28 Ocak-2 Şubat Haftası Burç Yorumları

28 Ocak-2 Şubat Haftası Burç Yorumları

28 Ocak-2 Şubat Haftası Burç Yorumları28 Ocak- 2 Şubat Haftası Burç yorumları

www.sukarakus.com

Instagram  takibi için:  www.instagram.com/sukarakus

Youtube videoları için: www.youtube.com/sukarakus

Sokak hayvanlarımıza mama göndererek instagram canlı yayınında ücretsiz doğum haritası analizi almak için bilgi: astrolojikulubu@gmail.com

Kişisel danışmanlık, astroloji, tarot, kozmik sihirler, Osmanlı tılsımı ve regresyon hakkında bilgi almak için astrolojikulubu@gmail.com

BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

*Hafta boyunca Mars çok aktif ve gözümüz Koç burcunda ilerleyen Mars da olmalı.

Venüs’le arasındaki olumlu açı sürpriz aşkları davet edecek.

Jüpiter’le arasındaki olumlu açı iyimserlik ve şans kazanmak için harekete geçmemizi sağlayacak.

Plüton’la arasındaki sert açı terör saldırıları, patlamalar, kesikler, kazalar ve çok sayıda ölümler için ne yazık ki zemin hazırlayacak.

*Güneş-Merkür kavuşumu yaratıcı ve orijinal  fikirleri öne çıkarırken, bilgi paylaşımını evrensel değerlere, canlılara, doğaya, haklara önem verdiğimizi göstermeyi de sağlayacak.

*Satürn-Neptün arasında oluşan olumlu açı oldukça değerli. Eski tanıdıklar, dostlar, aşklar, eşler yeniden sahne alacak ve bir hayalimizi gerçekleştirmek üzere yardım edecek. Özellikle 30-31 Ocak ve 2 Şubat her anlamda verimli günler.

KOÇ: Mücadeleci ve yenilenmeye hazır olmalısınız. Medya, eğitim, yurt dışı ilişkiler gibi alanlarda şanslısınız ve çabalarsanız ürünleri toplamak kolay olacak. Ancak kariyer alanınızdaki gizli düşmanla öfkenizi yükseltebilir, dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca sezgilerinize ve hayallerinize odaklanın. Kalbinizin sizi götürdüğü yere gidin ve disiplin gerektiren çabalardan vazgeçmeyin.

BOĞA: Sezgilerinizin oldukça yükseldiği bir dönemdesiniz. Başkalarının duygu ve düşüncelerini anlamak, maddi çıkarlarınızı korumak oldukça kolay. Ancak yasayla ilgili işleriniz veya eğitim alanları ya da uzun yolculuklar tehdit içeriyor. Gizli tehlikelere karşı uyanık olmalısınız. Eski arkadaşları yeniden hatırlamak ve aramak birlikte kazanacağınız işlere yönelmenizi sağlayacak.

İKİZLER: Yalnızsanız arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşmanız mümkün. Ya da ortak bir işe girişmek için heyecan duyabilirsiniz. Ancak iş alanınızda gizlilik esas olmalı. Sırlarınızı paylaşmaya can atan kişilerden korunmanız zor. Arkadaşlarınızla herşeyi paylaşmadan önce dikkatli olmalısınız. Öte yandan yöneticileriniz bir düşünüzü gerçekleştirmek üzere harekete geçebilir. Hatta eski yöneticilerinizle yeniden görüşmeniz kalıcı ve değerli bir teklifi getirebilir. Zşhinsel olarak oldukça uyanık bir haftadasınız.

YENGEÇ: İş ve kariyer alanınızda yıldızlı bir hafta yaşayabilirsiniz tek koşul var yorulmadan, dinlenmeden çalışmak. Elbette kıskananlar olacak. Bu kişi özellikle ihmal edildiğini düşünen bir yakınınız olabilir. Üstünüzde baskısını artırabilir veya gizli tuzaklar hazırlayabilir. Kariyer konusunda hiçbir manipülasyona izin vermemelisiniz. Öte yandan bazı olgun ve yaşlı yakınlarınız da oldukça destekleyici. Yurt dışına taşınma veya medyada yer alam kararınız sürekli bir eyleme dönüşebilir yani sizin için uğurlu ve hayırlı olabilir.

ASLAN: Bu hafta boyunca yurt dışı veya kent dışıyla bağlantılı işlerde oldukça başarılı, ilişkilerde ise aşka çıkan heyecanlı yolcu keşfetmiş olacaksınız. Mutlu bir beraberliğiniz varsa birlikte bir seyahat yakınlığınızı arttırabilir. İş ve sağlık alanınıza dikkat edin. Sizden daha güçlü biriyle baş etmek zorundasınız. Kaybetmemek için aynı alanda deneyimi olan kişilerden yardım almalısınız. Mali konularda heyecan verici deneyimler yaşamanız mümkün. Hayallerinizi hatırlayın ve çabalayın.

BAŞAK: Mali konularda önemli bir haftadasınız. Çalışmalarınız mutlaka ödüle dönüşecek. Yılmadan hırslarınızı azaltmadan yola devam etmelisiniz. Ailenizin desteği sizinle. Eğer mülk sahibi olmak gibi niyetleriniz varsa kolayca gerçekleştireceksiniz. Çocuklar veya partneriniz gizli bir oyunun içinde olabilir ve mali konularda zarar görmenize neden olabilir. Dikkatli ve tetikte olun. Partnerinizle evlilik kararı almak içinde oldukça uygun bir hafta.

TERAZİ: Evlenmek veya iş ortaklığı kurmak gibi hayalleriniz bir anda gerçeğe dönüşebilir. Oldukça özel bir haftadasınız. Yakın çevrenizden tanıdığınız insanların desteği sizinle. Yeni ve daha geniş bir çevrede yer almak içinse bol bol şans bulacaksınız. Ev kazalarına, aile bireylerinin kindar davranışlarına karşı dikkatli olun. Evliyseniz ve baskı yapan bir eşiniz varsa gizli bilgilere ulaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki düşlerinizin gerçekleşeceği bir haftadasınız.

AKREP: İş ve sağlık alanında şanslı bir haftadasınız. Aklınıza gelenin başınıza gelmesi an meselesi. Öte yandan mali konularda da şansınız yüksek. Ancak yakın çevrenizden gizli düşmanlar veya çok güçlü kişiler iş alanınızda beklenmedik krizler yaratabilir. Zarar görmemek için hataya yer vermemelisiniz. Aşk konusunda şansınız açılıyor. Yakın çevrenizden biriyle yakınlaşabilir ve uzun sürecek bir ilişkiye evet diyebilirsiniz. Eski sevgiliye bir şans vermek isterseniz uygun bir dönemdesiniz.

YAY: Aşk ve eğlence yaşamınız, çocuklarınızla ilişkiniz veya yaratıcı projeleriniz bu hafta tüm ilginizi istiyor. Oldukça hareketli, sevecen ve şanslısınız. Şansınızı sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Ancak onları korumakta zorlanacağınız bir olay yaşanabilir. Hırsızlık ve mali kayıplara karşı tetikte olun. Riskli yatırımlardan uzak durun ve sevdiklerinizin temkinli davranmasını sağlayın. Evinizle ilgili düşlerinizi gerçekleştirmek için geçmişte kalan benimsediğiniz kişilerden destek isteyin.

OĞLAK: Evinizi değiştirmek, toparlamak, dekorasyonla ilgilenmek gibi eylemler bütün haftanızı alacak ve başaracaksınız. Sezgileriniz yüksek, bilinçaltınız rahat, suçluluk duygularından arınmış hissedeceksiniz. Ancak başkalarına düşmanca yaklaşmanız özellikle aile bireylerini incitmeniz, zarar vermeniz çok kolay. Ev kazalarına da dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizi hayal ettiğiniz bir yere taşımak ya da sunumlarınızda başarı kazanmak istiyorsanız Neptün’ün desteğini alıyorsunuz rahat olun. Mali konularda orijinal fikirlerinize güvenerek ilerlemelisiniz.

KOVA: Burcunuzda gerçekleşen Merkür-Güneş kavuşumu hafta boyunca oldukça zeki ve akılcı çıkışlar yapmanızı, doğru kararlar almanızı sağlayacak. Yakın çevrenizde bir hareketlilik var. Tartışmalardan uzak kalmalı, gerekirse ortam değiştirmelisiniz. Deneyimler ve sezgileriniz size yol göstermeli. Başkalarına zarar verebileceğiniz kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Kısa yolculuklar kritik alanınız. Yeni teknolojik ürünler almak veya arabanızın bakımını yaptırmak için uygun bir hafta değil. Mali konularda düşlerinizi gerçekleştirebilecek, hafta boyunca iyi dostların desteğini alacaksınız.

BALIK: Spritüel dünyaya yolculuk yapıyorsunuz ve algılarınız oldukça açık. Neptün size bir hayal dünyası yaratabilir. Uyuşma ve kaçma eğiliminde olmazsanız yaratıcılığınız size iyi dostlarda kazandırabilir. Ancak bazı güçlü arkadaşlarınızın zararını özellikle mali konularda göreceğiniz bir haftadasınız. Dikkatli olun. Para kaybına uğramamak için düşmanlarınızı hatırlayın. Kariyer alanınızdaysa şans sizden yana.

HER HAKKI SAKLIDIR.

Su Karakuş

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

Telefon: 0 (505) 010 70 59

Astroloji Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-astroloji-danismanligi-alabilirim/
Tarot Danışmanlığı almak için: https://www.sukarakus.com/nasil-tarot-danismanligi-alabilirim/