Bugün Jüpiter Sihir Çalışması yapacağım.

“ Çooook mutluyum süperim sayenizde. Tılsımı bugun 2 kez yaptım. Yarın daha fazla yapmak istiyorum. Çünkü çok mutlu ve enerjik olmamı sagladı. Çok teşekkür ederim vesile oldugunuz bu imkanı bana sundugunuz için.
Sarı ışık olmadı fakat çok güçlü mavi yoğunluğu olan gök mavisi ve etrafında pembe mor haleleri olan ışık gördüm çok güzeldi.
Tekrar teşekkür ederim sevgiler ve bol bol öpücükler” H.K…

Bugün Jüpiter sihir çalışması yapacağım. Heyecan içine bir makale yazmaya karar verdiğim anda yukarıdaki satırlar bana ulaştı.

Jüpiter sihir çalışmamı neredeyse her gün kaçırmadan yaptım. Her seferinde bir hediye kazandım. Çoğu zaman çok hevesli, heyecanlı nadiren sıradan bir duyguyu yaşar gibi yaptım. Bu tamamen ihtiyaçlarımızla doğru orantılı bir durum. Ne kadar sorun veya ihtiyaç varsa Kozmik (gezegen)  Sihir çalışmaları o kadar heyecan veriyor ve içtenlikle yapıyoruz. İhtiyaç ne kadar azsa heyecanımızda o kadar azalıyor.

Bazen yaşamı öylesine geçirip tüketmek istiyoruz. Ben geçtiğimiz 3 ayı akışa bırakmış, kendini Fındık’a adamış bir şekilde yaşadım. Son 1 haftadır gezegen sihir çalışmalarıma yeniden başlamak için müthiş bir istek ve heves içindeyim. Genellikle tek bir dileğe odaklanırım ve tüm sihir çalışmalarımı o dilek için yaparım. Mutlaka evrensel bir dileğim olur. Bencilce ve sadece kendimiz için dilediğimiz, bizden başka kimseye yararı olmayan dileklerin evrende algılanmadığını bilirim. Genellikle  4 kez yaptığımda dileğime ulaşırım veya ulaşabileceğim kaynağı keşfederim. ( Size bildirilen tekrar sayıları dilek gerçekleştirmek için değil o gezegeni aktive etmek içindir. Dilekleriniz için tekrar sayılarıyla direncinizi kırdıktan yani o gezegeni çalışır hale getirdikten sonra ayrıca çalışma yapmalısınız) Dileklerime kaç tekrarda ulaştığımı deneme, gözlemleme metoduyla buldum.

Jüpiter sihri her dilek, maddi-manevi her istek için yapılabilen, diğer sihir çalışmalarından farklı olarak gün içinde istediğiniz kadar tekrar yapılabilen bir çalışma. Kendi özel gününde ve Ay’ın olumlu açıları altındayken yapacağım. Bugün Ay, hem Jüpiter’den, hem Uranüs’den hem Mars’dan destek alıyor. Şahsen ben Uranüs’ün getirdiği sürprizlere bayılıyorum.

Duşumu alıp kendimi dinginleştirdikten sonra, ev kıyafetleriyle değil olabildiğince özenli bir şekilde yapacağım sihir çalışmamı. (Jüpiter çalışmasındaki dileklerim için Shamballa dan da destek alacağım. İkisi birleştiğinde mükemmel bir sonuç alıyorum.) Ben ne kadar özenirsem ve saygıyla yaparsam o kadar verimli olacak bunu da biliyorum. Dileklerimden kimseye bahsetmem. Bu bir başkasının negatif enerjisini çektiğim anda dileklerimin bloke olmasına karşı bir önlem. Nasıl yaptığımı, neler yaptığımıda uyumlanmış kişiler dışında hiç kimseye anlatamam. Aksi halde yapılan sihir bozulur, çalışmaz. Sihirler söylendiği anda bozulur. Bir arkadaştan veya çalıntı bilgilerle ya da kulaktan dolma bilgilerle yapılan sihir bu nedenle işe yaramaz. Yaramadığı gibi ters etkilere sebep olup zarar da verebilir.

Sihir çalışmalarının işe yaramasında ihtiyacınızın yüksekliği kadar dürüstlük, iyi niyet, içtenlik ve saygı gibi erdemler çok önemlidir. Yalan söyleyerek başladığınız bir çalışmadan verim almanız imkansızdır. Sesiniz, dileğiniz evrene ulaşmaz.

Dün bir e-posta geldi. E.B adıyla. 15 gün önce yazışma yapmışız, tılsım ücretlerini sormuş fakat dvd almamış hatta sihir çalışmalarına uyumlanmamış. Diyor ki “sizden cd aldık tılsım uygulamalarını hangi günlerde yapmalıyım hangi tılsımı yapmalıyım?” Sorudan anlıyoruz ki yalan söylüyor. Bizden dvd alabilmek için önce hangi tılsıma ihtiyacı olduğu belirlenmiştir. Dvd siparişlerinin kaydını tutarız. Her isteyene göndermeyiz. Bu isime gönderilen hiçbir dvd kaydı yok.

Bu duruma sıkça rastlıyoruz. O nedenle çok temkinliyiz. Dvd almadan “dvd aldım, tılsımı nasıl yapacağımı anlat” diyenler, “ben bir arkadaş anlattı yapacağım ama sen hangi tılsıma ihtiyacım olduğunu yazıver” diyenler, “param yok olsa niye sihir yapayım sen bana her şeyi bedava gönder param olunca veririm” diyenler. “Ben para yatırdım çabuk benim dileğimi gerçekleştir hatta bu çalışmayı sen benim adıma yapıver” diyenler. Öyle çoklar ki! Yinede yararlananların daha çok olması umut verici.

Dizi fenomeni Dr. House her bölümde aynı cümleyi kurardı “ bütün hastalar yalan söyler!”. Kendi hastalığı hakkında asla doğru bilgi vermeyen hastalar insanın genel doğasını temsil ediyor. Benimde bir tesbitim var e-postaların çoğunda yazılanlar yalandır, sorunlar abartıdır.

Yalan, dolan, sahtekarca yaklaşımlar veya bedelini ödemek istemeden alma çabaları sihirin çalışmaması demektir. Bu kadar net!  Boşuna zaman harcayıp yapmayın yani!

Kısıtlı bütçesiyle her ay 1 dvd alıp uygulamasını saygıyla sihir çalışmasını yapan, neler hissettiğini mutlaka benimle paylaşan katılımcılarım var. Onlara mutlaka kendi enerjimi gönderiyorum. Mutlaka dilekleri için enerji aktarıyorum ki başarıları kesin olsun. Her biri ya kendi işini kurdu ya da beklentilerinin üzerinde maaşla çalışmaya başladı. Her biri zenginleşme yolunda. Sihir çalışmaları ödenilen bedelin kat kat fazlasının kazanılmasını sağlıyor. Bu da bu kadar net!

Katılımcılarımızdan sıkça duyardınız ve yazarlardı. Ben de o zamanlar vakit ayırıp bunları paylaşırdım. ” Asıl tılsım sizsiniz Su hanım. Enerji gönderdiğinizde mutlaka o dileğim oluyor. Sihir çalışmamı size bildirmeden yapmıyorum” diyen ne çok katılımcı var. Yazmasam da bu küçük sırrı bilen katılımcılarım mutlaka çalışma yaptığını bildirir. Bende uzaktan gönderdiğim enerjiyle onun çalışmasını desteklerim. Bu sıklıkla konuşulmadan, söze yazıya dökülmeden yapılır. Herkes bilir ama kimse ötekine söylemez. Bazen “hissettim sizden bir enerji geldi” diyenler olur.

Bugün Ay-Uranüs-Jüpiter arasında mükemmel bir açı var. Hatta Mars da bu üçlüye destek oluyor. Aman kaçırmayın. Jüpiter sihir çalışmanızı mutlaka yapın. Uygulama için yeterince uzaklara gidecek yeriniz yoksa buyurun misafirimiz olun.

 

Makaleler özgündür ve her hakkı saklıdır. Başka isimle başka yerde yayınlanamaz.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59