Ruhani Varlıkları Görebilir miyiz?

Bir tılsımı kaç kere yapmalıyız? Aynı gün içinde kaç kez yapmalıyız? Her tılsım için ayrı dilek mi gerekir? Altın Üçgende ruhsal rehberler görülür mü?

Bir e-postadan çıkan bir çok soru sizinde aklınızdan geçen sorularsa işte yanıtları:

merhabaaa yine ben ?

günlerdir sizi mail yağmuruna tutuyorum bunun için üzgünüm ama umarım bu son soru mailim olucak. ben yavaş yavaş tüm tılsımları uygulamak istiyorum. her yugulama için 1 dilek 1 de evrensel dilekte bulunucam fakat evrensel dilek olarak bana örnek verebilir misiniz? bir de her uygulama derken mesela 3 kez ay tılsımı yapıcam bu 3 uygulama olarak mı geçiyor (3 tekrarda da aynı dilekleri dileyeceğim) yoksa 1 uygulama ( her uygulamada farklı dilek dileyeceğim) olarak mı geçiyor? umarım anlatabilmişimdir 🙂

ayrıca aşağıda yazan sayılardan fazla uygulama yapmak doğru olur mu?

ve son olarak altın üçgene uyumlandıktan sonra ruhani varlıkların görüldüğü doğru mu? siz böyle bir şeyden bahsetmemişsiniz fakat altın üçgen kullanan biri tarafından bunu duydum.

yardımlarınız için teşekkürler,

………….

Merhaba

aslına bakarsanız böyle anlamlı sorulardan son derece mutlu oluyorum. Bu sizin tılsımları ciddiye aldığınız ve faydalanacağınız anlamına geliyor ki istediğim katılımcı profili budur. Lütfen çekinmeden sorun.

Benim evrensel dileğim “sokak hayvanlarının daha sağlıklı ve özgür koşullarda insanlardan zarar görmeden yaşaması”. Kimi katılımcılarımız; kız çocuklarının tamamının okuma özgürlüğünü elde etmesini diliyor. Kimi “ormanlar yanmasın, otopark olmasın” diliyor. Kimi “şehitler ölmesin, vatan bölünmesin” diyor. Evrensel dileğiniz her seferinde değişebilir benimki genellikle değişmez.

Çok önemli 1 dileğim varsa gerçekleşene kadar aynı tılsımı yaparım. Gerçekleştikten sonra başka dileğe geçerim. Örneğin benim haritamda dilek gerçekleştiricim Jüpiter ve Uranüs. Uranüs’den gerçekleşene dek aynı dileği dilerim. Jüpiter’den de dilerim. Kendi yaşam ritmim 4 kez uygulama yaptıktan sonra dileğimin gerçekleşmesi. Sizde kendi ritminizi kendi gözlemlerinizle bulmalısınız. Kimi katılımcım 1 kez uyguladığında kesin sonuç alırken kimi katılımcım için içten 6 tekrar gerekiyor. Laf olsun diye yapılan uygulamalardan, gününde yapılmayan veya özensiz eksik malzeme ile yapılan uygulamalardan pek hayır gelmiyor. Onları saymayın.

Bir dileğim yoksa “neye ihtiyacım varsa bana onu ver” derim ki bu çok önemlidir: düşünemediğim ihtiyaçlarımı bana getirir. Bazen bekleyebileceğimden veya dileyebileceğimden fazlasıdır bu. Aklıma gelmeyen ama çok yararlı bir şeydir. Bugüne kadar haritamda yazılan tılsımların yüzlerce kat fazlasını yapmışımdır. Çünkü her seferinde daha büyük bir yararlılık elde ederim. Tılsımlar sihirli lambadaki cin gibidir ihtiyaç oldukça çağırılmasının zararı yok faydası var.

“Altın Üçgen”de değil, “Reiki” de ruhsal rehberlerimizi görebilir, dokunabilir, konuşabiliriz. Ruhsal rehberler bizim meleklerimizdir ve ihtiyaç olunca yardımımıza hazır olduklarını belli ederler. Altın Üçgenin ilk aşamasında masterlık verildiği için pek de bir şey anlamadan uyumlanıp kendince başka enerjilerle birleştiren veya feyz alan veya uyduran kişilere tanık oluyorum. Her duyduğunuza inanmamak sorgulamak en iyisi. Mutlu günlere..

Su Karakuş

Reiki Master

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59