Mutlu bir geribildirim

Mutlu bir geribildirim

Sevgili Su Hanım

Size bu güzel geri bildirim yazısını yazmak için çok bekledim biliyorsunuz. Yaklaşık 5 aydır hayatımda ters giden şeyleri düzeltmek için gezegen tılsımlarını uyguladım ama son yazışmamızda dediğim gibi birşeyler eksik kalıyordu ve dileklerim gerçekleşmiyordu. Sonunda sizin uyarı yazınızda okuduklarım üzerine yeniden daha inançla ve özenle uygulamaya başladım. İlk olarak Merkür tılsımını yaptım farkı sizle paylaşmıştım. Tek bir konuya odaklandım, girmek istediğim iş için mülakata katılacaktım ve merkür den mülakatta kendimi doğru ifade edebilmeyi diledim. Daha sonra Plüton tılsımını yaptım ve sadece iş konusuna yoğunlaştım. Mülakatım çok iyi geçti istediğim işe kabul edildim. Bu dileğimin bu kadar çabuk ve sorunsuz hallolması mucize gibi benim için. Artık zinciri kırdığımı düşünüyorum ve buna yürekten inanıyorum.

Aslında siz bana tarot yorumunuzda zaten en geç 2 ay içinde çok iyi bir işe gireceğimi burda uzun süreli ve mutlu bir iş hayatımın olacağını söylemiştiniz ama ben yine de endişeliydim. Hem tılsımların gücü hem de sizin birebir tutan tarot yorumunuz benim size olan inancımı daha da kuvvetlendirdi. Bundan sonra sizden reiki dersi de almak istiyorum, reiki ile ilgili paylaşımlarınız beni çok etkiliyor.

Çok sevdiğim ve sürekli tekrar ettiğim gibi ‘küllerimden yeniden doğdum’

Işığınızda beni aydınlattığınız ve hayatımda olduğunuz için minnettarım. Bundan sonra daha güzel haberler vermek umuduyla..

Sevgiler F.