EKİM 2023 BURÇ YORUMLARI

Kasım genel olarak rahat ve vermli bir ay ancak bugün ve takip eden bir kaç gün, mutlulukla mutsuzluğu iç içe yaşayacağız. Neptün, Güneş ve Ay arasında bugün oluşan üçgen hani ne aklımdan geçse gerçekleşiyor dediğimiz türden bir psişik güç sağlayacak. İyi niyetlerin ödüle dönüşeceği bir gün bu. O nedenle Aklınızdan geçen düşüncelere dikkat etmekte fayda varEKİM ASTROLOJİSİ

5 Merkür Terazi,

9 Venüs Başak

11 Plüton durağan (2-19 Ekim arasında)

14 Güneş Tutulması 21. derece Terazi

12 Mars Akrep

22 Merkür Akrep

23 Güneş Akrep

28 Ay Tutulması 5. Derece Boğa

 

KOÇ:

5 Ekimde Merkür evlilik ve ortaklık alanınızda seyretmeye başlayacak. Yakınlarla ve yaşam ortaklarınızla iletişiminize nezaket ve adil tutumlar hakim olacak.

9 Ekimde Venüs başak burcuna yani iş ve sağlık alanınıza yerleşiyor. İş ortamınızın dekorasyonuyla ilgilenebilir, sağlıklı yaşam diyetlerinden birini deneyebilirsiniz.

11 Ekim de Plüton kariyer alanında durağan konumda olacak. Pratikteyse 2-19 Ekim arasını durağan geçirecek. Bu dönemde otoriteler, aile büyükleri ve kariyer yaşamınızda ağır bir durağanlık ve karamsarlık yaşayabilirsiniz. Gerçekten eyleme geçmek için 19 Ekim’i beklemeniz en iyisi.

12 Ekim de Mars Akrep burcuna geçiş yapıyor. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak ve ekstra gelir kazanmak konusunda son 2 yıldır hırslı değildiniz. Enerjiniz yenilenecek ve yeni gelirler kazanmaya yöneleceksiniz.

14 Ekim de Terazi burcunda Güneş tutulacak. Evlenebilir veya evlilik teklifine sıcak bakabilirsiniz. Geçmişten gelen ilişkiler kariyer yaşamınızda köklü değişiklik yapmak için sebep de olabilir. Zorlu ama ilişkilerinizde yenilik yapmanızı sağlayacak bir dönem yaşanacak.

22 Ekim de Merkür de akrep burcuna yerleşiyor. Düşüncelerinize derinlik, söylemlerinize sorgulayıcılık eklenecek. Kişilere ayna tutma konusunda başarılı hissedeceksiniz. 23 Ekimde Güneş de Akrep burcuna yerleşerek yatırımlarınızın değerinde bir canlanma oluşturacak.

28 Ekim de boğa burcunda gerçekleşen dolunay mali konularda artık yetersiz gelen gelirleri ve yatırımlarınızı gözden geçirmenizi sağlayacak. Yerine yenilerini koyacak ya da özgüven tazelemek üzere donanımlarınızı artıracaksınız. Ay tutulması 15 gün öncesinden sonrasına dek etkili.

 

BOĞA:

5 Ekim den itibaren Merkür iş ve sağlık alanınızda yol alacak. İş ilişkilerinizde daha sakin, uyumlu ve dengeli iletişim kurmayı tercih edecek, yeni anlaşmalara imza atacaksınız.

Yöneticiniz Venüs 9 Ekim’den itibaren aşk alanınıza yerleşecek. Başak burcundaki yolculuğunu pek romantik geçirmeyecek ama ilişkinizin detaylarını görebileceksiniz.

11 Ekim de Plüton seyahat ve eğitim alanınızda durağan pozisyonda olacak. Durağanlığı 19 Ekime dek devam ediyor. Bu uzun süreçte, yolculuklardan uzak kalmalı, eğitim alanınızda sizi aciz hissettirecek her türlü soruna hazır hissetmelisiniz. Seyahatlerinizi 19 Ekimden itibaren planlamalısınız.

12 Ekim de Mars akrep burcuna yerleşerek yakınlarınızla ilişkinizde öfkeyi ve kini ya da ilişkilerinizi iyileştirmek için çabayı destekleyebilir. Tercih sizin. Yakınlarınızla karşı tahammülünüz azalırsa ya da kışkırtıldığınızı hissederseniz ortamdan uzaklaşın.

14 Ekim de iş ve sağlık alanınızda Güneş tutulacak ve etkisini tüm ay boyunca hissettirecek. Yolculuklar sağlığınızı bozabilir ya da iş yaşamınızı farklı bir kentte sürdürme kararı alabilirsiniz. Radikal değişiklikler bir miktar zorlayacak ancak daha iyi bir hayata açılmanızı sağlayacak.

22 Ekim de Merkür Akrep burcuna yerleşiyor. İlişkiler konusunda daha derin düşüncelere çekilebilir ve sorunlarınızı kendi başınıza çözmek isteyebilirsiniz. 23 Ekim de Güneş de Akrep burcuna geçince, çözüm kendiliğinden gelecek çünkü daha empatik davranabileceksiniz.

28 Ekimde burcunuzun 5. Derecesinde bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Görünüşünüz ve kişisel ifadenizle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Mali konulara bakış açınızı ve sosyal statünüzü değiştirebilirsiniz. Tutulma 15 gün öncesinden, 15 gün sonrasına dek etkili olacak. Bu nedenle uzun dönem boyunca artık işinize yaramayan tüm meta ve ilişkilerden kurtulmayı deneyeceksiniz.

 

 

İKİZLER:

Yöneticiniz Merkür aşk alanınıza 5 Ekim de yerleşiyor. Romantik ve çekici bir iletişim dili kalpleri fethetmenizi sağlayabilir. Yaratıcı fikirlerin kolayca aklınıza geleceği bu evrede en azından fikirlerinizi not etmelisiniz.

Ev dekorasyonu ve düzenlemesi 9 Ekim’den sonra daha kolay olacak zira zevkli Venüs başak burcuna yerleşecek. Evinizi güzelleştirmek ve aile içi ilişkileri iyileştirmek için bu dönemden yararlanabilirsiniz.

Plüton başkalarının mali kaynaklarını kullanmanızı sağlayan alanda uzun süredir geriliyordu. 11 Ekimde durağan konuma geçecek ve 19 Ekime dek devam eden durağanlık boyunca, mali yatırımlarınızda köklü değişiklik mümkün olmayacak. 19 Ekim de harekete geçmeniz en iyisi.

12 Ekim’den itibaren iş alanınızda daha hırslı ve hedef odaklı hissedeceksiniz. Ancak aynı dönemde öfke kontrolü de zor olabilir. İş arkadaşlarınıza karşı daha sabırlı olmayı önceliğiniz yapmalısınız. Tansiyon ve kafa yaralanmalarına dikkat edin.

Güneş tutulması 14 Ekim’de Terazi burcunda, aşk ve eğlence alanınızda gerçekleşecek. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Geçmişten gelen bu kişi derin tutkularınızı harekete geçirebilir. Bebek sahibi olmak ya da yeni bir projenin yaratıcısı olmak da ihtimallerden.

22 Ekimde yöneticiniz Merkür Akrep burcuna yerleşerek odağınızı ilişkilerden işe ve sağlığınıza çevirmenize yardım edecek. İşle ilgili sözleşmeler yapacak, görüşmelerde kazanan taraf olacaksınız. 23 Ekim de Güneş de Akrep burcuna yerleşerek hızlı çözümlerle iş hayatınızı canlandıracak.

28 Ekim de Boğa burcunda oluşan Ay Tutulması, kişisel gelişiminiz adına büyük adımlar atmanıza yardım edecek. Bilinçaltınızın arınması, yaşlı yakınlarınızın sağlıklı olması, travmalardan korunmak, meditatif çalışmalar öğrenmek ana hedefleriniz olmalı.

YENGEÇ:

İletişim gezegeni Merkür 5 Ekim de yuva, ev, aile alanınıza yerleşiyor. Böylece ev, arazi, mülk alım satımı için uygun bir dönem başlamış olacak. Bunun yanı sıra aile içi ilişkilerinizi de geliştirecek, daha sık iletişim kuracaksınız.

Venüs 9 Ekimden itibaren iletişim alanınıza yerleşerek hem yakın çevrenizle, hem kardeşlerinizle daha sıcak bir ilişki kurmanıza yardım edecek. Yakın çevrenizi bir araya getirip sosyalleşmeye çalışabilirsiniz.

Evlilik ve ortaklık alanınızda 11 Ekim de Plüton durağanlaşacak. 2-19 Ekim arasında üstünüzde aşırı baskı hissedebilir, köklü değişikliklere mecbur kalabilirsiniz. Yenilikleri severek kabul edin, geleceğiniz bugünlerde şekillenecek.

Mars aşk ve eğlence alanınıza 12 Ekim’de yerleşiyor. Bu transit boyunca daha çekici hissedecek ve kalbiniz boşsa etrafınıza ilginiz artacak. Bir ilişkiniz varsa daha tartışmalı ilerleyebilir ancak tutkunuzun düzeyi yükselebilir.

14 Ekim de Terazi burcunda, yani ev ve aile alanınızda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Ay boyunca ev almak, satmak, taşınmak, ailenizle ilişkinizi yenilemek gibi ihtimalleri değerlendirebilirsiniz. Evlenmek, yuva kurmak veya aile yanına dönmek de olasılıklar.

22 Ekimde Merkür aşk alanınıza geçiyor. İletişimi romantizme tercih edeceğiniz bu dönemde anlaşmak daha kolay olacak. 23 Ekim de Güneş de dostunuz Akrep burcuna yerleşerek, sorunların çözümüne ve yaratıcılığınızın yükselmesine katkıda bulunacak.

Ay Tutulması Boğa burcunun 5.derecesinde 28 Ekimde gerçekleşecek. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek ve kimilerine daha fazla emek vermek isteyebilirsiniz. Ekibinizi tamamen yenilemeniz de mümkün. Dileklerinizin gerçekleşebilir kısmını öne çıkarıp hedefinizde tutmalısınız.

ASLAN:

Kısa yolculuklara, sık telefon görüşmelerine, ciddi bir iletişim trafiğine 5 Ekim’den itibaren hazır olmalısınız. Merkür iletişim alanınıza yerleşecek. Otomobilinizi yenilemek ve çeşitli sözleşmeler yapmak da bu dönemde kolay olacak.

Mali kazançları yöneten gezegenlerden biri olan Venüs, 9 Ekimden itibaren yatırımlarınızı değerlendireceğiniz karlı tercihler yapmanızı sağlayacak. Bununla birlikte gelirleriniz de artabilir.

11 Ekim’de Plüton oğlak burcunda durağanlaşacak. Bu evre 2-19 Ekim arasında devam edecek ve bu zararlı bir konum! Yani bu süreçte iş ve sağlık alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Belirsizlik can sıkıcı olabilir. Tüm değişiklikleri 19 Ekim’den sonra planlayın.

12 Ekim de Mars’ın Akrep burcuna yerleşmesiyle birlikte ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Mülk edinmek için yılmaz bir çabaya girişecek ya da evinize tüm enerjinizi odaklayıp yeniden dekore edeceksiniz. Taşınmanız gerekiyorsa sabırsız hissedebilirsiniz. Sakin kalmalısınız.

Yakın çevrenizi yenilemenizi sağlayacak önemli bir Güneş tutulması 14 Ekim’de gerçekleşecek. İş alanınızda köklü bir değişiklik yapabilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yenilikler hayatınızı değiştirmenizi sağlayacak. Ancak başlangıçta alışkanlıklarınızı değiştirmek zorlayabilir. Zamanla ortamı seveceksiniz.

22 Ekim de Merkür Akrep burcuna geçtiğinde ev, mülk alım satımlarınızı yapmanı daha kolay olacak. 23 Ekim de Güneş de Akrep burcuna yerleşiyor. Hem problemleri çözmek hem de bir mülk alma çabanız varsa aradığınızı bulmak bu dönemde mümkün.

28 Ekim de boğa burcunun 5.derecesinde Ay Tutulması yaşanacak. Kariyeriniz açısından son derece önemli bu dönemde yöneticileriniz veya sektörünüz değişebilir. Yükselme arzunuz karşılık bulabilir ya da ayrılmaya karar verebilirsiniz. Her koşulda hayatınızı değiştirecek, yüklerinizden kurtulacaksınız. Planlarınıza sadık kalın.

BAŞAK:

Yöneticiniz Merkür 5 Ekim’e dek burcunuzda seyahat edecek ve kendinizi iyi ifade etmenize yardım edecek. 5 Ekimden itibaren mali konularda düşüncelerinizi hayata geçirmenize yardım etmek üzere Terazi burcuna yerleşecek. Gelir kaynaklarınız artabilir.

Venüs 9 Ekime dek içe dönmenizi, iç dünyanızı güzelleştirmenizi, ruhunuzu dinginleştirmenizi sağlarken, 9 Ekimden sonra dış görünüşünüze estetik ve güzellik katacak. Bu dönemde estetik işlemler yaptırabilirsiniz.

Aşk ve çocuklar alanında 11 Ekim de Plüton durağanlaşacak. 2-19 Ekim arasında durağanlığın baskısını ve belirsizliğini hissedeceksiniz. 19 Ekim’den itibaren harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde değişiklik istiyorsanız bu evreyi değil sonrasını değerlendirin.

12 Ekim de Mars Akrep burcuna geçiş yapıyor. Kısa yolculuklarda kazalara, tartışmalara ve mücadele içine girmeniz gerekecek her duruma karşı dikkatli olun. Enerjinizi iletişiminizi iyileştirmek üzere odaklayın.

14 Ekimde gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte, mali alanda ve benimsediğiniz kişilerle ilgili yenilikler hayatınızı renklendirecek. Tutulma Ekim boyunca etkili. Yeni ve sıkı sıkı sarılacağınız kişiler hayatınıza girecek. Yeni bir bebek ya da partner hayatınızda önemli ve köklü değişikliklere neden olacak.

Yöneticiniz Merkür, 22 Ekim de Akrep burcunda yolculuğunu sürdürecek. Yakın çevrenizle iletişiminiz artarken, sözleşmelerinizi bu evrede yapabileceksiniz. 23 Ekimden itibaren iletişim araçlarınızla ilgili arızalara çözüm bulabilirsiniz. Güneş de Akrep burcuna yerleşmiş olacak.

Dostunuz Boğa burcunda 28 Ekimde Ay Tutulması gerçekleşecek. Seyahatlerinizi tamamlayıp yuvaya dönebilir, eğitiminizi tamamlayıp sertifikanızı alabilirsiniz. Dünya görüşünüz değişecek, güncellenecek. Başka kültürleri tanıma fırsatı bulacaksınız, değerlendirin.

TERAZİ:

Merkür 5 Ekimden itibaren burcunuza yerleşerek düşüncelerinize ve düşünceleri eyleme geçirmenize destek olacak. Kendinizi ifade etme yeteneğiniz yükselirken, iletişiminiz artacak.

Yöneticiniz Venüs 9 Ekime dek sosyal ve dışa dönük, 9 Ekim sonrasında içe dönük ve yalnızlığa eğilimli bir ruh hali getirecek. Ruhsal gelişim teknikleriyle ilgilenebilirsiniz.

11 Ekim de ev, yuva, aile alanınızda Plüton durağan konuma geçiyor. Etkisini 2-19 Ekim boyunca hissedeceksiniz. Evinizle, mülkleriniz ve ailenizle ilgili belirsizlikler veya baskı hissedeceğiniz olaylar can sıkabilir. 19’undan sonra olaylar akışkan hale gelecek ve çözüm üretebileceksiniz.

Mali konularda aşırı harcama yapacağınız dönem 12 Ekim de başlıyor. Gelirlerinizi arttırmak üzere de çabanız yüksek olacak. İkisini dengelemek zor olabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı unutmayın.

Burcunuzda 14 Ekimde doğan Güneş Tutulması, ay boyunca görünüşünüzü, kişisel ifadenizi yenilemeniz için birçok fırsat sunacak. Aile kurmak, mülk sahibi olmak, statü kazanmak gibi ihtimallerle hayatınız da önemli değişiklikler meydana gelecek.

Mali konularda akılcı davranacağınız dönem 22 Ekim de başlıyor. Merkür Akrep burcunda transit yolculuğuna başlıyor. Kazancınızı arttıracak anlaşmalara imza atabilirsiniz. 23 Ekim de Güneş de Akrep burcuna adım attığında mali alanınız canlanacak.

28 Ekim de Boğa burcunun 5.derecesinde gerçekleşen Ay Tutulması kredileri, borçları ödemenizi sağlayabilir. Ya da beklediğiniz maaş, nafaka, miras gibi hak edilen paraların hesabınıza ulaşmasını sağlayabilir. Ameliyat olmanız da yine bu dönemde mümkün. Sorunsuz kurtuluş için çabalayın.

 

AKREP:

5 Ekim’e dek sosyalleşebilir, dostlarınızla buluşabilirsiniz. 5 Ekim’den itibaren içe dönecek, okumayı, kendinizi dinlemeyi ve iç sesinizle buluşmayı tercih edeceksiniz.

Yakın dostlarınızla bir araya gelmeniz ve çeşitli grup aktivitelerinde yer almanız 9 Ekimden itibaren mümkün. Çevrenizi genişletebilir veya ekip oluşturabilirsiniz.

11 Ekim de yöneticiniz Plüton kısa seyahatlerinizi etkileyen alanda durağan konuma geçecek. 2-19 Ekim arasında durağanlığın yaratacağı belirsizliği iliklerinizde hissedeceksiniz. 19 Ekimden itibaren kısa yolculuklar ve kardeşlerle ilişkiler düzene girebilir.

12 Ekimden itibaren Mars’ı burcunuzda konuk edeceksiniz ve bu son 2 yıldır yaşamadığınız bir enerji yükselişi getirecek. Adeta yenileneceksiniz. Özellikle iş ve sağlık konularında daha kararlı davranabilirsiniz.

Kişisel gelişiminiz için büyük bir adım atmak isterseniz ya da sadece bağımlılıklardan kurtulmak için 14 Ekim Güneş tutulmasından yararlanmalısınız. Ay boyunca çabalarınızın ürününü alacaksınız. Yakın çevrenizi değiştirmekle başlayacak, yeni bir toprakta çiçek açacaksınız.

22 Ekime dek içe dönüş süreci yaşayabilir, 22 Ekimden itibaren burcunuza yerleşen Merkür sayesinde kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayabilirsiniz. 23 Ekimden itibaren Güneş de burcunuzda olacak ve etrafınızı aydınlatacaksınız.

28 Ekim de Boğa burcunun 5. Derecesinde gerçekleşen Ay Tutulması evlenmenizi veya boşanmanızı getirebilir. Arzunuz ne yöndeyse o yönde bir karar alacaksınız. Evli ve mutluysanız yeni bir ortaklık kurmayı ya da yeni danışmanlarla çalışmayı düşünebilirsiniz.

YAY:

Arkadaşlık ve ekip ilişkileri alanınıza 5 Ekim’de Merkür yerleşiyor. Dostlarla buluşmalar ve iletişim sıklaşacak. Yeni bir ekip kurmak üzere anlaşmalar yapabilirsiniz.

9 Ekim de Venüs başak burcuna, kariyer alanınıza transit geçiş yapacak. Bu geçiş boyunca yöneticileriniz, babanız ve kariyeri önemli kişilerden destek alacaksınız.

Mali konularda 2-9 Ekim arasında köklü değişiklik yapmayın. Plüton yatırım ve gelirlerinizi etkileyecek. 19 Ekimden itibaren kontrolü sağlayabileceksiniz. Bu evrede önemli kararlar almayın. Sabırla olasılıkları araştırmak kurtarıcı olacaktır. Plüton tam olarak 11 Ekimde durağan.

12 Ekim de Mars kişisel gelişim alanınıza yerleşecek. Özellikle duygusal konular ve yaratıcılığınızı yükseltmek üzere ruhsal gelişim tekniklerine ihtiyaç duyacaksınız. Yalnız kalmayı, okumayı, dinginleşmeyi başarırsanız dönemi verimli geçirirsiniz.

14 Ekimde Güneş tutulması dostluk ve ekip arkadaşlığı için nefis fırsatlar sunacak. Yeni arkadaşlar edinecek, birlikte güzel bir gelecek çizeceksiniz. Bu yeni ekiple birlikte mali kaynaklarınız ve değerlendirme konusunda köklü değişiklikler yapacaksınız.

22 Ekimde Merkür, 23 Ekim de Güneş Akrep burcuna yerleşiyor. İçe dönmek, ruhsal yolculuğunuzda büyük adımlar atmak, yaşlı yakınlarınızın sorunlarına çözüm bulmak bu evrede kolay olacak. Yeni ruhsal gelişim teknikleri öğrenebilirsiniz.

Boğa burcunda 28 Ekim de gerçekleşen Ay Tutulması, iş yaşamınıza spot tutmanızı sağlayacak. İdare ettiğiniz elemanlarla yollarınızı ayırabilir, iş araçlarınızı yenileyebilir veya yeni bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Çabalarınız yenilenme yönünde olmalı.

OĞLAK:

Kariyer alanınız 5 Ekimden itibaren şenleniyor. Yöneticilerinizle daha sıkı bir iletişim içine girebilir, yükselişinizi sağlayacak sözleşmeler yapabilirsiniz. Kolayca odaklanacaksınız.

Dostunuz başak burcuna 9 Ekim’de yerleşen Venüs, seveceğiniz yerlere seyahat etmenizi destekleyecek. Eğitiminiz devam ediyorsa keyif alacaksınız.

11 Ekimde Plüton burcunuzda uzun zamandır devam ettirdiği gerileme hareketine son verecek, durağan olacak. Durağan dönem 2-19 Ekim arasında devam edecek. Görünüşünüz ve kişisel ifadenizle ilgili köklü değişikliklerden kaçının. Estetik operasyonları 19 Ekim sonrasında yaptırabilirsiniz.

12 Ekim de Mars arkadaşlık ve dilekler alanınıza transit geçiş yapıyor. Dileklerinizi gerçekleştirmek üzere insanüstü bir çaba göstermelisiniz. Sonucta ödül sizin olacak.

14 Ekim de Güneş tutulması kariyer alanınızı şenlendirecek. Yeni teklifler alabilir, yükselişinizi kutlayabilirsiniz. Gücünüzü bir kez da kanıtlayacaksınız ancak başkalarını ezmeden, saygınlığınızla bunu yaptığınıza emin olun. Plüton zararlı derecelerde yol alıyor, şeytana uymamak zor olabilir.

22 Ekimde arkadaşlık alanınıza geçen Merkür iletişim trafiğini arttıracak. 23 Ekimde aynı alana ulaşan Güneş de ekibinizle ilgili sorunlara çözüm getirecek. Dostlukları yeniden canlandıracak ve sosyalleşeceksiniz.

Dostunuz Boğa burcunun 5. Derecesinde, 28 Ekim de Ay tutulacak. Uzun zamandır yalnızsanız aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Projelerinizi tamamlayıp teslim edebilir, ödülünüzü alabilirsiniz. Bir bebek sahibi olabilirsiniz. Bu tutulmadan doyasıya yararlanmak için siz de çaba göstermelisiniz. Olanaklar önünüzde açılacak.

 

KOVA:

Eğitiminiz devam ediyorsa 5 Ekim’den itibaren algılarınızın açıldığına ve derslere kolayca adapte olduğunuza tanık olacaksınız. Seyahatlerde iletişim kuracağınız kişilere kolayca ulaşacaksınız.

9 Ekimde Başak burcuna yerleşen Venüs, ekstra gelirlerinizin artması, karlı satışlar ve yatırımlar için destekleyecek. Estetik ameliyatlar içinde son derece uygun bir dönem.

Kişisel gelişim, yaşlı yakınlarla ilişkiler ve bilinçaltı alanınız 11 Ekimde Plüton durağanlaşmasıyla belirsiz ve çaresiz hissettiren etkilere maruz kalacak. Yaşlı yakınlarınızın hastalığı üzebilir, çeşitli travmatik olaylar yaşanabilir. 2-19 Ekim arasında belirsizlik ya da çaresizlik sürecek. 19 Ekim’den itibaren olaylara çözüm bulunacak.

12 Ekim de Mars’ın Akrep burcuna yerleşmesiyle kariyer alanında otoritelerinize başkaldırmak isteyecek, farklı bir mücadele başlatacaksınız. Stratejiniz çok iyi olursa başarabilirsiniz.

Dostunuz Terazi burcunda 14 Ekimde Güneş tutulacak. Bu tutulma çok değerli çünkü yeni bir yere taşınma kararı alabilir, yeni bir eğitime başlayabilir veya uzun bir yolculukta öğreneceklerinizle köklü değişiklik yapma şansı bulabilirsiniz. Bilinçaltınızı özgür bırakacak, korkulardan kurtulacaksınız.

Kariyer yaşamınızla ilgili beklentileriniz 22 Ekimden itibaren karşılık bulmaya başlayabilir.  Yeni kariyer anlaşmalarınızı 22 Ekimden itibaren yapabilir, yöneticilerinizle aranızdaki sorunlara 23 Ekimden itibaren çözüm bulabilirsiniz.

Boğa burcunun 5.derecesinde 28 Ekimde gerçekleşen Ay Tutulması mülklerin satışını veya aradığınız mülkü bulmanızı sağlayabilir. Evinizden taşınabilir ya da evinizi yenileyeceğiniz pratik formüller bulabilirsiniz. Yeniden konfora kavuşmak rahatlatacak.

 

BALIK:

 

5 Ekime dek yakınlarınızla sıkı fıkı iletişim içinde olacaksınız. 5 Ekimden itibaren alacaklar, krediler, borçlanmalar, başkalarının kaynakları düşüncelerinizde ve eylemlerinizde büyük yer tutacak.

Venüs 9 Ekim de evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşiyor. Evlilik teklifi alabilir/ yapabilir, evlenebilir ya da iş ortağınızla ilişkinizi iyileştirebilirsiniz. Bu dönemde evliliğiniz daha romantik ilerleyecektir.

11 Ekim de Plüton arkadaşlık ve ekip arkadaşlıkları alanında durağan konuma gelecek ve sonra ilerleyecek. Durağan konumda kalma dönemi 2-19 Ekim arasında sürecek. Yeni ekip kurmak, dostlarınızla ilişkinizi köklü şekilde değiştirmek isterseniz, planlarınızı 19 Ekim sonrasına yapmalısınız. Ara dönemde alınan kararlar pişmanlık yaratabilir.

12 Ekim’de Mars dostunuz Akrep burcuna yerleşiyor. Seyahatlerde daha cesur, bilgiye ulaşırken ve değerlendirirken daha akılcı hissedeceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa hırslarınızı parlatabilirsiniz.

Güneş tutulması 14 Ekimde gerçekleşecek. Ay boyunca etkili olacak. Mali yatırımlarınıza bir yenisi eklenebilir. Arkadaşlık kavramınızda köklü değişiklik yapabilirsiniz. Ameliyat olmak, yeni gelirler kazanmak gibi ihtimalleri de değerlendirmelisiniz.

22 Ekimde Merkür dostunuz Akrep burcuna yerleşiyor. Eğitim alanında başarı grafiğiniz yükselecek, seyahatleriniz hız kazanacak. 23 Ekimde aynı alana Güneş de yerleşerek, sorunlarınızın çözümüne katkıda bulunacak. Dünya görüşünüz umutlu bir duruma evrilebilir.

28 Ekimde Boğa burcunda oluşan Ay Tutulması iletişim araçlarınızı yenilemek zorunda bırakabilir zira artık işlevini kaybeden telefonunuz ya da eskiyen arabanız sizden vazgeçebilir. Daha konforlu ve daha pratik araçlar almanız gerekebilir. Tutulma 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkili, acele etmeyin.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR