Altın Üçgen’in Mutluluk Prizması

Bir hayal kurmanın kişinin gerçeğe çıkan en kısa yolu olduğunu ne kadar geç öğrendik.

1800’lü yıllarda Ay’a seyahat hayal edilirken, 1959 yapımı bir dizide uzayda dolaşan uzay mekiğinin kaybolması ve 2 güneşli başka bir evrene geçişi anlatılırken, 1969 da Ay’a seyahat gerçekleşti.

Altın Çağ, Kova Çağı, New Age kültürü, büyücü, tılsımcı, şarlatan kafası derken inançlarımız bize zarar verecek şekilde köreldi. Bir şeyi sorulayıp kabullenmek yerine sorgulamadan reddetmeyi öğreniverik matah ve akıllıca bir şeymiş gibi! Sonunda kendinden birle kuşku duyan, kendini red eden, dolayısıyla başkaları tarafından sık sık sebepsiz yere red edilen, terk edilen bireyler çoğaldı.

Altın Üçgen benim sorgulamalarımın tamamından geçti. İnandım, ikna oldum ve kullandım. Öyle çok kullandım ki Reikiden daha sıklıkla, kısa yol çözümleri aradığımda Altın Üçgen gönderiverdim. İşlevselliğini defalarca gördüm.

Masterlık seviyesi en kolay verilen veya öyle sanılan enerjilerden biri olduğu için ortalıkta sayılamayacak kadar çok Altın Üçgen masterının olduğunu bende sayenizde öğrendim. Uzaktan uyumlamanın kolaylığı, çekiciliği hepinizi sardı. Bir telefonla “hemen uyumlama yaparım” diyenlere öncelik verdiniz ve uyumlandınız. Sonra elinizde anlaşılmaz notlarla kalakaldınız. Ödediğiniz paralara yandı içiniz.

Altın Üçgen göndermek için kullanacağınız sembol internette mevcut değil. Bu sembolü ancak hakikaten işinin ehli bir masterdan öğrenebilirsiniz. Sembolü çizdikten sonra birkaç dakikalık gönderme işlemi içinse en azından Reiki 1’e uyumlanmış olmanız harika sonuçlar yaratır. Ellerinizle enerjiyi göndermeyi, hissetmeyi, çakraların ne olduğunu, yerlerini, işlevlerini tanımayı Reiki 1 seviyesinde öğrenmiş ve deneyim kazanmış, ruhsal açıdan arınmış olursunuz.

Genellikle en son öğrenilmesi gereken “dileklere enerji göndermek” iken önce bu sorulur. Bu tür enerjiler size şişenin içinden çıkan bir cin sunar. Dilekleriniz hemen gerçekleşir ama arada gerçekleşmeyenlere hazır olmanız için tam tabiriyle “bir fırın ekmek yemiş olmanız” gerekir. İlk günler mutluluktur, neşedir, her şey mükemmeldir. Sonra bir bakarsınız en basit veya en özel dileğinizi gerçekleştirmekte sınıfta kalmışsınız. Bu kez enerjiye inancınız biter. Niye biter çünkü ruhsal gelişimin başındasınızdır “hayırlısı buymuş” cümlesi size hakaret gibi gelir. O dileğiniz olsa ve sonundaki hayırsızlığı biri size film olarak gösterse ikna olursunuz ama o filmi kendi iç-görünüzle izleyebileceğinizi, o yeteneği kazanmış olduğunuzu bilemezsiniz.

Uyumlandığınız her enerji güç ve kapasite olarak birbirinden farklıdır. Enerjilerin hası Reikidir.

Fotoğraf: Merak edip soran öğrenciler için Altın Üçgende arındırma ve hayal gerçekleştirmekte kullanılan prizma.

NOT: Bir başka masterdan Reiki 1- Reiki 2 veya Altın Üçgen eğitimi almışsanız ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız size ücretsiz eğitim vermeye hazırım ancak maile değil yüzyüze..

NOT 2: Reiki1, Reiki 2, Reiki 3 yerine hala R 1 – R 2- R 3 diyen öğrencilere rastlıyorum. Uyumlandığı enerjinin adını henüz öğrenememiş ama master olmak isteyenler var içlerinde. Enerji çalışmaları notlardan ibaret değildir. Bir kaç sayfa notun dışında yaşarken uygulamalı, denemeli, gözlemlemeli ve öğrenmelisiniz. Biri size yolu gösterir o yolu kendi başınıza yürümelisiniz. Sonra bir başkası için öğretici olabilirsiniz.

Su Karakuş

Reiki Master

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59