İlişkim Evliliğe Gidiyor mu?

Tarot Kartları Evleniyor Dedi!

Sevgili Su hanım

Bir çok okuyucunuz gibi bende tarot yorumu alıp evlenenlerden biri olmak isterdim. Size nikah davetiyemi göndermek isterdim. Bunun hayaliyle size başvurduğumda sırılsıklam aşıktım. Ne yazık ki o kişiyle evlenme şansımın olmadığını söylediğinizde yıkıldım. Bir başkasından bahsettiniz sizi dinlemedim bile allahtan not almıştım. Bir kaç ay sonra dediklerinizi harfiyen yaşadım. Bir başkasıyla tanıştım. Sizden yeniden randevu aldım ve bu kez can kulağıyla dinledim. Yeniden aşık olduğuma inanamıyordum. Söylediklerinize de inanamadım. Bu kişinin doğru insan olduğunu ve evlenme ihtimalimizin kuvvetli olduğunu söylediğinizde ona daha çok güvendim, onu daha çok sevdim. Aradan nerdeyse 1 yıl geçti ve benim hayalim gerçek oldu: size nikah davetiyemi gönderiyorum. Lütfen gelin.

………….

Su Hanım,
Hayatımdaki hızlı gelişmelerden sonra size ancak yazabiliyorum… Size Aralık ayında tarot yorumu için e-mail yoluyla soru göndermiştim. Hayatımda kangrene dönüşmüş bir ilişkinin sonucuyla ilgili merakımı gidermek istiyordum. Bitirmek ve yeni başlangıçlar yapmaktı istediğim ama birinin bunu bana söylemesine ihtiyacım vardı. Devamında herşeyin daha güzel olacağına inanmak istiyordum.

Size sorumu gönderdikten 1-2 gün sonra biriyle tanıştım. Sorumu değiştirmeyi çok düşündüm ama asıl merak ettiğim diğer olumsuzluktan kurtulup kurtulamayacağım olduğu için vazgeçtim. Neyse sonuç olarak sizden cevap gelene kadar hep tedirgindim. Cevabınız geldiğinde inanın ağlayarak okudum.

Eski ilişkimdeki sonuçsuz çabalarımın başarıya ulaşmayacağını, devam etmekte inat edersem beni olumsuz durumların beklediğini söylemiştiniz önce. Sonrasında da yalnız geçirdiğim zamanların sonuna geldiğimi, yeni başlangıçların devamında kaderin bana sunduğu şansı göreceğimi, çok mutlu olacağımı ve evliliğe doğru yol alacağımı söylemiştiniz.

Nasıl oldu bilmiyorum ama yeni tanıştığım kişiyle birkaç gün önce sözlendik. 3 ayda evlilik kararı aldık. Eskiye dair hiçbirşeyi hatırlamıyorum bile. Mutluluktan uçuyorum. İyi ki varsınız güzel yorumunuz için teşekkür ederim… Görüşmek üzere;)