21- 27 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI

21 Eylül – 27 Eylül BURÇ YORUMLARI

Uzman astrolog Su Karakuş

Instagram: @sukarakus

YouTube: Su Karakuş

 

 

KOÇ: İş ve sağlık alanında yenilikler yapabilirsiniz. Evliliğinizi canlandırmak üzere girişimlere başlayacak, başkalarının kaynaklarından, referansından yararlanacaksınız. Kariyerinizle ilgili zorluklar başlıyor. Engellere direnmelisiniz.
BOĞA: İş alanınızı güzelleştirmek ve müşteri ilişkilerini canlandırmak bu haftanın teması. Eşinizle ilişkilerinizde gizlenen şeylerin üstüne gitmek isteyeceksiniz. Çocuklarınız için yapılan yenilikler devam ederken
 uzun yolculuklarınız ertelenecek.
İKİZLER: Aşk yaşamınızın canlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte olmak her zamankinden daha keyifli gelecek. ve işinizle ilgili konularda sırdaş olma kararı alacaksınız. Kuşkularınızın üstüne gidin. Evinizle bağlantılı yeniliklere devam edin.
YENGEC:  Evde canlılık aile içi iletişimde nezaket, sevecenlik ve tatlı dil benimseyeceğiniz yeni tarzınız olacak. Ayrıca yakın çevrenizle ilişkileriniz de yenileniyor. Hafta ortasından itibaren düşünceleriniz aşka, yeni projelere kanalize olacak.
ASLAN: Yakın çevrenizle bağ kurmaya başlıyor, izolasyona biraz mola veriyorsunuz. Öte yandan aile içi sırları saklamayı yeğleyeceğiniz bir evreye giriyorsunuz Mali konularda haftanın ilk 2 günü yenilik yapabilirsiniz. İş ve sağlık en dikkatli olmanız gereken alanlar.
BAŞAK: Mali alanda canlılığın başladığı özel bir döneme giriyorsunuz. Ani para kayıplarına uğramamak için ay sonuna doğru çok dikkatli davranın. Yeniay burcunuzda doğdu ve haftanın 2 günü boyunca değişim yenilik fırsatı sunacak.
TERAZİ: Güneş burcunuza yerleşiyor. Daha canlı ve çekici görüneceksiniz. mali konularda hafta ortasından itibaren ketum davranmayı ve başkalarının kaynaklarına yönelmeyi tercih edeceksiniz. Aile ilişkilerinde dikkatli olun.
AKREP: Kişisel gelişim açısından özel bir döneme giriyorsunuz.İç dünyanız canlanacak. Hafta ortasından itibaren kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Yeni arkadaşlar yaşamınıza bu haftada katılıyor. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.
YAY: Arkadaşlıkların ve ekip çalışmalarının canlandığı bir dönemdesiniz. Dinlenmek, okumak içe dönmek ve kendinizi derin bir gözleme tabii tutmak tercihleriniz olacak. Kariyerinizle ilgili çeşitli fırsatlar karşınıza çıkarken, mali konularda engellenebileceğinizi unutmamalısınız.
OĞLAK: Kariyer yaşamınızda parlak bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızın sırlarıyla tanışacak
 saklayacak ve güven kazanacaksınız. Uzun yolculuklara hazırlıklı olun. Kurallarınızı abartmamalı, köklü değişikliklere gönüllü olmalısınız.
KOVA: Medya, eğitim, yurt dışı ticaret alanlarında canlı ve verimli bir dönem yaşanacak. Kariyerinizde gizlenmesi gereken konular olduğunu fark edeceksiniz. Ekstra gelir kazanma konusunda yeniliklere açık olmalısınız. Travma izlerini temizleyip yeniden canlanmalısınız.
BALIK: Ekstra gelirler kazanacağınız ve iyi değerlendireceğiniz bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizdeki etkileyicilik medyada başarı getirecek. Öte yandan evlenmek veya iş ortaklığı için haftanın ilk günlerinde şans sizinle. Arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos