Atatürk’ün doğum tarihi net olarak bilinmiyor. Her ne kadar balık olduğunu iddia eden astrologlar olsa da annesinin verdiği bilgilere göre Şubat ayının ilk 15 gününde doğmuştur ve burcu Kovadır. Dahilerin, devrimcilerin, yenilikçilerin, modernizasyonun burcuyla Atamızın ne denli benzeş ortadadır.

KASIM ASTROLOJİSİ (BÜYÜK BIRAKIŞ DÖNEMİ )

KASIM 2022 BURÇ YORUMLARI

Merkür yeniden terazi burcunda. Geri geri giderek terazi burcuna geçiş yapan Merkür, 3 Kasıma dek retro harekete devam edecek. . İlişkileri, tahammül sınırlarımızı, tahammülsüzlüklerimizi, imzayla bağlandığımız tüm iş ve yaşam ortaklıklarımızı gözden geçireceğiz. Geçmişin acı deneyimlerini hatırlarken,

KOÇ:

YETERSİZ GELİRLERLE VEDALAŞIN, YENİ YOLLAR ARAYIN

8 Kasım da finansal alanınızı etkileyen Ay tutulması ayın ilk yarısı boyunca etkili olacak. Ani bir şekilde artık işlevini kaybetmiş, yeteriz gelirlerinizle vedalaşma fırsatı bulacaksınız. Bu dönemde özgüveninizde azalma da görülebilir. Öte yandan arkadaşlar ve ekipte çalışanların yaratacağı engeller adeta bir savaş çıkmasına da neden olabilir. Mali kaynakları değiştirmek daha iyi bir geleceğe yürümenizi sağlayacak.

SEYAHAT VE EĞİTİM ALANINIZ HAREKETLENİYOR.

16 Kasımda Venüs, 17 Kasım da Merkür yay burcuna yerleşiyor. Avcı olmak, isteklerin peşinden hevesle koşmak ve bir miktar patavatsız söylemler dönemi başlıyor. Seyahat edin, öğrenmek üzere okuyun, sevginin peşine düşün. Yeni eğitimler veya sertifika programlarına dahil olmaya çalışın. Yanlış anlaşılmamak için sözlerinizi daha dikkatli seçin.

DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZÜ GENİŞLETİN.

22 Kasım da Güneş yay burcuna giriş yapıyor. Eğitim ve seyahat alanlarınız canlanacak. Dünya görüşünüze parlak bir spot tutacak, daha geniş düşünmeyi öğreneceksiniz. Gelecek 1 ay boyunca bol bol seyahat edin. Araştırmacı olun ve bilgiyi paylaşın.

YENİAY DÖNEMİNDE YAPACAKLARINIZI LİSTELEYİN.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Seyahate çıkmak, yeni bir eğitim programına başlamak, yurt dışına taşınma başvurusu yapmak, yurt dışı ticaret yaşamınızı başlatmak gibi planlarınız varsa 26 Kasımdan itibaren harekete geçin. Jüpiter de sezgilerinizi güçlendirecek.

 

BOĞA:

AY TUTULMASI BURCUNUZDA OLUŞUYOR. SIRADIŞI OLAYLARA HAZIRLANIN.

Burcunuzda 8 Kasım da bir dolunay Ay tutulması gerçekleşiyor. 16 derecede Uranüs’le kavuşumda gerçekleşen tutulma öngörülemez, ani ve sıradışı olaylar meydana getirecek. Bu olaylar hayata bakış açınızı ve görünüşünüzü değiştirebilir. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ve kariyer yaşamınızı engelleyecek kurallar ve otoritelerle baş etmek zorunda kalacaksınız. Yapacağınız her değişiklik sizi biraz daha özgürleştirecek.

KAZANMA- ÖDEME DENGENİZİ KURACAKSINIZ.

16 Kasım da Venüs, 17 Kasım da Merkür yay burcuna yerleşiyor. Ekstra gelir kazanmak üzere harekete geçebilirsiniz, geçmelisiniz de. Borçlar, alacaklar ve ödeme dengesini kurma planlarınız odağınız olacak. Zekice çözümler üretebilirsiniz. Ödemeleri gözden geçirin, eksiklerinizi listeleyin ve büyük resmi görmeye çalışın.

ALACAKLARINIZI ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

22 Kasım da Güneş yay burcuna transit geçiş yapıyor. Alacaklarınızı ele geçirmek üzere canlanacak, hevesli ve maceracı görüneceksiniz. Tehlikeye koşarken korkusuz hissedeceksiniz. Yeniden ek gelir elde etmek için yola çıkın, başaracaksınız.

EKSTRA GELİR KAZANMAYA ÇALIŞIN.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Kredi almak, miras paylaşımı yapmak, ekstra gelir kazanmak gibi amaçlarınızı 26-29 Kasım arasında eyleme geçerek gerçekleştirin. Öncesinde zorlanabilirsiniz. Jüpiter şefkatli arkadaşlarınızın desteğini almanıza yardım edecek.

 

İKİZLER:

KİŞİSEL GELİŞİMİNİZ İÇİN BÜYÜK ADIMLAR ATMALISINIZ.

Kişisel gelişim alanında önemli bir adım atmanız gerekecek. 8 Kasım da gerçekleşen Ay tutulması ezberinizi bozacak ve bir süredir devam eden değişiminize büyük bir virgül koyacak. İnanışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Uzun yolculuklarda dikkatli olun. Kent, ülke değişikliği fikriniz varsa engellenebilirsiniz sabırlı olun. Eğitim yaşamınızda işler yolcunda gitmeyebilir. Disiplinle ve her zamankinden daha çok çalışarak hedefe ulaşabilirsiniz.

İLİŞKİLERİNİZİ İYİLEŞTİRECEKSİNİZ.

16 Kasım da Venüs ve 17 Kasım da yöneticiniz Merkür karşıt burcunuza, yay burcuna yerleşiyor. Evlilik, yakınlarla ve danışmanlarla ilişkiler ya da ortaklıklar yeniden harekete geçecek. Düşünce ve söylemlerinizde daha çok yer kaplayacak. İlişkilere farklı ve sevecen bir açıdan bakacak, iyileştirmenin ruhunuzu da nasıl iyileştirdiğini anlayacaksınız.

22 Kasım da Güneş yay burcuna transit geçiş yapıyor. İlişkilerinizi canlandırmak, eşinize ve yakınlarınıza doğru şekilde ilgi göstermek açısından mükemmel bir zaman. Yeterince istekli ve epsrili görünecek, küçük alınganlıklardan uzaklaşacaksınız.

KARİYERİNİZE BOLLUK BEREKET YAĞACAK.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. 26-29 Kasım arasında yeniliklerinizi planlayın. Evlilik, iş ortalığı ya da yakınlarınızla ilişkilerinizi yenilemek, yeni danışmanlarla çalışmak için bu dönem uygun. Jüpiter kariyer yaşamınıza şans ve bereket dağıtacak. Değerlendirin.

YENGEÇ:

ŞAŞIRTICI TANIŞMALAR DÖNEMİ.

Yeni arkadaşlar hayatınıza dahil oldu veya olmak üzere. Çok şaşırtıcı tanışmalar yaşayacaksınız. Korumacı, babacan, anaç yani tam da ihtiyacınız olduğu gibi kişilerle sarıp sarmalanacaksınız ancak değişken olabileceklerini unutmayın. Ekstra gelirleri kazanmanız mümkün olmayabilir veya ikincil gelirleriniz düşebilir. Borç, alacak dengesini oturtmanız zaman alacak. Bu süreçte sosyalleşmenize engel olabilir. Oysa dostluklar emek istiyor.

YURT DIŞI KAZANIMLARINIZ ARTIYOR.

Venüs 16 Kasım da, Merkür 17 Kasım da yay burcuna transit geçiş yapıyor. İş yaşamınızda bir hareketlilik başlayacak. Sağlığınızı iyileştirmek için girişimde bulunun. Egzotik besinlere ilginiz artabilir. Yeni yemek denemelerini sevebilirsiniz. Düşünceleriniz yurt dışı ticaret üstüne yoğunlaşabilir. Daha kolay üretecek, araştırmacı olmanın güzel sonuçlarını tadacaksınız.

İŞ YAŞAMINIZ CANLANIYOR.

22 Kasım da Güneş’în yay burcuna geçişiyle iş yaşamınız canlanacak ve daha sağlıklı formüller ilginizi çekmeye başlayacak. Kıvrak zekanızla yanılmadan en doğru seçimleri yapabileceksiniz. Çabanız daha fazla iş imkanı ve daha sağlıklı olmak içinse ideal zaman dilimindesiniz.

KALBİNİZ BOŞSA BU SON ŞANS OLABİLİR.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. İş alanınızda yenilik yapmak, sağlık kontrolleri ve günlük iş programınızı yenilemek için 26-29 Kasım arasını tercih edin. Jüpiter aşk alanınızda son kez ilerliyor. Bir sonraki ziyareti 12 yıl sonra olacak. Kalbiniz boşsa acele edin. Fırsatları değerlendirin.

 

ASLAN:

KARİYER HEDEFLERİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN.

Kariyer alanınız 8 Kasım da Ay Tutulmasıyla sarsılacak. Hedeflerinizi gözden geçirin. Otoritelerle işleriniz, beklentileriniz varsa olumsuz sonuçlara hazır olun. Hedefe ulaşmanıza engel olacak, işlevini kaybetmiş işleri hayatınızdan çıkaracaksınız, çıkartmalısınız da. Dolunay, Ay tutulması arayışlarınızın sonucuna şaşırtıcı bir şekilde ulaşmanızı da sağlayabilir. İşsizseniz prestijli bir iş bulabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık yaşamınızda sorumluluklarınız artıyor.

AŞK VE ROMANTİZM İÇİN YILIN EN İYİ DÖNEMİ.

Dostunuz yay burcuna 16 Kasım da Venüs yerleşiyor. Bu aşk açısından yılın en iyi dönemlerinden biri demek. Duygusal ilişkilerinizde romantizm ve sevecenlik doruğa çıkacak. Çocuklarınızla ilişkiniz iki tarafı da mutlu edecek. Projelerinizi sevgiyle gerçekleştireceksiniz. 17 Kasım da Merkür de yay burcuna yerleşerek sözleşmeler ve anlaşmalarda başarı şansınızı yükseltecek.

İLİŞKİLERİNİZ CANLANIYOR.

22 Kasım da Güneş yay burcuna giriş yapacak ve bu alanda 1 ay kalacak. Partnerinizle, çocuklarınızla ya da proje yöneticilerinizle ilişkilerinizi canlandırmalısınız. Askıya aldığınız projeleri yeniden canlandırmalısınız. Bu dönemde enerjiniz bir hayli yükselecek.

YARATICI PROJELERİNİZİ ÖNE ÇIKARIN.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. 26-29 Kasım arasında aşk alanınızdaki yenilik fırsatından yararlanın, hayranlarınıza bir şans verin. Yaratıcı projelere odaklanın. Bebek sahibi olmak istiyorsanız harekete geçin. Eli boş kalmayacaksınız. Jüpiter ekstra gelirler ve hediyeler dağıtacak faydalanın.

 

BAŞAK:

KENT DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

Ülke veya kent değişikliğine hazır mısınız? Veya araştırmalarınız sonucunda nihayet almak istediğiniz eğitimi bulduğunuz mu? 8 Kasım Ay tutulması ani değişikliklerin bir fırsat olarak karşınıza çıkacağını müjdeliyor. Sağlık ve iş alanınızda engeller can sıkıcı olabilir ve sadece bu nedenle kent değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Ayın ilk yarısı boyunca önceliğiniz sağlığınızı korumak olmalı. Online eğitimlerle neşenizi yeniden bulacaksınız.

EVİNİZİ YENİLEMEK VE GÜZELLEŞTİRMEK İSTEYECEKSİNİZ.

Ev ve yuva alanınızı hareketlendirecek etki 16 Kasımda Venüs’ün, 17 Kasım da Merkür’ün yay burcuna geçişiyle başlıyor. Eşya yenilemek, ev almak veya taşınmak gibi hedefleriniz hız kazanacak. Sözleşmeleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz ancak detaylar bu kez sıkıcı gelecek. İyi bir danışmandan destek almaya çalışın.

AİLENİZİ GENİŞLETMEK İSTEYECEKSİNİZ.

22 Kasımda Güneş yay burcuna yerleşiyor. Evinizle ilgili ihmal ettiğiniz noktaları ve sorumlulukları hatırlayacaksınız. Eve gelen misafirlerinizin sayısı artarken, daha neşeli toplantılar, büyüme ailenizi genişletme arzusu öne çıkacak.

EVLİLİK VE ORTAKLIK İÇİN SON ŞANSI KAÇIRMAYIN

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. 26-29 Kasım arasında evinizle ilgili tüm yenilikleri planlayabilirsiniz. Taşınmak, mülk alım satımı her şey için uygun bir dönem. Öte yandan Jüpiter evlilik veya ortaklık kurmak ya da ideal danışmanlar, müşavirler bulmak konusunda yardımcı olacak. Yararlanın.

 

TERAZİ:

AKLINIZDA OLMAYAN GELİRLER KAZANABİLİRSİNİZ.

Başkalarının kaynaklarından yararlanma döneminiz 8 Kasım Ay tutulmasıyla zirve yapacak. Aniden gelen miras haberleri ya da hiç aklınızda yokken kazanılan piyango veya iyi bir dostun referansı, mali kaynaklarınızın seyrini değiştirebilir. Öte yandan çocuklarınızın sorumluluğunun arttığı ama baş edebildiğiniz bir süreçtesiniz. Düzenli ilişkileri tercih ediyor, ilişkilerin devamı için sorumluluk alabiliyorsunuz. Engellendiğinizi düşündüğünüz her konuda biraz daha sabırlı olmalı, yılmadan devam etmelisiniz. Yaratıcılığınızı canlandırmak için özel çaba harcayın.

YAKIN ÇEVRENİZDE ARANAN İSİM OLABİLİRSİNİZ.

16 Kasımda Venüs’ün yay burcuna geçişi, 17 Kasımda aynı alana Merkür’ün taşınmasıyla yakın çevrenizle sevgiye dayalı bir iletişim başlayacak. Çevrenizde aranan isim olacaksınız. Esnafla ve yakın akrabalarla daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Küslüklerin barışa dönüşeceği bir zaman dilimi olabilir.

ÇEVRENİZLE İLGİLENİN.

22 Kasım da Güneş yay burcuna geçiyor. Çevrenizdeki insanlarla yeniden bağ kurabilir, iletişim kurmak için daha hevesli görünebilirsiniz. Bu bir eşit dışa dönüş zamanı. İçe kapanmak yerine, karşılıklı “kazan kazan” durumu yaratacaksınız.

EVDE YENİLİK YAPACAKSINIZ.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Yeniay yeni bir çevrede var olmanızı yani evre değiştirmenizi sağlayacak. Bunu 26-29 Kasım arasında yapmanızda yarar var. Öte yandan 29 Kasımdan itibaren eviniz, ev eşyaları gibi domestik konularda şansınız yükselmeye başlayacak.

 

AKREP:

AY TUTULMASI EVLİLİĞİNİZİ AYDINLATACAK.

Burcunuzda gerçekleşen tutulmadan sonra, 8 Kasım da karşıt burcunuzda Ay tutulmasıyla ilişkilere bir kez daha odaklanacaksınız. Evlilik, yakınlar, ortaklar gibi günlük yaşamınızın bir parçası olan kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Size zarar veren veya artık içtenlikle ait hissetmediğiniz kişileri hayatınızın merkezinde tutmamalısınız. Mali alanda görüş ayrılıkları yaşadığınız ve yararı olmayan insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. Ailenizin desteğini almak için koşulları zorlamayın.

YATIRIMLARINIZ KAZANDIRACAK.

16 Kasımda finansal avantaj gezegeni Venüs, 17 Kasım da Merkür finans alanıza yerleşiyor. Şanslı ve avantajlı bu dönemi iyi değerlendirmeli, yeni sözleşmeler yapmalısınız Daha avantajlı alışverişler yapacağınız için büyük alışverişlerinizi bu dönemde yapabilirsiniz. Pazarlıklı durumlar söz konusu olduğunda avantajı elinizde tutacaksınız. Bu dönemde yatırımlarınız da istediğiniz yönde şekillenebilir.

GELİRLER VE ÖZGÜVENİNİZ ARTIYOR.

22 Kasım da Güneş yay burcuna transit giriş yapacak 1 ay burada kalacak. Mali gelirlerinizi canlandırmak isteyecek, eski müşterileriniz ya da para kaynaklarınızla iletişim kuracaksınız. Özgüveninizi de yükselişte hissedeceksiniz.

MALİ ALANDA YENİLİKLER BAŞLIYOR.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Mali alanda yenilik yapmalı, yeni gelirler araştırmalısınız. Özellikle 26-29 Kasımda alacağınız tekliflerin ya da başvurularınızın peşini bırakmayın. Jüpiter aşk ve eğlence yaşamınıza yeniden dokunacak. Çocuklarınızla ilgili şansı evre yeniden başlıyor.

YAY:

 

İŞ YAŞAMINIZA SPOT TUTMALISINIZ.

İş yaşamınız ve sağlığınız 8 Kasım Ay tutulmasıyla ilginizi bekleyecek. Ayın ilk yarısı boyunca 24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. çeşitli sorunlarla karşılaşabilir ya da önemli, keskin kararlar alıp daha sağlıklı olmak yolunda adım atabilirsiniz. Süregelen işinizden ayrılma kararı da alabilirsiniz. Taşınmalar zorlayabilir ancak sorumluluklarınız azalacağı için iyi de gelebilir. Fazlalıklardan kurtulmalısınız. Yakın çevrenizde tahammül edilmesi zor insanları tutmamalısınız.

VENÜS VE MERKÜR BURCUNUZDA

16 Kasım da Venüs, 17 Kasım da Merkür burcunuza geçiş yapıyor. Bir yandan çekiciliğiniz artarken, diğer yandan sevecenliğinizle puan toplayacaksınız. Duygusal ilişkilerinizi canlandıracak, fiziksel görünüşünüzü iyileştirmek için çaba harcayacaksınız. Daha zeki görünecek, bilgiyi kolayca işleyeceksiniz.

ENERJİNİZ YÜKSELİYOR, CANLANIYORSUNUZ.

22 Kasımda Güneş burcunuza yerleşiyor. Uzun zamandır süren içe dönüş süreciniz de tamamen bitiyor. Daha canlı ve kendinizi olduğunuz gibi yaşayabildiğiniz ya da ifade ettiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Değerlendirin. Bol bol gülümseyin.

GÖRÜNÜŞÜNÜZ DEĞİŞİYOR.

24 Kasım da yeniay burcunuzun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. 26-28 Kasım arasında fiziksel değişim için harekete geçin, sosyal statünüzü geliştirmeye çalışın. Aynı dönemde ailenizle ilişkileriniz de gelişmeye başlayacak. Büyük destek alacaksınız. Jüpiter desteklerken hiçbir fırsatı kaçırmayın.

 

OĞLAK:

AŞK BAKIŞINIZI VE ÇOCUKLARLA İLİŞKİNİZİ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ.

Dostunuz boğa burcunda 8 Kasımda gerçekleşen Ay tutulması, aşk yaşamınızı, çocuklarınızla ilişkinizi revize etmenizi sağlayacak. Yeniden kendinize dönecek, yapamadıklarınızı ve beklentilerinizi düşüneceksiniz. Uzun zamandır yalnızsanız ve bir arayış içindeyseniz Ay Tutulması karşınıza doğru kişiyi çıkarabilir. Toksik ilişkilere maruzsanız bir kurtuluş ve arınma yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali konularda zorlandığınız bir süreçten geçiyorsanız, kalıcı ve düzenli gelirler elde etmeye çalışın.

KİŞİSEL GELİŞİME YATIRIM YAPIN.

İç dünyanızda aydınlanma dönemi 16 Kasım da başlayacak. Venüs ve Merkür ardışık günlerde yay burcuna yerleşecek ve içinizi beklemediğiniz bir neşe ve iyimserlik kaplayacak. Bu dönemde hem kişisel gelişiminize yatırım yapın, hem de yakınlarınızın sağlığıyla ilgilenin. Pişman olmayacaksınız.

POZİTİF DUYGU VE DÜŞÜNCEYE GEÇİŞ YAPIYORSUNUZ.

Güneşin 22 Kasımda yay burcuna girişiyle 1 ay sürecek yeni bir dönem başlayacak. Uzun zamandır hissetmediğiniz pozitif duygu ve düşünceyi hissedebilirsiniz. En azından daha adil ve objektif olmaya başlayacaksınız. Yoga veya şifalar bu dönemde daha çok ilginizi çekecek ve iyi gelecek.

BİR ŞİFA SANATIYLA TANIŞIN, MEDİTASYON ÖĞRENİN.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Kişisel gelişiminize önem verin ve 26-29 Kasım arasında mutlaka bir şifayla tanışın, meditasyon teknikleri öğrenin. Sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Ve bunun çok yararını göreceksiniz.  Jüpiter kısa bir süre fırsat yağmuru yağdıracak kaçırmayın.

 

KOVA:

MÜLK SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

Evinizi satmak, taşınmak, yeni bir yuva sahibi olmak ya da sadece aile kurmak gibi arzularınız 8 Kasım tutulmasıyla yükselişe geçecek. Aniden karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Disiplinli, kuralcı, katı yanlarınızı esnetmeniz gerekiyor. Yapamam, bu olmaz dediğiniz her şey amacınızdan uzaklaştırabilir. Görünüşünüz de yumuşamalı. Böylece yeni ortamın keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.

EKİBİNİZLE UYUMUNUZ ARTIYOR.

16 Kasımda Venüs, 17 Kasım da Merkür yay burcuna yerleştiğinde arkadaşlıklarınızı, dostluklarınızı canlandıracak, ekibinizle hoş vakit geçirmeye başlayacaksınız. Yeni ekip arkadaşlarınızla avantajlı sözleşmeler yapacaksınız.

ARKADAŞLARINIZLA BULUŞUN, PLAN YAPIN.

22 Kasım da Güneş yay burcuna giriş yapacak. Bu alanda kalacağı 1 ay boyunca, arkadaşlarınızı aramak, buluşmak, birlikte büyümenizi sağlayacak planlar yapmak, yeniden heyecan duymak döneme özgü tepkileriniz olacak. Ekip arkadaşlarınızla ilişkilerinize daha çok özen göstereceksiniz.

MALİ ALANDA BÜYÜK ŞANSI YAKALAMALISINIZ.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter balık burcunda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Yeni arkadaşlar edinin, sosyalleşin, özellikle ekip kurmanız gerekiyorsa 26-29 Kasım aralığını değerlendirin. Mali alanda son 12 yılın fırsat yağmuru bir kez daha kapınızı çalacak, değerlendirin, daha çok görünür olun, sesinizi duyurun.

 

BALIK:

MUTSUZLUK KAYNAKLARINIZI BULACAK, ARINACAKSINIZ.

Yakın çevrenizde büyük bir değişikliğin yaşanacağı 8 Kasım Ay tutulması, ayın ilk yarısı boyunca etkili olacak. Suçluluk ve mutsuzluk duygunuzun kaynağını araştırmalı, yakınlarınızın sağlığı kadar, kendi sağlığınızla da ilgilenmelisiniz. Çevre değişikliğini çok ani yaşayacağınız için, uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Yeterince esnek olursanız daha konforlu bir yaşama geçiş yaparsınız. Ayın ilk yarısı boyunca kişisel gelişim çalışmalarınızı ön planda tutun. Karamsar olmayın.

REFERANSLARINIZ ETKİLİ OLACAK.

Kariyer alanınız 16 Kasımda Venüs’ün, 17 Kasım da Merkür’ün girişiyle canlanıyor. Finansal avantajları daha fazla yaşayacak, ortağınızla ilişkilerinizin yararını göreceksiniz. Bir ortaklığınız yoksa finansal kaynaklarınızı sağlayanlara dikkat edin. Daha fazla referans olacaklar.

20 Kasım da Güneş yay burcuna giriyor. Bu alanda 1 ay sürecek bir yolculuk yapacak. Kariyerinizi etkileyeceği için, yöneticilerinizle ilişkilerinizi canlandıracaksınız. Yeni ve heyecan veren planlar yapacak, alacağınız ödüllerle veya övgülerle gurur duyacaksınız.

SON 12 YILIN EN ŞANSLI EVRESİ TEKRARLIYOR.

24 Kasım da yeniay yay burcunun 1.derecesinde doğacak. Aynı gün Jüpiter burcunuzda durağan pozisyona geçiyor. 26 Kasımda tam olarak ilerlemeye başlayacak. Yeniayın etkisi de 29 Kasıma dek devam edecek. Kariyerinizi etkileyen bu yeniay yeni fırsatlar sunacak. 26-29 Kasım arasında fırsat yaratan olun ve karşınıza çıkan işaretleri takip edin. Jüpiter kısa bir süre burcunuzu ziyaret edecek. Her anlamda şanslı bir evre yaşanacak değerlendirin çünkü bu şansın ekmeğini gelecek 12 yıl boyunca yiyeceksiniz.