mars kırmızı

MARS NEPTÜN KAVUŞUMU FACİLARI

Kızıl gezegen Mars ve rüya mavisi Neptün balık burcunda kavuştu.
?İki gezegen birbirine 5 derece yaklaştığında ve 5 derece uzaklaştığında hala kavuşum açısı içindedir. 0 derecede kavuştuğunda astrologlar konuyu parlatır.
?Kavuşumların ne yaptığını tahmin etmek için anahtar kelimeleri iyi bilmek gerekir. Örneğin Mars; şiddet, enerji, öfke, azim, cesaret. Neptün; su, hayal kırıklığı, gaz, zehirlenme, yaratıcılık. Şimdi bu kelimeleri kavuşturalım birbirine.
Şiddetli öfke, şiddetli sel, yaratıcılık enerjisi, şiddetli hayal kırıklığı, gaz sızıntısı karşısında cesaret..
?Balık burcundaki bu kavuşum Neptün’ün etkilerini ikiye katlar zira balık burcu ve Neptün’ün anahtar kelimeleri benzeşiktir. Su, gaz, bağımlılıklar, zehirlenmeler, düş kırıklıkları gibi sorunlar yükselişte olacaktır.
?Gezegen kavuşumlarının etkisi sanıldığı gibi 0 derece kabulumda değil, yakınlaşırken ve ayrılırken şiddetlenir. Mars, Neptün’den 4-5 derece uzaklaştığında asıl facia manzarası ortaya çıkar.
?Bu kavuşum hangi mevsimde oluşursa oluşsun yağışlar, sel felaketi, gaz sızıntıları, buzullarla ilgili tehditkar durumlar, patlamalar, toz fırtınaları, sis, toplu zehirlenmeler, gaz yangınları, gaz patlamaları, göçükler, enerjinin yanlış yönlendirilmesi, kandırılmaya aşırı öfkelenmek, kendini suçlama yanılgısı, dolandırılmak, kaza kurbanı olmak gibi sonuçlar doğuracaktır.
?Kavuşumu doğru kullanabilmek için; sorun çıkarabilecek su ve gaz sistemlerini kontrol etmek, beklentiyi düşürmek, yaratıcılığa tüm enerjiyi yönlendirmek, yeni şeyler üretmeye çalışmak, zehirleme riski olan gıdalardan, içeceklerden uzak durmak, aşırı (bilgisayar oyunu, film izlemek, içmek, madde kullanımı) bağımlılık eğilimini frenlemek, su baskınlarına karşı önlem almak,  enerjiyi sanata, şiire yönlendirmek akıllıca olacaktır.
Beğendiyseniz kaydedip, storynizde paylaşmayı, beni de etiketlemeyi unutmayın. Çekiliş 1 Haziran da. Her gün yapacağınız paylaşımla istediğiniz bir hizmetimizi hediye olarak alacaksınız.
#sukarakus #marsneptünkavuşumu #çocukdoğumharitası #doğumharitasıdanışmanlığı #yıldızharitası #astrolojieğitimi #taroteğitimi #sukarakusburçyorumları #onlineeğitimler #burçlar #astroloji #astrology #burç