İyi haberler vermek istiyorum. Kasım Ekimden daha iyi olacak mesela. Ama öyle üzgün, öyle acılıyız ki üst üste gelen felaket haberlerinden, can kayıplarından öyle yorgunuz ki. Sevinmeye yorgunuz. İzmir de tekrar bir felaket olur mu? Hatay başka bir dertle boğuşur mu? Büyük bir deprem İstanbul da yaşanır mı? Günlerdir tek tek üstünde çalıştığım konular bunlar

Bu Bir Hayatta Kalma Mücadelesi

İyi haberler vermek istiyorum. Kasım Ekimden daha iyi olacak mesela. Ama öyle üzgün, öyle acılıyız ki üst üste gelen felaket haberlerinden, can kayıplarından öyle yorgunuz ki. Sevinmeye yorgunuz.

İzmir de tekrar bir felaket olur mu? Hatay başka bir dertle boğuşur mu? Büyük bir deprem İstanbul da yaşanır mı? Günlerdir tek tek üstünde çalıştığım konular bunlar. Ben de sizin kadar endişeli, üzgün ve yorgunum. Hepsini tek tek anlatacağım yarın çekim günümüz. Ve hepsini tek tek yazacağım. Özetle şunu belirtmeliyim Hatay ve İzmir için sert açıların etkisi devam ediyor. İstanbul için süreç henüz başlamadı. Tarih tarih olasılıkları hem anlatacak hem yazacağım.

Merkür retrosu sona erdi. Yarım kalan ve kararsızlık yaşadığımız ne varsa kararlı adımlarla tamamlanacak. Yine hata yapacağız. Hayati olmadığı sürece tüm hatalar öğretici. Yine yanlış anlayacağız ama giderek uzlaşmaya dönük bir tavır içinde olacağız.

Satürn yasaklar ve engelleri yavaştan davet edecek. Kış planımızı iyi yapmalıyız. Plüton köklü bir şekilde hayatımızı değiştiremiyor, mazeretler üretiyorsak bizim yerimize değiştirmeye devam edecek. Eskimiş, zarar verebilecek, kuşkulandığımız ne varsa bir an önce hayatımızdan çıkartmakta fayda var. Hafiflemeliyiz. Çantamızı alıp çıkacak kadar rahat olmalıyız. Yeni bir hayata koşacak kadar enerjik olmalıyız. Koşmak için idman yapmalıyız. Hadi hemen başlayalım. Bu bir hayatta kalma mücadelesi.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos