Hafta Sonu Astrolojisi

Uzman Astrolog Su Karakuş

Güne bir korku düşüyle başlayalım. Zombiler bir anda bindiğin trende belirir ve tek çare aşağı atlamaktır fakat aşağısı korkunç bir uçurumdur.

Ne yaparsın?

İlk anda aşağı atlamakta, trende kalmak da aynı sonu anlatıyor gibi görünsede bu düşün sonu sana bağlı.

Şimdi anlatacaklarımın sonunda düşünü ve sonunu iyi seç.

Gökyüzünde Merkürün adil çözüm ve partner arayışı sürüyor. İkisine de muhtaç. Kendini gerçekleştirmek istiyor fakat Plüton önce kariyer ve otoritelerle ilişkide bir takım köklü değişikliklerin araştırılmasını istiyor ve bunu yaparken bir hayli sert! Adalet, objektiflik falan tanımıyor. Öte yanda Mars sinsi davranıyor, her şeyi göze aldı, her an içindeki öfkeyi ortaya koymaya, savaşa hazır. Köklü değişikliklere karşı ve adaleti kendi orman kanunuyla sağlayacak! Bu düşte tarafını iyi seçmelisin, köklü değişiklikleri başarır, adaleti sağlar ve öfkeyi sağlıklı bir şekilde boşaltırsan şahane. Biri eksik kalırsa T Kare ile tanışırsın.

Venüs Aslan burcunda şölensel sevgi gösterileri istiyor, şımarmaya hazır. Uranüs mali değiliklikler peşinde, her şeyi yenile ya da kaybet diyor. Ve bugün Ay, bu tehditkar gezegenlerin ikisine birden darbe vurmaya hazırlanıyor. Gücünü Akrepden alıyor yani yüzleşmeler, gizli saklı olanın ortaya çıkması, kin, kuşku hepsi mümkün. Düşün sonunda ayrılıklar, cinayetler, intikam planları olabilir ama sen kendi küllerinden yeniden doğacağın kararlar almaya odaklan. Ayrılık kendiliğinden gelirse tevekkülü benimse, kararsızlıkların varsa “yeni”nin hayırlı olduğunu hatırla. Her koşulda TKare ile tanışacaksın.

Özetle gökyüzünde 2 farklı TKare açı var ve birden fazla farklı alanda zorlayıcı bir gündeyiz. Akıllı seçimler yapılmalı.

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos