Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

Mars ve Plüton Üçgen Açısı Hayatımızı Destekleyecek

Astroloji ve haftanın burç yorumu için özel bilgileri derledim. Ay bütün haftanın tetikleyeni ve yöneticisi. Hafta boyunca büyük planetlerle açı kuracak. Daha önemlisi Mars, Plüton arasında güzel bir açı kurulacak.

Hafta başı ve hafta sonu dikkatli olmalı, hafta içini iyi değerlendirmeliyiz. Hangi günü nasıl geçirmeliyiz?

İyi okumalar.

Instagram: Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

HER HAKKI SAKLIDIR. ALINTI YAPILAMAZ.

 

PAZARTESİ: Ay-Pluton arasındaki sert açı sevimsiz köklü değişikliklerin ve güç gösterilerini çağrıştırıyor. Ani çıkışların ve düşüncesiz davranışların bedeli ağır olabilir. Bu nedenle iyi hesaplanmış tutumlara gereksinim var. Mümkünse sakin ve şiddetten uzak kalınmalı. Öte yandan Neptün-B.M kavuşumu bilemediğimiz arka plan gerçeklerinin düş kırıklığına uğratma ihtimalini gündeme getirecek. Hayaller ve gerçekler arasındaki fark şaşırtıcı olabilir.

SALI: Ay-Uranüs kavuşumu mali açıdan güzel haberleri, benimsediğimiz kişilerle ilgili müjdeleri gündeme getirse de, hesapta olmayan sorunlar karşısında daha çok çabalamamız gerekebilir. Uranüs retro ve hemen çözüm bulmak kolay olmayacaktır. Herşeye rağmen sağduyu davranmayı mümkün kılan bir zemin var.

ÇARŞAMBA: Ay-Satürn üçgen açısı konsantrasyon ve zor görevlerin altından kalkma gücü verecek. Başarı için çok çalışanların ödül alacağı ve otoritelerin destekleyeceği bir gün. Disiplinli çalışmalar açısından mükemmel bir ruh hali sunacak.

PERŞEMBE: Ay-Güneş arasında mutlu bir bağ olduğunda, neşeli ve kendinden memnun bir ruh hali hissederiz. İşte öyle günlerden biri. Kendimizle ve dış dünyayla barışmamızın, pozitif hissetmemiz in önünde hiçbir engel yok.

CUMA: Ay önce Merkür’le sonra Güneşle mutlu bir bağlantı kuruyor. Hava grubu burçlardaki bu yolculuk, doğru düşünmeyi, iyi iletişimi ve bilgi paylaşımını sağlayacak. İhtiyacımız olan bilgiye kolayca ulaşacağız.

CUMARTESİ: Mars ve Plüton arasında güçlü bir bağ var. Amaçlar, hırslar, sağlık ve kariyerle ilgili hedefler gerçekleşmek üzere uygun bir ortam bulabilir. Çabaların sonucu alınıp, hedefe odaklı davranılabilir. Sezgiler güçlü, sağlıklı olanla olmayanı ayırt etme yeteneği yüksek olacak. İki güçlü ve savaşçı planetin işbirliği yapması güçlerini birleştirmesi zor durumlar ve olaylar açısından uzlaşma zemininin bulunacağı, haklı olanın kazanacağı, emeklerin ödüllendirileceği anlamına geliyor.

PAZAR: Ay-Kuzey ay düğümüyle, Satürn Güney ay düğümüyle kavuşum halinde. Bu güçlü bir görünüm. Yansıması da güçlü olacak. Çünkü Merkür bu görünüme sert bir açıyla dahil oluyor. Yani gökyüzünde güçlü bir TKare oluşuyor. Ne söylediğini, ne yazdığınız, karşınıza kimi aldığınız bu gün çok önemli. Bugün hayat çizginizde iletişimle ilgili her şey çok önemli. Hata yapmaya çok açığız, kazalara da. Birazdan fazla dikkatli olunmalı.