Evde Tılsım Nasıl Yapılır: pijama, terlik modunda mı?..

Birçok makalemde belirttiğim gibi tılsımlar özen ister, saygı ister. Pijama, terlik modunda tılsım yapılmaz. Bu rahatlığı mutlaka çoğunuz yaşıyordur. Bu nedenle de tılsım dilekleri gerçekleşmiyordur.

Ben tılsımlarımı akşamın karanlığından ve dinginliğinden yararlanarak yapmaktan hoşlanıyorum. Tılsımı yapmaya başlamadan tertemiz masam, tılsıma uygun örtülerim, mumlarım ve kıyafetlerim tılsımın rengine uygun olur. Herşey hazır olunca dileklerime odaklanmaya başlarım. Ortamınızda sizde şık olmalısınız. Tılsım perinizi hoş karşılayıp hoş uğurlamalısınız.

1.Hiç kimseyle ne yaptığınızı ve ne dilediğinizi paylaşmamalısınız. Bu tutum dileğinize engel olur, tılsımınızı bozar.

2.Evde gezegen tılsımı yaparken şık bir masa örtüsü, tılsım örtüsü ve hoş mumlar kullanmak yerine o anda elinize geçen buruşuk kumaş parçasını, eskimiş pijamasını veya şalınızı kullanmayın, herşey dileğinize yakışan şıklıkta olmalı.Çok verin ki çok alasınız.

3.Tılsım çalışması öncesinde duş almaya üşenmeyin, tılsım perisi de size hediye vermeye üşenir. Unutmayın bu karşılıklı bir anlaşma ne ekerseniz onu biçeceksiniz.

4.Tılsımınkendi özel içeceği yerine “evde yok ne yapayım bari su içeyim” demeyin. Öncesinde tüm malzemelerinizi tedarik edin. Sonra bana yazıp “ben böyle yaptım olur mu” da demeyin. Olmuyor olamıyor…

5.”Geri bildirimleri okudukça özeniyorum bende harfiyen yapıyorum niye hala tılsım dileğim olmuyor? diyorsanız siz tılsımları hakkıyla özenle yapmıyorsunuz, aceleyle yapıp hemen sonuç almak istiyorsunuz. Sıkıştırılmış enerji ve özensizlik, tılsım sonrası uygulamaları yapmak yerine üşenmek sonuç almanıza engel oluyor.

6.Tılsım tekrarlarınızın sayısını mutlaka tamamlayın ve tüm ihtiyacınız olan tılsımları yapın. Tek tılsımla mucize yaratamayacak bir haritaya sahipseniz buna mecbursunuz. Tılsım tekrar sayılarının anlamı çok büyük ve derindir. Ve o tekrar sayıları size özeldir, doğduğunuz ana özeldir.

7. Tılsımı 3-4 kez tekrar etmesi gerekenlerin geneli, aynı gece 3-4 kez yapıp oldurmak istiyor. Tabii kişisel gelişim aşamalarını böyle zıplayarak atlayacak kadar zekiyseniz harika! neden olmasın ama tılsımların sonrasında yapılacak egzersizler var ( Merkür 10 gün, Mars 1 ay, Uranüs 7 gün, Plüton 11 gün ve Neptün 1 ay) Bu egzersizleri kime yaptırmayı düşünüyorsunuz? Sınavlarınıza bir kere çalışıp aynı gün 3 vize ve 1 finalle sınıf geçme fikrine ne diyorsunuz? Aynı şey nede olsa!

8. Gezegen tılsımları mucizevi çalışmalardır siz uyanıklık yapmadığınız, iyi niyetli ve sakin olduğunuz, kurallara uyduğunuz, art niyetli olmadığınız sürece işe yarar. Tılsım sonrası çalışmalarınızı tamamlamadan tılsım tamamlanmış sayılmaz. Başaranlar çalışmanın tamamını özenle ve sabırla yapanlardır.

9.Tılsımlar sır olarak kalmalıyken, kardeşinize veya komşunuza anlatmayın. Muhtemelen herşeyi herkese anlatan bir yapınız var bari yaşamınızda bir sır olsun ve o sır sizin sihirli değneğinize dönüşsün.

10.Uygulama günlerine uymak yerine canınız istediğinde “yapayım olsun” “hemen olsun” demeyin. O özel günler boşuna seçilmedi. Ay’ın hareketleri ve açılar size yardımcı olsun diye seçildi. Kendi özel gününde yapılmayan tılsımı yapmayın daha iyi.

11. Venüs enerji çalışması, Venüs aşk enerjisi, Venüs uyumlaması ve benzeri isimlerle ortaya çıkan bir çokları var. Bu kişilerin yaşamınızda yarattığı bozuklukları düzeltmek için bana gelmeden önce, kimden hangi enerjiyi alıyorsunuz, özgeçmişi nedir, gerçekte ne iş yapar, eğitimi nedir, bugüne kadar yaptıkları ortaya koydukları nedir iyice araştırın. Benim bildiğim genç sekreter kızlar var uzaktan uyumlama yapıyorum diye ortaya çıkan ve ucuz yollusundan tanıtım yapan, facebookda reklam döndüren, hatta kendi yazdığı geri bildirimleri yayınlayıp kendi deyimiyle “müşteri çeken”. Bu kızcağızlar bir kaç tılsım dvd.si aldı uyguladı ve muhtemelen içinden “ne var buna benzer bir şeyi bende yaparım” dedi. Asgari ücretle çalışıyor ayda bir kaç uyumlamada yapınca ona iyi geliyor. Çok iyi bir şey yaptığını sanıyor. Sık sık olumsuz şeyler yaşıyor, anlamlandıramıyor. Tılsımlarla, enerji çalışmalarıyla dalga geçenlerin oyununa katılmayın. Bu tür şeylerle tılsım perisini, şeytana dönüştürürsünüz.

Bakın İstanbul’dan Ayşegül hanım neler paylaşmış bizimle. Biraz düzelttim, biraz kısalttım yazdıklarını. Hepiniz için iyi bir örnek olacak diye paylaşıyorum.

“Sevgili Su hanım, tılsımlarınızı harfiyen uygulayanlardanım. Daha doğrusu öyle sanıyordum. Uyumlanırken hiçbir inancım yoktu, olması gerekmiyormuş ama çok etkileyici bir deneyim yaşadım. Birçok enerjiye uyulmandım ama hiçbir şey hissetmemiştim çoğu sahteydi ama sizinle yapılan uzaktan uyumlama inanılmazdı. Sanki uzandığım yerde yükseldim, dileğime ulaştım, yeniden yatağıma yumuşakça uzandım.

Tılsım ihtiyaç listem uzundu, biraz astrolojiye ilgim olduğundan böyle olacağını tahmin ediyordum, gerileyen gezegenlerim var. Sırayla gezegen tılsımlarımı yapmaya başladım. Hedefim her ay 1 tılsım yapmaktı ama ilk iki tılsımdan sonra hiçbir şey değişmeyince şaşırdım. Sonra makalelerinizi okumaya başladım, ne yaptım neyi yanlış yaptım anlamak istedim. Ben bütün arkadaşlarıma, kardeşlerime hatta anneme duyurmuştum ne yapacağımı. Zaten sürekli sizden bahsediyoruz. Bir arkadaşım “aman Ayşegül bunlara mı inanıyorsun boşuna harcıyorsun paranı” dedi. Siz bunların olacağını, olursa tılsımın bozulacağını yazmışsınız ama ben dikkat etmedim söylemiş bulundum.

Tılsımlarımı baştan yapmaya karar verdim.Bir ay kadar hiç kimseye bahsetmedim herkes konuyu unuttu ve ben yeniden tılsımlarımı yapmaya başladım. Odamda 15 dakika da yapabiliyordum . İlk tılsımdan 2 hafta sonra dileğim gerçekleşti. İmkansız olarak gördüğüm bir iş dileğim vardı. Aylardır beklediğim işe kabul edildim. Çok sevinçliyim.

Şu anda 2. dileğim hakkında tılsım yapmak istiyorum. Şimdi size soruyorum evde kendi başına uygulayanların başka dikkat etmesi gereken kural var mı? Bizler harfiyen yaptığımızı sanırken nerelerde hata yapıyoruz siz daha iyi bilirsiniz. Ben sıfır hatayla yapmak istiyorum çünkü gezegen tılsımları çok çabuk sonuç veriyor. Binlerce teşekkür.”

Gezegen tılsımları hakkında detaylı bilgi için:

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59