Gezegen Tılsımlarının En Özel Detayı

Gezegen Tılsımlarının En Özel Detayı

Tam 1 yıldır hiç atlamadan her Jüpiter tılsımını ve diğer tılsımları yapıyorum fakat pekçok dileğim olmuyor. Şu şekilde yapıyorum(….. buraya tek tek adımları yazmış fakat yanlışlıklar ve eksiklikler var)

Ayrıca Plüton Uranüs Neptün tılsımlarını da uygulamam gerekli fakat onları satın almadım acaba onları uygulamadığım için mi diğer tılsımları hepsini yapmama rağmen dileklerim olmuyor. Hatta benim Mars tılsımına ihtiyacım yokken bile alıp defalarca yaptım. 

Shamballa enerjisine de uyumlandığımda 21 gün kendime enerji vermedim aklıma geldikçe bazen dileklerime bazen kendime 1 dak. ya da 30 saniye enerji yapıyorum gün saat dakika düşünmüyorum sevgiler..

……..

Birincisi sıralamada ve uygulamada bazı hatalar var.

Dileklerinizi söyleyebilirsiniz fakat ben şunu diledim o yüzden Jüpiter tılsım çalışması yaptım demeyin. Tılsım yaptığınızı da söyleyebilirsiniz fakat nasıl yaptığınızı paylaşmamalısınız. Çalışmanın onay dışı paylaşılması size zarar verir.

Ben şunu anlamadım ihtiyacınız olmayan tılsımı alıp defalarca yaptınız ama ihtiyaç listenizi almadınız. Neden?

Bir tekerlekte 4 civata eksik ve bu yüzden dönmüyor, döndürmek için 4 civata gerek yerlerine takılmalı diyorum ama siz 1 civata 1 de çivi alıp (çiviye gerek yokken) defalarca deneme yapıyorsunuz. Uygun civatayı sağa bükmek yerine çakmaya çalışıyorsunuz. Yapmadığınız tılsım çalışmaları o civataların yerine yerleşmesini ve döndürmenin başlamasını sağlayacakken “yaptım olmadı”diyorsunuz öyle mi?

İkincisi Shamballa 21 günlük çalışma yapılmadığında bedene yerleşemez, oturmaz, enerji akışı olmaz ve çalışmaz. Henüz enerjiyle tanışmamışsınız ve dileklerinize enerji gönderiyorsunuz. Enerjiye sadece üşendiğiniz için kapılarınızı açmamışsınız. Evin dışında tuttuğunuz bir hizmetçiye evinizi temizletemezsiniz. Önce kapıyı açmalı sonra onunla tanışmalı sonra da ona birlikte çalışmanın yollarını göstermelisiniz. O da size yeteneklerini göstermeli.

30 saniye dileklere enerji göndermek ben üşeniyorum veya yeterince bu dileğimin olmasını istemiyorum demektir. Ne kadar emek o kadar geri dönüş yani. Bence siz oldurmamaya çalışmışsınız. Çünkü gönderdiğim metinde dilekler için en az 5 dk. enerji gönderilmesi gerektiği yazıyor.

Bu örnekte olduğu gibi defalarca yaptım olmadı, harfiyen yaptım olmadı diyorsanız ne yapmadığınıza dikkat edin. Oldurma gücü ayrıntılarda gizlidir.

Su Karakuş

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59