Yıl 2007. E-posta kutumda buna benzer bir mail beliriyor. Sonra bir tane daha bir tane daha derken yağmur gibi geri bildirimler gelmeye başlıyor. Yıllar böyle geçiyor. İmkansız diyenler oluyor ama deneyince inanmadıkları bir çalışmanın ne denki işe yaradığını anlıyorlar. Önceleri yazılı metin gönderiyoruz, herkes kendisi çalışmasını yapıyor. Kimseye söylemeden gizlice yapmak esas. Aski halde sihir bozuluyor

Sizlerden Gelen Geri Bildirimler (Kozmik Sihir )

Yıl 2007. E-posta kutumda buna benzer bir mail beliriyor. Sonra bir tane daha bir tane daha derken yağmur gibi geri bildirimler gelmeye başlıyor. Yıllar böyle geçiyor. İmkansız diyenler oluyor ama deneyince inanmadıkları bir çalışmanın ne denki işe yaradığını anlıyorlar. Önceleri yazılı metin gönderiyoruz, herkes kendisi çalışmasını yapıyor. Kimseye söylemeden gizlice yapmak esas. Aski halde sihir bozuluyor. Sonra büyük mekanlar kiralıyoruz, çalışmaları birlikte yapıyoruz, yüzlerce insanın hayatı değişiyor. Daha sonra video halinde çalışmalar cd/dvd şeklinde sizlere ulaştırılıyor. Artık birlikte çalışmak çok mümkün değil, cd tarihe karıştı o nedenle yine yazılı metinler yeniden gözdemiz.

Biri arıyor sadece denedim diyor ertesi gün bir arkadaşım borsada büyük bir para kazandı bir baktım hesabımda 15 bin lira. Meğer içinden kazanırsam şu kadarını Selin’e vereceğim demiş. Bende aynı günlerde Jüpiter kozmik sihirini yapmıştım diyor.

Adının sihir olduğuna bakmayın doğum haritanızdaki sert etkiler ve retroların olumsuz yansımalarını düzeltmek üzere yaptığımız çalışmalar bunlar.

Kuralları var tabii. Arkadaşın alsın sende ondan yararlan gibi ard niyetlerde tam tersi etkide yapabiliyor. Çünkü çalışmayı yapan kişinin kesinlikle “kozmik sihir uyumlaması” yaptırması gerekiyor. Uyumlanmadığınız bir enerji ⚡️ sizi kabul etmiyor.

Evde pijama, terlik modunda yapılmıyor. Çok saygılı, çok şık, çok özenli yapmanız gerekiyor. Başka kurallar da var tabii. Sorular için iletişim seçeneklerinden bize ulaşabilirsiniz.

Paylaşın ki sevdikleriniz de yararlansın. Mutlu günlere..

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos