1950’lerde Alfa Romeonun yarattığı bu araç modelleri ilginç değil mi? İlk anda günümüzde gelecek için hazırlanmış uzay araçlarını çağrıştırıyor. Geçmiş ve geleceğin iç içe geçtiği Regresyon Therapyleri de çok mümkün. Sağlıklı, travması az olan kişiler geleceğe gitmeyi tercih ederken, hem önceki yaşamlarını merak edip, hem sevilerek büyümüş olanlar geçmiş hayatlarına ve geleceğe aynı seans içinde gidebiliyorlar.

Regresyon Tehrapy Yapılması İçin Dertli Olmanız Gerekmiyor

1950’lerde Alfa Romeonun yarattığı bu araç modelleri ilginç değil mi? İlk anda günümüzde gelecek için hazırlanmış uzay araçlarını çağrıştırıyor.

Geçmiş ve geleceğin iç içe geçtiği Regresyon Therapyleri de çok mümkün. Sağlıklı, travması az olan kişiler geleceğe gitmeyi tercih ederken, hem önceki yaşamlarını merak edip, hem sevilerek büyümüş olanlar geçmiş hayatlarına ve geleceğe aynı seans içinde gidebiliyorlar.

Geçmiş yaşam deneyimleri sadece geçmiş yaşamınızda kim olduğunuzu, sadece karmalarınızı anlatmıyor. Aynı zamanda güncel travmalarınıza da göz atılmasını sağlıyor. Regresyon Therapy özgür ve geniş çaplı açılımlara izin verdiği için bilinçaltında sorun yaratan bir çok travma aynı anda temizleniyor.

Özetle regresyon tehrapy yapılması için mutlaka dertli olmanız gerekmiyor. Geçmişte kim olduğunuzu ve geleceğinizi merak etmek de regreyon therapy yaptırmanız için önemli nedenler.

Öte yandan geçmişte kim olduğunuzu araştırırken zorlanmayanlar kuşkucu olmayan, dozunda gücen konusunda yetenekli, araştırmacı, soru cevaptan fazlasını kendi başına bulan kişiler. Bilinçaltına ve geçmişe yolculukta sırlarınızın ortaya çıkması veya uyumak uyanamamak gibi dertler yok. Uyku öncesi gevşek modu geçmeniz yeterli ki istediğiniz anda gözünüzü açabilin. Elbette gidişen yerde hissedilen mutluluk orada daha uzun süre kalma isteği doğuruyor. İşte ırada benim görevim başlıyor. Eşlik ettiğim bu yolculuğu sona erdirmek ve sizi bilinç düzeyine davet etmek. Hadi gelin birlikte bir seans deneyimleyelim. Eminim kaç seans yapılmalı gibi gereksiz bir soru beyninizi kemirmeye başladı. Ve yine eminim bir şoklarınız yazının sonunu getirmeden mesaj yazmaya başladı bile. Regresyonda seans sayısı diye bir kavram yoktur olmamalıdır. Sevdiğiniz bir yemeği kaç kez yemek isterseniz yersiniz. Sevdiğiniz bir kitabı kaç kez isterseniz okursunuz. Seans sayısına kalbiniz karar verir. Çoğunlukla tek seans yeterlidir. Detaylar için iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşabilirsiniz .

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

Suİnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos