HAZİRAN 2022 BURÇ YORUMLARI

RETROLARIN VE ZOR KARARLARIN AYI: HAZİRAN

 

KOÇ:

MALİ KARARLARI ALIRKEN DİKKAT!

Merkür retrosu 3 Haziranda sona eriyor. 3 Haziranda durağanlaşan Merkür gerçekte 15 gün sonra tamamen retronun gölgesinden çıkmış olacak. Yine de önemli kararları dikkati elden bırakmadan 3 Hazirandan itibaren hayata geçirebilirsiniz. Özellikle mali kararları 3 Hazirana dek almayın.

YAŞLI VE DENEYİMLİ DOSTLAR ÖNE ÇIKIYOR.

Satürn retrosu 4 Haziran da başlıyor. Arkadaşlık alanınızda yolculuk yapan Satürn yaşlı ve deneyimli ekip arkadaşlarıyla mükemmel bir uyum yakalamanızı sağlamaktaydı. Sosyalleşme konusunda kısman daha seçici olmuştunuz. 5 Hazirandan itibaren sorumluluklarınızı üstünüzden atmak ve daha çok etkinliğe, daha büyük kalabalıklara katılmak isteyeceksiniz. Bu dönem ekim sonlarına dek devam edecek.

ARACINIZI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

13 Hazirandan itibaren Merkür yeniden ikizler burcuna dönerek, meraklı, araştırmacı görünmenizi sağlayacak. Bunun yanısıra aracınızı değiştirmek, cep telefonunuzu yenilemek gibi arzularınızı gerçekleştirmenize hız kazandıracak.

YOLCULUKLARI TAMAMLAYIP EVE DÖNEBİLİRSİNİZ.

Uzun seyahatleri tamamlayıp eve dönmek, eğitiminizi tamamlayıp sertifika almak gibi  planlarınızı14 Haziran civarında eyleme geçirebilirsiniz. Yay burcunun 23.derecesinde gerçekleşen dolunay eski dostlarınızdan yardım alacağınız bir final yaratacak. Ancak çeşitli hayal kırıklıkları da yaşanabilir. Kandırılma, yanıltılma gibi sinir bozucu durumlara karşı tetikte olun.

VENÜS AŞKTA KARARSIZLIKLARA SEBEP OLABİLİR.

Venüs 23 Haziran da ikizler burcuna geçerek sevgi anlayışınızı daha farklı bir açıdan irdelemenizi sağlayacak. Heyecanlı, ikircikli, kararsız aşklara doğru çekileceksiniz. Hatta imkansız aşkların, hayalde yaşanan duygu alışverişinin çekiciliğini keşfedeceksiniz.

YENİAYDA EVDE YENİLİK YAPIN.

29 Haziranda yengeç burcunun 7.derecesinde oluşan yeniay evle ilgili yeniliklerinizi başlatmanız anlamına geliyor ancak birden fazla talihsizliğe de hazır olmalısınız. Özellikle fiziksel sorunlar, planlarınızı ertelemenize sebep olabilir.

 

BOĞA:

MERKÜR RETROSU SONA ERİYOR

Merkür retrosu bir süredir burcunuzda devam ediyordu. 3 Hazirandan itibaren Retro ( gerileme sona eriyor.) Ancak gölge dönem 15 gün daha azalarak devam edecek. Hayatınızdaki her konuda hata yapmaya açık olacaksınız. Dikkatli olun.

SATÜRN RETROSU KARİYER ALANINI RAHATLATACAK.

4 Haziran da Satürn durağan konuma geçecek ve gelecek 3 gün boyunca özellikle kariyer alanında aldığınız sorumluluklar ve görevler ağır gelecek. 7 Hazirandan itibaren sorumlulukları dağıtıp kimi yüklerden kurtulma kararı alacaksınız. Kısa bir tatil veya görev paylaşımı iyi gelecek. Ekim son haftasına dek Satürn Retro konumda kalacak.

MERKÜR YENİDEN İKİZLER BURCUNDA

13 Hazirandan itibaren Merkür yeniden ikizler burcuna dönecek. Mali konularda kandırılmamaya dikkat etmelisiniz. Öte yandan daha çok kazanmak için araştırmacı olmalısınız.

DOLUNAYDA ÖDEMELERİNİZİ TAMAMLAYIN.

14 Haziran da, yay burcunda oluşan dolunay, ödemelerinizi tamamlamanıza, kredi almanıza yardım edebilir. Ya da ameliyat olmak ve sağlığınıza kavuşmak üzere girişimde bulunabilirsiniz. Bu dönemde dostlarınızı yanınızda bulamamak üzebilir ama iş arkadaşlarınızın ve yöneticilerinizin desteğini alabileceksiniz. Altından kalkamayacağınız bir durum gelişmeyecek.

MALİ ALANDA AVANTAJLI DÖNEM BAŞLIYOR.

23 Haziran da yöneticiniz Venüs ikizler burcuna geçiyor. Mali konularda avantajlı konuma geçecek, daha çok kazanacaksınız. Büyük alışverişlerinizi bu dönemde yapabilirsiniz.

YENİAY DA YENİ BİR ÇEVRE OLUŞTURUN.

29 Haziran da yengeç burcunda oluşan yeniay, yeni bir çevre oluşturmanıza yardım edecek. Aslına bakarsanız bu çevrenin amacı da yardım. Şefkat ve merhametle muhtaç olanlara kucak açmak. Bu sırada suistimal edilmemeye dikkat edin, aşırı iyimser tutum zarar verebilir. Mali gelişmeler sevindirecek.

 

İKİZLER:

MERKÜR RETROSU SONA ERİYOR, GÖLGE DÖNEM DEVAM EDİYOR.

Merkür retrosu kişisel gelişim alanınızda devam ediyordu. 3 Haziran da sona erecek. Ancak kendinizi suçlamak, travmaya yatkınlık ve geçmişi yanlış hatırlamak gibi eğilimleriniz 18 Hazirana dek sürecek. Bilinçaltınızın arınmasını sağlayın.

SEYAHAT KORKUNUZLA BARIŞACAKSINIZ.

Satürn eğitim ve seyahat alanınızda kısıtlamalar yaratıyor, farkında olmadan stres altına girmenize neden oluyordu. Bu ağır duygunun gerçek büyüklüğünü 4 Haziran da Satürn durağanlaşınca fark edeceksiniz ve bir kaç gün boyunca yeni kararlar alarak hafifleyeceksiniz. Satürn retrosu Ekimin son haftasına dek sürecek.

MERKÜR YENİDEN BURCUNUZDA

Merkür, 13 Haziran da burcunuza yeniden yerleşiyor. Bu kez hataları toparlamak, düzeltmek ve zekanızı parlatmakla ilgilenecek. Araştırmalar için mükemmel bir dönem.

DOLUNAY EVLİLİKTE DÖNÜŞTÜRÜCÜ OLACAK.

14 Haziranda evlilik ve ortaklık alanınızda düşündürücü bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayın iki yönü var. İlişkinizi gözden geçirirken, yöneticilerinizin veya danışmanlarınızın anlayışsızlığı şaşırtabilir. Öte yandan size çok uzak olduğunuz kişiler beklemediğiniz bir cesaretle destek verebilir. Her koşulda olay çözüme ulaşacak. Ve ciddi bir karar alacaksınız.

VENÜS BURCUNUZDA AŞKA HAZIR OLUN.

23 Haziran da Venüs de burcunuza yerleşiyor. Daha çekici ve etkileyici görünecek, dış görünüşünüzle her zamankinden daha çok ilgileneceksiniz. Hayran sayınız artabilir. Bu aşka kendinizi hazır hissettiğiniz iyi bir dönem.

MALİ KONULARDA YENİLİK ZAMANI.

29 Haziran da gerçekleşen yeniay, mali konularda yenilik yapmanızı sağlayabilir. İşe başlamak, ilk maaşınızı almak veya yeni bir ürün tasarlamak ihtimalleriniz. Ancak bu fikirler ve gelirlere üçüncü şahısları dahil etmekten kaçının zarar görebilirsiniz. Kendinize, nezaketinize, çekiciliğinize güvenin.

 

YENGEÇ:

SOSYALLEŞMEYE YENİDEN BAŞLAYIN.

Merkür retrosu( gerilemesi) arkadaşlık, ekip ve sosyalleşme alanınızda devam ediyor. 3 Haziran da Merkür durağan pozisyona geçecek. Böylece aranızın bozuk olduğu ekip arkadaşlarıyla yanlış anlamaları telafi etme fırsatı bulacaksınız. Ancak uzlaşmalar için 3 Haziran’ı seçmeyin. Merkür durağan olacak.

GELİR-GİDER DENGENİZİ KORUYUN.

Satürn’ün konumu ödemelerinize öncelik vermenize ve gelir gider dengenizi korumak için mücadele içinde olmanıza neden oluyor. 4-6 Haziran arasında ödemeler ve çaresizlik duygusu deneyimleyip, bir miktar kendinize, isteklerinize de öncelik tanıma gereksinimi doğuracak. Satürn retrosunda, Ekim sonuna dek ödemeleriniz de hafifleyebilir.

KİŞİSEL GELİŞİME ÖNEM VERECEKSİNİZ.

13 Haziranda Merkür yeniden ikizler burcuna dönüyor. İç dünyanıza projektör tutmak, kişisel gelişiminiz hakkında düşünmek, araştırmak, harekete geçmek için verimli bir dönem sağlayacak.

SAĞLIK PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZÜN.

Yay burcunda ay ortasına doğru bir dolunay gerçekleşiyor. 14 Haziran dolunayı 9-19 Haziran aralığında hayli etkili ve iş yaşamınızın olmazlarını masaya yatıracaksınız. Tabii aynı dönemde sağlık problemlerinizle de ilgilenmek zorundasınız. Ameliyat olmanız gerekirse uzun sürecek bir dinlenme dönemine de hazır olmalısınız.

RÜYALARINIZ CANLANIYOR

Yöneticiniz Venüs, 23 Haziran da ikizler burcuna geçiyor. Rüyalarınız canlanacak. Evrensel sevgiyi damarlarınızda hissedeceksiniz. Nostalji duygularıyla dolacaksınız.

YENİAY BURCUNUZDA DOĞUYOR. YENİLENİN.

Yeniay yengeç burcunda 29 Haziranda doğacak. Etkisi 24 Haziran da başlayacak ay sonuna dek sürecek. Bu sizin kendinizi yenilemeniz için yıl boyunca doğacak en güzel fırsat Ancak bu yenilenme bir takım riskleri de içeriyor. Şefkatinizi parlatırken, kariyer yaşamınızdaki şanssızlıkların sizi mutsuz etmesine izin vermemelisiniz. Kişisel gelişime önem verin. Okuyun.

 

ASLAN:

MERKÜR KARİYER ALANINIZDA

3 Haziran da Merkür kariyer alanınızda durağanlaşacak. Otoritelerinizle yaşadığınız sorunlar bir anda yükselebilir. Ancak 15 Gün boyunca çözüm için uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz. Eski yöneticilerinizden gelen tekliflere sıcak bakın ve hiçbir şey için acele etmeyin.

EVLİLİK ALANINIZ RAHATLIYOR.

Satürn ilişkiler alanınızdan geçerken tahammülsüzlüklere ve aşırı kuralcı bir tutma neden oluyor. İlişkilerinizdeki rahatsızlıklar 4-6 Haziran arasında zirve yapabilir ve sonra Retro konuma geçeceği için havayı temizleyen gelişmelerle ilişkilerde rahatlatıcı kararlar alabilirsiniz. Baskı azalıyor.

SOSYALLEŞİYORSUNUZ.

13 Haziran da Merkür tekrar ikizler burcuna geçiş yapıyor. Arkadaşlarınızla tekrar görüşmek, eğlenmek ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde merakla inceleyeceğiniz konular artacak.

AŞK ALANINIZDA DOLUNAYA DİKKAT!

14 Haziranda dolunay, aşk ve çocuklarla ilişkiler alanında doğuyor. Bir ilişkiniz varsa olumsuz yönlerini gözden geçirebilir, tartışabilir, gelişmeye değişmeye çalışabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorunlar varsa gündeme getirebilirsiniz. Mali konular hayal kırıklığı yaratabilir. Ameliyatlar söz konusuysa düş kırıklığı ihtimali var. Yakınlarınızın desteği sizinle olacak.

ARKADAŞLARINIZIN SAYISI ARTIYOR.

23 Haziranda Venüs de ikizler burcuna yerleşiyor. Sosyal çevrenizin genişlemesi sizi çok mutlu edecek. Oldukça eğlenceli insanlarla tanışacaksınız. Görünüşünüzü değiştirmeniz de mümkün.

KİŞİSEL GELİŞİMDE BASAMAKLARI HIZLI ÇIKACAKSINIZ.

Kişisel gelişim alanında basamakları büyük büyük tırmanacağınız dönem ay sonunda. 29 Haziran yengeç yeniayı size yardım edecek ve kendinizin biraz daha iyi bir versiyonunu yaratacaksınız. Bu süreçte seyahatlerde dikkatli olun. Eğitiminiz devam ediyorsa şansınıza fazla güvenmeyin. Sezgileriniz tam zamanında uyaracak.

 

BAŞAK:

YOLCULUKLARDA DİKKATLİ OLMAYA DEVAM EDİN.

Yöneticiniz Merkür uzun yolculuklar ve eğitim alanlarında geri gidiyordu( Retro) 3 Haziran da durağanlaşacak. Oldukça tehlikeli bir gün. Sorunlar karşısında sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Gelecek 15 gün boyunca seyahatlerde dikkatli olmayı sürdürün.

İŞ YAŞAMINIZDAKİ YÜKLERİ AZALTIN.

Satürn özellikle iş yaşamınızda ağır yükler üstlenmenizi veya yokluk duygusu deneyimlemenizi sağlamıştı. 4 Haziranda durağanlaşarak sorunları zirveye taşıyan Satürn, retro konuma geçerek kendinizi rahatlatmanın, işleri hafifletmenin, yokluk duygusundan uzaklaşmanın yolunu bulmanızı sağlayacak.

KARİYERİNİZİ EYLEME GEÇEREK GELİŞTİRİN.

13 Haziranda Merkür kariyer alanınızı yeniden ziyaret edecek ve hatalarınızı düzeltmenizi sağlayacak. Yöneticilerinizle tartışmak yerine ortak fikirlerde buluşmayı ve eyleme geçmeyi tercih edeceksiniz.

EVLE İLGİLİ İŞLERİ TAMAMLAYIN.

14 Haziran da dolunay yay burcunda doğuyor. Evle ilgili bir arayışınız son bulabilir. Ev almak, satmak, tadilatları tamamlamak, kiralamak veya eleman bulmak gibi girişimlerinize yönelin sonuç alacaksınız. Ancak yakınlarınızdan bir yardım beklemeyin. İş arkadaşlarınız gereken her şeyi yapacaklar ve bu size yetecek. Uzun vadeli gelişmelere odaklanın.

YÖNETİCİ VE MÜŞTERİ PROFİLİ DEĞİŞİYOR.

Venüs 23 Haziran da kariyer alanınıza yerleştiğinde sevecen, konuşkan ve nazik insanlarla çalışma şansı bulacaksınız. Bu güzel dönemin tadını çıkarın. Pozitif ve duyarlı görünün.

YENİ DOSTLAR YAŞAMINIZA GİRİYOR.

Yeni arkadaşlara ihtiyacınız var ve o iyi insanlar ay sonundaki yeniayla karşınıza çıkacak. Şefkatinizle yaralarını sarmak isteyeceksiniz. Fakat mali kayıplara uğramamak için para yardımından kaçının. Alma verme dengesini korumaya çalışın. Aile içi ilişkilerde gelişmeler sevindirecek.

 

TERAZİ:

MALİ SORUNLARI ÇÖZÜYORSUNUZ.

Merkür retrosu ( gerilemesi) 3 Haziranda durağanlaşmasının ardından sona eriyor. Ekstra gelirler, harcamalar, ödenmesi gereken ve unutulan faturalar yani mali alandaki tüm sorunlar karşınızda bir yığına dönüşmüş olabilir. Yavaşa yavaş çözeceksiniz.

ÇOCUKLARINIZA KARŞI KURALLARINIZI ESNETEBİLİRSİNİZ.

Satürn bir süredir aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanınızda ilerliyor. 4 Haziranda durağanlaşacak. Hem duygusal yaşamınızda, hem çocuklarınızla ilgili endişelerinizde zirve yapacak bir baskı hissedeceksiniz. Bundan sonra Satürn retrosunun etkisiyle dert etmemek, çocuklarınıza koyduğunuz kuralları esnetmek gibi kararlar alabileceksiniz.

SEYAHATLERİNİZİ ORGANİZE EDİN.

13 Haziran da Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak. Seyahatler ve eğitimler neşe verecek. Keyifle yeni şeyler öğrenmenin tadını çıkaracaksınız. Dünya görüşünüz değişiyor, genişliyor.

YAKIN ÇEVRENİZİ DEĞİŞTİRİN.

14 Haziran dolunayı yay burcundan gülümseyecek. Yakın çevrenizi değiştirebilir, kimi insanları kendinizden uzakta tutmayı başarabilirsiniz. Bu kararınızda iş arkadaşlarınızı yanınızda bulamayacaksınız ancak partneriniz ve çocuklarınız sizi haklı bulacaklar. Değerli görüşleri size kuvvet verecek. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat edin.

SEVDİĞİNİZ KONULARDA EĞİTİM ALIN.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna yerleşiyor. Daha çok sevdiğiniz yerleri görmek için can atacak, sevdiğiniz konularda eğitim almak isteyeceksiniz. El becerileriniz gelişiyor.

KARİYERİNİZİ REVİZE EDİN.

29 Haziran da yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Yeniaylar yenilik dönemleridir. Etkisi 24 Haziranda başlayacak ay sonuna dek devam edecek. Kariyerinizi yeniden planlamalı, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Yakınlarınızın başına gelen kimi sorunlar dikkatinizi dağıtabilir. Ailece olumsuzluklara odaklanmak yerine, planlarınıza öncelik verin.

 

AKREP:

YANLIŞ ANLAMALAR AÇIKLIĞA KAVUŞUYOR.

Boğa burcunda süren Merkür retrosu 3 Haziranda sona erecek. 4 Hazirandan itibaren evlilik yaşamınızdaki yanlış anlamaları, ayrılık düşüncelerini daha doğru değerlendirebileceksiniz. Yine de 18’ine dek kritik kararlar almamakta yarar var.

SATÜRN RETROSU SORUMLULUKLARINIZI AZALTACAK.

Satürn Retro konuma 4 Hazirandan sonra geçiyor. Önce durağanlaşıp ortamı bir miktar gerecek sonra geri gidecek. Evinizle ilgili sorumluluklar can sıkıcı bir hal almaya başlayacak ve bu noktada muhtemelen isyan edeceksiniz. Yapmanız gereken sorumluluk paylaşmayı öğrenmek. Ekim sonuna dek biraz rahat nefes alacaksınız.

YENİ KAYNAKLAR YARATABİLİRSİNİZ.

13 Haziranda Merkür ikizler burcuna yerleşecek. Başkalarının kaynaklarından, referanslarından yararlanmak üzere yeni fikirler bulacak, eski hatalarınızı düzelteceksiniz.

MALİ KONULARDA SONA YAKLAŞIYORSUNUZ.

Mali konularda sona yaklaşıyorsunuz 14 Haziranda yay burcunda gerçekleşen dolunay ya aradığınızı bulmanızı ya da işe son noktayı koymanızı veya ikisini birden sağlayacak. Bu evrede yaratıcılığınıza, seçim yeteneğinize ya da sizi yanlış yönlendirme ihtimali olan çocuklarınıza değil ailedeki olgun ve deneyimli bireylere güvenerek adım atın.

YATIRIMLARINIZ KAR GETİRECEK.

23 Haziran da Venüs de ikizler burcuna geçtiğinde eşinizin, ailenizin veya tanıdıklarınızın yatırımlarının yararını göreceksiniz. Kendi yatırımlarınız varsa ekstra kazanacaksınız.

SEYAHATE ÇIKMAK RAHATLATACAK.

Yengeç burcunda 29 Haziran da doğan yeniay, seyahatlerinizi, eğitim yaşamınızı yeni esintilerle ferahlatacak. Bu güçlü ve yararlı bir yenilik dönemi. Ancak sağlığınıza dikkat edin bazı talihsiz kazalar olabilir. İş yaşamınızda hoşunuza gitmeyecek şeyler gelişebilir. Yeni şeyler öğrenmeye çalışın.

 

YAY:

İŞ YAŞAMINIZDA SORUNLARI ÇÖZEBİLİRSİNİZ.

Merkür retrosu hem iş hem aşk yaşamınızı olumsuz etkilemişti. 3 Haziran da durağanlaşan Merkür iş yaşamınızdaki sorunlara odaklanmaya mecbur bırakacak ancak sorunları 4 Hazirandan sonra çözme fırsatları bulacaksınız. 18 Hazirana kadar iş yaşamınızda dikkatli ve uyumlu olmaya çalışın.

BARIŞ VE HUZURU DAVET EDİN.

4 Haziran yakın çevreyle ilişkilerinizin baskıya dönüşeceği bir tarih. Satürn önce durağan pozisyon alacak sonra gerileyecek( Retro). Gerileme boyunca komşularla veya kardeşlerle yaşadığınız sorunlar yerini barışa veya huzura bırakabilir ancak Ekimin son haftasından itibaren benzer sorunlar tekrar ortaya çıkabilir.

İLİŞKİNİZE EĞLENCE EKLEYİN.

13 Haziran’da  Merkür ikizler burcuna yeniden geçiyor. Evlilik ve ortalık alanınız geçtiğiniz ay retrodan etkilenmişti. Yanlış anlamalara son verip, ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilir, birlikte eğlenmeyi, birlikte okumayı yeniden deneyebilirsiniz.

DOLUNAY BURCUNUZDA DOĞUYOR. GÖRÜNÜŞÜNÜZÜ YENİLEYİN.

14 Haziran da burcunuzun 23.derecesinde gerçekleşen dolunay, yakın çevrenizdeki olgun kişilerin önerileriyle değişmenizi, kendinize dışardan bakmanızı ve görünüşünüzü yenilemenizİ sağlayacak. Sevmediğiniz sivri yönleri bir şekilde törpüleyeceksiniz. Aile bireyleri hayır demeyi öğrenen yeni tarzınızdan hoşnut kalmayabilir. Bildiğinizden şaşmayın.

ROMANTİZM BAŞLASIN.

23 Haziran da Venüs de ilişki alanınıza geçerek ilişkinize romantizm eklemenizi, çekici görünmenizi ve partnerinizi daha çekici bulmanızı sağlayacak. Adeta sevgi böceğine dönüşeceksiniz.

EKSTRA GELİRLER KAZANABİLİRSİNİZ.

29 Haziran da yengeç yeniayı ekstra gelirler kazanmanızı sağlayacak. Belki piyango ya da miras gibi bir gelirle sevineceksiniz. Mutlaka hesap hanenizde bir girdi oluşacak. Çocuklarınız veya çeşitli projeler nedeniyle hızla harcama yapmayın bu yanlış bir karar olur ve pişmanlık yaratır. Doğru yatırım mülk edinmek olabilir.

 

OĞLAK:

AŞK, ÇOCUKLARLA İLİŞKİLER DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN ALAN.

Aşk alanınızda Retro(gerileme) konumunda olan Merkür 3 Haziran da durağanlaşıyor. 4 Hazirandan itibaren ilerleyecek. Yanlış düşüncelerinizi bundan sonra toparlamanız mümkün olacak. Gelecek 15 gün boyunca Merkür gölge dönemi süreceği için sorunlar yeniden karşınıza çıkabilir.

MALİ KONULARDA GEREKSİZ SORUMLULUKLARA ODAKLANIN.

Yöneticiniz Satürn 4 Haziran da durağanlaşıyor. Mali konularda gereksiz sorumluluk aldığınızı ve hafiflemeniz gerektiğini fark edecek çözüm yolları arayacaksınız. Birkaç gün içinde çözüme ulaşıp rahatlayacaksınız. Endişeleriniz yersiz olabilir.

İŞ ARKADAŞLARINIZLA YENİDEN BİR ARAYA GELİN. 

13 Haziranda Merkür ikizler burcuna geçiş yapıyor. Bu iş yaşamınızdaki geçen ay yapılan hataların düzeltilmesi için iyi bir dönem. İş arkadaşlarınızla ve müşterilerle barış sağlanabilir.

MACERACI BİR GEZGİNE DÖNÜŞÜN.

14 Haziran dolunayı kişisel gelişiminiz açısından çok değerli. Maceranın, gezmenin, eğlenmenin olumlu yanlarını hatırlayacak ve ruhunuzu yeni maceralara hazırlayacaksınız. Yakın çevreniz gerilimli olacak ve bir şekilde gerginlikten nasibinizi alacaksınız. Ancak özgüveniniz ve olaylara karşı aşırı duyarlı olmayışınız değişimi tetikleyecek.

İLİŞKİLERİNİZ GELİŞİYOR.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçtiğinde, iş alanınızın dekorasyonuyla ilgilenmek hoşunuza gidecek. İlişkilere nezaket ve övgü ekleyip, başkalarının mutluluğuyla mutlu olacaksınız.

 

YENİAYDA EVLENEBİLİR VEYA İŞ ORTAKLIĞI KURABİLİRSİNİZ.

29 Haziran da yengeç burcunda doğan yeniay, evlilik ve ortaklık konusunda yeni anlaşmalar imzalamanıza, teklif almanıza ve evet demenize teşvik ediyor. Her anlamda yalnızlık son bulabilir. Ancak süreç içinde ailenizin yaşadığı sorunlarla ilgilenmek zorunda da kalabilirsiniz. Yakın çevrenizin desteğini alabilirsiniz.

 

KOVA:

İLETİŞİM ARAÇLARINIZ TAMİRE GİDEBİLİR.

Merkür retrosu( gerilemesi) yakın çevre alanınızda 3 Haziranda sona eriyor ve bu en tehlikeli gün. Merkür durağanlaştığında retrodan daha tehlikeli olur. 4 Hazirandan itibaren iletişim araçlarının tamiri, yakın çevreyle ilişkiler, ilginizi bekleyecek.

MUTSUZ VE KARAMSAR DUYGULARA VEDA EDİN.

Burcunuzda yolculuk yapan Satürn zaman zaman mutsuzluk ve karamsarlık hissetmenize neden olabiir. Genel olarak fazla kuralcı olmaya başladınız veya yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Yüksek sorumluluklarla baş edemiyorsunuz. Tüm bunlar 4 Hazirandan itibaren daha da dikkatinizi çekecek ve yüklerinizi azaltıp rahatlayacaksınız.

İLİŞKİLER KONUSUNDA OKUYUN.

13 Haziran da ikizler burcuna geçen Merkür, aşk yaşamınız ve çocuklarınızla ilişkileriniz konusunda yeniden düşünmenizi sağlayacak. İlişkileri araştırmak, okumak, bilgi dağarcığınıza çok şey katacak.

EKİBİNİZİ GÖZDEN GEÇİRİN.

14 Haziran da yay burcunda dolunay doğuyor. Arkadaşlıklarınızı ve ekibinizi gözden geçirecek, yeni kararlar alacaksınız. Bu kararları uygulamaya koymak bir miktar para kaybına sebep olabilir ama göze alacaksınız. Deneyim kazanmanın, prensiplerinizi uygulamanın bir yolunu varsa o da kararlı duruş sergilemek. Biraz maceraya ihtiyacınız var ve bunu sağlayacaksınız.

AŞK ZAMANI BAŞLASIN.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçiyor. Bu aşk için yılın en iyi dönemi. Romantizm, yeni bir ilişkiye başlamak, duygularınızı açıklamak veya duygusal yakınlaşmalar için zaman ve zemin ideal.

İŞ YAŞAMINIZA YENİLİK GELİYOR.

29 Haziranda yengeç burcunun 7 derecesinde oluşan yeniay, iş ve sağlık alanlarında yenilik getirecek. Her ikisi de önemli ve ruhsal rahatlığınız ikisini de düzeltebilir. Ancak yakın çevrenizin konudan uzaklaştırmasına karşı çıkın. Dikkatinizi dağıtmayın ve mali gelirleriniz önceliğiniz olsun. Kazanmak için güzel bir dönem.

 

BALIK:

EVDE YENİ DÜZENLEMELER YAPABİLİRSİNİZ.

Ev yaşamınızla ilgili kararsızlıklar ya da uygulanamayan sözleşmelerin ana nedeni Merkür retrosuydu. 3 Haziranda Merkür durağan pozisyona geçecek. 4 Hazirandan itibarense ilerleyecek. Yeni düzenlemeler, eleman alımını, eşya değişikliği için 23Haziran’a dek itici bir güç hissedeceksiniz.

RUHUNUZU RAHATLATIN, SORUMLULUKLARINIZI AZALTIN.

Satürn retrosu 4 Hazirandan itibaren uyuma, tembellik, boşvermişlik, suçluluk duymamak, acımasız olmak gibi yan etkilerini hissettirebilir. Sorumluluklarınızı azaltırken haksızlık yapmadığınıza emin olun. Bir miktar rahatlamak, nefes almak herkese iyi gelecek.

EVDE KONFOR ARTIYOR.

13 Haziranda Merkür ikizler burcuna yeniden yerleşecek. Evinizle ve evdeki teknolojik aletlerle ilgilenecek, çeşitli anlaşmalar yapacaksınız. Bu dönem de konforunuzu arttırmaya çalışabilirsiniz.

DOLUNAY KARİYER ALANINDA ZORLUK YARATABİLİR.

Yay burcunda ay ortasında gerçekleşen dolunay bir miktar zorlayabilir. Kariyer alanında bir final yaratabilirsiniz. İşlevini kaybetmiş işleri ve ilişkileri gözden çıkarabilirsiniz. Ancak bu süreçte başkaları üstünde hayal kırıklığı yaratan bir tarzınız oluşacak. Ani ve aşırı tepkisel tavırlardan kaçının. Deneyimlerinize güvenin, yeni travmalar oluşmasını engelleyin eve ama siz de başkaları üstünde travma yaratmayın.

EVDE MUTLULUK DUYGUSU YÜKSELİYOR.

23 Haziran da Venüs de ikizler burcuna geçiş yapıyor. Dekorasyon, boya, badana ve tadilat işlerinizi severek tamamlayacaksınız. Evdeki mutluluk duygusu çoğalırken, neşeniz başkalarına feyz olacak.

AŞK KAPIYI ÇALIYOR.

29 Haziran da yengeç burcunun 7 derecesinde oluşan yeniay yeni ve uzun zamandır beklediğiniz bir aşkı karşınıza çıkarabilir. Bebek sahibi olmak, yeni projeler ortaya koymak gibi olasılıklar da var. Mali konularda çok dikkatli olun ve gereksiz harcamalardan kaçının. Nasıl olsa kazanıyorum diye düşünmeyin. Görünüşünüz değişiyor, çekiciliğiniz artıyor bunu da önemseyin.