MAYIS 2022 BURÇ YORUMLARI ( MERKÜR RETROSUNUN GÖLGESİ)

MAYIS 2022 BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

2 Mayıs da Venüs koç burcuna yerleşiyor. Daha çekici olmak ve hayranlarınızı tanımak isterseniz görünüşünüze bir miktar estetik katın. Bu özel bir dönem. Enerjinizle etkileyeceksiniz.

 

10 Mayıs da Merkür İkizler burcunda geri gitmeye başlıyor. İletişim araçlarınız, arabanız, çevrenizle ilişkileriniz risk altına girecek. Önlem almanız mümkün değilse sakin kalmalısınız ve hemen tamir ettirmek yerine bir süre beklemelisiniz.

11 Mayıs da şans ve genişleme, büyüme, yayılma gezegeni Jüpiter burcunuza yerleşiyor. Son 12 yılın en şanslı dönemi de böylece başlıyor. 28 Temmuza kadar, bu şansı iyi değerlendirin. Jüpiter asıl girişi 20 Aralık’da yapacak. O zaman dek karşınıza çıkan fırsatları iyi kullanın.

 

16 Mayıs da gerçekleşen Ay tutulması gelirlerinizden bir kısmından vazgeçmeniz anlamına geliyor. Çeşitli engeller sizi buna teşvik edebilir. Kariyer mi para mı ikileminde kalırsanız kariyeri tercih edin. O alandaki şansınız parayı da beraberinde getirecektir.

23 Mayıs da Merkür retrosu boğa burcunda devam edecek. Mali konularda hata yapmaya açık olacaksınız. Özgüveniniz gereksiz sarsılabilir. Kendinizi herşey için motive edin, destekleyin.

25 Mayıs da Mars burcunuza yerleşiyor. Son aylarda kaybettiğiniz enerjiniz yeniden yükselişe geçecek. Daha atak ve cesur kararlar alabileceksiniz.

Venüs, 28 Mayıs dan itibaren boğa burcuna geçerek finansal avantajlar yaratacak. Hem daha iyi kazanmak, hem doğru harcamalar yapmak mümkün olacak. Mali konulardaki avantajınız pazarlıkların kazanan tarafı olmanızı sağlayacak.

30 Mayıs haziran yeniayı yeni bir otomobil veya iletişim aracı almanızı sağlayabilir ancak öfke kontrolü yapmakta zorlanacaksınız. Mali gelişmeler satın alma gücünüzü arttıracak.

 

BOĞA:

Yöneticiniz Venüs 2-27 Mayıs arasında iç dünyanızı şenlendirmek, gizli aşklara eğilimli olmak, geçmişin güzel ve çocuksu yanlarını hatırlamak, keyifli hissetmenizi sağlamak üzere koç burcunda yolculuk yapacak.

10 Mayıs da Merkür ikiler burcunda yeni para ve özgüven alanınızda geri gidecek. Bu Retro bir miktar tehditkar ve büyük hatalar yaptırabilir. Her şeyi iki kez kontrol etmelisiniz. Mali konularda önemli kararlar almamalısınız.

11 Mayıs dan itibaren iç dünyanızda bir aydınlık, sezgilerinizin güçlenmesi gibi hoşunuza gidecek bir iyimserlik gelişecek. Bunun sebebi Jüpiter’in koç burcuna girişi. Temmuz sonuna dek böyle. Sezgilerinizi iyi kullanın. Doğru zamanlamayla şansı yakalayacaksınız.

16 Mayıs da evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşen Ay tutulması, ilişkinizi gözden geçirmenize veya zaten öyle bir süreç varsa, otoritelerin çıkaracağı engellerle baş etmeniz gerektiğine işaret ediyor. Sezgilerinizi dinlemeli ve kent değişikliğine evet demelisiniz.

23 Mayıs da Merkür retrosu burcunuzda devam edecek. Bu her alanda ama özellikle ilişkiler de yanlış anlamaya, yanlış düşünmeye yatkın olmanız anlamına geliyor. İlişkileri kopartma aşamasına gelmeden dinlemeli, anlamaya çalışmalısınız.

25 Mayıs dan itibaren suçluluk duygusuna dikkat etmelisiniz. İç dünyanız bir yandan ışıldarken diğer yandan kendinize gereksiz kızgınlıklar geliştirebilirsiniz.

28 Mayıs dan itibaren burcunuza geçiş yapan yöneticini Venüs, 23 Hazirana dek burcunuza aşk, çekicilik ve finansal avantaj katkısında bulunacak. Değerlendirin.

30 Mayıs yeniayıyla yeni gelirler elde edeceksiniz. Yeniay ikizler burcunda doğuyor. Suçluluk duygusunun sizi esir almasına izin vermemelisiniz. Uzak yollardan büyük bir destek alacaksınız.

 

İKİZLER:

2-27 Mayıs arasında Venüs arkadaşlıklarınızı, ekip çalışmalarını daha sanatsal aktivitelerle ve sevgiyle donatacak. Bu özel dönemde sosyalleşmenin tadına doyamayacaksınız. Arkadaşlardan biriyle yakınlaşmak mümkün.

10 Mayıs da Merkür burcunuzda geri gidecek. Hayatın her alanında hata yapabilirsiniz. Kendinizi hoşgörün elbette ama bu evrede dikkatiniz yüksek olsun. Gözünüzden bir şey kaçmamalı. Özellikle ilişkiler ve iletişim konusunda yanlış anlamaya yatkın olacaksınız.

11 Mayıs da Jüpiter burç değiştirecek ve koç burcuna yerleşecek. Yeni arkadaşlar yaşamınıza girecek. Daha çok sosyalleşecek ve yalnız yıllara son diyeceksiniz. Bu arkadaşlar sizin için çeşitli fırsatları ayağınıza getirme görevi üstlenecekler. Değerlendirin.

16 Mayıs Ay tutulması iş ve sağlık yaşamınıza bir çeşit spot tutacak. Büyük resmi görecek ve kimi işlevini kaybeden alışkanlıklardan ve işlerden vazgeçeceksiniz. Uzak yollardan destek gelmeyebilir ve kendi başınıza şansı bulabilirsiniz. Rahat olun.

23 Mayısdan itibaren Merkür retrosu boğa burcunda devam edecek. Geçmişinizle ilgili yanlış düşüncelere ve inanışlara kapılabilir veya yanlışlıkları düzeltme yoluna gidebilirsiniz. Her koşulda dinlenmek, iletişimi minimuma indirmek için iyi bir dönem.

25 Mayıs dan itibaren Mars koç burcuna yerleşerek, dostlarınızla daha çok tartışmaya ve birlikte gelişmeye teşvik edecek. Ekip çalışmalarındaki yarışma ruhu sizi motive edecek. Başarılı bir iş ortağı olacaksınız.

28 Mayıs dan itibaren Venüs geçmişin keyifli anılarına götürecek. Yaşlı yakınlarınıza daha çok zaman ayırmak, sevginizi hissettirmek isteyeceksiniz.

30 Mayıs da burcunuzda gerçekleşen yeniay, görünüşünüzü ve tarzınızı yenilemenizi sağlayabilir. Arkadaşlıklardaki sorunlar büyüyebilir. Sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz o nedenle yolunuzu kalbinizle bulun.

 

YENGEÇ:

2-27 Mayıs arsında kariyer alanınızı ziyaret eden Venüs, otoritelerle ilişkilerinizde neşeli, esprili ve verimli bir süreci başlatacak. İlişkileriniz iyileşirken, hedefe odaklanmanız da mümkün olacak.

10 Mayıs da İkizler burcunda Merkür gerilemesi başlayacak. Bir şekilde yalnız kalmak isteyeceksiniz. Gizli olayların açığa çıkması sinirinizi bozabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Yanlış anlamadığınıza emin olun.

11 Mayısdan itibaren kariyer alanınızda parlayan Jüpiter yeni şansları ve olasılıkları hayatınıza getiriyor olacak. Yöneticilerinizle iyimser ve pozitif bir ilişki kurabileceksiniz. Yeni ve şaşırtıcı güzellikte teklifler alabileceksiniz. Temmuz sonuna dek zamanınız var acele etmeyin.

 

16 Mayıs Ay tutulması dost burcunuz akrep de gerçekleşecek bu nedenle bu zor tutulmadan yararlanabilirsiniz. Aşk yaşamınızı süzgeçten geçirin. Bebek sahibi olmak isteyip istemediğinize karar verin. Ödemelerinizi planlayın gerisi şans olarak size aksın.

23 Mayısdan itibaren Merkür gerilemesi boğa burcunda devam edecek. Arkadaşlar ve ekibinizden kişilerle aranızda yanlış iletişim nedeniyle kırgınlıklar gelişebilir. Arabulucu olun ve şefkatli davranın. Belki de kimse suçlu değil.

25 Mayıs da Mars koç burcuna geçerek hırslarınızı direkt bir şekilde kariyerinize kanalize etmenizi sağlayacak. Bu pozitif bir dönem yılmaz bir savaşçıya dönüşeceksiniz. Başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

 

28 Mayıs da Venüs boğa burcuna geçiş yapıyor. Dostlarla zaman geçirmek, sosyalleşmek, yemekli toplantılar, benimsediğiniz kişilerle hayatınızı paylaşmak öncelikleriniz olacak.

30 Mayıs yeniayı kişisel gelişim açısından önemli bir basamak atlamanızı sağlayabilir. Yöneticilerinizle ilişkinize dikkat edin, yakınlarınızın desteğini alın, arkadaşlarınızla sevgi alışverişinde bulunun ve değişime hazırlanın.

 

 

ASLAN:

2-27 Mayıs arasında Venüs dostunuz koç burcunda yolculuk yapıyor. Bol seyahat etmek, yollarda olmak, aynı zamanda adrenalin tutkunuzu tatmin edecek aktivitelerde yer almak bu dönemde yapacaklarınız.

10 Mayıs da Merkür ikizler burcunda Retro konuma geçecek. Sosyalleşmek yerine yalnız kalmayı seçebilirsiniz zira her iletişim bir miktar can sıkıcı olma potansiyeli taşıyor. Arkadaşlarla tartışmak veya kopma noktasına gelmek olası.

11 Mayıs da Jüpiter koç burcuna yerleşiyor. Yurt dışı bağlantılarınız artabilir, ticari yaşamınız varsa beklentilerinizi karşılayacak kazanımla elde edebilirsiniz. Eğitim yaşamınız devam ediyorsa pratik öğrenme yöntemleri keşfedebilir, aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

16 Mayıs Ay tutulması Akrep burcunda oluşacak ve bir miktar tehditkar. Evle ilgili alım/satım kararlarında dikkatli olun. Yakınlarınızla ortak karar almaya gayret edin aksi halde önünüze tal konulabilir. Öte yandan uzak yerlere yolculuk veya taşınma konusunda şanslısınız.

23 Mayıs dan itibaren Merkür retrosu boğa burcunda sürecek. Otoritelerle ilişkinizde yanlış anlamalar yaşanabilir ve kariyer değişikliğine gitmeyi düşünebilirsiniz. Acele karar vermeyin.

25 Mayıs da Mars dostunuz koç burcuna yerleşiyor. Seyahatlerde adrenaline doyabilir, eğlenebilir ve rahatlayabilirsiniz ancak hız yapmamaya çalışın. Kazalara da açık olacaksınız.

 

 

 

 

 

28 Mayıs dan itibaren Venüs boğa burcuna geçtiğinde, kariyerinize odaklanacak ve güvenli bir alan oluşturmak için yöneticilerinizle işbirliği yapacaksınız. Bu süreçte garantilere önem vereceksiniz.

30 Mayıs da yeniay arkadaşlık alanınızda doğacak. Seyahatlerde dikkatli olun. Kaza riskine açıksınız. İş ve kariyer alanında arzu ettiğiniz köklü değişiklikleri yapabileceksiniz.

 

 

BAŞAK:

2-27 Mayıs döneminde Venüs koç burcunda yolculuk yapacak. Ekstra gelir kazanmak, kredi almak, sigorta gibi alacaklarınızı toparlamak ve mali konularda dengenizi bulmak için avantajlar ve fırsatlar yaratacak değerlendirin.

Yöneticiniz Merkür, 10 Mayıs da ikizler burcunda Retro konuma geçecek. Kariyerinizi etkileyecek hatalar yapabilirsiniz dikkatli olun. İlişkilerde aceleci davranmayın. Evrak ve teklifleri tekrar tekrar gözden geçirin.

11 Mayıs dan itibaren Jüpiter koç burcunda yol almaya başlayacak. Bu esas girişin bir fragmanı ve size neler sağlayacağı hakkında bir bilginiz olacak. Ekstra gelirler kazanabilir, ödemelerinizi kolayca elde edebilir, karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Temmuz sonuna dek kredi, miras gibi alacaklar konusunda şanslısınız.

16 Mayıs da Ay tutulması yakın çevre alanınızda gerçekleşecek. Komşularınızdan kimisiyle vedalaşabilir, otomobilinizi satabilir veya aradığınız elektronik eşyayı bulabilirsiniz. İhtimaller de, engellerde çok. Sağlık sorunlarına dikkat edin. Aşk ve kariyer yaşamınızda güzel gelişmeler bekleyin.

23 Mayıs da Merkür gerilemesi boğa burcunda devam edecek. Yolculuklar ve eğitim hayatınızda maksimum detaycı olun. Gözden kaçan ayrıntılar hatalara neden olabilir.

25 Mayıs da Mars koç burcuna giriş yapacak. Harcamalarınız artabilir tutumlu olun. Agresif ve kinci bir tutum sergileyebilirsiniz öfkenizi kontrol edin.

28 Mayıs sonrasında Venüs boğa burcuna geçiyor. Bu transit boyunca seyahat etmekten, yeni eğitimler almaktan, dünya görüşünüzü yenilemekten keyif duyacaksınız.

30 Mayıs yeniayı kariyer alanınızda yeni teklifler ve yükseliş ihtimalleri karşınıza çıkaracak mutlaka değerlendirin. Öte yandan bu süreçte para kaybına uğramamalısınız, büyük yatırımlardan uzak durun. Aşk yaşamınızda herşey yoluna giriyor. Beklentilerinizi gerçekleştirecek sevgi uzak bir yoldan gelecek.

 

 

TERAZİ:

2-27 Mayıs evresinde yöneticiniz Venüs, koç burcundan transit geçiş yapacak. Evlilik ve ortaklık konusunda partnerinizle uyumlu olacak, tartışmalardan dahi keyif alacaksınız.

10 Mayıs da Merkür retrosu, seyahatlerinizi, eğitim planlarınızı ve dünya görüşünüzü etkileyecek. Eski tanıdıklarla karşılaşmanız olası ve iyi teklfileri yanlış değerlendirmek de ihtimal. Dikkatli olmalısınız.

11 Mayıs da Jüpiter koç burcuna geçerek uzun zamandır yolunda gitmeyen ilişkilerinize tatlı bir dokunuş yapacak. Evlilik ve ortaklık konusunda nihayet şanslı olduğunuzu hissetmeye başlayacaksınız. Temmuz sonuna dek şanslı bir evlilik de yapabilirsiniz.

16 Mayıs Ay tutulması mali konularda keskin kararlar almanızı sağlayacak ancak partneriniz tarafından engellenme olasılığınız var. Eşinizin ve uzak çevrenizin desteğini almaya çalışın. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

 

23 Mayıs da Merkür retrosu boğa burcunda devam edecek. Bu kez mali yatırımlar, gelir, gider dengesi risk altına girecek. Ciddi karaları erteleyin. Eski gelir kaynaklarınızla yola devam edin.

25 Mayıs da Mars, koç burcuna yerleşerek ilişkinizde daha talepkar ve direkt davranmanızı sağlayacak. Korkusuzca sorgulayacak ve olayların üstüne gideceksiniz.

28 Mayıs itibariyle Venüs boğa burcuna geçerek, gelirlerinizle ilgilenmenize, avantajları yakalamanıza yardım edecek. Kimi fırsatları fark edecek, doğru zamanda doğru adım atacaksınız. Yatırım yapmak içinde verimli bir dönem.

30 Mayıs da uzun bir yolculukla keşfe çıkabilirsiniz. Yakınlarınızla ilişkinizde minik sorunlar bile kolayca büyüyebilir bu nedenle dikkatli olun. Aile içinde önemli ve hoşunuza gidecek değişiklikler yaşanabilir, sezgilerinizle karar verin.

 

 

AKREP:

2 Mayıs dan 27 Mayıs’a dek Venüs koç burcunda kalacak. İş ve sağlıklı yaşam konusunda daha zevkli ve rahatlatan bir dekorasyon, daha estetik sofralar ve diyetler denemenizi sağlayacak. Önceliğiniz para değil zevkleriniz olmalı.

10 Mayıs da Merkür retrosu İkizler burcunda başlıyor. Bu dönemde ekstra gelir kazanırken hata yapmanız ve olmayacak dertlerle uğraşmanız çok mümkün. Dikkatli olun. Size zarar veren bakış açısından uzak durun.

11 Mayıs da Jüpiter iş ve sağlık alanınızı kısa bir süreliğine ziyaret edecek. Bu süreçte hem müşterilerinizin, hem iş yükünüzün sayısı artacak. Yetişebilmek için hazırlıklı olmalısınız. Temmuz sonuna dek hız kesmeyeceksiniz.

16 Mayıs dolunayı görünüşünüzü değiştirmek için bir fırsat sunabilir fakat aile bireyleri bu kararınıza karşı çıkabilir. Kendi doğrularınızdan şaşmayın. Dikkatinizi işinize ve sağlığınıza vermelisiniz. Böylece kardeşlerin ve yakın çevrenin desteğini alabilirsiniz.

23 Mayıs da boğa burcunda devam eden Merkür retrosu, evlilik ve yakınlarla ilişkilerinizde etkili olacak. İlişkilerinizin bozulmasına neden olacak yanlış düşünceler kopmalara neden olmamalı.

25 Mayıs da Mars koç burcuna geçiş yapacak. İş ve sağlık alanında kazalara, yaralanmalara açık olacaksınız. Azimli ve yılmaz tavırlarınızla puan toplarken dikkatli olun.

28 Mayıs da karşıt burcunuza geçen Venüs, ilişkilerinize bağlılık, sahiplenme, sevmenin ve sevilmenin keyfini hissetmek gibi olumlu dokunuşlar sağlayacak. İlişkiniz hakkında daha verici olmak rahatsız etmeyecek.

30 Mayıs da ekstra gelir kazanmanızı sağlayacak bir yeniay doğacak. İş ve sağlık alanınızda temkinli olun. Küçük sorunları büyütebilirsiniz veya aşırı vesveseli davranabilirsiniz. Yakın çevreniz değişiyor ve bu sayede bir yaşam veya iş ortağı bulacaksınız.

YAY:

2-27 Mayıs döneminde Venüs aşk alanınızı ziyaret edecek. Uzun zamandır beklediğiniz bu ziyaret duygularınızı yeniden harekete geçirecek. Sevgi dolu hissedecek veya yeni bir aşka yelken açacaksınız. Yaratıcılığınızın yükseleceği bu dönem de saygı göreceksiniz.

10 Mayıs da ikizler burcunda Merkür gerilemesi başlayacak. Bu hem yakınlarınızla ilişkilerinizde, hem de ortaklık veya yaşam ortaklığı gibi alanlarda zarar verebilecek bir Retro. Konunun detayını öğrenmeden yanlış yargıda bulunmayın. Aksi halde ayrılıklar söz konusu olabilir.

11 Mayıs da aşk alanınıza yerleşen Jüpiter bir miktar kafa karıştırabilir. Bu bolluk gezegeni, hayranlarınızın sayısında artış yaratacaktır. Böylece kimi seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla projede yer almanız da gerekebilir.

16 Mayıs Ay tutulması iç dünyanızı bir miktar sarsabilir. Gizlenen gerçekleri öğrenebilir ve suçluluk da hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz tepkilerinize engel de olabilir. Çocuklarınızın ve partnerinizin yardımıyla süreci hafif atlatacaksınız. Mali konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

23 Mayıs da Merkür retrosu boğa burcunda devam edecek. Sağlığınıza maksimum özeni gösterin. İş hayatınızda yanılabileceğinizi unutmayın. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olun.

25 Mayıs da Mars aşk alanınıza geçerek çekiciliğinizi yükseltecek. Aşk için olduğu kadar, projelerinize hız kazandırmak için de güzel bir dönem. Enerjik ve neşeli tavrınızla işlerin kolaylaşmasını sağlayacaksınız.

28 Mayıs da Venüs boğa burcuna yerleşerek, iş yaşamınıza odaklanmanızı sağlayacak. Daha  planlı davranacak, sözlerinizde durabileceksiniz. Bu özel dönemde iş yaşamınızın veriminden memnun kalacaksınız.

30 Mayıs yeniayı karşıt burcunuzda doğacak. Evlenebilir veya iş ortaklığı kurabilirsiniz. Çocuklarınızla ya da partnerinizle ilgili köklü değişiklikler bir miktar sinirli hissettirebilir. Ancak mali konulardaki olumlu gelişmeler ve iş alanınızdaki düzen rahatlatacak.

 

OĞLAK:

2 Mayıs da Venüs ev ve yuva alanınızı ziyaret edecek. Dolayısıyla tadilatlar, eşya yenilemek, aileyle bağınızı kuvvetlendirmek kolay olacak. İçten duygularınız aile bireylerine ilham verecek.

10 Mayıs da ikizler burcunda Merkür retrosu bağlıyor. Bu dönem den işiniz ve sağlığınız negatif etkilenebilir. Yanlış tanılar, yanlış tedaviler dikkatli olmanız gereken alanlar.

11 Mayıs da Jüpiter ev, aile, yuva alanınıza yerleşiyor, Temmuz sonuna dek bu alanda kalacak. Mülk alabilir, aile ilişkilerinizi iyimserliğiniz ve neşenizle dengeleyebilirsiniz. Evlilik içinde ideal bir dönem. Evle ilgili tadilatlar, eşya değişikliği, kiralık veya satılık bulmak da şanslı olduğunuz durumlar.

16 Mayıs Ay tutulması arkadaşlık alanınızı etkileyecek. Mali konularda uyumsuz olduğunuz kişilerle dostluğunuzu sürdürmekte zorlanabilir, yolunuzu ayırma kararı alabilirsiniz. Ailenizle ortak karar alın. Gücünüzü şifacılıkla birleştirin.

23 Mayıs da, Merkür retrosu boğa burcunda devam edecek. Partnerinizle, çocuklarınızla ilişkilerinizde tahammülsüz olabilirsiniz. Yanlış anlamalar sinirlerinizi yıpratabilir. Sakin ve sorgulayıcı davranmalısınız.

25 Mayıs da Mars koç burcuna yerleşiyor. Aile içinde daha eğlenceli görüneceksiniz. Aileniz için yaptığınız her mücadelede daha inançlı ve azimli tavır alacaksınız. Bu dönem ortalama 2 ay devam edecek.

28 Mayıs dan itibaren Venüs boğa burcuna geçerek, aşk, yaratıcılık, çocuklarla ilişkiler gibi konulara güzel dokunuşlar ekleyecek. Hayattan zevk alacak, aşkı yeniden hissedecek, yaratıcılığınıza güveneceksiniz. Bu güzel dönem uzun zamandır beklediğiniz güven duygusunu tazeleyecek.

30 Mayıs da iş alanınızda doğan yeniay, yeni bir eleman, iş ya da iş adresi değişikliği yaratabilir. Her şey çok güzel olacak fakat aileniz olanlara karşı çıkabilir. Gücünüzü gösterecek ve herkesi etkilemeyi başaracaksınız.

 

KOVA:

2 Mayıs da Venüs, yakın çevre alanınızı ziyaret edecek. Çevrenizle iyi ilişkiler geliştirecek, kardeşlerle ve kimi akrabalarla yeniden bağ kuracaksınız. İletişime daha çok dikkat edecek, sunumlarda başarılı olacaksınız.

10 Mayıs da ikizler burcunda Merkür retrosu başlayacak. Bu dönemde aşk yaşamınızda Merkür’ün şakalarına maruz kalabilirsiniz. İlişkileriniz anlamsızca bozulabilir, küçük olaylar büyüyebilir. Dikkatli olun. Kolay vazgeçmeyin.

11 Mayıs da Jüpiter koç burcuna yerleşecek ve yakın çevrenizle sıkı fıkı ilişkiler kurmak, elektronik eşya veya iletişim araçları satın almak konularında şans dağıtacak. Daha sık seyahat edecek, çevrenizdeki insanlardan yarar göreceksiniz.

16 Mayıs da gerçekleşen Ay tutulması, kariyer alanında büyük bir değişiklik yapmanıza neden olabilir. Kurallarınızı esnetmeniz ve değişmeniz de gerekebilir. Yakın çevrenizden destek alacaksınız ve büyük değişimi başlatacaksınız. Süreç kolay değil ama sonuç güzel.

23 Mayıs da Merkür gerilemesi boğa burcunda devam edecek. Evle ilgili tadilatlar veya alım satım işleri aksayabilir. Bu tür önemli konuları Retro öncesi veya sonrası çözmeye çalışın.

25 Mayıs da Mars’ın koç burcuna geçişiyle yakın çevrenize karşı daha agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Kazalara karşı dikkatli olun ve neşelenmek yerine saldırganlığı seçmeyin.

28 Mayıs da boğa burcuna geçen Venüs rahatlayacak, evle ilgili konforunuzun artmasını sağlayacak. Bu süreçte dekorasyona ve düzene ekstra önem vereceksiniz. Evdeki huzur dışa dünyanıza da yansıyacak.

30 Mayıs yeniayı, aşk alanınızda doğacak Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir projede yer alabilir veya çocuk sahibi olabilirsiniz. Öte yandan yakın çevrenizle aranızdaki gerilim büyüyebilir. İçsel gücünüz ve sezgileriniz doğru rotayı bulmanızı sağlayacak.

BALIK:

2 Mayıs da koç burcuna yerleşen Venüs mali konularda risk almanıza ve şansınızı doğru kullanmanıza destek verecek. Bu süreçte pazarlıkların kazanan tarafı olabilir, başkalarını neşeli özgüveninizle etkileyebilirsiniz.

10 Mayıs da ikizler burcunda Merkür retrosu başlayacak ve 27 Mayısa dek sürecek. Bu evrede ev ve aile alanlarında hatalı yaklaşımlar, yanlış kararlar üzücü sonuçlar doğurabilir. Aile ilişkilerine özen gösterin. Yanlış anlamadığınıza emin olun. Evle ilgili harcamaları kısıtlayın.

11 Mayıs da Jüpiter koç burcuna yerleşerek son 12 yılın en iyi mali gelişmelerini yaratmak üzere şans verecek. Özgüveniniz yükselirken, yatırımlarınızı doğru yapabileceksiniz. Öte yandan gelirleriniz beklenmedik şekilde artabilir. Birikim yapabilirsiniz.

16 Mayıs da Ay tutulması uzun bir yolcuğun başlamasını veya eve dönüşü sağlayabilir. Bu sizin adınıza yararlı bir tutulma ama korkularınızın ve kaygılarınızın üstesinden gelmeniz koşuluyla. Mali konulara odaklanın kazanacaksınız.

 

23 Mayıs da Merkür retrosu boğa burcunda sürecek. Bu kez yakın çevrenizle ilişkileriniz zedelenebilir. Kırıcı olmadan ve kırılmadan olaylara çözüm bulmaya çalışın. Tartışmakta ısrarcı olmayın. Retro sürerken kimsenin kazanması mümkün olmaz.

25 Mayıs da Mars koç burcuna geçtiğinde daha çok kazanmak üzere hırslanacak ve daha çok harcama yapacaksınız. Mali durumunuzu kontrol altına alın.

 

28 Mayıs da Venüs boğa burcuna yerleştiğinde, yakın çevrenizle daha sıkı ve korumacı bir bağ oluşturacaksınız. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alan yaratılacak ve endişelerinizden arınacaksınız.

30 Mayıs yeniayı evinizi, eşyalarınızı yenilemeniz için bir fırsat. Mali kayıplara dikkat edin, çok büyük risk almayın. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizden insanlarınız destek olacak.