Altın Üçgen nedir? Reiki nedir?

ALTIN ÜÇGEN NEDİR? REİKİ NEDİR?

ALTIN ÜÇGEN NEDİR?

Uyumlama bir enerji sistemini kullanabilir hale gelmek demektir.

Altın Üçgen öğrenimi, uyumlaması ve uygulaması son derece kolay bir şifa tekniğidir. Bir çeşit mutluluk enerjisidir. Depresif ve öfkeli kişiler Altın Üçgen enerjisiyle mutlaka tanışmalıdır.

Ağır hastalıklarda; kanser, aids, tümör, şeker, tansiyon gibi tedavisi uzun süren hastalıklarda Altın Üçgen enerjisi tam bir şifa kaynağıdır.

Altın Üçgen uyumlama yaklaşık 30 dakika sürer. Altın Üçgen enerjisi tek aşamalıdır. Reiki’den daha güçlü hissedeceğiniz bu enerji ruhsal gelişimden ziyade mutluluk ve ağır hastalıkların tedavisine ulaşmak için, her hastalığın doğru tedavisine rastlamak için uygulanır. Uzaklara göndermeniz, başkalarına enerji göndermeniz, iyileştirmeniz, bir başkasını uyumlamanız 1 kez uyumlanmakla mümkün olacaktır.

Eğitimler 3 hafta sürer. Her hafta belirtilen saatte 1 saatlik eğitime katılmanız Altın Üçgenin nerelerde nasıl kullanılacağını ve bir başkasını nasıl uyumlayacağınızı öğrenmenizi sağlar. Uyumlamadan sonraki aşamalara katılmanız gerekli ancak zorunlu değildir.

Altın Üçgen Uyumlama ve Eğitim ( 3 haftalık) Programı:

1. Hafta- Altın Üçgen enerjisine uyumlanma ve evinizi temizleme, bereketlendirme alıştırması
2. Hafta – Altın Üçgen enerjisinin kullanım alanları ve kullanımı
3. Hafta- Bir başkasını uyumlamayı öğrenmek.

*Her aşama için haftada 1 gün,1 saatinizi ayırmanız yeterlidir.
*Uyumlamalara ve eğitimlere uzaktan da katılabilirsiniz.

*Uyumlama için belirtilen gün ve saatte yalnız ve sessiz kalacağınız bir odada 15 dakika boyunca gözleriniz kapalı oturmanız veya uzanmanız yeterlidir.
*Uyumlamanın başladığını ve bittiğini kendiliğinden hissedeceksiniz.

REİKİ NEDİR?

Reiki; her yaştan, her eğitim düzeyinden herkesin kolaylıkla öğrenip uygulayacağı bir iyileştirme/iyileşme ve şifalandırma sanatıdır. Olayları, sağlığınızı, kişileri ve ilişkilerinizi, para durumunuzu ve dileklerinizle amaçlarınızı Reiki ile iyileştirebilirsiniz.Reiki ile hayatın mucizelerini tanıyabilirsiniz. Kişisel gelişiminizi hızla yükseltecek en etkili yöntem Reikidir.

Reiki kullanabilmek için UYUMLAMA denilen bir kaç dakikalık huşu anınıyaşamanız gerekir. Uyumlama bir Reiki Master tarafından yapılır. El vermek olarak da algılanabilecek uyumlama bir kaç dakika süren Reiki kullanmaya hazırlanmanızı sağlayan kolay bir çalışmadır.

Reiki eğitimi 3 aşamadır. Her aşamayı yükseltmeniz için en az 3 ay-1.5 yıl arasında değişen bir süre boyunca size önerilen ve öğretilen Reiki çalışmalarını yapmanız gerekir.

Bu çalışmalar; yoğunlaşma gerektirmeyen, günlük programınızı bozmayan, yormayan, her hangi bir şey yaparken aklınızdan geçmesi yeterli olan kolay uygulamalardır. Egzersizleriniz başkalarını ve kendinizi iyileştirmek yolunda olacaktır.

Reiki’ye uyumlanmak için ermiş gibi arınmış, disiplinli, kalbi temiz biri olmanız gerekmez. Meditasyon bilmeniz hiç gerekmez. Sıradan bir insan olmak Reiki’ye uyumlanmak için yeterlidir.

Uyumlama uzaktan da yapılabilir. Evinizde yalnız başınıza kalacağınız bir odada sessizce uzanarak uyumlama seansına katılabilirsiniz. Uzaktan uyumlamalarda eğitimler e-posta yoluyla verilmektedir.

Su Karakuş

Reiki Master

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59