Eski Sevgiliye Merkür Retrosunda Kavuşmak

Boğa Burcunda Yeniay Haftası

4-10 Mart Haftası Astroloji ÖnerileriHaftanın başarılı burçları Koç, İkizler, Boğa

Haftanın Aşkta Şanslı Burçları: Boğa, Koç, Yay, Aslan

PAZARTESİ: Mars-Neptün sert açısı bu haftada devam edecek. Satürn-Ay düğümleri arasındaki bağlantıda tedirgin edici. Su baskınları, yanlış anlamanın getirdiği öfkeli tepkiler bu haftanında konuları. Yine de yeniaya doğru özgürce yol alan Ay yeni fikirleri aklımıza getirmeyi başaracak.  Mutlu bir Pazartesi için güne iyilikle başlamak koruyucu olacak.

SALI: Mars, Neptün arasındaki gerilimi Ay tetikliyor. Duygulara kapılmamakta, aşırı hassas davranmamakta fayda var. Zaafiyet yada duygusal zayıflıklar ağır yükleri arttıracak, güçlü bir duruş veya boşvercilik hayatı kolaylaştıracaktır. İyilik için can atmamızın sebebi Ay’ın Balık burcundan geçişi.

ÇARŞAMBA: Mayıs’a Jüpiter, Satürn ve Plüton Retrolarının etkisinde başlıyoruz. Bunun anlamı baskıların azaldığı, disiplinin bozulduğu, şansı görmenin zor olduğu bir evre demek. Öte yandan Merkür, Mars uyumu sözleşme ve anlaşmalar için uygun zemin sağlıyor. Barışmalar, anlaşmalar, uyumlu çalışmalar açısından harika bir gün. Yeniayın etkisi başladı. Yenilik yapman an meselesi.

PERŞEMBE: Düşündüğünü direkt söylemek, aklına ilk geleni söylemek geleceğine çizilecek bir eksi yaratabilir. Sorun yaratmak istemiyorsan ne söylediğin önemli. Direk sorulara hemen cevap verme 10 saniye düşün. Yenilikleri planla acele etmeden. Parasal kaynaklarını çoğaltabilirsin.

CUMA: Heyecan veren bir başlangıç önünde duruyor ve ok hevesli ve aceleci hissedebilirsin. Sakinlik, dinginlik avantaj sağlayacak. Her koşulda günü keyifle geçireceksin. Süratli olma yeter. Birde iyilik yapmayı ihmal etme.

CUMARTESİ: Sürprizlerle dolu bir gün. Ay Boğa burcunda Uranüs’le kavuştu. Beklenmedik şeyler yaşanacak ve parayla ilgili bu sürprizler bir hayli sevindirecek. Ama ne söylediğine dikkat et! Merkür bir yandan şansı zorlayıp ele geçirecek, bir yandan geri dönülmez şekilde köklü değişiklikler getirecek.

PAZAR: Hem hıdırellezi, hem yeniayı kutlayabilirsin. Yapacağın yenilik mükemmel olmalı çünkü geleceği yazacaksın. Bir dilek dile. İyilikle perçinle. Dünyanın tadını çıkartmaya karar ver. Boğa burcu yeniayı sana para, mülk veya özgüven aşılayacak.

SU KARAKUŞ

her hakkı saklıdır.

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Instagram: https://www.instagram.com/sukarakus  DM den mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Youtube    : https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos