Kozmik Sihirler

Doğum haritanızdaki retroların, sert açıların yaşamınıza yansıyan negatif etkisini yok etmek, gezegenlerden yararlanmak için hazırlanmış çalışmalardır. Kimseye söylemeden gizlice yapmak gerekir önkoşul budur. Başkasını hedef almayan dilekleriniz için de yapılır. Dilekler gerçekleştikten sonra başkalarına söylemekte sakınca yoktur. Neden başkalarına söylenmez başkalarının negatif duygu ve düşünceleri dileklerinizi ve yaşamınızı kolayca bloke ettiği için!

Sihir sözcüğü Anadolunun bağrındaki gençlere ilham veriyor sanırım. Banada sihir öğret diye yazanların sayısı çok fazla. Kozmik sihirler ve okült eğitimi vermiyorum.

Kozmik Sihirler kendi özel günlerinde yapılmalıdır. Bunun için her ay www.sukarakus.com da ajanda yayınlıyorum. Bu ajandalar bazen 2 aylık oluyor, incelemenizi tavsiye ederim çünkü giriş bölümünde prosedürü okuma şansınız olur.

Kozmik Sihirleri uygulamaya geçmeden önce ÖnÇalışma dediğimiz direnç sayılarını tesbit etme aşaması var. Bu tesbiti bizzat benim yapmam gerekiyor. Daha sonra uygulamayı size gönderiyoruz kendi başınıza yapıyorsunuz. Çeşitli malzemeleri kullanmanız gerekiyor. İlginç ve son derece işe yarar bu çalışmayı 2008’den bu yana yapıyoruz. Yani kendi başarısını defalarca kanıtlamış bir çalışma.

Kozmik sihirleri her gezegen için ayrı ayrı yapmak gerekiyor. Bu da tek bir çalışma değil bir çok çalışma yapılması ihtimali demek. Sabırla ve zamanla bütün hayatınız değişiyor. Bu bir kader değiştirme çalışması değil. Potansiyelinizde var olan en iyiyi ortaya çıkarma ve gezegenlerin zararınıza değil, yararınıza çalışmasını sağlama ritüeli. Sıradan yeniay, dolunay ritüellerinden oldukça farklı. Farkı size moral değil gerçek bir yarar sağlaması. Hayatınızı çırpınarak, kazıyarak, herkesten fazla çalışarak yaşayabilirsiniz. Veya herşeyin kolayca gelişmesini, daha mutlu hissetmeyi, uğraşmadan hedefe ulaşmayı başarabilirsiniz. Tercih sizin.

İletişim için Youtube, İnstagram DM ve Mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

 

İnstagram   https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube      https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos