Merkür, Mars, Uranüs, Kiron, Neptün geri gidiyor yani retrograde konumda. Halsizim, enerjim düşük, çok uyuyorum, canım hiç bir şey yapmak istemiyor, sağlığım hakkında eskisi kadar endişeli değilim, hastalıklarımın nedeni çözülemiyor, sosyal medya bende de bağımlılık yaptı diyorsan haklısın.

Merkür, Mars, Uranüs, Kiron, Neptün Geri Gidiyor

Merkür, Mars, Uranüs, Kiron, Neptün geri gidiyor yani retrograde konumda. Halsizim, enerjim düşük, çok uyuyorum, canım hiç bir şey yapmak istemiyor, sağlığım hakkında eskisi kadar endişeli değilim, hastalıklarımın nedeni çözülemiyor, sosyal medya bende de bağımlılık yaptı diyorsan haklısın. Akıl, üst akıl, yaşam enerjisi, hastalıklar, bağımlılıklar uyutmak istiyor.

Retro gezegenler ilerlemenin önünde engeldir. İster doğum anınızda olsun, isterse neden diye sorup durduğunuz günde, retro gezegenler yaşam akışına engel olur. İlerleyemezsiniz, kararlı olamazsınız, kolayca vazgeçer, vazgeçilirsiniz. “Retro gezegenlerim var, retrolar bana iyi geliyormuş, ben rahat edecekmişim” diyorsanız büyük bir yanlışın içindesiniz demektir. Retrolar size herkese geldiği kadar iyi gelir. Eski bir dosta rastlarsınız, eski teklifler kapıyı yeniden çalar, kaybedilen evraklar bulunur, eski kartpostallar aniden çekmeceden çıkar iki damla gözyaşına dönüşür. Aynı zamanda eski dostlardan biriyle vedalaşırsınız, çok önemli evraklardan biri kaybolur, anahtarı evde unutup kapıyı çekersiniz, işyerinde dayanamayıp patlarsınız ortam gerilir, paraya ihtiyacınız olduğunu unutup kapıyı çarpar çıkarsınız. Yeniyle eskinin iç içe geçtiği bu dönemlerde kararsızlık baş aktördür. Ve sonuç retroda alınan yeni kararların, eşyaların, başlayan ilişkilerin pişmanlığıdır. Dayanamayıp acele edenler için ezcümle, araştırmak başlamaktan iyidir çünkü pişmanlığınız uzun sürecektir.

Ephemeris okuma (yani yeniay, dolunay, tutulma, retro, transitler hangi gün ve saatte başlayacak ne zaman bitecek) eğitimi 17-18 Ekimde online yapılacaktır. Kayıt için aşağıdaki  iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilirsiniz .

 

 

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos