endine yatırım yaparsan çiçek gibi bir hayatın olabilir. İyi beslenme, uyku düzeni falan diyorlar ya bu doğru. Onun dışında dış güzelliğin için yaptığın harcamaları yıllık olarak hesapla. Ayakkabı, çanta, kıyafet, makyaj malzemelerin, aksesuarların, kuaför masrafların. Ne oldu? Maaşın yarısı oldu.

Mutlaka Ruhsal Gelişiminize Yatırım Yapın

Nasıl gidiyor hayat? Dönüşümünü, gelişimini olması gerektiği gibi tamamlayabiliyor musun? Yoksa vaktinden önce kuruyan çiçek gibi misin?

Kendine yatırım yaparsan çiçek gibi bir hayatın olabilir. İyi beslenme, uyku düzeni falan diyorlar ya bu doğru. Onun dışında dış güzelliğin için yaptığın harcamaları yıllık olarak hesapla. Ayakkabı, çanta, kıyafet, makyaj malzemelerin, aksesuarların, kuaför masrafların. Ne oldu? Maaşın yarısı oldu. Bu yarım maaşı hiç bir zaman kişisel gelişimine harcamıyorsan çok yazık. Hiç kitap okumuyor, hiç bir şifa sanatını tanımıyor, hiç bir kez bilinçaltını temizletmemişsen, para kazanmakla güzel görünmek arasında gidip geldiysen birde eğlenceye, sosyal medyaya, ailen ve arkadaşlarına zaman ayırırken kendinle kalmaktan hep sıkılmışsan hakikaten yazık. Kendin sana sıkıcı geliyorsan herkes için eninde sonunda öyle olursun.

Kendisiyle tanışık ve barışık olanların yaşamı başkalarına göre daha kalitelidir. Onlar yalnız başına eğlenebilir, restoranta gidebilir ve spor yapabilirler. Doğum haritaları hakkında çoğunlukla bir fikirleri vardır. Danışmanlık almışlıkları vardır. Kişisel gelişim hakkında her ay bir kitap okuyabilirler. Sosyal medya bağımlılığını kontrol altında tutabilirler. Dış görünüşleri kadar iç huzurlarına önem verirler. İç huzurunu başkalarının sağlamasını beklemez, kendi huzur alanlarını yaratırlar. Doğum haritasında sert etkiler varsa düzeltmeye, kişiliklerinde beğenmedikleri yönler varsa değişmeye çaba gösterirler.

Artık benimde bir çabam olsun diyorsanız İletişim seçeneklerinden  bize ulaşabilirsiniz . Önerilerimi alın. Kasım güzelliklerle geliyor. Mutlaka ruhsal gelişiminize yatırım yapın.

Su Karakuş Tüm hakları saklıdır

Su Karakuş

İletişim için e-posta yaz :  astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı  :  0 (505) 010 70 59

İnstagram              :  https://www.instagram.com/sukarakus/

Youtube                  :  https://www.youtube.com/channel/UCw0XNt1vMXWKUpHf_bQxQ3A/videos