Mars Retrosu, Jüpiter İlerleyişi Burç Yorumları

7-13 Eylül haftası burç yorumları

Uzman astrolog Su Karakuş

Youtube: Su Karakuş

İnstagram: Su Karakus

KOÇ: Mars retrosunun en çok yoracağı burçsunuz. Halsiz ve isteksiz hissedeceksiniz. Ekstra vitamin takviyesi almalısınız. Jüpiter hafta sonunda ileri harekete geçecek ve kariyer, otoritelerle ilişkiler gibi konularda şanslı döneminiz başlayacak. Değerlendirin.

BOĞA: Suçluluk duygularınız ağır basmaya başlayacak. Kendinize gereksiz yere yüklenmeyin. Jüpiter ileri harekette daha çok seyahat, akademik kariyer ve eğitim şansı verecek. Ticari yaşamınızda başarılı olacaksınız. Her fırsatı değerlendirin.

İKİZLER: Arkadaşlık ve sosyalleşme konularında cesaretinizi kaybedeceğiniz uzun dönem başlıyor. İzolasyonu tercih edecek, toplantılara katılmak konusunda isteksiz davranacaksınız. Dinlenmek iyi gelecek. Öte yandan Jüpiter ekstra gelir kazanmanız, miras veya kredi almanız gibi getirileriyle yüzünüzü güldürecek.

YENGEÇ: Kariyeriniz için hırslı davranamayacağınız, kararsızlıklar yaşayacağınız bir dönem başlıyor. Dikkatinizi eş, aile, evlilik, iş ortaklığı gibi konulara yönelteceksiniz. Bu alanlarda şansınız açılıyor. İyimser tutumunuzla kazanacak, teklifler alacaksınız.

ASLAN: Uzun yolculuklardan kaçınacak, eğitim yaşamınızda enerjinizi kaybedeceksiniz. Daha kararlı olmaya çalışın ve kendinizi biraz zorlayın. Jüpiter’in ileri hareketiyle iş ve sağlık yaşamınızda şanslı, pozitif, başarılı hissedeceksiniz.

BAŞAK: Ekstra gelir kazanmak için çaba harcamayacağınız, harcamalarınızı kısıtlayacağınız ve kredi almaktan kaçınacağınız kararsız bir döneme giriyorsunuz. Biraz tutumlu olmanın zararı yok. Aşk ve çocuklarla ilişkilerinizde şanslı evredesiniz. Eğlenmekten haz alacaksınız.

TERAZİ: Evlilik alanınızda ateşkes yapılacak ve tartışmalar son bulacak yine de ani öfke patlamalarına dikkat etmelisiniz. Jüpiter ev, yuva, mülk edinmek gibi konularda ekstra şans vereceği için yakınlarla ilişkinizi de dengeleyebilirsiniz. İyimser ve sevecen davranışlarla kazanacaksınız.

AKREP: İş ve sağlık alanınızda Mars retrosunun etkisinde olacaksınız. Hiç olmadığınız kadar kararsız, isteksiz ve halsiz hissedebilirsiniz. Takviye vitaminler ve iyi bir beslenmeye ihtiyacınız olacak. Jüpiter ilerlemeye başlayınca, yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle daha yakın bir iletişim içinde olacaksınız.

YAY: Mars retrosu aşk alanınızda gerçekleşiyor. Kararsızlık ve isteksizlikler ayrılık getirebilir ve sonrası pişmanlık da olabilir. Duygu durumunuz kararsızlıklardan etkilenecek. Yöneticiniz Jüpiter özgüveninizi ve mali konulardaki şansınızı yükseltiyor.

OĞLAK: Mars retrosunda ev düzeni ve aile yaşamınızda isteksiz hissedecek, rutin şeyleri yapmaktan kaçınacaksınız. Hafta sonunda Jüpiter, burcunuzda ilerleyeceği için aşırı iyimser bir tutum sergileyebilirsiniz.  Pozitif düşünce yaşamdan keyif almanızı sağlayacak.

KOVA: Yakın çevrenizle ilişkilerinizdeki agresif tutum ve çatışma hali sona eriyor. Mars retrosu daha içe dönük hissettirecek ve kavga etmek konusunda cesaretsiz kılacak. Öte yandan iç dünyanızda aydınlık ve neşeli hatta sezgisel olacaksınız. Tadını çıkarın.

BALIK: Mali harcamalarınıza kısıtlama getirecek endişe duyacağınız ve alışverişlerde aşırı kararsız hissedeceğiniz bir evredesiniz. Bunun yanısıra kazanma hırsınızda azalacak. Şansınız arkadaşlar ve dilekleri gerçekleştirme konusunda açılıyor. Dostlarınızdan destek bulacaksınız.

HER HAKKI SAKLIDIR