapmak için doğru ve anlamlı bir evre.

İKİZLER:

YENİ YOLLAR SİZİ BEKLER.

Yeni yollar, yolculuklar, seminerler, sunumlar, yenilenen akrabalık ilişkileri ayın ilk haftasında hayatınızda yoğun bir yer işgal edecek. Bir süredir iç dünyanızı değiştirme çabasındaydınız ve bilgi biriktiriyordunuz. O bilgilerin aniden içselleştiğini görecek ve gerçekten çok şaşıracaksınız. Büyük bir değişim başlayacak. Eski alışkanlıkların nedeni uzaktaki dostlar veya uzaklara gidip gelme hevesiniz olabilir. Ya da aldığınız eğitim düşünce biçiminizi etkilemiş olabilir. Takıntılı bir şekilde o ülkede yaşama, o kente taşınmak gibi arzularınız da olabilir. Hepsine dur diyecek yeni bir olayla karşılaşacak, bu yeni fırsatı çok seveceksiniz. Çevreniz yenileniyor, eski çevrenizden kopmak istemeseniz de daha geniş bir alana yayılmalısınız artık. Ancak bir zamanlar nerde hata yaptığınızı, insanları nasıl kaybettiğinizi, değişken yanlarınızı hatırlayın ve doğru, net, akademik bilgiye ulaşarak ilerlemek hedefiniz olsun. Böylece ailenizin desteğini alabilir ve doğru bir şekilde hedefe ulaşabilirsiniz.

12 Ağustos dan itibaren yöneticiniz Merkür, ev ve yuva alanınıza yerleşerek, evle ilgili sözleşmeler yapmanızı destekleyecek. Alım, satım, dekorasyon gibi sözleşmeye, imzaya dayalı işlerinizi yapabilirsiniz.

Kişisel gelişim alanınızdaki büyük gelişim ve değişim devam ediyor. Uranüs inançlarınızı, kendinize bakış açınızı, mantığınızı etkiliyor. 20 Ağustosdan itibaren retro konuma geçen Uranüs, edindiğiniz yeni bakış açılarını gözden geçirmenizi sağlayacak. Travmatik olaylar yaşadıysanız, durup nefes alacaksınız, kendinize yüklenmeyeceksiniz.

22 Ağustos da Kova burcunun son derecelerinde gerçekleşen dolunay, seyahatlerinizi tamamlamak ya da yurt dışına vize almak gibi işlemlerinizi kolaylaştıracak. Eğitim yaşamınız devam ediyorsa sertifika, diploma almak gibi mutluluklarda yaşayabilirsiniz.

Yuvanızda aydınlığın artacağı, canlılığın yükseleceği dönem 23 Ağustos da başlıyor. Güneş başak burcunda yerleştiğinde sorunlar tek tek çözülmeye başlanacak.

Yöneticiniz Merkür 30 Ağustos da aşk ve projeler alanına yerleşecek. Aşk yaşamınız bilgiye doyacağınız sohbetlerle keyiflenirken, yeni projeler ürteme yeteneğiniz yükselişe geçecek.

YENGEÇ:

MALİ GELİRLERİNİZ ARTMALI.

Mali gelirlerinizi potansiyeliniz kadar yükseltmeye hazır olun. Ayın ilk iki haftasında bu konuda büyük bir yenilik yapacaksınız. Ancak arkadaşlarınızın önerileri veya sözlerinde durmaması, borçlar, gelirlerin bir türlü istediğiniz düzeyde olamaması, kendinizi bereketsiz ve engellenmiş hissetmek gibi ihtimallere nokta koymanız gerekiyor. Bu söylemler artık bıçağın kemiğe dayandığı bir noktaya götürecek. İyi düşünerek iyi olunamadığını, kötü düşünerek kötü kalındığını artık anladınız. Eyleme geçmeniz gerekiyor. Bu nedenle Ağustos’un ilk iki haftasında karşınıza çıkan tüm fırsatları, tüm zorlukları, her bir düşünceyi, acıyı hedefe yaklaşmanızı sağlayan basamaklar olarak görmelisiniz. Ve değerlendirmelisiniz. Her karanlığında bir sonu olduğunu hatırlamalısınız. Yakın çevrenizden bir şekilde destek alabilir veya beklemediğiniz eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Mükemmel olmak zorunda değilsiniz dürüst olun yeter. İş yaşamınızda geçmişte yaptığınız hataları düşünün, özeleştiri yapın ve aynı hataları tekrarlamayacağınıza söz verin. Evrende hakkınız olanı size versin.

12 Ağustos da Merkür iletişim ve yakın çevre alanınıza yerleşiyor. Otomobil alım sayımı, kısa sürecek seyahatler veya yakın çevreyle iletişiminizi arttırmak gibi ihtimallerden yararlanmalısınız. Kardeşlerinizle sohbet etmek keyif verecek.

Uranüs arkadaşlık ve dilekler alanınızdan geçiş yapıyor ve 20 Ağustos da retro konuma geçecek. Bu sizin açınızdan yararlı bir geçiş idi. Retro konumda yararlar azalsa da zararlarına da fazla maruz kalmayacaksınız. Farklı bölgelerden arkadaşlıklar yerine yalnızlığı, izolasyonu tercih edebilirsiniz.

22 Ağustos da Kova burcunda gerçekleşen dolunay sayesinde kredi borçlarınızdan kurtulmanız, ekstra gelir kazanmaya başlamanız ya da üstünüzde yük olan yetersiz gelirlerden vazgeçip başka kaynaklar bulmanız mümkün olacak.

Yakın çavrenizle aranızda oluşan problemler varsa, çözüm ve yakın ilişkiler kurma eğiliminiz 23 Ağustos da Güneş’in başak burcuna yerleşmesiyle yükselişe geçiyor.

30 Ağustos da Merkür ev ve yuva alanınıza yerleşiyor. Bu dönemde ev alım satımı, dekorasyon gibi sözleşmeye ihtiyaç duyulacak anlaşmalar yapabilirsiniz. Pratik çözümler üreteceğiniz için aile içinde bekleyen sorunlara da çözüm bulacaksınız.

ASLAN:

GÖRÜNÜŞÜNÜZ VE STİLİNİZ DEĞİŞİYOR.

8 Ağustos da burcunuzda gerçekleşen yeniay 3-13 Ağustos arasında etkili olacak. Bir miktar zorlayıcı, sert açıları olan bu yeniay, yaşam standartlarınızı, stilinizi, görünüşünüzü hatta dış dünyanın sizi tanıma araçlarını değiştirmek istiyor. Direnirseniz engeller, incinmeler, ümitsizlikler, yıkımlar baş edilmesi zor değişim tetikleyiciler olacak karşınızda duracak. Özellikle Ağustosun ilk iki haftasında değişime, terk edilmekten, kovulmaya kadar bütün düzen değiştiren zorluklara direnmek, üzülmek yerine yeni hayata başlama nedenleri olarak görürseniz daha mükemmel koşullar sizi bekliyor olacak. Tadını çıkarın. Başımıza gelen her kötülük mutlaka kötü demek değildir tam tersine daha iyi koşullara ilerlemenizi sağlayan ara safhalardır. Yöneticileriniz değişebilir ve bu zorunuza gidebilir. Eşiniz veya aileniz pürüz çıkartmak isteyebilir. Ayrılmak isteyebilir. İlk anda dünya başınıza yıkılsa da “kim bilir bana ne fırsatlar sunacak bu gelişme” diye düşünün. Yanılmayacaksınız. Öte yandan mali konularda bonkör olmak, kullanılmak gibi hatalara dikkat edin. Aşk, eğlence, çocuklar en çok para harcadığınız alanlar olabilir. Kısıtlayın. Başkalarının da sizin için harcama yaparak mutlu olmasına izin verin. Paranızı koruduğunuz sürece sorun yok.

12 Ağustos dan itibaren mali alana geçiş yapan Merkür zekanızı daha çok kazanmaya kanalize edeceğinizi bildiriyor. Düşünceleriniz ve konuşmalarınızda mali konular öne çıkabilir. Özgüven ve varoluş hakkında sorgulamalar yapabilirsiniz.

Kariyer alanınızda adeta devrim yaratan Uranüs, yıkıcı özelliklerini 20 Ağustos da bir kenara bırakacak zira retro konuma geçecek. Durup düşünmek isteyeceksiniz. Düşünün, araştırın ancak yenilik yapmak yerine sadece planlama yapın. 2021 Ocak ortalarından itibaren harekete geçmek daha kolay olacak ve fırsatlar karşınıza kendiliğinden çıkacak:

Evlilik ve ortaklık alanınızda 22 Ağustos da gerçekleşen dolunay mutlu sona ulaşmanıza yardım ederken, ilişkinizi gözden geçirmeye de teşvik edecek. İş ortaklığı kurmak, hatta birden fazla ortaklığa evet demek çok olası.

Mali konularda canlı ve çözüm odaklı dönem 23 Ağustos da Güneşin başak burcuna girişiyle başlayacak. Keyifleneceksiniz.

30 Ağustos da Merkür terazi burcuna konuk olmaya başlıyor. Yakın çevrenizle ilişkileriniz, bilgi alışverişi artarken, otomobil almak, satmak, iletişim araçlarınızı değiştirmek, tamiratların yapılması gibi işler içinde 2 haftayı değerlendirebileceksiniz.

BAŞAK:

TRAVMA TEMİZLİĞİ ÖNCELİĞİNİZ OLSUN.

Ağustos başından ortasına dek kişisel gelişim, sıklıkla hatırlanan travmalar ve temizlenmesi, bilinçaltınızın ilginizi bekliyor oluşu, yeni spritüel teknikler odaklandığınız konular olacak. Geçmişi hatırlayacak, belki biraz sarsılacak ve bugüne yansıyan engellerin farkına varacaksınız. Farkındalık çözüme giden yoldur. Uzaklardan gelen sürpriz haberler veya kişiler aydınlanma yolunuza destek verecekler. Bu süreçte Mars da burcunuzda ilerleyecek. Belki mükemmelliyetçiliğiniz bir miktar daha artacak. Daha atak, gizliden gizliye daha hırslı olmaya başlayacaksınız. Geçtiğimiz 2 ayın dingin ve içe dönük ruh halini telafi ediyor olacaksınız. Bu durum ev yaşamınız ve kariyeriniz arasındaki bağlantıyı kavramanıza da yardım edecek. Seçiminizi şu sıralar kariyerinizden yana yapmalısınız. Evinizle ve ailenizle ilgilenmeli ama önceliğinizi hedeflerinize, işinize ayırmalısınız. Aile büyükleri, yöneticiler ve otoriteler yanınızda yer almasa da uzaktan izliyor olacaklar.

12 Ağustos dan itibaren yöneticiniz Merkür burcunuza yerleşiyor. İletişimde olmak isteyeceksiniz ve sohbetiniz genel yaşam, evlilik, dış görünüşünüz ve başkalarının sizi nasıl gördüğüyle ilgili olacak. Düşüncelerinizde kendiniz büyük yer kaplayacaksınız.

Uzun yolculuklar, medya çalışmaları, eğitimler alanında yolculuk yapan Uranüs 20 Ağustos itibariyle retro konuma geçecek. Eğitimler, basın yayın medya çalışmalarınız, yurt dışı seyahatler, yolculuk planları bir süre ertelenebilir. Bu süreçte araştırmacı olursanız daha iyisi, daha uygun fiyatlısı gibi sevindirici alternatiflere ulaşabilirsiniz.

İş alanında biraz daha özgürlük ihtiyacınız varsa, 22 Ağustos da gerçekleşen dolunay bunu sağlayacaktır. İşinizle ilgili detayları yeniden gözden geçirecek ve işlevini kaybeden her şeyi sonlandırmaya karar vereceksiniz.

Güneş burcunuza girene dek, içe dönük, suskun ve duygusal görüneceksiniz. 23 Ağustos dan itibaren Güneş burcunuza yerleştiğinde, daha canlı, dinamik ve aktif görüneceksiniz.

Yöneticiniz Merkür 30 Ağustos dan itibaren mali konularda zekanızı parlatmak üzere terazi burcuna yerleşecek. Zevkleriniz bir kez daha yenilenecek. Yeni bilgiler edinecek ve farklı para kazanma yolları bulacaksınız.

TERAZİ:

YENİ EKİP VE YENİ DİLEKLER LAZIM.

Arkadaşlar, ekipte birlikte çalıştığınız kişiler, dilekleriniz, yaşam amacınız Ağustos’un ilk yarısının öne çıkan temaları. Aslan burcunun 16. derecesinde gerçekleşen sert yeniay, yenilenmenizi istiyor. Bazı şeyler eskidi ve yıkılmaya hazır. Alışkanlıkları sürdürme çabası nafile. Yeniye açılmak gerekiyor ki taze bir esinti motivasyonunuzu yükseltsin. Yeni dostlar, yeni ekip arkadaşları hayatınıza katılmalı. Bunun anlamı mutlaka eskilerden vazgeçmek de olmayabilir ama taze kana ihtiyacınız var. Bu süreçte giderlerinizin kaynağını değiştirmeli, ekstra gelirlerinizi arttırmak için Orijinal fikirlere yönelmelisiniz. Aşk yaşamınız veya çocuklarla ilişkilerinizde engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Ya da yalnızlık bunaltıcı gelebilir. Projelerin aynılığı ve rutini canınızı sıkmaya başlayabilir. Heyecanı yeniden alevlendirmek isteyeceksiniz. Bunun için de yenilenmeye, yeni sosyal gruplar oluşturmaya ihtiyacınız var. Yeniay zor koşulları ve fırsatları aynı dönemde karşınıza çıkaracak değerlendirin.

12 Ağustos da Merkür sezgiler, rüyalar ve yaşlı yakınlar alanına geçtiğinde biraz içe dönmek, kendinizi dinlemek ve yaşlı hasta size muhtaç kişilerle sohbet etmek, enerjinizi onlara yöneltmek vermek isteyeceksiniz.

Başkalarının kaynaklarından, referanslarından bir süredir akılcı şekilde yararlanıyordunuz. 20 Ağustos dan itibaren kaynaklarınız kesintiye uğrayabilir. Şaşırtıcı biçimde vazgeçebilirler. Veya şok olacağınız başka değişiklikler yaşanabilir. Bu ani gelişmenin kaynağı Uranüs retrosu olacak. Ocak 2021 ortalarından itibaren durumda üzülmeye başlayacak. Uzun sürecek bu maratona hazır olmalısınız.

Duygu dünyanızda çiçekler açacağı dönem 22 Ağustos. Kova burcunda oluşan dolunay, doğru aşkı bulmanıza, mutlu olmanıza destek verirken, moralinizde yükselecek. Öte yandan kimi projelerinizi bitirip teslim edeceksiniz.

23 Ağustos ve takip eden 1 ay tatil, dinlenme, meditasyon ve şifa teknikleriyle tanışmak için ideal dönem. Güneş başak burcuna geçerek geçmişi ve deneyimlerinizi canlandırmanızı sağlayacak.

30 Ağustosdan itibaren Merkür burcunuza konuk olacak ve Eylül’de rotro konuma yerleşecek. 2 hafta boyunca her alanda imza atabilir, yeni bilgiler edinip yeni düşünce sistemleri oluşturabilirsiniz.

AKREP:

KARİYER HEDEFLERİNİZDE YENİLİK YAPACAKSINIZ.

Kariyer alanınızda 8 Ağustos da gerçekleşen yeniay, evdeki düzeni bile etkileyecek kuvvette. Emekli olmaktan, yeni bir işe başlamaya, yöneticilerin değişiminden, babanızla ilişkinizin değişimine bir çok ihtimal söz konusu. Yapmanız gerekense olana razı olmak ve yeninin getireceği hediyeleri kabul etmek. Evet evdeki düzen sürsün istiyorsunuz ancak bu değişim de gerekli. Partnerinizle ilişkinizde bu süreçten etkilenecek, yakınlarınızla ilişkiniz de etkilenecek. Diğer bir açıdan arkadaşlarınızla ortak mücadeleniz sonuç verebilir. Tabii eğer geçmişteki hataları tekrarlamaz, deneyimlerden ders almayı başarırsanız. Gelirlerden ziyade harcamalarla ve ikincil gelirlerle ilgilenmelisiniz. Bu alandaki değişimlerden memnun kalacaksınız. Evdeki otoritenin de konumunun değişmesi ayın ilk yarısına denk geliyor. Yakınlarınızla ilişkiniz ve ev içindeki konumunuz, sosyal statünüz başlarda hiç istemediğiniz bir biçimde evrilecek. Öte yandan evlenme hatta mantık evliliği yapma ihtimalinizde var. Süreç ani gelişecek.

12 Ağustos da Merkür dostluk ve ekip çalışmalarına düşüncelerinizi odaklamanızı sağlayacak şekilde Başak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarla sohbet ve sosyalleşmeye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacaksınız.

Evlilik ve ortaklık alanınızdan sarsıcı bir geçiş yapan Uranüs 20 Ağustos da retro konuma geçecek ve bu konumda yılın sonuna hatta bir sonraki yıla dek kalacak. Eşinizle ayrılık veya ani evlilik düşünceleriniz varsa bu dönemde rafa kaldırmak isteyeceksiniz. Üstünde düşünmek ve sorun zannettiğiniz şeyleri uzaktan izlemek rahatlatacak.

Evinizle ilgili tadilatlar veya alım, satım işleri 22 Ağustos civarında, (5 gün öncesinden 5 gün sonrasına kadar) gerçekleşebilir. Kova burcunda gerçekleşen dolunay, tamamlamanız gereken işlerin tamamlanmasına yardım edecek.

23 Ağustos da Güneş de dostluk alanınıza giriş yapacak, sosyal çevrenizi canlandıracak. Ekip çalışmalarında göz alacaksınız.

Geçmişi sorgulamak, düşünmek, suçluluk duygularıyla mücadele etmek, üzere 30 Ağustos da terazi burcuna yerleşen Merkürden yararlanabilirsiniz. Objektif bakış açısı kazandıran Merkür sezgilerinizi de harekete geçirerek iyi bir gözlemci olmanızı sağlayacak.

YAY:

YOLCULUKLAR VE EĞİTİM YAŞAMINIZ ÖNE ÇIKIYOR.

Uzun yolculuklarla yenileniyor, mutlu oluyorsunuz ve yılın bu dönemleri mutlaka yollarda olma ihtiyacındasınız. Sadece uzun yolculuklar değil, kısa yolculuklar, yakın çevre ziyaretleri, iş seyahatleri de bu dönemde yoğunlaşacak. Özlediğiniz seyahatler nihayet gerçekleşecek. Bununla birlikte medya çalışmalarına başlayabilir, yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Bilgi arıyorsanız en doğru adrese ulaşacaksınız. Dikkat etmeniz gereken şey kısa ve rutin yolculuklarda yaşadığınız engeller. Bu engeller artık o yolu değiştirmenizi sağlamalı. İş yaşamınızda büyük değişiklikleri sevinçle kabul etmelisiniz. Kariyer konusunda oldukça hırslı bir dönemdesiniz. Mars’ın konumu zirveye bu kez detaylara dikkat ederek ilerleyeceğinizi düşündürüyor. Yolun sonunda bir iş ortaklığı ya da hayat arkadaşlığı ödül olarak bekleyecek. Eski hataları tekrar tekrar yapma eğiliminiz var, dikkatli olun.

12 Ağustos da Merkür kariyer alanınıza geçerek, yöneticilerinizle fikir birliğine varacak, daha zevkle çalışacaksınız. Zekanızı ve bilginizi kariyeriniz için kullanmaya öncelik vereceksiniz. Bu süreç de bir hayli yaratıcı ve detaycı davranacaksınız.

İş yaşamınızda 20 Ağustos’dan itibaren bir durağanlık başlayabilir. Sağlık sorunlarınız geri çekilirken kendinizi daha iyi hissedecek ancak ilerlemeyen işlere bir miktar canınızı sıkacaksınız. Bu süreç Ocak 2021 ortasına dek devam edecek. Uzun bir geri çekilme dönemine kendinizi hazırlayın. Ve araştırmalarınızı bu evrede tamamlayın.

Yakın çevrenizi değiştirmek hatta 2 farklı çevrede yaşamak ister misiniz? 22 Ağustos dolunayı Kova burcundan gülümserken, birden fazla alanda yaşama ve birden fazla çevreye sahip olma imkanı verecek.

23 Ağustos itibariyle Güneş de kariyer alanınıza giriş yaparak, daha canlı bir tutum sergilemenize, otoritelerle ilişkilerinizi de canlandırmanıza destek olacak.

Arkadaşlık alanınıza 30 Ağustos da yerleşen Merkür sosyalleşme hızınızı arttıracak. Objektif bakış açısıyla değerli dostlarınıza destek olacaksınız. Ancak merkür yine bu alanda retro konuma geçeceği için gelecek 2 haftayı iyi değerlendirmelisiniz.

OĞLAK:

EKSTRA GELİR KAZANMALISINIZ.

İhtiyacınız varsa da, yoksa da ekstra gelir kazanmalı, kredileri değerlendirmelisiniz. Özeleştiri yapmalı, kendinizle yüzleşmeli, derin duygularınızla bağ kurmalısınız. Ölüm ötesi konularda ilginiz ve bilginiz artacak. Ağustosun ilk yarısında değişen sadece bunlar değil, aşka bakış açınız da değişecek. Yeni ve sıra dışı projelerde yer alacak, üretken ve yenilikçi hissedeceksiniz. Mali konularda tekdüze kazanımlardan kurtulmalısınız. Daha çoğunu hedeflemelisiniz. Yeter dediğiniz razı geldiğiniz ama yetmeyen gelirlerinizden kurtulmalı ama önce daha çoğunu kazanmak için bilgiye ulaşmalısınız. Öte yandan kaynak arayışınızı kent ya da ülke dışında sürdürmeniz de mümkün. İş yaşamınızda başarılı olmak için hedefe kilitlenme konusunda hayli iyisiniz. İç dünyanıza gereken özeni göstermek, ruhunuzu rahatlatmak konusunda da iyi olmalısınız. Fiziksel sağlık kadar ruh sağlığınızın da önemli olduğunu kavramalısınız. İş yaşamınızdaki başarınız, şöhretinizin kent dışına taşması nacak ruh sağlığınızın yerinde olmasıyla mümkün.

12 Ağustos dan itibaren seyahatlerinizi, medya çalışmalarınızı planlayabilirsiniz zira Merkür Başak burcuna yerleşerek, detaylı ve pratik düşünmenize yardım edecek. Eğitim yaşamınız devam ediyorsa ya da bazı sertifika programlarına dahilseniz çok başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

20 Ağustos dan itibaren Uranüs geri harekete başlayacak( retro konuma geçiyor). Aşk alanınızda gerçekleşen retro, yeniliğe ayak uydurmakta zorlanmanıza, travmatik ayrılıklara veya tekrar buluşmaların zorluklarına işaret ediyor. Bu dönemde koşulları zorlamak yerine, olayları, tavrınızı tekrar düşünmeyi deneyin.

Mali konularda yılın güzel dönemlerinden biri de Kova dolunayının gerçekleşeceği 22 Ağustos. Az bulduğunuz gelirlerden vazgeçmek ve enerjinizi daha yüksek kaynaklar için harcamak isteyeceksiniz. Ya da belki de ilk maaşınızı alacaksınız.

Güneş 23 Ağustos da dostunuz başak burcuna girerek 1 ay sürecek yolculuğunu başlatacak. Seyahatler, medya çalışmaları ve eğitim alanlarında bu kez ışıldayacaksınız.

Kariyer alanınızda Merkür etkisini 30 Ağustosda göstermeye başlayacak. Verdiği destekle yeni yükseliş planlarınızı hayata geçireceksiniz. Tüm zekanızı işinize kanalize edecek, otoritelerle ilişkinizi mükemmel bir seviyeye getireceksiniz.

KOVA:

EVLİLİK TEKLİFİ VEYA ORTAKLIK OLASILIĞI DÜŞÜNDÜRECEK.

Ağustos sizin açınızdan çok önemli bir ay. Ayın ilk yarısında etkili olan sert yeniay evlilik ve ortaklık alanınızda bir yenilik bekliyor. Evlilik teklifi veya kararı alabilir, iş ortaklığı kurabilirsiniz. Ailenizle veya yakınlarınızla aynı evde yaşama kararı da olasılık. Düzenin değişmesi söz konusu olacak ve değişime kolayca uyum sağlayacaksınız. Eğer isteksizseniz bile hiç bir şey zor gelmeyecek. Evdeki değişiklikler ekonomik anlamda rahatlık getirirken, genel alışkanlıkların ve düzenin değişimi bir miktar zorlayıcı olabilir ama yeniliklerden hoşlanan bir burç olarak üstesinden geleceksiniz. Mali gelirlerinizi arttırmak konusunda daha kararlı olacaksınız. Ayın ilk yarısında kararlarınızı uygularken bir yandan da harcamalarınızın artması düşündürücü olacak. Çocuklar, partneriniz, projeleriniz masraf yapmanız gereken alanlar. Ekibiniz ve sosyalleşmek için yapılan harcamalar yarardan çok zarar getirebilir. Bu konuda bir miktar dikkatli olmalı, tutumlu davranmalısınız.

Başkalarının referanslarından yararlanmak, miras, telif, ikramiye gibi alacaklarla ilgilenmek 12 Ağustos dan itibaren zor gelmeyecek. Zira Merkür bu alana yerleşerek zekanızı parlatacak.

Yöneticiniz Uranüs 20 Ağustos itibariyle ev ve yuva alanınızda retro ( geri gidiyor) konuma geçiyor. Ocak 2022 ortasına dek retro konumda kalacak. Bu evrede ev almak, satmak, evde tadilat, yenilik yapmak, eşya değişiklikleri kolay olmayabilir veya sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde araştırmada kalmalı, yenilikleri Ocakdan itibaren yapmalısınız.

Yılın şanslı burçlarından birisiniz zira burcunuzda 2 ay üst üste dolunay gerçekleşiyor. 22 Ağustos da burcunuzun son derecelerinde gerçekleşen dolunay, görünüşünüzü, stilinizi, kendinizi ifade biçiminizi değiştirmenizi sağlayacak. Bambaşka biri olarak alkış alacaksınız.

23 Ağustos da Güneş de başak burcuna girerek, miras, kredi almak gibi sorunlara çözüm ve ekstra gelirlere canlılık kazandıracak.

30 Ağustos da Merkür terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu alanda bir süre sonra retro konuma geçecek. Gelecek 2 hafta boyunca seyahatlerinizi planlayabilir, eğitim alanında başarılı çıkışlar yapabilir ya da medyada görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

BALIK:

İŞ ALANINDA DEVRİM YAPACAKSINIZ.

Ağustos ayının ilk yarısında Aslan burcunda gerçekleşen yeniay, iş ve sağlık alanlarında devrim yapmanızı istiyor. Kendinizi tamamen yenilemeli, Orijinal bir beslenme planıyla günlük düzeninizi değiştirmelisiniz. İçinizdeki sıkıntılar, karamsarlıklar, negatif bakış açısı ve buna benzer ne varsa çöpe atmalısınız. Satürn’ün yarattığı karamsarlıktan uzaklaşmalı, ruhsal gelişim tekniklerine disiplini bir şekilde sarılmalısınız. Yakın çevrenizi değiştirmenin iş ve sağlık yaşamınıza son derece katkısı olacak. İletişim araçları, iletişim biçiminiz de bu değişimden etkilenmeli. Mars evlilik ve ortaklık alanınızdan geçerken sizi biraz eleştirebilir hatta siz de yakınlarınıza daha tenkit eden bir tavırla davranabilirsiniz. Bu çekişme yaratacak ruh halini evde, aile içi ilişkilerde ilerlemek ve yenilenmek için yapıyorsanız bunu açıkça belirtin. Aksi halde kariyerinizi de etkileyecek bir yanlışlar silsilesi ile baş etmek durumunda kalırsınız.

Yakınlarla ilişkiler ve evlilik yaşamınız 12 Ağustos dan itibaren Merkür ün desteğiyle parlayacak. Sohbetler doyumsuz olurken, evlilik imzası atmak içinde uygun bir evre yaşayacaksınız.

20 Ağustos da iç dünyanızın yöneticisi Uranüs retro konuma geçiyor. Yakın çevrenizle ilişkilerde sezgilerinizi kullanmak zor olabilir. Yapmak istediğiniz değişiklikleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Büyük değişiklikler için Ocak 2022’ye dek araştırmada kalın.

Kişisel gelişim ve başkalarına yardım etmek konusuna önem veriyorsunuz. Yardımlaşma ruhunuzun ilacı. 22 Ağustos da gerçekleşen kova dolunayı da yardım toplamak, evrensel değerleri hatırlatmak, yaşlı yakınların sağlığıyla iliglenmek gibi konularda destek sunacak.

Evlilik ve iş ortaklığı alanınız 23 Ağustos dan itibaren bir kez daha canlanıyor. İlişkilerde sorunları çözmek, keyif ve neşeyi arttırmak mümkün olacak.

30 Ağustos itibariyle Merkür terazi burcuna yerleşecek. Ekstra gelir kazanmak, kredi almak, gelir gider dengenizi sağlamak üzere 2 hafta süreniz olacak zira Merkür yine bu alanda gerilecek.