Gezegen Tılsımlarının Sonuçları

Sevgili Su hanım,

Sizinle tanıştığımız da ciddi sağlık komplikasyonlarından muzdariptim ve ilk defa Venüs tılsımı yapmıştık.
Sizinle yaptığımız diğer tılsım çalışmaları ( Ay, Satürn Mars)bu yönde bakışımı derinleştirdi. Astroloji çalışmamız da keza. Aradan geçen süreçte Pluton tılsımı da var artık ve ben sağlığıma kavuştum..İnanın kendime döndüğümde ayna vazifesi yapabilen insanlara daha fazla ihtiyaç var; bilen ve doğruyu gösteren tılsımlara ve size teşekkürler..
Arzu E.
…………………

Merhaba;
Yaşadığım problemlerimden dolayı Reiki ve Altın Üçgen’e uyumlandım. Kendi isteğimle can-ı gönülden ve çok severek şifa veriyorum. Hayatım da yaşadığım problemlerim artık yok oldu ve acı dolu sancılarım bitti. Eşimin beni aldatmasından dolayı yaşadıklarımı ve sürekli yaşadığım aldatılma duygusunu yaşamımdan attım..Eşimi afettim. Şuan çok mutluyuz. Su hanımı eşime anlattım, kendisi de bizimle beraber Reiki ve Altın Üçgen çalışmalarına katılmak istiyor..Dilara adında 10 yaşında bir kızım var. Reiki’ ye uyumlanmak istiyor..Ben kendisine enerji verdikten sonra çok rahat ve mutlu olduğunu söyledi, en kısa zaman da eşim ve kızımla Su Hanım’a uyumlama için geleceğiz..Sizi çok seviyorum Su Hanım..
A.A..

……………..

Uyumlamaya geldikten hemen sonra kendimi daha iyi hissettim. Antideprasan kullanma noktasındayken biranda rahatladım ve kendimi güçlü hissettim.

İş yaşamımda beni günlerce üzen, sinirlendiren herkes ve herşeyle arama görünmez bir paravan çekildi sanki beni eskisi gibi etkilemiyorlardı. Kendimi kötü hissettiren herhangi bir şey olduğunda ise anında stresi kesebildiğimi hissediyorum Satürn tılsımından sonra.
Ay tılsımını yaptım ve umarım sonuçlarını en kısa zaman da sizinle paylaşmak ve görüşmek dileğiyle çok çok teşekkür ederim Su Hanım..
Elif K.