Aralık 2020 Burç Yorumları

Akrepsin yükselenin yay. Buda demektir ki iki kere ketumsun çünkü Güneş 12. Eve yerleştiğinde gizli, kapaklı ilişkileri seviyor ve saklanası olaylar yaşıyorsundur. Avantajın sezgilerinin 2 kere güçlü olması. Ay burcun boğa, bu da dolunay çocuğu olduğunu gösteriyor;ARALIK BURÇ YORUMLARI

INSTAGRAM @sukarakus

KOÇ:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: SEYAHATLER VE KARİYER

Seyahatler, eğitim yaşamınızda hedefe odaklanmak, ticari yaşam Aralık başından itibaren düşüncelerinizi kilitleyeceğiniz alanlar.1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Tadını çıkaracağınız bir dönem başlayacak. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren kariyerinize odaklanacak, fikirlerinizi otoritelere ulaştıracaksınız.

GÜNEŞ TUTULMASI TİCARİ ATILIMLARINIZI DESTEKLEYECEK.

14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. 14 Aralık Güneş tutulması yeni eğitimler almanızı, kent hatta ülke değiştirmenizi sağlayacak. Yeni bir ticari atılım yapmanız, yeni kültürleri öğreneceğiniz yolculuklara çıkmanız çok mümkün. Bu tarihsel öneme sahip bir tutulma. Ancak Neptün’le sert açısı, ruhsal sorunlar, bağımlılıklar gibi faktörlerin şansı kaçırmanıza neden olabileceğini bildiriyor. Yanıltılma ve kandırılmalara karşı tetikte olmalısınız ve tutulmayı mutlaka değerlendirmelisiniz.

ŞANSLI ALANLAR: ARKADAŞLAR VE EKİPLER.

17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular arkadaşlıklar ve ekip çalışmaları olacaktır. Yalnızlığı tercih edeceğiniz ve yeni bir ekip kurduysanız uzun yıllar birlikte çalışacağınız dönem başlıyor.

19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Yine arkadaşlıkları ve dilekleri etkileyeceği için bir yandan özgürleşmek, yalnızlaşmak isterken diğer yandan sosyalleşecek ve belki online görüşmelerinizi sıklaştıracaksınız.

TADİLATLARI TAMAMLAYABİLİRSİNİZ.

30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda ev ve yuva alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Evinizin tadilatlarınız bitirmek, yeni eşyalar almak ve beklenmedik bir şansla yuva kurmak mümkün olacak.

 

 

 

 

BOĞA:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: GELİRLER  VE TİCARET

 

Ekstra gelir kazanmak konusunda fikirleriniz ve cesaretiniz ayın hemen başında değişecek ve risk almayı başaracaksınız. 1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren dostunuz oğlak burcuna özgü seyahatler, sabırla sürdüreceğiniz eğitimler, ticari yaşamınızla ilgili garantiler önceliğiniz olacak.

GÜNEŞ TUTULMASI EKSTRA GELİRLER KAZANDIRACAK.

Büyük bir ikramiye kazanmak, miras payınızı almak, ekstra büyük bir gelir kazanmak, nafaka almak gibi beklentileriniz varsa işte müjde. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler.  Tutulma sayesinde gelirlerinizi arttırmanın bir yolunu bulacaksınız ancak arkadaşlarınız yanıltabilir, kendi fikirlerinizi dikkate almalısınız.

KARİYER ALANINDA SORUMLULUKDA ŞANS DA ARTIYOR.

17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular: kariyeriniz olacak. Otoritelerin baskısını ensenizde hissedecek ve özgürlüğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Sabrederseniz otorite siz olabilirsiniz aksi halde uzun süre otoritelere boyun eğmekle ilgili sınavınız devam eder.

19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Kariyerinizle ilgili destek alacak, şansları değerlendirecek ve otoritelerle tatlı tatlı baş etmeyi, pozitif düşünerek yol almayı başaracaksınız.

DOLUNAYDA ÇEVREYLE BAĞLANTINIZ DEĞİŞECEK.

Yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle bağınızı güçlendirecek bir dolunay ay sonunda yaşanacak. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda sürpriz yapan siz olacaksınız.  Uranüs’ün destekleyeceği dolunay çevrenin önemini hatırlatacak.

 

İKİZLER:

 

AYIN DÜŞÜNCELERİ: EVLİLİK  VE ÖDEMELER

 

Evlilik ve ortaklık, sözler ve sözleşmeler ayın başından itibaren gündeminizi bir anda aydınlatacak. 1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz iş stresinden, evlilik ve iş ortaklığına doğru evriliyor. Aydınlık, iyimser ve pozitif bir yaklaşımı benimseyeceksiniz. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren esktra gelirler, ödemeler, krediler yöneticiniz Merkür’ün dikkatini yönlendireceği alanlar olacak.

GÜNEŞ TUTULMASIYLA EVLENEBİLİRSİNİZ.

Ayın başında başlayan evlilik veya sözleşmeyle bağlanacağınız ortaklıkları ay ortasında gerçeğe dönüştürme şansı bulacaksınız. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma hedefe ulaşmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Evlenebilir veya yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. İyi dostların desteği sizinle olacak bu da size güç verecek. Ancak kariyer alanında Neptün sorun yaratabilir. Otoritelerin ihanetiyle ya da hastalıklarıyla  sarsılabilirsiniz. Dikkatli olun.

SEYAHATLER YORMAYACAK.

Pandemide kapanan yollar ve yolculukların azalması sizi olumsuz etkilemişti. Böylesi bir kısıtlanma dönemi yeniden başlıyor. 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular: yolculuklar, sosyalleşmek, eğitim almak ve kariyerinize yatırım olacak araçları kullanabilmek.

Neyse ki 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir.  Sıkıntılı bir alanın Jüpiter enerjisiyle dolup taşması yararınıza olacak, sorumlulukları paylaşabileceğiniz destekleri bulmanızı sağlayacaktır. Bir yandan engeller olsa da düşsel yolculuklar yapmanızı sağlayacak olanaklara kavuşacaksınız.

MALİ KONULARDA BİR SONLANMA YAŞANACAK.

Ay sonu çok değerli sürprizleri barındırıyor. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda para ve özgüven alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. İç dünyanızda inançların değişeceği ve gelirlerinizin artacağı yeni bir dönem başlayacak. Dileklerinizin gerçekleşmesi sevindirecek.

 

YENGEÇ:

 

AYIN DÜŞÜNCELERİ: İŞ, SAĞLIK VE GELİRLER

 

İş ve sağlık yaşamınız Aralık ayının başından itibaren düşüncelerinizi kaplamaya başlayacak. Daha çok araştırmak ve öğrenmek isteyeceksiniz. 1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz aşkın gizemli derinliklerinden, iş ve sağlık konularına doğru akışkanlık gösterecek. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren ekstra gelirler kazanmak, kredi almak, nafaka, miras, sigorta alacakları gibi haklarınızın peşinden gitmek isteyeceksiniz. Sözleşme yapmak her koşulda mümkün olacak.

GÜNEŞ TUTULMASI YENİ BİR İŞ OLANAĞI SAĞLAYACAK.

Ay ortası iş ve sağlık yaşamınızla ilgili düşünceleri eyleme çevireceğiniz bir evre. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Yeni bir iş kurmak, gelişmek, genişlemek, yayılmak gibi düşüncelerinizi bu dönemde hayata geçireceksiniz. Sağlıklı kalmayı başaracaksınız.

EKSTRA GELİRLER ARTIYOR.

17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular ekstra gelirler ve borçlar olacak. Bir yandan mali anlamda birikim yapmaya özen göstermeye başlayacaksınız öte yandan ilişki sorunlarınızın bittiğini fark edip mutlu olacaksınız.

19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Mali anlamda kazançlarınızın artması birkaç işi aynı anda yürütmenize bağlı. Ekstra gelirler kazanmak üzere karşınıza pek çok fırsat çıkacak.

DOLUNAY GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRECEK.

30 Aralık da burcunuzda nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunun 8.derecesinde gerçekleşen bu dolunayda ev ve yuva alanlarında bir tamamlanma yaşanırken, kişisel stiliniz, görünüşünüz, tarzınız da değişecek. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Arkadaşlarınızın yapacağı sürprizlerle hayatınız adeta değişecek.

 

ASLAN:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: AŞK VE PROJELER

 

Aşkın heyecan veren serüvenine hazır mısınız? Ya bebek sahibi olmakla ilgili netleşmeye? Cesur dönem başlıyor. 1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren iş yaşamınıza odaklanacak, sağlığınızla ilgilenecek daha garantici bir düşünce biçimine transfer olacaksınız.

GÜNEŞ TUTULMASI AŞK VE BEBEK GETİRİYOR.

Ay ortasında aşkla, bebek sahibi olmakla, yaratıcı projelerde yer almakla ilgili ne dileğiniz veya hedefiniz varsa başarıya dönüşecek. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma hedefe odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Uzaklardan gelen ve size güç veren bir olay/kişi arzularınıza bir sihirli değnekle dokunacak. Tutulmayı iyi değerlendirmelisiniz.

EVLİLİK TEKLİFLERİ ARTABİLİR.

17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular evlilik ve ortaklık olurken ne yazık ki bu alanda sorumluluğunuz artacak. Öte yandan partnerinizin sağlık sorunları ya da ilişkinizde hissettiğiniz bir soğukluk üzebilir.

Fakat 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. İlişki alanındaki bir Jüpiter aynı anda birkaç ortaklık yapmayı anlatırken, eşinizin pozitif tavrını, düşüncelerinizin sorunlara rağmen esnek ve geniş olabileceğini düşündürüyor. İş ortaklıklarına sıcak bakmalısınız

DOLUNAY RUHSAL RAHATLAMA GETİRECEK.

Bir başka güzel haberde şu ki: 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda ev ve yuva alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Bir yandan ruhsal gelişiminizi ilerletecek etkinlikler içine girecek, diğer yandan otoritelerinizin sürprizleriyle gelişeceksiniz. Ayı şahane bir ruh haliyle kapatacaksınız.

 

 

BAŞAK:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: YUVANIZ VE AŞK

 

Ev, yuva aile alanına düşüncelerinizi odaklayacak, esnek ve geniş düşüneceksiniz.  1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren aşka, çocuklarınıza, projelerinize rotanızı çevirecek yeniliğe açılacaksınız. Her ne kadar seçici davransanız da ortaya güven dolu bir ilişki çıkacak ve çocuklarınıza aktaracağınız yeni bilgiler edineceksiniz.

GÜNEŞ TUTULMASIYLA MÜLK SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

Ayın başındaki düşünceleri gerçekleştirmek Güneş tutulmasıyla mümkün olacak. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma yapmak istediklerinize odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Ev almak, yuva kurmak, evle ilgili tadilatları tamamlamak tutulmayla mümkün olacak.

İŞ ALANINIZDA BEREKET DE SORUMLULUKLARDA ARTIYOR.

İş alanınızda daha fazla sorumluluk alacağınız, bir çok yükü yalnız başınıza üstleneceğiniz bir dönem başlıyor. 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular iş ve sağlık programları, diyetler olacak. İsyan edip dinlenmeye daha uzun zaman harcamak isteyeceksiniz ama sabırlı olursanız yolun sonunda büyük tatili görebilirsiniz.

Sorumluluklarla birlikte destek de geliyor. 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Bol iş, bol müşteri, bol eleman, bol bol sağlık programı gibi seçeneklerin her birini ayrı değerlendireceksiniz.

YENİ ARKADAŞLAR YAŞAMINIZA GİREBİLİR.

Güzel haber sadece bu kadar değil. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda ev ve yuva alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Uzaklardan gelen bir dost hem yeni arkadaşlar kazanmanızı hem de evinizle ilgili eksikliklerin giderilmesini sağlayacak.

 

TERAZİ:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: İLETİŞİM VE EVİNİZ

 

Yakın çevrenizle ilgilenmek, sunum yapmak, kitap yazmak gibi amaçlarınız ayın ilk gününden itibaren gündemde olacak. 1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren yuvanızla ilgili sorunlara çözüm bulmayı hedefleyecek, uyumlu ve sürekliliği olana yatırım yapacaksınız.

GÜNEŞ TUTULMASI ÇEVRENİZİ GENİŞLETECEK.

Yakın çevrenizi genişletmek ve şöhrete doğru yol almak istiyorsanız tutulmanın dalgasıyla yükselmeye çalışın. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Sunum yapmak, iletişim araçlarınızı yenilemek, yeni bir tanıtım programı oluşturmak ve çevrenizi değiştirmek için tutulmanın katkılarını değerlendirmelisiniz.

CİDDİ AŞKLAR, PROJELER DÖNEMİ BAŞLIYOR.

17 Aralık’da Satürn dostunuz Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular aşk, çocuklar ve projeler olacak. Satürn oğlak burcundayken geçtiğimiz 2.5 yıl çok zorlandınız. Kova burcundaki bu evreden yararlanacaksınız. Sorumluluklar artacak ama baş edeceksiniz. Aşka daha ciddi yaklaşacak, çocuklarınızı belli bir disiplinle yetiştirecek,  projeleriniz için çok çalışacaksınız.

Üstelik 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Bir yandan sorumluluk almayı severken, öte yandan şansınızı da zamanında doğru şekilde kullanacaksınız.

DOLUNAY MESLEĞE VEDA DEMEK.

Ay sonunda dikkatli olmanızda fayda var. 30 Aralık da zorlayıcı bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda ev ve yuva alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürpriz haberlerle girecek. Kariyerinizi etkileyen biri veya bir yöneticinizin aranızdan ayrılışı üzebilir. Mesleğinize veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Her koşulda alışkanlıklarınız değişecek. .

 

AKREP:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: GELİRLER VE YOLCULUKLAR

 

Mali konularda kazanmaya ve büyük düşünmeye başlıyorsunuz. Düşünceleri eyleme dönüştürmeyi ayın ilk gününden itibaren başaracaksınız.1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren yakın çevrenizle ticari ilişkiler geliştirebilir, kısa yolculuklara çıkabilir ve teknolojik yenilikler yapabilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI GELİRLERİNİZİ ARTTIRACAK.

Mali konularda önemli bir gelir kazanmaya başlıyorsunuz. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanacak. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Ortalama 2 ay boyunca yeni bir gelir kazanmanız çok olası. Varsıllaşma yolunda ilerleyeceksiniz. Ve bir iş kurmayı düşüneceksiniz.

 

YUVANIZIN SORUMLULUĞU VE KEYFİ ARTIYOR.

Kötü haber şu: 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular: ev, aile ve onlarla ilgili sorumluluklarınız olacak.

Fakat çok üzülmeyin: 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Bir yandan yorgunluklar artarken, öte yandan destek de artacak. Evinizi genişletmek, ailenizi büyütmek gibi arzularınız nihayet gerçekleşecek.

 

EVLİLİK VEYA İŞ ORTAKLIĞI TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

Ayı güzel etkilerle kapatacaksınız. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Dostunuz Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda seyahat, taşınma, eğitim alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Evlilik teklifi, iş ortaklığı önerisi bu sürprizlerden bazıları. Heyecan verici olacak.

 

YAY:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: POZİTİF İLETİŞİM VE PARA

 

1 Aralık da Merkür burcunuza yerleşiyor. Neşeniz yerine gelirken, içe dönmek ve bilgi toplamak yerine bilginizi paylaşmayı ve dış dünyaya açılmayı, daha çok iletişimde olmayı tercih edeceksiniz. Bu evrede dileğiniz gibi kendinizi ifade edebilir ve sözleşme yapabilirsiniz. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren mali konular, özgüven ve benimsediğiniz kişilerle iletişim düşüncelerinizde daha çok yer kaplayacak.

 

GÜNEŞ TUTULMASI BURCUNUZDA DOĞUYOR GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN.

14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma kişisel imajınıza odaklanmayı, değişmeyi, yenilenmeyi sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Burcunuzda oluşan bir tutulma daima çok önemlidir. Getirileri gelecek 6 ayınızı etkiler. Görünüşünüzü değiştirebilir, estetik değişiklik yaptırabilir ya da sosyal imajınızı evlenerek değiştirebilirsiniz. Hayatınızın her alnını etkileyecek yeniliklerden kaçınmayın. Aşk ve bebek sahibi olmak öncelikleriniz olmalı. Aile içindeki hayal kırıklıklarına da hazır olun.

YALNIZ OLMAK İSTERKEN KALABALIKLAŞACAKSINIZ.

17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular yakın çevrenizle iletişim, her türlü sosyal medya ve iletişim ağı. Tahammülsüz ve yalnızlığa özenen bir profil sergileyebilirsiniz.

Öte yandan 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Kaçtıkça aranan biri olabilirsiniz. Seçtiğiniz izole hayat sizi daha da sosyal ve tanınmış birine dönüştürebilir. Her durumun keyfini çıkaracaksınız.

DOLUNAYDA BORÇLARI BİTİREBİLİRSİNİZ.

Ay sonunda borçlar kapanabilir. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda borçlar, miras, ekstra gelirler alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. İş kurmak, iş teklifleri gibi alternatif çözümlere sevineceksiniz.

 

OĞLAK:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: RUHSAL GELİŞİM VE KENDİNİ İFADE

 

1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşiyor. Düşünceleriniz gizemli, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. İçe dönecek, doğru bilgilere ulaşarak zaman geçirecek ve bilgileri ruhsal gelişiminiz için kullanacaksınız.  Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün burcunuza geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren dış dünyada güvendiğiniz kişilerle daha çok iletişim kuracak, zekanızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.

 

GÜNEŞ TUTULMASI AYDINLANMA MÜJDESİ VERECEK.

Ruhsal gelişiminiz aralık ayında bir aydınlanmaya dönüşebilir. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, başarmayı sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Tutulma ruhsal bir değişimi getirecek. Özgüveniniz, anlayışınız, dünyayı algılama biçiminiz değişirken travmalarınızdan kurtulabileceksiniz.

GELİRLERİNİZİ ARTTIRAN ŞANSLI DÖNEM AY ORTASINDA.

Satürn nihayet burcunuzu terk ediyor. 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular: mali kazançlar, özgüven, çalışmak ve benimsediğiniz insanlar. Biriktirmeye her zamankinden daha fazla özeneceksiniz.

Peki biriktirmek mümkün mü? Evet çok mümkün. 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Kazançlarınız artacak, gelir kaynaklarınız çoğalacak.

SÜRPRİZ BİR EVLİLİK KARARI AÇIKLAYACAKSINIZ.

Ay sonunda dikkatiniz yakınlarınızın üstünde olmalı. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda evlilik, iş ortaklığı ve yakınlarla ilişkiler konularında bir tamamlanma yaşanacak. Sürpriz bir evlilik veya ayrılık kararı herkesi şaşırtabilir. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak.

 

KOVA:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: EKİP ÇALIŞMALARI VE RUHUNUZUN SON DURUMU

 

Arkadaşlıklar, dilekler, inançlar 1 Aralık dan itibaren Merkür’ün iyimser ve eğlenceli yay burcuna yerleşmesiyle ilk sıraya yerleşecek. Dileklerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren içe dönmek okumak, ruhsal gelişiminizle ilgilenmek daha cazip gelecek.

GÜNEŞ TUTULMASI YENİ BİR EKİP VE DOSTLAR KAZANDIRACAK.

Yaşamınıza çok önemli, çok özel yeni arkadaşlar katılacak. 14 Aralıkda yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma sosyalleşmeyi ve elbette şöhreti getiriyor.  Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. O arkadaşlarla hayat yolunda birlikte yürürken adınızı altın harflerle yazacaksınız. Yalnız gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat etmelisiniz.

SATÜRN VE JÜPİTER -MELANKOLİ VE ŞANS BURCUNUZDA

Satürnü ve zorluklarını karşılamaya hazır mısınız? 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek.  Burcu özgürlüklerle ilgilidir. İzolasyonu, yalnızlığı bir kez daha seveceksiniz.  Özgürleşmek isteyeceğiniz konular ise evlilik baskısı ve sosyal baskılar olacaktır.

19 Aralık’da Jüpiter de burcunuza yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Kısmetleriniz çift çift gelirken değerlendirmelisiniz. Bu dönemde görünüşünüzü yenilemekten evliliğe kadar bir çok konuda şans sizden yana olacak.

İŞE VEDA VE DAHA SAĞLIKLI YAŞAM KARARI AYIN SONUNDA.

Ay sonunda gözünüz iş alanında olmalı. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda iş ve sağlık alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. İş teklifleri, sağlık sorunlarının bitişi bu döneme rastlayacak. Ayı keyifle tamamlayacaksınız.

 

BALIK:

AYIN DÜŞÜNCELERİ: KARİYER ve DİLEKLERİNİZ

 

1 Aralık da Merkür iyimser ve eğlenceli yay burcuna yani kariyer alanınıza yerleşiyor. Sorunlara çözüm bulmak için daha çok bilgilenecek, bilgilendikçe daha çok ilgileneceksiniz. Düşünceleriniz karanlık, derin, tutkulu bir alandan aydınlık, iyimser ve pozitif bir alana transfer oluyor. Bu dönem 21 Aralıkda Merkür’ün oğlak burcuna geçişiyle sona erecek. 21 Aralıkdan itibaren güvenilir dostlarla iletişim ve dileklere, ritüellere zaman ayırmak önceliğiniz olacak.

GÜNEŞ TUTULMASI YENİ BİR KARİYER TEKLİFİ GETİRİYOR.

14 Aralıkda kariyer alanınızda, yay burcunda güzel bir Güneş tutulması yaşanıyor. Mars’dan destek alan bu tutulma başarıya odaklanmayı, yükselmeyi sağlayacak. Güneş tutulmaları hayatımızda önemli büyük yenilikler yaratır. Ve gerçekleştikleri günün bir ay öncesinden bir ay sonrasına dek etkilidirler. Tekliflere açık olmalısınız. Öte yandan başkalarını hayal kırıklığına uğratmanız çok olası. Beklentileri yükseltmeyin ve ani tepki vermeyin.

RUHSAL ARINMA VE SEZGİLERİN YÜKSELİŞ YILI BAŞLIYOR.

İç dünyanızda bir yalnızlaşma dönemi sizi bekleyecek ve kalabalıklar içinde bile yalnız olmak isteyeceksiniz. 17 Aralık’da Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu transit geçiş 2.5 yıl sürecek. Kova burcu özgürlüklerle ilgilidir. İsyan edeceğiniz, özgürleşmek isteyeceğiniz konular travmalar, yakınlarınızın sağlığı ve ruhsal bir hapsolmuşluk duygusu yaşamak.

Fakat dertle birlikte dermenda geliyor. 19 Aralık’da Jüpiter de kova burcuna yerleşecek ve bu alanda 1 yıl kalacak. Jüpiter şans, bolluk, bereket getirir. Zaman zaman yalnızlaşmak isteseniz de sosyalleşmek mümkün olacak. Sorunlar üstünüze gelse de yardım alabileceksiniz.

AŞK VE BEBEK SAHİBİ OLMA İHTİMALİNİ DOLUNAY SAĞLAYACAK.

Yıl sonuna mutlu ve şanslı giren burçlardansınız. 30 Aralık da nefis bir dolunay gerçekleşiyor. Dostunuz Yengeç burcunda oluşan bu dolunayda aşk, çocuklar, projeler alanlarında bir tamamlanma yaşanacak. Uranüs’ün destekleyeceği dolunay hayatınıza sürprizler katacak. Yakın çevrenizden biriyle aniden yakınlaşabilirsiniz. Bir bebek sahibi olmanın müjdesini alabilirsiniz. Her koşulda sevineceğiniz haberler geliyor.