Kozmik Sihir Geribildirimleri

Merhaba Su hanımcığım

Size Almanya’dan yazıyorum. Son 1 yılım kozmik sihirleri yapmakla geçti. Düzenli olarak tılsım ihtiyaç listemde belirttiğiniz sayılar kadar yaptım. Haritamın düzeldiğini düşündüğümde dileklerim için yapmaya başladım. O güne kadar ruhsal iyileşme dışında bariz bir değişim yoktu. Dileklerim için yapmaya başladıktan sonra inanılmaz bir hızla ne istediysem olmaya başladı. Su hanım 38 yaşındayım, hayatım boyunca doğru aşkı aradım. Haritama göre sorun Satürnmüş. Satürnden sonra sanki tüm engeller yolumdan çekildi. Her şeyi yavaş olan veya olmayan ben gitti yerine şanslı, engelsiz ben geldi. Ruh eşimi buldum. Seviyorum hem de çok. O da beni seviyor. Geçen ay birlikte tatile gittik. Yunanistan da bana evlenme teklif etti tabii ki kabul ettim. Merkür tılsımımı yaptıktan sonra imzamızı atacağız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Gezegen tılsımları övgüyü hak ediyor. Almanya’dan kucak dolusu sevgiler. G.S.

…………

Su hanım

çekindiği için seminerlerinize katılamayan erkek danışanlarınızdan biriyim. İyi ki skype ile çalışmaya başladınız. Sizinle birebir Jüpiter tılsım çalışmasını yapma şansı buldum. Kendi başıma yapıyordum ama sizinle konsatrasyon daha kolay oldu ve ardından bilin bakalım ne oldu! Hem kredi buldum, hem güvenilir bir ortak buldum, borçlarım artık beni korkutmuyor. Yeni ortağım yaptığımız iş hakkında oldukça deneyimli. Satışları şimdiden 2 ye katladık. Ben Kozmik sihirlerden başka çalışma, hacı-hoca vs. yaptırmadığım için kazancımın Jüpiter sayesinde olduğunu biliyorum.  Daha önce Ay Satürn ve Mars da yapmıştım. Şimdi ofisi taşımamız lazım. Köklü bir değişiklik için sırada Plüton var. Bunu da sizinle uzaktan yapmak mümkün mü? E.P

………………….

Merhaba Su hanım nasılsınız.

Beni hatırlarsınız Antalya’dan gelmiştim. Reiki 2 ve Altın Üçgen öğrencinizim. Reiki ile kişisel gelişim yolunda kimsenin benden ummadığı, benimde kendimden beklemediğim değişimler yaşadım. Fikirlerim, yaşam tarzım değişti. Daha sade, daha duyarlı biri oldum.

En son gezegen tılsım çalışmalarından Satürn, Neptün ve Mars’ı yaptım. Yıllardır kilo veremiyordum. Mars tılsımından sonra hızla eridim diyebilirim.

Paramın bereketi yoktu. Ne kazansam gidiyordu, elde avuçta kalmıyordu. Satürn tılsımının sayılarını tamamladıktan sonra ev aldım, kredisini hala ödüyorum ve tabii ki artık gereksiz harcama yapmıyorum.

Neptün burcumun yöneticisiymiş. Neptün tılsımını 4. kez yaptığımda hayatımın aşkıyla tanıştım. Bir yılın sonunda evlendik. Ben bu arada tılsım çalışmalarını da bırakmadım, Reiki’yi de bırakmadım. Altın Üçgen’e mutlu olmak istedikçe devam ettim. Şu anda çok mutluyum. Size yazdığım günlerde ölsem de bir kalsa da bir diyordum. Şu anda iyi ki yaşıyorum, iyi ki bu hayat benim diyorum. Her seferinde nolur nolmaz nazar değer diye ertelediğim bu geri bildirimi yazmaktan ayrıca mutluyum. Dualarımda siz ve can dostlarınız mutlaka varsınız. Sevgiyle kalın.

A.E.Ö