Uzaktan Uyumlama Nasıl Yapılır?

Reiki ve Altın Üçgen, Tılsım Uzaktan Uyumlama

Shamballa Uyumlanma / Reiki Uyumlanma

Yapacağınız şey çok basit. Birlikte belirleyeceğimiz gün ve saatte ayaklarınız yere basacak şekilde rahat bir sandalyeye veya koltuğa oturmak. Uyumlanma süreniz yaklaşık 15 dakika. Bu süre içinde gözleriniz kapalı, elleriniz dizlerinizin üstünde açık pozisyonda bekleyeceksiniz. Detaylar e-posta ile size bildirilecek. Loş bir ortamı tercih etmeli ve mutlaka odanızda yalnız olmalısınız. Bir gece öncesinde aşırı alkol almamış olmanız gerekiyor.Uyumlanma sırasında neler hissettiğinizi e-posta ile bildirmeniz yönlendirici olacaktır. Uyumlamaların hiç birinde bulunduğunuz odada elektronik araç olmamalı.

Altın Üçgen Uzaktan Uyumlanma

Bağdaş kurarak rahat bir pozisyonda oturmalısınız. Sırtınızı rahat bir yastıkla destekleyin. Veya uzanmayı tercih edebilirsiniz. Gözleriniz kapalı kalacak. Uyumlanma süreniz yaklaşık 20 dakika. Detaylar size e-posta ile bildirilecek. Birlikte belirleyeceğimiz gün ve saatte hazır olmalısınız. Loş bir ortamı tercih etmeli ve mutlaka odanızda yalnız olmalısınız. Uyumlanma sırasında neler hissettiğinizi e-posta ile paylaşmalısınız.

Tılsım Uyumlanma

Tılsım Ön çalışmasına katılamayanlar ve dvd. den uygulama yapanlar için Tılsım Uyumlama uzaktan  yapılmaktadır. Bu uyumlama 10 dakika sürer. Loş bir ortamda gözlerinizi kapatarak rahat bir oturma pozisyonunda olmalısınız. Ayaklarınız yere tam basmalı, bacak bacak üstüne atmamalısınız. Veya uzanmayı tercih edebilirsiniz. Detaylar size e-posta ile bildirilecek. Uyumlama sırasında neler yaşadığınızı bizimle paylaşmak için e-posta gönderebilirsiniz.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş
Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59