Haftanın Astrolojisi 23-30 Kasım Haftası

23-30 Kasım Haftası Burç Yorumları,

Pazartesi: Merkür-Neptün arasında güzel bir iş birliği var. Merkür akrep burcuna özgü derin düşünceler içindeyken, Neptün balık burcuna özgü yaratıcılığı yükseltiyor ve ikisi birlikte düşleri gerçeğe dönüştürmek üzere, sanat, kültür, sezgiler, spritüel dünya gibi gizemli ve yaratıcı alanlara yolculuk yapıyor.

Salı:Güneş, Venüs’le uyumlu. Pozitif, neşeli, kişisel bakıma önem verilen bir gün ve değerlendirilmeli. Merkür-Neptün uyumu devam ediyor. Yaratıcılık, güzel duygular, olumlu gelişmeler sevindirecek.

Çarşamba: Güney ay düğümü-Merkür arasındaki uyum biraz anılara götürecek, biraz eskilerle karşılaştıracak. Eski eşyaların yeniden ortaya çıkması, kayıpların bulunması, eski dostların hatırlanması günün hediyeleri olabilir.

Perşembe: Ay-Mars kavuşumu fırtınalı bir havaya, uykusuzluğa, aşırı enerjik bir ruh haline, kolay öfkelenmeye, kolay yatışmaya neden olabilir. Enerjiyi doğru kullanmanın tek yolu spor yapmaktır.

Cuma: Ay, koç burcunda ilerlerken, Pluton, Jupiter, Saturn kavuşumuyla kare (sert) açı yapacak. Bu bir gün önceki öfkenin ve tartışmalı durumların köklü değişikliklere, savaşa, baş edilmez sorunlara neden olması anlamına geliyor: Engeller ve olumsuz düşüncelerin egzajere edilmesi, olayların büyümesine neden olabilir.

Cumartesi: Ay-Uranüs kavuşumu, büyük sürprizler, ani ayrılıklar, sevgisizliğin dışa vurumu, mali kayıplar, riskli yatırımlar için aşırı oynak zemin, gizli olayların şok bir şekilde açığa çıkması anlamına geliyor. Bu çok özel bir gün. Şaşıracağımız ve kabullenmekte zorlanacağımız olaylar yaşanacak.

Pazar: Ay, boğa burcunun son derecelerine doğru ilerlerken, tekrar ayağa kalkmak, güçlenmek, yatışmak ve çözüm bulmak üzere, güçlü dostların, şansın ve güven veren kişilerin yardımını alacağız. Bu haftanın son gününde gerçek çözüme ulaşacak, sakinleşeceğiz.