Güneş Yay Burcunda

Güneş yay burcunda transitine başlıyor ve serin karanlıktan bir anda özgürlüğe, genişleme arzusuna, Dünyayı keşfetme, maceraya atılma hevesine geçiş yapıyoruz. Pozitif olmayı kim istemez ki. Nihayet pozitif ve eğlenceli bir dönem başlıyor.
.
☀ Yay burcunun yöneticisi Jüpiter’dir ve büyüme, genişleme konusunda özel bir istek sağlar. Aileyi genişletmek, kazancı büyütmek, bakış açısını olabildiğince büyük görüş alanına taşımak ve daha neler. Bu Dünyayı çok daha büyük bir pencereden gördüğümüz zaman dilimidir. Pozitif düşünceye odaklanabilir ve pozitif düşündükçe pozitif olayları kendimize çektiğimizi gözlemleyebiliriz. Doğru samanda doğru yerde olduğumuzu dair özel bir duygumuz oluşur. Buna şans da deriz.
.
En önemlisi evrenin mesajlarını doğru oluruz. İşaretleri tanıtırız. Karanlığın içindeki en küçük aydınlığı görüp ona doğru yürümeyi başarırız.
.
Hayallerle değil gerçeklerledir artık işimiz.
Karanlıkla değil aydınlıkla ilgileniriz. Negatif düşüncelerden ve ajitasyon yapam insanlardan koşarak kaçar, pozitif olana yöneliriz. Ümit ve iyimserlik yol arkadaşlarımızdır. Olmazsa olmazlardır. Hayatın mutluluk odaklarına değil, yolculuğun heyecanına yöneliriz. Yolculuğun kendisidir mutlu eden, manzaralardır heyecan veren. Yaşamın sonu kadar başlangıcı ve süreciyle doğuştan bir temasımız, bilgeliğimiz vardır artık. Hayatımızın uzun metrajlı bir film gibi başından sonuna tüm safhalarını görür, bilir ve tekrar dünyaya gelmiş gibi daha keyifle tadını çıkararak yaşarız.
.
Yay burcu mevsiminin özeti budur. İyi değerlendirin. Yay burcunda Aralık ayında bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Storye linki bırakacağım kaçıranlar YouTube da Su Karakuş adlı kanalımda Güneş Tutulması burç yorumlarını izleyebilirler .
.
Mutlu günlere..