Dünün etkileri çok sertti. Ya bugün? Yarın? Ve yarınlar? Bugün Ay,Neptün kavuşumu hüznü, gözyaşını, anıları, özlemleri ve tabii suyla, gazla bağlantılı problemleri, bir miktar düş kırıklığını beraberinde getirecek. Yarın duygu dünyamız bize bile fazla gelecek Ay, Venüs karşıt açıda. Bu sevgisiz hissetme ve duygusal kararsızlıklar günü. Perşembe; Ay, Mars kavuşumu yaşam enerjisini yanlış kullanmaya beden olabilir veya duygularla, azmi buluşturmaya katkı koyabilir. MerkürRx yeniden terazi burcunda ve geçen yorucu günler ilişkilerimizi sorg

Dünün Etkileri Çok Sertti. Ya Bugün? Yarın? Ve Yarınlar?

Dünün etkileri çok sertti. Ya bugün? Yarın? Ve yarınlar?

Bugün Ay,Neptün kavuşumu hüznü, gözyaşını, anıları, özlemleri ve tabii suyla, gazla bağlantılı problemleri, bir miktar düş kırıklığını beraberinde getirecek

Yarın duygu dünyamız bize bile fazla gelecek Ay, Venüs karşıt açıda. Bu sevgisiz hissetme ve duygusal kararsızlıklar günü.

Perşembe; Ay, Mars kavuşumu yaşam enerjisini yanlış kullanmaya beden olabilir veya duygularla, azmi buluşturmaya katkı koyabilir. MerkürRx yeniden terazi burcunda ve geçen yorucu günler ilişkilerimizi sorgulatabilir.

Cuma MerkürRx ve Satürn arasında sert bir bağlantı başladı. Engeller, düşüncelerimizi ifade edememek veya susturulmak, ilişkiyi kurtarma çabamızın yok sayılması gibi bir çaresizlik yaratabilir.

Ay Cuma günü boğa burcunda yol alırken Güneş-Uranüs karşıtlığı başlar rüzgar tersine döner. Egonun yaratacağı ben merkezci tavır karşısında, ilerlememizi engelleyecek şok eden olaylar yaşanır.

Buraya kadar sert ama doğru kullanılırsa yararlı olabilecek bir haftadayız. Buradan sonra Güneş açar. Dolunay tatlı sürprizlerle rüzgarı melteme çevirir. Ve sonra Ay, Jüpiter dansı başlar. Hepimiz için şans, bolluk, bereket ve iyimserlik duyguları yükselir. Yeniden sever, yeniden güveniriz.

Gecikti ama değdi diyenlere mutlu haftalar olsun.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos