Venüs Tılsımıyla Gelen Güzellik, Merkür Tılsımıyla Bitirilen Proje

Venüs Tılsımıyla Gelen Güzellik, Merkür Tılsımıyla Bitirilen Proje

Katılımcılarımızdan G.H, haritasında blokaj yaratan tüm tılsım seminerlerine katıldı, hem de çok uzaklardan akşam seansına gelerek ve saatlerce süren aynı yolu geri dönerek. Çoğu zaman Şaşkınbakkaldaki ofisimize ulaşması 4 saat sürdü. Ama o yılmadı. Disiplinli ve kararlı bir şekilde hem aşkına hem derslerine hem de babasının sağlığına sahip çıktı. Sonunda herşey yoluna girmeye başladı. Pekiştirmek için tekrar Venüs tılsımı yapmak istediğini bildirdi. Ve geldiğinde GERİ BİLDİRİM DEFTERİMİZE aşağıdaki satırları yazdı. Paylaşımınıza sunuyorum.

Venüs tılsımı benim aydınlanamama daha güzel görünmeme, ışık saçmama neden oldu. Etrafımda oluşan ışığı kalbimde hissedebiliyorum. Bunu çevreme yayıyorum. Partnerim benim çok güzel olduğumu söylemeye başladı.

Merkür tılsımını yaptıktan sonra okulda ( yüksek lisans) herkes henüz projesini seçmemişken ben bitiriverdim. Buna inanamıyorum.Proje zorlu bir süreçtir. Ben henüz araştırma safhasına olan herkesi geride bırakmış oldum ve erken tatile başladım. Çok sevinçliyim.

Babamın sağlığı ile ilgili güzel haberler aldım henüz Reiki 1 öğrencisiyim. Bu enerjilerin beni sarıp sarmalaması etrafıma ışık yaymama neden oluyor.

G…