10-17 Mart Haftası Astrolojisi

10-17 Mart Haftası Astrolojisi

10-17 Mart Haftası AstrolojisiMerkür retro ve hafta ortasında sert bir açı var. Onun dışında yumuşacık, nefis açıların olduğu bir hafta. Değerlendirmek için retro Merkür’ü önemsemek gerekli. İyiliği, merhameti, şefkati işaret eden açıları önemsememek, gelecek ayın sert etkileriyle baş başa kalmak demek. Korunmak için öneriler işte burada.

Her hakkı saklıdır.

Su Karakuş

Instagram: Su Karakus

Youtube: Su Karakuş

PAZARTESİ: Hedefe ulaşmak için şahane bir gün. Mutlu olmak ve kalıcı ilişkiler kurmak için de. İyilik isteyen Ay düğümleri, Merkür ilişkisini es geçmemek gerekir. Duyguların tatmini için ruhsal gelişim ve iyilik yapmak gerekir. Mutlu bir Pazartesini hak ettiğini kanıtla, eni keyiflendiren sokak müzisyenlerinin emeğini unutma mesela.

SALI: Duygular karışabilir, yanılabilir. Ayın karanlık yüzü ( B.M) ile Ay arasındaki gerilim tüm hücrelerine yayılabilir. Bir karar vermek zorundaysan bugün verme. Akışa bırak. Kararsızlık bugünün anahtar kelimesi. Ama ille de mutlu bir Salı olsun dersen, merhameti hatırla. Hata yaptıran Merkür’e inat anılarının en güzelini hatırla. Artık sevmediğin biriyle en güzel anın neydi mesela?

ÇARŞAMBA: Hayal kırıklıklarına rağmen sevgiyi hatırlayacağın ve bilgiye, zekaya bir kez daha aşık olacağın bir gündesin. Ay ve Venüs uyumlu. Buluşmalar, sevişmeler, konuşmalar pek keyifli geçebilir. İki kişilik mutlulukla değil, toplumun mutluluğuyla ilgilenmek için bu konuşmalar sebebin de olabilir. Gerçekten mutlu bir Çarşamba olabilir.

PERŞEMBE: Gökyüzündeki T Kare her zaman tehlikelidir. Ay-Jüpiter-Merkür R arasındaki gerilim hataların, arızaların, kazaların günlük plana engel olacağına işaret ediyor. Mutluluğu her işte var bir hayırda aramak bile zor gelebilir. Oysa mutluluk işte tam bugün başına gelenle baş edebilme gücünü kazanmakta. Güçleneceksin. Bu süreçte senden aciz olanı unutma, bir iyilik yap. Zor anlarda kurtarıcın olur o iyilik.

CUMA: Merkür-Güneş birlikteliği anılara yer açar dağınıklığa son verir. Ama bugün her derde deva da olabilir zira Ay düğümleriyle mutlu bir bağlantıda. Geçmişi örnek alıp, geleceğe ilerlemek için yine geçmişte kalana sığınmalısın. Deneyimlere, eski dostlara, eski güçlü anılarına. Mutlu olmak bu kadar kolayken aklına başkasını mutlu etmek gelmiyorsa bu kötü. Güzel bir açı yanından akıp gider ve sen izleyici olursun. Hadi bir iyilik yap.

CUMARTESİ: Mutlu bir gün daha. Kader ağlarını geleceğe uzanacak bir mutluluk yaratman için tesadüflerle örüyor. Ak sakallı dedeyi bekleme. Belki o kılıktan çıkmış bir meczup kılığına girmiş kedi de bu mutluluktan pay almalı. Kaderini kim etkiliyor bilemezsin. Bugün illaki iyilik günün olmalı. O mutluluğun bedelini baştan ödemelisin.

PAZAR: Dolunaya doğru yaklaşıyorsun ve gitgide güçlü ve kararlı hissediyorsun. Para hesabın yerli yerinde olabilir. Toprak grubu burçlarda dolaşan gezegenler uyumlu. Kararını ver ve ileri doğru atıl. Mutlu Pazarın sırrı kararlarında.