endine yatırım yaparsan çiçek gibi bir hayatın olabilir. İyi beslenme, uyku düzeni falan diyorlar ya bu doğru. Onun dışında dış güzelliğin için yaptığın harcamaları yıllık olarak hesapla. Ayakkabı, çanta, kıyafet, makyaj malzemelerin, aksesuarların, kuaför masrafların. Ne oldu? Maaşın yarısı oldu.

EKİM ASTROLOJİSİ ( BURÇ YORUMLARI)

EKİM ASTROLOJİSİ

 

KOÇ:

Merkür retrosu 2 Ekimde sona eriyor. Ancak 2 Ekim durağanlaşma günü olduğu için işiniz ve sağlığınızla ilgili önemli bir adım atmayın, önemli kararlar almayın, kesinlikle imza atmayın. 3 Ekim hatta 17 Ekimden itibaren her şey daha rahat gelişebilir.

8 Ekimde Plüton durağan pozisyona geçecek. 10 Ekimden itibaren ilerleyecek. Bu 2 gün zor olabilir. Özellikle kariyer ve otoritelerinizle ilgili konularda baskıya maruz kalabilirsiniz. Sorunları aklınızda büyütmeyin, 10 Ekimden itibaren çözüm kendiliğinden gelecek.

9 Ekim de dolunay burcunuzda oluşacak. Satürn, Uranüs ve Mars dolunayı destekliyor. Gezegenlerin bu kadar yoğun desteğini alınca enerjik, yenilikçi, disiplinli davranma çabasında olacaksınız. Görünüşünüzle ilgili yeniliklere son noktayı koyabilir, tarzınızı değiştirebilirsiniz.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna yerleşiyor. öncesinde işinize ve sağlığınıza verdiğiniz düşünme önceliği bu kez ikili ilişkilere, yakınlarla ilişkilere kayacak. Çeşitli anlaşmalar yapmak isteyeceksiniz. 29 Ekimde tekrar mali konulara, ödemelere odaklanana dek dikkatiniz ilişkilerde ve ortaklıklarda olacak.

25 Ekim de sert bir Güneş tutulması gerçekleşecek, zorunlu yenilikler yapacaksınız. Mali gelirlerinizi arttıracak formüller bulmalısınız. Yeni iş kolları, ekstra gelir alanları oluşturmalısınız. Aksi halde sadece kariyer hedefleriniz düzeninizi sürdürmenize yetmeyebilir.

Uzun zamandır burcunuzda Retro konumda olan Jüpiter 28 Ekim’de balık burcuna tekrar dönecek. İç dünyanızda eksik kalan kendine şefkat, kendini sevmek, pozitif düşünce ve iyimserlikle, şifa öğretileri, meditasyon konularında aşama kaydetmenizi sağlayacak.

 

 

 

 

 

BOĞA:

Merkür retrosu aşk alanınızda gerçekleşmişti, 2 Ekimde durağanlaşacak olan Merkür büyük bir sorun yaratabilir. Çözümü 3Ekimden itibaren arayın. 17 Ekimden sonra aşk yaşamınızda daha kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

8-9 Ekimde Plüton durağan konumda kalacak. Uzak yollardaki yakınlarınız için aşırı endişelenebilir, yolculuklarda zorlanabilirsiniz. Öte yandan eğitiminiz devam ediyorsa, hocalarınızla ilgili bir çeşit baskı hissedebilirsiniz.  10 Ekimden itibaren rahatlayacaksınız.

9 Ekimde iç dünyanızda cesareti ve özgüveni yükseltecek bir dolunay gerçekleşecek. Aniden karşınıza çıkan bir olasılık değişmenizi sağlayacak. Bu değişimi seveceksiniz. Hayat yolculuğunuz sürerken, çocuksu yanlarınızı hatırlayacak, daha çok gülümsemeye çalışacaksınız.

10 Ekim de Merkür başak burcundan çıkıp, terazi burcuna yerleşiyor. Adil çözümler iş ve sağlık yaşamınızda önem kazanacak. Daha itiz olmak yerine daha nazik olmak gibi öncelikler yerini alacak. İletişim diliniz de beyniniz de rahatlayabilir.

25 Ekim Güneş tutulması tamamen paraya odaklanmanızı sağlayabilir. Öte yandan çocuklarınız veya kariyeriniz, otoritelerinizle ilişkileriniz de yenilenecek. Bambaşka bir açıdan bakacağınız olaylar derin yüzleşmeler ve köklü değişiklikler yaratacak.

28 Ekim’den itibaren, Jüpiter Retro konumdaki yolculuğuna balık burcunda devam etmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla ilişkiniz yeniden derinleşebilir ve şefkatle onlara destek verebilirsiniz. Ancak beklediğiniz karşılığı görmek pek mümkün olmayabilir.

 

 

 

İKİZLER:

Yöneticiniz Merkür ev yaşamınızla ve aile ilişkilerinizle ilgili sorunların altını çizmişti.2 Ekimde durağanlaşacak ve asıl sorunu ortaya çıkaracak. 3 Ekimden itibaren harekete geçebilirsiniz. Böylece ilişkileri yeniden toparlayabilirsiniz.

8-9 Ekim boyuna Plüton durağan pozisyonda kalacak. Ekstra ödemler ortaya çıkabilir ve kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. 10 Ekimden itibaren destek ulaşacak. Saplantılı düşüncelere kapılmamak için özel çaba sarf etmelisiniz.

9 Ekimde koç burcunda gerçekleşen dolunaya en büyük destek burcunuzda yolculuk yapan Mars’dan geliyor. Hedefe doğru şekilde odaklanacak ve konsatrasyonunuzu bozmadan hamlenizi yapacaksınız. Arkadaşlarınızı ve ekibinizi gözden geçirip, motive olmalarını sağlayacaksınız.

10 Ekim de Merkür dostunuz terazi burcuna geçecek. Duygularınızla ilgili düşünmek, kararsızlıklara noktayı koymak, daha adil olmak gibi ulvi bir geçiş yapmak için fırsat sunacak. Aşk yaşamınızda konuşarak anlaşmanın önemini kavrayacaksınız.

25 Ekim’de Güneş akrep burcunda tutulacak. İş yaşamınızla ilgili beklemediğiniz bir final, bir vazgeçiş oldukça sarsabilir ve yeni bir kapı açabilir. O yeni kapıdan girmek ve ilerlemek zorundasınız. Bu üzüntü aynı zamanda yeni gelirler sağlayan bir başlangıç olacak. Değerlendirin.

Kariyer alanınız 28 Ekim’den itibaren yeniden şenlenecek. Yarım kalan projeler ve işler gündeme gelebilir. Yükselişinizin sinyallerini alabilirsiniz. Birden fazla öneri kafanızı karıştırabilir. Acele etmeyin araştırmalarınız devam etsin.

 

YENGEÇ:

Merkür retrosu iletişim araçlarınızı ve iletişim biçiminizi olumsuz etkilemişti. 2 Ekimde durağanlaşan Merkür son şakasını yapabilir. 3 Ekimden itibaren sorunların çözümüne odaklanmayı seçmelisiniz. 17 Ekimden itibaren çözümler kendiliğinden karşınıza çıkacak.

İlişki ve ortaklık alanında Plüton durağanlaşması 8-9 Ekimde zorlayacak. Eşinizin, yakınlarınızın ya da iş ortağınızın baş edilmez tavrı ya da başına gelenler nedeniyle çaresiz hissedebilirsiniz. Çare 10 Ekimden itibaren karşınıza çıkacak.

9 Ekim’de koç burcunun 16.derecesinde oluşan dolunay, kariyer yaşamınızda yeni bir dönem yaratacak. Kısmen sert görünse de, yararlılıkları büyük olan bu dolunayla yükselmek, işinize odaklanmak, hak ettiğinizi almak gayet kolay olacak.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna geçiş yapıyor. Evinizin dekorasyonuyla ilgilenmek, estetik görünüşünü seveceğiniz yemekler yapmak ya da evde çalışanlarla iletişiminizi değiştirmek bir şekilde hayat kalitenizi yükseltecek.

25 Ekim de, Güneş tutulması akrep burcunda oluşuyor. Aşk yaşamınıza beklenmedik bir yenilik ve tutkulu bir esinti getirecek. Ancak bu yeni aşk için ailenizi karşınıza almanız veya kurulu düzeni bozmanız gerekebilir. Ya da bir bebeğiniz olabilir ve aynı zamanda kayıplar yaşayabilirsiniz. Güçlü olmalısınız.

Jüpiter geri geri giderek 28 Ekim’den itibaren balık burcuna giriş yapacak. Son olarak çeşitli eğitim ve seyahat olanakları sunacak. Bu yolculuklar, eğitimler gelecekte kariyer alanında işinize yarayacak. O nedenle olasılıkları iyice araştırın, düşünün ve öyle değerlendirin.

 

ASLAN:

2 Ekim de Merkür retrosu sona eriyor. 3 Ekimden itibaren mali konularda ilerlemek üzere harekete geçebilirsiniz. 17 Ekimden itibarense gerçekten büyük adımlar atabilirsiniz. Sözleşmeler için ayın 2.yarısını beklemekte fayda var.

8-9 Ekim de Plüton durağanlaşacak. İş yaşamınızda çeşitli çözülemez görünen sorunlar karşınıza çıkacak. 10 Ekimden itibarense çözümle tanışacaksınız. İki gün boyunca konuyu düşünmemenizde yarar olabilir.

9 Ekim’de dostunuz koç burcunun 16 derecesinde bir dolunay oluşuyor. Partnerinizden ve iyi dostlarınızdan gelen destek sayesinde yurt dışı ticarete başlayabilir, eğitim alanında başarı kazanabilir ya da büyük bir adım atarak kent dışına taşınabilirsiniz.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna yerleşecek. Bir yandan mali konulardaki endişelerinizden arınacaksınız, diğer yandan çevrenizle iletişim kurma çabasında olacaksınız. Tatlı dilin yılanı deliğinden çıkardığını kanıtlayabilirsiniz.

25 Ekim de Güneş tutulması akrep burcunda oluşacak. Ev almak, yuva kurmak gibi hedefleriniz için çabalarken istediğinizi bulabilirsiniz ancak iş yaşamınızla ilgili köklü dönüşümler ya da bitişler mutluluğunuzu doya doya yaşamanıza engel olabilir. Sevinçli alanda kalın.

Jüpiter ekstra gelirler alanınıza 28 Ekimden itibaren yeniden giriş yapacak. Yeni gelirler elde edebilir ya da yarıda kalan işlerinizi tamamlayıp ekstra gelir kazanabilirsiniz. Kredi borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsanız yeni kaynaklar bulabilirsiniz.

 

BAŞAK:

Burcunuzda geri giden Merkür 2 Ekimde durağanlaşacak, 3 Ekimden itibaren doğru harekete dönecek. 17 Ekimden sonra istediğiniz alışverişleri yapabilir, anlaşmalarınızı imzalayabilirsiniz. Önemli görüşmeleri ve son kararınızı 17 Ekim sonrasına bırakmakta yarar var.

Plüton 8 Ekimde durağan konuma geçiyor. 9 Ekimde de durağan kalacak 10 Ekimden itibaren aşk ve çocuklarla ilgili konularda çözülemez görünen veya destek alamadığınız sorunlar çözülecek. Bu süreçte güçlü kişilerin desteğini alamayabilirsiniz. Zamana bırakın.

9 Ekim de, ekstra gelirlerinizden emek harcamaya değmez gördüklerinizle vedalaşabilir, y da üstünde durduğunuz ve araştırdığınız gelirleri kazanmaya başlayabilirsiniz. Ailenizin desteğini alacaksınız. Otoriteleriniz ve yöneticileriniz de bu gelişmeyi sevecekler.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna geçiş yapıyor. Burcunuzda gerileyip ilerleyen Merkür tekrar terazi burcuna döndüğünde mali konularda daha akılcı davranmanız mümkün olacak. Para ve sanatsal yatırımlar arasındaki kutsal bağlantıyı keşfedeceksiniz.

25 Ekim de Güneş tutulması, yakın çevrenizi yenilemeniz, yeni komşular edinmeniz anlamını taşıyor. Ancak bu eğlenceli süreçte çocuklarınızı ya da partnerinizi ihmal etmemelisiniz. Köklü değişiklikler can sıkıcı gelebilir. Sizden büyük bir güce boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz. Kabullenmeye çalışın.

28 Ekimden itibaren Jüpiter burç değiştirecek yeniden balık burcuna yerleşecek. İlişkiler, ortaklıklar, eşle ilişkiniz ya da yakınlarınızla ilişkiniz yeniden özel bir konuma taşınacak. Böylece eski ilişkilerinizi tazeleme ve yeniden değerlendirme fırsatı bulacaksınız.

 

TERAZİ:

İç dünyanızdaki kendini eleştirme eğilimi nihayet sona eriyor. Geçmişe takıntılarınız için bir çözüm bulacaksınız. 2 Ekimden itibaren en doğru formüle ve desteğe ulaşabilirsiniz. Öte yandan yaşlı yakınlarınızın sağlığıyla ilgili doğru adımlar 17 Ekimden sonra atabilirsiniz.

Plüton retrosu 8 Ekimde sona eriyor. 8-9 Ekim de Plüton durağan pozisyon da kalacak. Bu süreçte evle ve ailenizle ilgili dertler çözümsüz görünecek ve üstünüzde baskı hissedeceksiniz. Ancak 10 Ekimden itibaren konu kendiliğinden çözümlenmeye, yardımlar ulaşmaya başlayacak. Sabırlı olmalısınız.

9 Ekim de evlilik ve ortaklık alanınızda bir değişim yaşanabilir. 5 gün öncesinden 9 gün sonrasına kadar devam edecek bu süreçte, evlilik ya da boşanma kararı alabilirsiniz. Yakın çevreniz sizi yalnız bırakmayacak. Adalet arıyorsanız hakkınızı alacaksınız.

10 Ekim de Merkür burcunuza tekrar dönüş yapacak. Uzun süren Retro boyunca hatalar yapmış olabilirsiniz. Bu kez hatalarınızı telafi etmek için bir şans bulacaksınız. Düşüncelerinizi doğru ifade edecek, zekanızı ve bilginizi parlatacaksınız.

25 Ekim de akrep burcunun 2. Derecesinde oluşan Güneş tutulmasına yeniay eşlik edecek. Mali konularda çeşitli fırsatlar karşınıza çıkacak değerlendireceksiniz. Bunu yapmak zorundasınız zira, ailenizle ilgili köklü değişikliklere de zaman ve para ayırmanız gerekecek. Belki de ailenizin sorumluluğunu üstünüze alacaksınız.

İş alanınıza 28 Ekim’den itibaren Jüpiter tekrar giriş yapacak. Bu henüz Retro bir konumda giriş ancak yine de çeşitli fırsatlar sunacak. İşleri, müşterileri, elamanları arttırmanın yollarını aramalısınız. Yakın gelecekte bu araştırmaya çok ihtiyacınız olacak.

 

AKREP:

Arkadaşlar ve ekibinizle aranızdaki uyuşmazlıklar 2 Ekimde zirve yapabilir çünkü Merkür dostluk alanında durağanlaşacak. Çözüm için 3 Ekim sonrası özellikle 17 Ekimden itibaren daha etkili olacaktır.

Yöneticiniz Plüton, 8 Ekimde durağan konuma geçiyor. 8-9 Ekim de komşular, kardeşler, yakın çevrenizdeki kişiler söylemleri ya da tutumlarıyla tehdit oluşturabilir. Eyleme geçmeden önce beklemede kalın. 10 Ekim de olaylar durulacak ve konu tatlıya bağlanacak.

9 Ekim de koç burcunda oluşan dolunay iş ve para alanlarınızı etkileyecek. Çalışma yaşamına yeniden dönebilir, işten ayrılıp kendi işinizi kurma kararı alabilirsiniz. Bu değişiklik düzenli gelirleri hayatınıza almanızı sağlarken, harcamalarınızı dengeleyebileceksiniz.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz iç gözleme yatkın olacak. Kendi kaba ve nazik yanlarınızla hesaplaşacak, aileden size aktarılan düşünce ve ifade biçimlerini irdeleyeceksiniz. Bu dönemde okumak ve araştırmak, konuşmak ve tartışmaktan daha cazip gelebilir.

25 Ekim de burcunuzun 2.derecesinde Güneş tutulması meydana gelecek. Bu bir yenilenme evresi. Görünüşünüzü, stilinizi yenilemelisiniz. Bu dönemde radikal değişiklikler de yapabilirsiniz. Ancak yöneticiniz Plüton’un Oğlak burcunun son derecelerindeki etkisi yakın çevrenizi değiştirmeniz gerektiğini hatırlatacak.

28 Ekimde Jüpiter son bir kez daha ve yarım kalan işlerini tamamlamak üzere balık burcuna giriş yapacak. Bu Retro konumda bir giriş. Aşk yaşamınızda unutulmayan biri tekrar karşınıza çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili değerlendirilmemiş bir olanak tekrar gündeme gelebilir. Bol bol araştırın.

 

 

YAY:

Merkür retrosu, 2 Ekim de sona eriyor ve Merkür durağan pozisyona geçiyor. Kariyer alanınızda sorunlar oluşursa, ideal tutumu 17 Ekimden sonra bulursunuz. Bu süreçte olabildiğine yalnız kalmanız ve eski dostlardan destek almanız iyi olur.

Mali konularda 8-9 Ekim zorlayıcı olacak. Plüton 2 gün boyunca durağan kalacak ve zamanı durmuş gibi hissedeceksiniz. 10 Ekimden itibaren yatışmanız ve destek bulduğunuz çözümlere ulaşmanız olası. Biraz sakin kalmaya çalışmalısınız.

9 Ekim de dolunay koç burcunun 16 derecesinde doğacak. 5 gün öncesinden, 5 gün sonrasına dek etkili. Aşk alanınız canlanacak. Belki bir bebek müjdesi alacaksınız. Heyecanınız dorukta hissedilecek. Bu dönemde güvenilir ve deneyimli dostlarınız da yanınızda yer alacak.

10 Ekim de terazi burcuna yeniden giriş yapan Merkür, arkadaşlarınızla geçmişte kalması gereken iletişim sorunlarını çözmeniz için destek olacak. Düşüncelerinizi aktarırken öfkeden uzaklaşmayı başaracak, nezaketi benimseyeceksiniz.

25 Ekim de akrep burcunda bir Güneş tutulması meydana geliyor. Bunun anlamı, iç dünyanızda büyük bir değişimin gerçekleşmesi. Köklü bir özgüven değişikliği de yapacaksınız. Suni ve öğrenilmiş bir tutum yerine, içten gelen bir kendine güven hali benimseyeceksiniz. Mali kayıplara dikkat!

Yöneticiniz Jüpiter tekrar balık burcuna giriş yapacak. 28 Ekimde başlayan bu süreçte Jüpiter Retro konumda olacak ancak yine de bir çok fırsatı karşınıza çıkaracak. Ev, ev eşyaları, evde çalışanlar neye ihtiyacınız varsa onu karşınıza çıkarabilir. Değerlendirmeden önce iyice araştırın.

 

OĞLAK:

Merkür retrosu, uzun yolculuklarınızı etkilemişti, 2 Ekimde yolculuk planlarınız varsa dikkatli olun Merkür durağanlaşacağı için, ekstra sorun yaşanabilir. Planlamalarınızı 17 Ekimden sonra yapmanız sorunları azaltır.

Burcunuzda Retro konumda olan Plüton 8-9 Ekim boyunca durağan pozisyonda olacak. Gücünüzü kaybetmiş veya tam tersine başkalarına istemsizce baskı yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Bu dönemde meditatif çalışmalardan destek almalısınız. 10 Ekimden itibaren sakin ve çözüm odaklı davranacaksınız.

Koç burcunda dolunay 9 Ekimde doğacak. Evle ilgili bekleyen işleri, tadilat ya da eşya yenileme arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş ve ev yaşantınızı birleştirip daha verimli bir çalışma temposu yakalayabilirsiniz.

10 Ekim de Merkür tekrar terazi burcuna giriş yapacak. Retrodan dolayı 2 kez terazi burcunu ziyaret etmesi gereken Merkür bu kez kariyer alanınız için en doğru olan sözleşmeleri, görüşmeleri ve kararları onaylayacak. Sağduyulu ve affetmeye hazır görüneceksiniz.

25 Ekimde akrep burcunun 2. Derecesinde oluşan Güneş tutulmasına yeniay eşlik ediyor. Bu nedenle yenilik yapmalısınız. Yeni dostlar edinmeli, yeni bir ekip kurmalısınız. Dileklerinizi yenilemeli ve ulaşılabilir olanların gerçekleşeceğini unutmamalısınız. Ancak burcunuzda yolculuk yapan Plüton Güneş tutulmasında çok aktif. Başkalarına baskı yapmadığınıza emin olmalısınız.

28 Ekim’de Jüpiter balık burcuna tekrar dönüş yapıyor. Retro konumda olacağı için yakın çevrenizi yenilemeniz için biraz teşvik edecek. Eski dostlar ve uzun zamandır görmediğiniz kardeşlerle yeniden buluşabilirsiniz. Onların size sağlayacağı fırsatları değerlendirin.

 

KOVA:

2 Ekim’de Merkür retrosu sona eriyor. Merkür durağan pozisyona geçiyor Ekstra ödemelerin ortaya çıkması can sıkıcı olabilir. Yeni gelirler elde etmek ve gelir-gider dengesi yapmak için 17 Ekimi beklemenizde fayda var.

Plüton retrosu 8 Ekimde sona eriyor. 8-9Ekimde durağan pozisyonda kalacak. Yaşlı yakınlarınızın sağlığıyla ilgili endişelenebilirsiniz. Geçmişe dair kimi sırlar ortaya çıkabilir. Sinir bozukluklarına karşı dirençli olmalı, çaresizlik duygusuyla baş etmelisiniz. Durum geçici.

Yakın çevrenizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız 9 Ekimde oluşan dolunayın rüzgarından mutlaka yararlanın. Dostlarınız, partnerinizi ellerinden ne geliyorsa yapacaklar. Size de işlevini kaybeden kurur kalabalığı elemek kalacak.

10 Ekim de Merkür yeniden terazi burcuna yerleşecek. Seyahatlerinizi, eğitim yaşamınızı planlarken adil, objektif olmaya gayret edeceksiniz ve detaycılıktan kaçınacaksınız. Ertelenen seyahatler yeniden gündeme gelecek.

25 Ekim Güneş tutulması 1 ay öncesinden 1 ay sonrasına dek etkili. Akrep burcunda oluşan bu tutulmada büyük bir yenilik yapmalısınız. Kariyerinizi yenilemeli veya sıfırdan başlamalısınız. Yolunuz açık. Fakat Plüton suçluluk duygusu ve yaşlı yakınlarınızla ilgili sorunlar yaratarak dikkatinizi dağıtabilir.

28 Ekimde finansal gelirler ve özgüven alanınıza Jüpiter yerleşiyor. Gelirlerinizi arttıracak formüller arıyorsanız karşınıza kendiliğinden fırsatlar çıkacak. Ancak Jüpiter Retro olduğu için acele etmeyin, araştırın.

 

BALIK:

Evlilik ve ilişkiler alanınızı bloke eden Merkür 2 Ekimde durağanlaşıyor, 3 Ekimden itibaren ileri konuma geçiyor. İlişkileriniz adına doğru adımı atmak için mümkünse 17 Ekimi bekleyin ki retronun etkisi tamamen bitmiş olsun.

Arkadaşlık ve ekipler alanında 8-9 Ekim boyunca Plüton durağan kalacak. Güçlü dostlar baskıcı veya destek vermez görünebilir. Kimseye ulaşamamak yalnız hissetmenize de neden olabilir. 10 Ekimden itibaren aradığınız desteğe ulaşacaksınız.

9 Ekim de koç burcunda doğan yeniay mali gelirlerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Otoritelerin övgüsünü ya da takdirini alacaksınız. Güven verecek, sürekliliği hedefleyeceksiniz. Aileniz için yapacağınız harcamaları abartmamaya çalışın.

10 Ekim de Merkür terazi burcuna yeniden giriş yapacak. Yakınlarınızla ilişkiler yerine, ekstra gelirler alanına ve yatırımlara odaklanmalısınız. Adalet duygunuzun terazisini bu dönemde çok önemseyeceksiniz.

25 Ekim Güneş tutulması ise, akrep burcunda oluşacak ve ayın başından, 25 Kasıma dek etkisiniz hissettirecek. Yeni yerlere yolculuk yapmalı, belki taşınmayı düşünmeli ve hatta eğitimler almalısınız. Bu dönem verimli bir evre olacak. Ancak güçlü dostlarınızın yaratacağı engelle mücadele ederken yorulabilirsiniz.

28 Ekimden itibaren Jüpiter burcunuza tekrar giriş yapıyor. Sunacağı son şansları değerlendirmek için acele etmeyin ancak fırsatları kaçırmamak için hızlı ve araştırmacı olmalısınız. Hayatınızın her alanında bir çok fırsatla karşılaşacak, iyimser, neşeli ve hayat dolu görüneceksiniz.