KOÇ: Para ve ilişkiler alanınızı bir süre bloke eden Merkür 3 Kasım'da Merkür durağan harekete geçerek ilerlemeye başlıyor. İlişkileri yeniden düzeltmek, barışmak, kavuşmak, eski ilişkilere bir şans vermek ve  için gelecek 15 gün özel bir çaba harcayacaksını

NİSAN 2024 BURÇ YORUMLARI

NİSAN BURÇ YORUMLARI

KOÇ:
Ayın en tehlikeli iki tarihi 2 ve 25 Nisan. İkisinde de Merkür durağan pozisyonda olacak. Ay boyunca Merkür retrosu burcunuzda yaşanacak. Direkt ve hızlı ifade kullandığınız için, kolayca hata yapabilir, pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde büyük alışverişler yapmaktan, elektronik eşya satın almaktan kaçının.

 

8 Nisan da burcunuzda Güneş tutulacak. Tutulmalar her zaman yeniayda gerçekleşir. Dış görünüşünüzü ve imajınızı değiştirecek yenilikler yapmalısınız. Merkür de burcunuzda Retro konumda olacağı için, geçmişteki bir imajı yeniden denemek isteyebilirsiniz örneğin yıllar önce kullandığınız saç rengine dönebilir ya da eski sakin ve dingin imajınızı kazanabilirsiniz. Venüs de burcunuzda olacağı için beğenileceksiniz. Tutulma sırasında Mars ve Satürn kişisel gelişim alanınızda kavuşacak. Bu kavuşum bazı travmaların yaşanmasına neden olabilir. Yaşlı yakınlarınızla ilgili kimi engeller suçluluk duymanıza neden olabilir. Kendinizi suçlamayın. Güçlü dostlarınız, Plüton sayesinde destek verecek. Daha iyisi, mali konularda şansınız açık olacak zira tutulma ve Jüpiter arasında yumuşak ve olumlu bir açı var. Aniden zenginleşebilirsiniz. Gelirleriniz artıyor.

24 Nisan da dolunay Akrep burcunun 4.derecesinde meydana gelecek. Mali konularda bir fedakarlık yapmanız, bir gelirden vazgeçmeniz ya da borçlanmanız gerekebilir. Arkadaş kurbanı olmamaya dikkat edin. Bir dostun borcunu ödemek veya sadece onun sözüne güvendiğiniz için para kaybetmek gibi olasılıklara dikkat edin. Darbe alabilirsiniz. Dostluklara güveninizi kaybedebilirsiniz. Bir başka olasılık da bir dostunuzun başına gelenleri telafi etmeye çalışırken borçlanmak. Sizi aşacak riskler almayın.

BOĞA:
Geçmişinizle ilgili yanlış düşünceler, yanlış bir inanışa bağlanmak, yaşlı yakınlarınızla tartışmak gibi ihtimaller ay boyunca huzurunuzu bozabilir. Kendinize karşı acımasız da davranabilirsiniz. Hatalardan dolayı suçluluk hissetmeniz Merkür’ün Retro olduğu 2-25 Nisan evresinde sorun yaratacak. Kendinize yüklenmeyin.

Güneş tutulması, 8 Nisan da Koç burcunda doğacak ve etkisi ay boyunca devam edecek. Kişisel gelişim basamaklarını zıplayarak çıkmanızı sağlayan tutulma, yaşlı yakınlarınızın hayatında yeni bir dönem açacak. Belki tekrar birlikte yaşamaya karar verebilirsiniz. Öte yandan arkadaşlarınız hatta ekip arkadaşlarınızla birbirinize katlanamaz hissedebilir, büyük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bel altı vurmamaya dikkat edin zira Mars-Satürn kavuşumu acımasız bir ruh hali verecek. Kariyer alanından gelen destek, yöneticilerin yardımına vesile olacak. Bu sayede iç huzurunuzu yeniden kazanacaksınız. Güneş Tutulmasından bağımsız olarak ayın ilk yarısında neşeli, esprili hissedecek başkalarını şaşırtacaksınız. Tepkileriniz de her zamankinden farklı olabilir. Görünüşünüzü radikal bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hatta birden fazla değişiklikle sizi tanıyanları şok edebilirsiniz. Değişimin düğmesine basıldı.

Dolunay 24 Nisanda gerçekleşecek ve Güneş burcunuzda olacağı için egonuz zedelenecek. İlişkiler bur dönemde önem kazanıyor. Özellikle evliliğinizi, ortaklığınızı, yakınlarla ilişkileri mercek altına alacaksınız. Ayrılıklar ya da kökten değişim tercihiniz olabilir. Öte yandan, otoriteleriniz, yöneticileriniz, bu değişimin düğmesine basacaklar. Gözünüzle gördüklerinize inanmakta zorlanabilirsiniz. Dolunay Akrep burcundaki etkisini oluştuğu günden 5 gün önce başlatacak. 5 gün sonrasına dek sürdürecek.

İKİZLER:
Yöneticiniz Merkür 2-25 Nisanda Retro konumda kalacak ve 2 Nisanda durağan olacağından oldukça tehlikeli. Arkadaşlarınızı yanlış anlayabilir, gerilim yaşayabilirsiniz. Hayat amacınız hakkında aşırı aceleci davranabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla tartışmalar ortaya çıkabilir. Dostluklar hakkında içe dönüp düşüneceksiniz zira dostlar beklentilerinizi karşılamayacak. Siz de onlarınkini..

Arkadaşlıklar ve ekibiniz ay boyunca önemli olacak. Eski ve yeni dostlar hayatınıza katılacak. 8 Nisan Güneş Tutulması önemli dostluklar kurmanızı veya pekiştirmenizi sağlarken, dileklerinizin de önünü açacak. Ancak yöneticilerin ya da otoritelerin şimşeklerini üzerinize çekebilirsiniz. Öfke patlamalarının nedeni, yöneticilerinizin size karşı aşırı sabır göstermiş olmaları. Tahammül her an bitebilir o nedenle kredilerinizi iyi kullanın. Öte yandan iş yaşamınızda sorumluluklarınız artacak ve gergin de hissedeceksiniz. Uzun bir yolculuk ihtimali yeniden heyecan duymanızı sağlayabilir. Uzaktaki dostlarınızı hatırlayın ve bir araya gelerek biraz nefes alın. İç dünyanızda da önemli bir değişiklik yaşayacaksınız. İnançlarınız değişecek ve bildiğiniz ezberler bozulacak. Travmalarınızdan arınabilirsiniz. Bir bilinmezi ya da düğümü çözebilirsiniz. Rüyalarınızı önemseyin.

Dolunay Akrep burcun 24 Nisanda doğacak. 19-29 Nisan arasında etkili olacak. İş yaşamınız, çalışma tarzınız, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz, sağlığınız, ofis adresiniz, ofis eşyaları, elemanlar ve müşterilerle ilişkiler irdelemeniz gereken alanlar. Vazgeçebilir, eskileri yenileyebilir, her şeyi sonlandırıp uzaklara gitmek isteyebilirsiniz. Ancak gökyüzünde oldukça sert bir etki var o nedenle bu gidişin sonucu memnun etmeyebilir. Eski dostlarınızın fikirlerini önemseyin. Sezgilerinize güvenin. Uzun yolculuklarda dikkatli olun sağlık sorunları yaşanabilir.

YENGEÇ:
Kariyer alanınız 2-25 Nisan arasında bir çeşit sınavdan geçecek. Yöneticilerinizle aranızı bozacak yanlış anlamalar, evrak kayıpları, umursamaz ve fütursuz söylemler üzecek. Süreci sakinlikle ve iyi bir şekilde yönetirseniz kimse zarar görmez. Beklentiyi düşürün. Her evrakı 2 kez kontrol edin. Anlayışınızı yükseltin.

Kariyer alanınızın yenilenmesi, gelen teklifleri kabul etmeniz ya da yönetici değişikliğine hazır olmanız gerekiyor. 8 Nisanda doğan Güneş tutulması, eskiden beri hayaliniz olan bir yeniliği yaratacak. Eski yöneticilerinizden biriyle yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz. Süreç 1 ay boyunca devam ediyor olacak. Dikkat etmeniz gereken şeyse uzun yolculuklar. Yolculuklarda zarar görebilirsiniz dikkatli olun. Eğitim alanlarından uzak durun. Öfkeli tepkilerin kontrolden çıktığı ortamlarda bulunmamalısınız. Kaza, kırıklar, sağlık sorunları gibi ihtimaller yorabilir. Mali konularda git gide güçleneceksiniz. Yöneticilerinizin koruması altında olacaksınız. Ve iyi dostlarınızla ekip arkadaşlarınız büyük bir sürpriz yapacaklar. Kutlamalar, sosyalleşme yeteneğinizi yeniden hatırlatacak. Paslanmış yanlarınızı yeniden parlatacaksınız.

Aşk yaşamınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz Dolunay 19-29 Nisan arasında buna teşvik edecek. 24 Nisanda, dostunuz Akrep burcunda doğan dolunay yüzleşmeleri de getireceği için ilişkilerinizi sarsabilir dikkatli olun. Ani ve yıkıcı kayıplar, ameliyatlar, mali değişiklikler hem dostluklarınızı hem duygusal yaşamınızı etkileyecek. Projelerinizi tamamlayıp teslim edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkinizde bir dönemeci geçip değişme kararı alabilirsiniz. Dostlarınızdan destek alacaksınız.

ASLAN:
Yolculuklarda sorun yaşama ihtimaliniz 2-25 Nisan arasında hayli yüksek. Merkür Retro konumda olacak. Bilet kaybı, vize reddi, vasıta saatini kaçırmak, kredi kartınızı kaybetmek, yanlış vasıtaya binmek gibi ihtimaller canınızı sıkabilir. Dikkatinizi arttırarak sorunları büyük oranda azaltabilirsiniz. Ya da yolculuklardan bu dönemde uzak durabilirsiniz.

Uzun yolculuklara çıkmak, yeni eğitimler almak, yurt dışı seyahatler ya da Dünya görüşünüzü, ufkunuzu genişletecek yeni bakış açıları elde edeceksiniz. 8 Nisanda Güneş tutulması dostunuz Koç burcunda doğuyor Mutlaka bu yeniliklerden birini yapmaya çalışın. Yarım kalan bir eğitime yeniden başlamak, bir kez görüp uzun süre gitmediğiniz yerleri yeniden görmek olasılıklardan. Dikkat etmeniz gereken konu gelir-gider dengenizi korumak ve ani büyük harcamalardan kaçınmak. Aşırı kuralcı ve inatçı davranışlar zarar yol açabilir. Miras, nafaka gibi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Güzel haber şu seyahatlere eşlik edecek ya da sadece destek verecek yakınlarınız olabilir. Seyahatlerin sonunda biriyle ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kariyer alanınızda büyük bir ödül ya da sürpriz bekleyin. Birkaç yöneticinizden birden övgü alabilirsiniz.

Ev yaşamınızı, ebeveyninizle ilişkinizi, aile kurma arzunuzu yeniden gözden geçirmeniz için dolunay zorlayacak. 24 Nisanda doğan dolunay 19-29 Nisan boyunca etkili. Yakınlarınızın başına gelen olaylar ilişkilerinizi geri dönülmez biçimde değiştirebilir. Yöneticileriniz bu dönemde destek verecek. Çeşitli sürprizler ve ödüllerle sevineceksiniz. Uzaklardaki dostlar, eğitim alanından tanıdığınız kişilerde yardım edecekler. Dikkatli olmalısınız. Ev satışı veya taşınmak söz konusuysa, yakınlarınızı kontrol altında tutun.

BAŞAK:
Yöneticiniz Merkür 2-25 Nisan arasında ödemeler, borçlar ve ekstra gelirler alanınızda sorun yaratma eğiliminde olacak. Ödemelerinizi unutabilir, otomatik ödeme talimatlarınızı yerine getirmek için hesap bakiyenizi yeterli duruma getirmeyebilirsiniz. Alacaklar, verecekler karışabilir ya da kendinizi tazminat ödemek zorunda olduğunuz bir duruma sokabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi kontrol altında tutmaya çalışın.

Ekstra gelirler kazanabileceğiniz bir teklifle karşılaşacaksınız. 8 Nisan Güneş tutulması bu teklifin sıradan olmadığını anlatıyor. Büyük bir yükseliş yaşayabilirsiniz ancak çalışma hayatınız yoksa sağlıklı olmanız adına ameliyat olmanız da mümkün. Yakınlarınızla ilişkinizde bir dönemece giriyorsunuz Mars-Satürn kavuşumu sert tepkilere ve acımasızlığa maruz kalacağınızı anlatıyor. Sağduyunuzu koruyun ve korkmayın. İş arkadaşlarınızın, müşterilerinizin veya danışanlarınızın desteği sizinle olacak. Maddi manevi destek alacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızın sürprizi hem şaşırtacak hem sevindirecek. Sürpriz bir davet alarak uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan bir eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir şansla tanışabilir, dünya görüşünüzü değiştirebilirsiniz. Sürprizler hayatınızda büyük adımlar atılmasını sağlayacak.

Yakın çevrenizde bir değişiklik olabilir. Otomobilinizi satabilirsiniz. Trafikde son derece dikkatli olun kazalara açıksınız. Uzun yolculuklarınızı bu evrede planlamayın. 24 Nisanda sert bir dolunay gerçekleşecek. 19-29 Nisan arasında etkili olacak. Sağlık sorunları yaşayabilir, yaşam biçiminizi değiştirebilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili köklü değişiklikler olabilir. Uzak yollardan gelen destekle neşeleneceksiniz. Eski borçları ve alacakları hatırlayabilirsiniz. Gelir gider dengenizi koruyun.

TERAZİ:
Evlilik, iş ortaklığı, yakınlarınızla ilişkiler ve danışmanlarınızla ilişkiler alanınız 2-25 Nisan aralığında sınavdan geçecek. Yanlış anlamalar, beklenmedik tepkiler, abartılı beklentiler, düşüncesiz söylemler ilişkilerinizi zedeleyebilir. Nasıl anladığınızı sakinlikle anlatarak “doğru mu anladım?” diye sormak kurtarıcı olacak. Konuşma boşluklarını kendiniz doldurmayın.

Evlenebilir, iş ortaklığı kurabilirsiniz. Hatta ayrıldığını eşle ya da ortakla yeniden sözleşme imzalayabilirsiniz. Merkür retrosunda gerçekleşen Güneş Tutulması ay boyunca etkili olacak. Geçmişle bağlantılı ilişkileri parlatacak. Eski sevgililer, tanıdıklar değer kazanacak. İş yaşamınızda dikkatli olun. Düşmanca tavırlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Aşırı sorumluluk alıp, kuralcı da davranabilirsiniz. Esnek olmaya çalışın. Aşk ve evlilik alanınızda güzel gelişmeler olacak tamamen buna konsantre olun. Mali alanda aniden hesap hanenize aktarılan bir ödeme şaşırtacak. Bunun yanısıra büyük kayıplara uğramamak için dikkatli olmalısınız. Ani gelişen fırsatlar istediğiniz estetik operasyonlar için de iyi olacak. Sağlık sorunlarına açıksınız. Özellikle eklem kemik sağlığı, incinmeler, cilt sorunları rahatsız edici olabilir.

Mali konulara özel bir önem vermeniz gerekiyor. Gelirleriniz artmalı yada mümkün değilse vazgeçip daha iyi kazanacağınız bir alana geçmelisiniz. Bunu sağlayacak dolunay 24 Nisanda Akrep burcunda doğacak. Çocuklarınızın karşı çıkması ya da başka telaşları sizi yolunuzdan alıkoyabilir. Konuyu rafa kaldırmayın bu değişiklik yapılmalı. Yakınlarınızın olumlu desteği sizinle olacak. Bunun yanı sıra sürpriz gelirler elde edecek veya unuttuğunuz bir paraya ulaşacaksınız.

AKREP:
İş alanınızda karşılıklı atışmaların ve yüzleşmelerin yaşanacağı bir dönem 2-25 Nisan arasında. Merkür retrosu iş ilişkilerinize ve iş alanınızdaki evraklara, eşyalar dikkat edin. Kayıplar can sıkıcı olabilir. İlişkileriniz yanlış anlamaların kurbanı olabilir. Müşteri ilişkilerinize farkında olmadan zarar verebilirsiniz. Bu dönemde başkalarını değil, kendinizi eleştirmeli, kışkırtıcı davranmamalısınız.

İş ve sağlık yaşamınızda büyük yeniliğe hazırlanın. 8 Nisan Güneş Tutulması yenilik fırsatlarını karşınıza çıkaracak. Öte yandan geçmişte yarım kalan işleri tamamlama şansı da bulacaksınız. Eski müşterilerle yeni ilişkiler geliştirecek, kaybettiğiniz iş fırsatlarınız yeniden kazanacaksınız. Sağlık sorunlarınız bu dönemde yeniden nüksedebilir ve bir zamanlar size iyi gelen tedavi yöntemlerini hatırlayabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ya da partnerinizle yaşayacağınız sorunlarda kendinizi çaresiz hissetme ihtimaliniz var. Köşeye sıkıştırılabilirsiniz. Kontrolü kaybedebilirsiniz. Aile bireylerinden güçlü bir kişiden destek isteyebilir, iş arkadaşlarınızın yardımını alabilirsiniz. Sorumluluklarınız özellikle çocuklarla ilgili olanlar bir miktar artabilir. Dayanma gücünüz azalabilir fakat bu geçici bir süreç. Yakınlarınızın yapacağı bir sürpriz veya evlilik teklifi heyecan duymanızı sağlayacak.

24 Nisanda burcunuzda gerçekleşen dolunay kişisel imajınızda, tarzınızda ciddi bir değişiklik yapmanızı isteyecek. Görünüşünüzü değiştirmeli veya değişim sürecindeyseniz süreci tamamlamalısınız. Aile bireylerinin yaşayacağı köklü değişiklik getiren olaylar, iş ve sağlık yaşamınızdaki gelişmeler, fırsatlar biraz dikkatinizi başka yöne çekecektir. Sosyal statünüz değişmek üzereyse ailenizin itirazlarıyla karşılaşabilirsiniz. Evlenebilir, evlilik yolunda adım atabilirsiniz. Partnerinizin sürprizi şaşırtacak.

YAY:
2-25 Nisan arasında aşk, çocuklarla ilişkiler, sanat, riskli yatırımlar alanınızda Merkür Retro olacak. Partnerinizle şakayla başlayan ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızı anlamakta ve anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sanatsal aktivitelerde hatalar, kazalar yaşanabilir. Riskli yatırımlarda kaybedebilir, yanlış adımlar atabilirsiniz. Dikkatli ve özenli olun.

Aşk yaşamınızda yeniden baharı hissedebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa yenilik yapmak, yeni bir bakış açısı kazanmak 8 Nisan Güneş Tutulması sayesinde olacak. Yalnızsanız geleceğinize damga vuracak bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Merkür Retro olacağı için bu kişiyi daha önceden tanımış hatta sevmiş olma ihtimali de var. Ancak bazı ailevi sorunlar, sorumluluklar veya evinizle ilgili sıkıntılar odağınızı konudan uzaklaştırabilir. Aileniz yeni ilişkinize itiraz da edebilir. Yakın çevrenizden güçlü bir destek alacaksınız. Bu sayede hem imajınızı değiştirecek hem aşkı doya doya yaşayacaksınız. Bunların yanı sıra iş yaşamınızla ilgili güzel sürprizler yaşanabilir. Sağlığınızla ilgili beklenmedik bir gelişme sevindirebilir. Yakın çevrenizle birlikte büyük bir projenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanınma ve sahnede olmakla ilgili girişimlerinizin sonucunu Güneş Tutulması sayesinde alacaksınız. Tutulma ay boyunca etkili.

24 Nisan dolunayı kişisel gelişiminiz açısından değerli ancak yakın çevrenizde olup bitenlere de duyarsız kalmayacaksınız. 19-29 Nisan döneminde dolunay yeni bir şifa yöntemiyle tanışmanızı veya bilinçaltınızı temizletmenizi sağlayabilir. Çeşitli terapiler deneyebilirsiniz. Meditasyon yapmayı öğrenebilir, farkındalığın gerçek anlamını keşfedebilirsiniz. Aşk alanınızda geçmişin esintilerini bulacaksınız. Eski sevgiliyle karşılaşabilirsiniz. Yarım kalan projelerinizi sürdürmek üzere bir şans da bulabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz.

OĞLAK:
Ev alım satımı, eşya yenilemek, taşınmak, aile içi ilişkiler gibi domestik konularda 2-25 Nisan aralığında hata yapabilirsiniz. Bu nedenle ilişkilerinize özen göstermeniz gereken, beklentiyi düşük tutmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu süreçte alım satım yapmamak, pahalı alışverişler yapmamak, bozulan kombi, kapı zili, elektrikli ve elektronik eşyaların tamiri ya da yenilenmesi için acele etmeyin. Kendiliğinden düzelebilir.

Ev almak/satmak, evinizi yenilemek, taşınmak veya aile kurmakla ilgili gelişmelere 8 Nisan Güneş tutulması hız kazandıracak. Tutulmanın etkisini ay boyunca hissedeceksiniz. Yuva kurmak da ihtimallerden biri. Annenize kavuşmak, annenizle tekrar birlikte yaşamaya başlamak da Güneş Tutulmasının getirisi olabilir. Çevre değişikliği yaparsanız bundan hoşnut olmayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilir, sizi aşan bir şekilde gücünüzü zorlayabilirsiniz. Bunlar ay boyunca şikayet edeceğiniz konular olacak. Mali konularda güzel gelişmeler bekleyin. Özellikle mülkünüzle ilgili bereketinizi arttıran bir olay gelişebilir. Satışdan elde edeceğiniz parayı iyi bir yatırıma yönlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler bir anda mutluluğunuzu katlayabilir. Hem mali hem de manevi açıdan sevineceksiniz. Onların mutluluğu sizin de mutluluğunuz olacak.

Arkadaşlık ve ekip arkadaşları kavramlarının üstünde düşünmeniz gerekiyor. İşlevini kaybeden ve iletişiminizin koptuğu arkadaşları telefon defterinizden temizlemek isteyebilirsiniz. Çalışmalarından hoşnut kalmadığınız ekip arkadaşlarıyla yollarınızı ayırabilirsiniz. Mali konulardaki ani değişiklikler bu konuyu hızlandırmanızı sağlayacak. Eski evinize yeniden taşınmak, eski bir eşyayı yeniden kullanmaya başlamak gibi şanslarınız olacak. Dolunay tüm bunları 19-29 Nisan aralığında destekleyecek. Aşk alanından sürprizler bekleyin.

KOVA:
Yakın çevrenizle ilişkilerinizde riskli dönem 2-25 Nisan arası. Yanlış anlamalar, yanlış düşünceler ilişkilerinizi bozabilir. Kısa yolculuklarda, elektronik eşyalarınızla ve aracınızla ilgili sorunlar yaşanabilir. Tamiratlar için acele etmeyin sorunlar çoğu zaman kendiliğinden düzelir. Yolculuklarda bilet, pasaport ya da kartlarınızı kaybedebilirsiniz dikkatli olun. Mümkünse seyahate çıkmayın.

Yakın çevrenizde büyük bir değişikliğe hazırlanın. Ya taşınacaksınız ya da eski komşularınızdan biri tekrar komşunuz olacak. Kardeşiniz dünyaya gelebilir. Yeni bir otomobil ya da elektronik eşya alabilirsiniz. Çok önemli bir sunumu başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Merkür retrosunun eşlik ettiği Güneş Tutulması tarihi ama tanıdık değişiklikler için uygun zemin hazırlar. Mali konularda sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Aşırı masraflar ve kızgınlıkla alınan şeyler bütçenizi yorabilir. Emeklerinizin karşılığını alamadığınızı da düşünebilirsiniz. Özgüveniniz düşebilir ve bu düşüş yine mali konuları negatif etkileyebilir. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Her ne olursa olsun yakın çevrenizi ve kardeşlerinizi destekleyeceksiniz, sizden güç alacaklar. Başakları için iyi bir örneksiniz. Evinizle ilgili sürpriz gelişmeler şok edebilir. Bir anda ortaya çıkan birden fazla arızayla ya da beklenmedik olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kariyerinizi yeniden gözden geçirip kimi yenilikler yapmalı, eskimiş ve işinize yaramayan alet, fikir, eylemleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Daha güçlü görünmek isteyebilir veya etkileyici olma çabasından vazgeçebilirsiniz. Eski çevrenizle yeniden ilişki kurun. Şansınızın aniden değiştiğine tanık olacaksınız. Aile bireylerinin sürprizleri sevindirecek. Tüm bunları sağlayan 24 Nisan da Akrep burcunda doğan dolunay olacak. Dolunay 19-29 Nisan arasında etkili. Kariyerinizi geliştirmeye çalışın.

BALIK:
Mali konularda kolayca hataya düşeceğiniz bir dönem 2-25 Nisan da yaşanacak. Bu evrede yeni bir işe başlamak veya büyük yatırımlar yapmak uygun değildir. Yarım kalan işleri tamamlamak, eski fikirleri cilayıp hayata geçirmek içinse uygundur. Para kayıpları, kandırılmak, hırsızlık ya da yanlış alışverişler pişmanlık yaratabilir. Dikkat seviyenizi ikiye katlayın. Bu dönemde özgüveninizde bir azalma hissedebilirsiniz. Geçici.

Mali konularda yeni bir gelir elde etmek veya ilk maaşınızı almak ya da bildiğiniz bir işi tekrar yaparak para kazanmaya başlamak 8 Nisan Güneş Tutulmasının sonucu olacak. Özgüveninizi yükseltecek yeni bilgilere ulaşacaksınız. Fakat kurallarınız ve gitgide yükselen öfkeniz ay boyunca başınıza dert olabilir. Boyunuzu aşacak sorumlulukların altına girmemekte fayda var. Gereksiz işlerle tansiyonunuzu yükseltebilir veya hastalanabilirsiniz. Sağlık sorunları yaşarsanız uzun süre iyileşemeyebilirsiniz. Bağışıklığınızı güçlü, içinizi ferah tutun. İç güdülerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Yatırımlarınızı doğru şekilde yapacak, sunumlarınızda başarılı olacaksınız. Yakın çevrenizi etkileyen sürpriz bir gelişme yeni bir dijital oyuncağınızın olmasını sağlayabilir. Otomobil ya da robot makinelere ilginiz varsa hediye de edilebilir. Beklemediğiniz sevinçler yaşayacaksınız.

24 Nisan dolunayı, Akrep burcunda doğuyor. Uzun yolculukları tamamlayıp eve dönmek, vize almak veya uzaklara taşınmak gibi olasılıkları değerlendirin. Travmatik kimi olaylar yaşanabilir ya da inanışlarınızda köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Mli konularda eski müşterilerinize ulaşmak ya da eski kazanma yöntemlerinize dönmek rahatlatacak. Yakın çevrenizin desteğini alacaksınız. Sürpriz yapan kardeşleriniz sevincinize ortak olacak. Mali konularda çeşitli şanslar karşınıza çıkabilir iyi değerlendirin.

SU KARAKUS

HER HAKKI SAKLIDIR