Koç burcundan geçiş yapan Ay, terazi burcuna geri dönen Merkür ve oğlak burcunda 2020’nün lanetine sebep olan Satürn, Pluton kavuşumu el ele verdiler İzmiri yıktılar. İzmir hızla kendi yaralarını sardı, sarıyor son derece bilinçli ve koordineli bir şekilde toparlanıyorlar

Koç – Terazi – Oğlak T Kare

Koç burcundan geçiş yapan Ay, terazi burcuna geri dönen Merkür ve oğlak burcunda 2020’nün lanetine sebep olan Satürn, Pluton kavuşumu el ele verdiler İzmiri yıktılar. İzmir hızla kendi yaralarını sardı, sarıyor son derece bilinçli ve koordineli bir şekilde toparlanıyorlar. İnciler, Buseler, Fıstıklar, kediler, köpekler kurtarılıyor. Izmir halkı hayvanları seviyor, evlerden kediler, köpekler çıkıyor her biri sevinç gözyaşına dönüşüyor, ağlamayı unutanlarımız bile İzmir’e ağlıyor.

Yıkılan binanın arkasındaki bina sapa sağlam. Camları bile kırılmamış. Uzmanlar diyor ki: binayı yenile deyince halk istemiyor. Çürük binada oturmaya devam ediyor, bana bir şey olmaz sanıyor.

Yine anlıyoruz ki deprem değil çürük binalar öldürüyor.

Hafta sonu boyunda Ay boğa burcundan geçiş yapacak ve Jüpiter, Pluton, Satürn kavuşumuyla işbirliğinde olacak. Bunun anlamı mali açıdan garantilerimize önem verdiğimiz, yardım aldığımız, şanslı hissettiğimiz, köklü değişiklikler kolayca yapabildiğimiz bir evre geçireceğiz. Yaşamımızı ve hayata tutunma argümanlarımızı yeniden düşünmek için boğa burcu dolunayının etkisi iyici güç olacak.

Mutlu, müjdeli, sağlıklı haftasonları

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos